Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը 2019 թ․
Զգացմունքային-հոգեբանական առումով դժվար ժամանակ է: Մեծ ջանք կպահանջվի պահպանելու համար ձեր աշխատանքային կորովը: Ոչ մի դեպքում մի հանձնվեք և մի հուսահատվեք, նույնիսկ, եթե թվում է, թե ամբողջ աշխարհը դեմ է ձեզ: Լողացեք հոսանքի դեմ, և այդ ժամանակ հաջողության կհասնեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Ցուլ
Բարձր տրամադրությունը և աննախադեպ եռանդը ձեզ կուղեկցեն այս ամբողջ ժամանակահատվածում: Թերևս, հենց այժմ ճակատագիրը հաջողությամբ կկարգավորի անձնական կյանքի և սիրային խնդիրները: Գործերը լավ կընթանան մասնագիտական առումով, մանավանդ, եթե դրանք կապված են ստեղծագործական աշխատանքի հետ: Կարևորը՝ չկորցնեք ինքավստահությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Երկվորյակ
Դժբախտաբար, կյանքի գրեթե բոլոր ոլորտներում հանգամանքները ձեր օգտին չեն լինի: Իմաստ չունի հասնել ցանկալիին, քանի դեռ հիմնովին չեք որոշել, թե իննչ է ձեզ համար գլխավորը: Հարկավոր է վերանայեք ձեր որոշ համոզմունքները մարդկանց հետ հարաբերությունների վերաբերյալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Խեցգետին
Կարող եք մի փոքր հանգստանալ: Առաջին ջութակի դերը ձեր բոլոր գործերում կվերցնեն սիրելիները, հարազատները և մտերիմ մարդիկ: Մի խանգարեք նրանց խորհուրդներով ու հուշումներով: Եվ, առհասարակ, ընդունեք կողքից դիտորդի, երախտապարտ ունկնդրի և այլ մարդկանց տաղանդը գնահատողի դերը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Առյուծ
Ուշադրություն դարձրեք առողջությանը: Չի կարելի գերբեռնված լինել թե մտավոր, թե ֆիզիկապես: Ցանկալի է, որ այս շաբաթ կես ծանրաբեռնվածությամբ աշխատեք: Ցանկալի է նաև հետաձգել ֆինանսական խնդիրների լուծումը, հատկապես, եթե դրանք կապված են ամուսնու, գործընկերների կամ գարծարար այլ անձանց հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Կույս
Եթե հաշվի չառնեք ներքին մանր թյուրըմբռնումները, ապա շաբաթվա գրեթե ամբողջ երկրորդ կեսը ձեզ լիովին երջանիկ կզգաք: Կան աստղային նախադրյալներ՝ սիրո և ընտանեկան կյանքի հետ կապված նվիրական ցանկությունների իրականացման համար: Հնարավոր են նաև մասնագիտական հաջողություններ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Կշեռք
Սպասվում է լարված և զբաղված շաբաթ: Հնարավոր է, որ ստիպված լինեք ժամանակի պակաս զգալ կյանքի բառացիորեն բոլոր ճակատներում: Ժամանակը էապես չի բավականացնելու: Հետևաբար, ցանկալի է ճիշտ առաջնահերթություններ ընտրել և միանգամից չզբաղվել ամեն ինչով: Օրինակ ՝ աշխատանքային հարցերը կարող են սպասել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Կարիճ
Կա մեծ հավանականություն, որ գործնական բոլոր հարցերը կդանդաղեն, իսկ անձնական կյանքը կդադարի: Խուճապի մի մատնվեք: Սա պլանավորված հանգստություն է: Դուք պետք է միառժամանակ մենակ մնաք: Լավ է արձակուրդ վերցնել, լրջորեն զբաղվել արտաքինով և առողջությամբ: Փորձեք գոնե մի քանի օր քաղաքից դուրս գնալ դեպի բնություն գիրկը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Աղեղնավոր
Այս ժամանակահատվածում ձեր գրավչությունը զգալիորեն կաճի, և կավելանա անձնական հմայքը: Մեղք է չօգտվել այդ հանգամանքից: Ցանկացած հարց հեշտությամբ կլուծվի, և թվացյալ բարդ գործերն արագ կկարգավորվեն: Այսպիսով միացրեք ձեր հմայքը և ոչ ոք ոչ մի բանում ձեզ չի համարձակվի մերժել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Այծեղջյուր
Սպասվում են բազմաթիվ անակնկալներ և նվերներ, որոնք, անշուշտ, կուրախացնեն ձեզ: Օգոստոսի 2-ից սկսած, ստիպված կլինեք անընդհատ ուշադրության կենտրոնում լինել: Հետևաբար ժամանակ վերցրեք ինքներդ ձեզ պատշաճ կարգի բերելու համար: Ուշադիր մտածեք ձեր զգեստապահարանի մասին, մի անտեսեք դիմահարդարումը: Հնարավոր է ճակատագրական հանդիպում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը. Ջրհոս
Ժամանակն է զբաղվել ֆինանսական գործերով և վերանայել ընտանեկան բյուջեն: Կլինեն գերազանց հնարավորություններ եկամուտների աճի համար: Կարող են հայտնվել պարտապաններ, որոնցից վաղուց հույսներդ կտրել էիք: Հնարավորություն կա նաև, որ ինչ-որ մեկը ձեզ ների հին պարտքը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 29-օգոստոսի 4-ը․ Ձկներ
Սպասվում են հետաքրքիր ծանոթություններ և հանդիպումներ, ուղևորություններ գործնական ու անձնական հարցերով, շատ օգտակար և հաճելի հանդիպումներ: Իրադարձությունները կզարգանան արագ և անկանխատեսելիորեն: Որպեսզի չվախեցնեք հաջողությանը, մի պլանավորեք որևէ բան, լուծեք խնդիրները, երբ դրանք կծագեն, գնացեք հոսքին համընթաց:

Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019
