Աֆրիկյան կրքեր. Ջասթին Թիմբրլեյքի և Ջեսիկա Բիլի մեղրամիսը
Իրենց ռոմանտիկ արձակուրդները սիրահարները կանցկացնեն վայրի միջավայրում: Ի տարբերություն շատ աստղերի մեղրամիսների...
Դիտվել է 3586 անգամ
Աննա Սեդոկովան «կտաքացնի» հանդիսատեսին Լոպեսի ելույթից առաջ
02.11.2012
Ուկրաինուհի Աննա Սեդոկովան իր ելույթով «տաքացնելու» է հանդիսատեսին հոլիվուդյան աստղ Ջենիֆեր Լոպեսի համերգից առաջ...
Դիտվել է 3592 անգամ
Իրինա Շեյքը հարսանեկան զգեստներ է փորձել (ֆոտո)
Երկրպագուներն անհամբեր սպասում են, թե երբ է վերջապես կայանալու Իրինա Շեյքի և Քրիշտիանու Ռոնալդուի հարսանիքը: Սակայն զույգը համառորեն չի ուզում լրատվամիջոցներին....
Դիտվել է 9297 անգամ
Միրանդա Քերը` «սև հրեշտակ» (ֆոտո)
Միրանդա Քերը կրկին աստղային հանդեսի շապիկին է: Այս անգամ մոդելի նոր ֆոտոշարքը բաժին է հասել Esquire UK-ին...
Դիտվել է 3442 անգամ
Քայլի Մինոուգ. «Իմ ազատությունը կարեւոր է ամուսնությունից»
44-ամյա Քայլի Մինոուգը դեռեւս ամուսնացած չէ եւ չի էլ պատրաստվում: Արդեն բոլորը հույս ունեին, որ նա վերջապես ընտանիք ստեղծելու որոշում կկայացնի, բայց արիուտես, որ անգամ բոյֆրենդին...
Դիտվել է 3482 անգամ
Լեդի Գագան ընտրել է իր երեխաների հորը
29.10.2012
Երգչուհին չի դադարում բոլորին պատմել այն մասին, թե ինչքան ուժեղ է իր սերը: Նա նույնիսկ պատրաստ է ստեղծագործական դադար տալ, միայն թե առողջ փոքրիկներ ունենան...
Դիտվել է 3754 անգամ
Վիկտորյա Բեքհեմին  խորհուրդ են տալիս փոխել իմիջը
26.10.2012
The Sun պարբերականի ընթերցողները Վիկտորյա Բեքհեմին անվանել են «ամենաչծիծաղելի» աստղ և խորհուրդ տվել փոխել ստեղծած խիստ կերպարը...
Դիտվել է 3744 անգամ
Անջելինա Ջոլիի և Բրեդ Փիթի երեխաները' փոքրիկ դերասաններ (ֆոտո)
Անջելինա Ջոլին նկարահանվում է «Քնած գեղեցկուհի» հեքիաթի հիման վրա նկարահանվող «Մալեֆիսենտ» ֆիլմում: Ֆիլմում դերասանուհին կմարմնավորի չար թագուհուն...
Դիտվել է 3630 անգամ
Թինա Կանդելակին անցել է խիստ դիետայի. նրա բաղադրատոմսը
Հեռուստահաղորդավարուհի Թինա Կանդելակին անհավանական կամք է դրսեւորում՝ նիհարելու համար խիստ սահմանափակելով սննդակարգը...
Դիտվել է 4331 անգամ
Անի Լորակը սրտեր է այրելու ամազոնուհու սեքսուալ կերպարում (ֆոտո)
22.10.2012
Անի Լորակը շուտով իր երկրպագուներին կներկայացնի նոր տեսահոլովակը' «Այրիր սիրտը» («Зажигай сердце») երգի հիման վրա...

Дженнифер Лопес собралась замуж за молоденького танцора
Похоже, что певица не на шутку увлеклась своим новым кавалером Каспером. Друзья пары уверяют, что Джен всерьез подумывает о свадьбе.
Просмотрели 6684 раз
Одри Тоту представила в Москве новый фильм
Французская актриса Одри Тоту опровергла в Москве слухи о своем уходе из кино. Она була на российской премьере нового фильма со своим участием "Нежность"...
Просмотрели 7596 раз
Анджелина Джоли расплакалась на премьере собственного фильма
17.02.2012
Известная голливудсткая актриса Анжелина Джоли представила на суд зрителей свою дебютную работу в роли режиссера.
Просмотрели 7905 раз
Мадонну обвинили в краже припева
Бразильский поп-исполнитель Жоао Бразил (Joao Brasil) обвинил Мадоннув плагиате, сообщает NME.
Просмотрели 7781 раз
Мерил Стрип  кокетливо заметила, что сибирские художники приукрасили ее внешность
Пресс-конференция на Берлинском кинофестивале превратилась для знаменитой актрисы Мерил Стрип в настоящее шоу. Мерил представляла в Берлине фильм «Железная леди»...
Просмотрели 7909 раз
Бывшего мужа Уитни Хьюстон не хотят пускать на похороны певицы
15.02.2012
Семья Уитни Хьюстон категорически против присутствия бывшего мужа певицы, музыканта Бобби Брауна, на ее похоронах, которые состоятся 18 февраля в городе Ньюарк (штат Нью-Джерси).
Просмотрели 7540 раз
Британской певице Адель присудили шесть "Грэмми"
13.02.2012
В Лос-Анджелесе в 54-й раз прошло вручение музыкальных наград "Грэмми". Шестикратной победительницей стала британская певица Адель.
Просмотрели 7998 раз
Умерла певица и актриса Уитни Хьюстон
12.02.2012
На данный момент ничего неизвестно о причинах кончины Хьюстон. На этой неделе она несколько раз появлялась в Лос-Анджелесе, а в субботу должна была посетить...
Просмотрели 7789 раз
Брежнева попала в «Джунгли»
Кинокомпании СТВ и Happy End 5 февраля начали съемки нового фильма Александра Войтинского «Джунгли». В главных ролях в проекте заняты Сергей Светлаков и Вера Брежнева.
Просмотрели 8102 раз
В Эстонии действуют военные отряды "амазонок"
В Эстонии действуют уникальные военные отряды, в которые берут только женщин. Причем, любых - даже самых мирных - профессий: учительниц, секретарш и других.