9 նշան, որ ձեր հարաբերությունները լրջացել են
Սովորաբար տղան, ում հետ դուք հանդիպում եք, դառնում է ձեր ամենահարազատ և սիրված մարդը, բայց ոչ միանգամից, այլ քայլ առ քայլ: Սակայն լինում են պահեր, երբ դուք հասկանում եք` ահա սկսվել է նոր, կայուն փուլ ձեր հարաբերություններում:
1. Նա ձեզ ծանոթացրել է իր ընկերների և հարազատների հետ: Ինչ է դա նշանակում` դուք ստացել եք օրինական կարգավիճակ:
2. Նա հրավիրել է ձեզ ինչ-որ մեկի հարսանիքին: Սովորաբար այդպիսի իրադարձություններին հանկարծակի ծանոթներին չեն հրավիրում: Առավել ևս ձեզ պարտադիր տանջելու են «իսկ դուք երբ եք պատրաստվում» հարցով: Նա գիտի դրա մասին և դա նրան չի խանգարում:
3. Դուք հենց նոր նշել եք հարաբերությունների առաջին տարին: Թվերի մոգականությունը ազդում է նաև նրանց վրա, ով ցույց է տալիս, որ ամյակներին ուշադրություն չի դարձնում: Մեկ տարի իրար հետ, դա այն պահն է, երբ ժամանակն է մտածել համատեղ ապագայի մասին:
4. Դուք քննարկել եք համատեղ ապագան: Տարբեր պատճառներով մարդիկ երբեմն հայտնվում են փակուղի տանող հարաբերություններում: Միգուցե ձանձրույթից կամ միայնակության զգացողությունից ելնելով, ուղղակի լավ ժամանակ անցկացնելու համար: Այդպիսի հարաբերություններում հասունանում է պահ, երբ երկուսն էլ զգում են, որ կատակը երկարել է և ժամանակն է ավարտել դա: Սակայն եթե դուք սկսում եք խոսալ, թե ինչ եք անելու ոչ միայն առաջիկա հանգստյան օրերին, այլ օրինակ մեկ տարի անց, ուրեմն ձեր մոտ ամեն ինչ լուրջ է:
5. Դուք դադարել եք խաղեր խաղալ: Հաշվել, թե որքան ժամանակից հետո կարելի է հաջորդ հարաբերությունը ուղղարկել, որպեսզի կպչուն չերևալ կամ մտածել, երբ կարելի է ավելի անկաշկանդ խահել...իսկ այժմ դուք պահում եք ձեզ բնական:
6. Դուք սկսել եք նրա մոտ փոխնորդ հագուստ պահել և նա դեմ չէ:
7. Նրա ընկերները դադարել են կիսվել «նրա» և «ձեր» ընկերների: Այժմ նրանք ընդհանուր են:
8. Դուք ջնջել եք ձեր տվյալները ծանոթության կայքերից: Դա այլևս ձեզ պետք չէ, դուք փնտրտուքների մեջ չեք և չեք պատրաստվում: Դուք արդեն կատարել եք ձեր ընտրությունը:

9 признаков того, что ваши отношения только что стали серьезными
05.08.2016 Обычно парень, с которым ты встречаешься, становится твоим самым родным и любимым человеком не в одно прекрасное утро, а шаг за шагом. Но бывают такие моменты, в которые понимаешь: вот и наступила новая,стабильная фаза вашей близости.
1. Он взял и перезнакомил тебя со всеми друзьями и родными. Что означает: вы перешли на легальное положение.
2. Он пригласил тебя на чью-то свадьбу. Обычно на такие мероприятия со случайными знакомыми не ходят. Тем более что вас наверняка будут мучить вопросом «А когда же вы?», он об этом знает, и его это не смущает.
3. Вы только что отметили первую годовщину ваших отношений. Магия чисел подспудно влияет даже на тех, кто делает вид, будто им дела нет до всяких дат. Год вместе — это момент, когда пора задуматься о совместных перспективах.
4. Вы обсудили совместное будущее. По разным причинам люди иногда оказываются в отношениях, ведущих в никуда. Может быть, от скуки, из чувства одиночества или просто чтобы было с кем весело время провести. В таких отношениях настает момент, когда оба чувствуют, что шутка затянулась и пора это заканчивать. Но если вы начинаете говорить о том, что будете делать не только в ближайшие выходные, но и, скажем, через год, у вас все серьезно.
5. Вы перестали играть в игры: считать, через какой срок прилично отправить следующее сообщение или позвонить, чтобы не казаться навязчивыми, на каком свидании уже можно переспать, и т. д. Теперь вы ведете себя друг с другом естественно.
6. Ты начала оставлять у него сменную одежду, и он ничего не имеет против этого.
7. Ваши друзья перестали делиться на «его» и «твоих» друзей. Теперь они общие. Возможно, они и между собой уже передружились.
8. Вы удалили все свои анкеты с сайтов знакомств. Вам они больше не нужны, вы не в поиске и не планируете, вы оба остановили свой выбор друг на друге.