С 29 по 31 июля - убывающая Луна. Следует воздержаться от споров с начальством и коллегами, острых дискуссий и сосредоточиться на делах, приносящих быстрый результат. Проекты, с которыми в одиночку справиться не удается, пока лучше отложить. Неделя подходит для участия в общественных мероприятиях, посещения увеселительных заведений, поездок и путешествий. 1 августа - новолуние. В этот день воздержитесь от начинаний, больших физических и эмоциональных нагрузок. Можно планировать, мечтать и мысленно моделировать желаемое будущее. С 2 по 4 августа - растущая Луна. Отличное время для начала разных дел, особенно связанных с работой. 2 и 3 августа - удачные дни для устранения семейных и домашних разногласий. 4 августа - хорошо посетить салон красоты. Можно окрашивать волосы в светлые тона, делать сложные стрижки. Цвет и форма стрижки сохранятся долго.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Овен
Предстоит сложное в эмоционально-психологическом отношении время. Потребуются большие усилия, чтобы поддерживать себя в рабочем тонусе. Ни в коем случае не сдавайтесь и не унывайте, даже если покажется, что весь мир против вас. Плывите против течения, и тогда вас ждет успех.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Телец
Отличное настроение и небывалый душевный подъем будут с вами весь этот период. Возможно, именно сейчас удачно решится ваша судьба по части личной жизни и любви. Наилучшим образом будут обстоять дела и в профессии, особенно если она связана с творчеством. Главное, не сомневайтесь в себе.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Близнецы
К сожалению, почти во всех сферах жизни обстоятельства будут складываться не в вашу пользу. Добиваться желаемого нет смысла до тех пор, пока вы сами четко не определитесь, что же вам нужно на самом деле. Есть резон пересмотреть некоторые свои убеждения, касающиеся отношений с людьми.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Рак
Можно немножко расслабиться. Роль первой скрипки во всех ваших делах возьмут на себя любимые, родные и близкие люди. Не мешайте им советами и подсказками. И вообще, наиболее выигрышна для вас сейчас позиция стороннего наблюдателя, благодарного слушателя и ценителя чужих талантов.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Лев
Обратите внимание на здоровье. Нельзя перетруждаться - ни умственно, ни физически. Ничего страшного, если эту неделю вы поработаете в пол силы. Желательно также отложить решение финансовых вопросов, особенно если они связаны с другими людьми и партнерами по браку или бизнесу.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Дева
Если не брать в расчет мелкие недоразумения бытового плана, то практически всю вторую половину недели вы будете ощущать себя абсолютно счастливыми. Есть звездные предпосылки к исполнению заветных желаний, касающихся любви и семейной жизни. Возможны также карьерные успехи.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Весы
Предстоят хлопотливая и суетная неделя. Возможно, придется жить в состоянии цейтнота буквально на всех жизненных фронтах. Времени будет катастрофически не хватать. Поэтому желательно правильно расставить приоритеты и не браться за все сразу. Например, рабочие вопросы могут подождать.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Скорпион
Высока вероятность, что все рабочие дела затормозятся, а личные - забуксуют. Не паникуйте. Это плановая передышка. Вам нужно побыть наедине с собой. Хорошо взять отпуск, вплотную заняться своей внешностью и здоровьем. Постарайтесь хотя бы на несколько дней вырваться из города на природу.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Стрелец
В этот период заметно возрастет ваша привлекательность и усилится личный магнетизм. Грех не воспользоваться этим в своих интересах. Легко решатся любые вопросы, и быстро наладятся сложные, казалось бы, запущенные дела. Так что включайте свое обаяние, и никто ни в чем не посмеет вам отказать.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Козерог
Готовится множество сюрпризов и подарков, которые наверняка вас порадуют. Начиная с 2 августа придется постоянно быть в центре внимания. Поэтому найдите время, чтобы привести себя в должный порядок. Тщательно продумывайте свой гардероб, не пренебрегайте макияжем. Возможна судьбоносная встреча.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Водолей
Пришло время разобраться с финансовыми делами и пересмотреть семейный бюджет. Обнаружатся отличные возможности для роста доходов. Могут объявиться должники, на которых бы давно махнули рукой. Есть также вероятность, что кто-то простит вам старый долг.
Гороскоп на неделю с 29 июля по 4 августа 2019 года Рыбы
Ожидаются интересные знакомства и встречи, увлекательные поездки по служебным и личным делам, много полезного и приятного общения. События будут развиваться стремительно и непредсказуемо. Чтобы не спугнуть удачу, ничего не планируйте, решайте задачи по мере их поступления, плывите по течению.