Քեյթ Միդելթոնը ծննդաբերությունից հետո կտեղափոխվի ծնողների տուն
Քեյթ Միդելթոնը բրիտանական թագաժառանգի աշխարհ գալուց հետո մտադիր է հրաժարվել դայակներից և ծառայողներից: Քեյթը երեխայի հետ կտեղափոխվի ծնողների տուն:
Նրա ծնողները վերջերս Բերկշիր կոմսությունում առանձնատուն են ձեռք բերել: Հենց այդ տանն է, որ ներկայումս դքսուհու մայրը զբաղված է մանկական սենյակը կահավորելով:
Քեյթի մոր՝ Կեռոլ Միդելթոնի խոսքերով, նա առաջիկայում տատիկ դառնալու մտքից գտնվում է 7-րդ երկնքում: Կերոլը հաճախ է պատմել լրատվամիջոցներին երեխաների նկատմամբ իր ունեցած սիրո մասին և, որ չի համբերում, թե երբ է դուստրը երեխա ունենալու: Ապագա տատիկը երեխաներին դաստիարակելու մեծ փորձ ունի: Նա իր 3 երեխաներին մեծացրել է առանց դայակների և սպասավորների:
Ծնողների տուն տեղափոխվելու մյուս պատճառը Քեյթի ամուսնու' երեխայի ծնունդից հետո ուղղաթիռի օդաչուի իր պարտականություններին վերադառնալն է:
Հիշեցնենք, որ բրիտանական ապագա թագաժառանգն աշխարհ է գալու հուլիսին: Նորածինն արքայազն Հարրիյից առաջ կհամարվի առաջին գծի գահաժառանգ' անկախ սեռից: Եթե աղջիկ ծնվի, թագուհի Ելիզավետան նրան արքայադստեր կոչում կտա համապատասխան 2012թ. դեկտեմբերի 31-ին ստորագրած փաստաթղթի: Նշված պատվոգիրն արքայազն Ուիլյամսի դստերը հնարավորություն կտա կոչվելու «թագավորական գերազանցություն» և ժառանգել գահը' ըստ սահմանված հերթի:

Кейт Миддлтон после родов переедет к родителям
Родители Кейт Миддлтоннедавно приобрели прекрасное поместье в графстве Беркшир. Именно в нем в данный момент мама герцогини Кембриджской занимается обустройством детской комнаты, как сообщили источники, приближенные к семье.
По словам Кэрол Миддлтон, мамы Кейт, она находится на седьмом небе от счастья из-за перспективы в ближайшем будущем стать бабушкой. Кэрол много раз рассказывала прессе о том, что очень любит детей и не может дождаться появления внука или внучки на свет. К слову, будущая бабушка наследника британского престола обладает прекрасным опытом воспитания детей: она вырастила троих своих детей – Кэтрин Элизабет, Филиппу Шарлотту и Джеймса Уильяма – без помощи каких-либо нянь или гувернанток.Дополнительная причина для переезда Кейт к своим родителям – возвращение принца Уильяма к своим обязанностям пилота вертолета вскоре после рождения ребенка.
Напомним, что наследник или наследница британского престола появится на свет в июле. Новорожденный окажется впереди принца Гарри в линии наследования престола независимо от пола. В случае, если на свет появится девочка, королева Елизавета II пожалует ей титул принцессы: соответствующий документ Елизавета II подписала еще 31 декабря 2012 года. Данная грамота даст возможность дочери принца Уильяма именоваться «королевское высочество» и наследовать трон в порядке очереди.