Spice Girls-ը վերամիավորվում է
Երբեմնի հանրահայտ բրիտանական աղջկական Spice Girls համույթը միավորվում է: Ճիշտ է, ժամանակավոր և միայն մասնակիցներից մեկի` Ջերի Հոլիուելի հարսանիքի համար:
«Պղպեղիկները» վերջին երկու տարում առաջին անգամ միասին կերգեն: Եվ դա տեղի կունենա մայիսին` Հոլիուելի հարսանիքին, ով կյանքի իր ուղին կկապի «Ֆորմուլա-1»-ի Red Bull Racing թիմի ղեկավար Քրիստիան Հորների հետ:
«Ջերին անչափ ցանկանում է, որ այդ օրը բոլոր աղջիկներն իր հետ լինեն: Նրանցից ոմանք շատ խիտ աշխատանքային օրակարգ ունեն, այդուհանդերձ, խումբն այդ օրը կմիավորվի ողջ կազմով»,-նշել է աղբյուրը:
Հոլիուելի հարսանիքը տեղի է ունենալու Լոնդոնի արևմտյան մասում` Սիոն Պարկ Հաուսում:
Եվ եթե հարսնացուն ուրախ է, որ այդ կարևոր օրը իր ընկերուհիները կողքին են լինելու, ապա փեսացուն ուախանալու շատ պատճառներ չունի: Չէ ՞ որ, ինչպես հայտնի է, 41-ամյա Քրիստիանի ծնողները հրաժարվել են ժամանել որդու հարսանիքին:
Ավագ Հորներները վրդոհված են իրենց որդու վրա, ով 14-ամյա ամուսնությունից հետո ամուսնալուծվել է կնոջից` Բևերլի Ալենից: Ընդ որում, նա կնոջից հեռացել է ընդամենը կես տարի անց այն օրից, երբ Բևերլին նրան աղջիկ է պարգևել:
Ջերի Հոլիուելն ու Քրիստիան Հորները մտերմություն են անում 2009 թվականից: 2014-ի մարտից նրանք հանդիպում են, իսկ նոյեմբերին հայտարարեցին նշանադրության մասին:

Spice Girls воссоединяются
Некогда популярный британский девичий ансамбль Spice Girls объединяется. Правда, лишь временно и ради свадьбы одной из участниц - Джери Холлиуэлл.
"Перчинки" впервые за последние два года споют вместе. И произойдет это в мае на свадьбе Холлиуэлл с руководителем команды "Формулы-1" Red Bull Racing Кристианом Хорнером.
"Джери отчаянно хочет, чтобы все девушки были с ней в этот день. У некоторых из них очень плотное расписание, однако группа воссоединится в полном составе на свадебной церемонии", - рассказал источник.
К слову, свадьба Холлиуэлл должна пройти в западной части Лондона в Сион Парк Хаус.
И если невеста радуется, что в такой важный день рядом будут ее подруги, то у жениха поводов для радости меньше. Ведь, как известно, родители 41-летнего Кристиана отказались прийти на свадьбу сына.
Старшие Хорнеры сердиты на своего отпрыска, который развелся с женой Беверли Аллен после 14 лет брака. К тому же он ушел от супруги всего через полгода после того, как та родила ему дочь Оливию.
"На протяжении многих лет Кристиан был очень близок со своими родителями - особенно с отцом, который разделяет его любовь к автоспорту. Но последние события все разрушили. Особенно огорчена его мама", - отметил источник.
Джери Холлиуэлл и Кристина Хорнер дружат с 2009 года. Но с марта 2014-го они начали встречаться, а в ноябре объявили о помолвке.