Իրինա Շեյքը` սեքսուալ ներքնազգեստի ֆոտոսեսիայում. սիրահարների տոնին ընդառաջ
ոդել Իրինա Շեյքը վստահ է' Վալենտինի օրը սիրելիին հանդիպելու համար լավագույն հանդերձը սեքսուալ ներքնազգեստն է: Նա վերջերս նկարահանվել է հենց այդ օրվա համար
Դիտվել է 3520 անգամ
Նաոմի Քեմփբել. «Ես գնչուհի եմ»
28.01.2013
Թխամաշկ սուպերմոդել Նաոմի Քեմփբելն իրեն գնչուհի է համարում' հաշվի առնելով իր անսահման սերը ճամփորդելու և թափառելու հանդեպ: 42-ամյա գեղեցկուհին հաստատում է, որ իր համար ամենամեծ երջանկությունը ճամփորդելն է
Դիտվել է 3391 անգամ
Սելենա Գոմեսը երգով հայտարարել է Ջասթին Բիբերի դավաճանության մասին (տեսանյութ)
«Cry Me A River երգը շատ բան է նշանակում ինձ համար: Այն հրաշալի նկարագրում է իմ ներքին ապրումները: Վերջին ամիսներին ես ծանր ապրումներ ունեցա… Տարօրինակ էր, տխուր…», – հայտարարել է Գոմեսը...
Մոնիկա Բելուչին` ինտրիգային ֆոտոշարքում (ֆոտո)
Մյուս տարի Մոնիկա Բելուչին կդառնա 50 տարեկան: Դժվար է հավատալ այս փաստին հատկապես նրա նոր'Vanity Fair իսպանական ամսագրում տպագրված ֆոտոշարքից հետո...
Դիտվել է 4115 անգամ
Շակիրայի նորածին որդու առաջին լուսանկարը հայտնվել է համացանցում (ֆոտո)
Երգչուհու ցանկությամբ` երեխայի հայրը՝ Պիկեն, ծննդաբերությանը ներկա չի եղել, բայց պայմանով, որ ինքն է առաջինը գրկելու փոքրիկին…
Դիտվել է 3846 անգամ
Երգչուհի Alyosha-ն այլևս չի թաքցնում հղիությունը (ֆոտո)
Երեխայի հոր մասին որևէ բան երգչուհին չի ասել: Հիշեցնենք, որ իր քաղաքացիական ամուսնուց' Վադիմ Լիսիցինից Alyosha-ն բաժանվել էր դեռևս 2011-ին...
Դիտվել է 3397 անգամ
Ֆաինա Հարությունյանն իրար է խառնել Facebook-ը
Դիզայներ Ֆաինա Հարությունյանի ֆեյսբուքյան գրառումից հետո, թե ինքը սրճում է Գոհար Գասպարյանի հետ և արդեն գիտի, թե ով է գնալու «Եվրատեսիլ » երգի մրցույթին, մեկնաբանությունների տարափ է սկսվել…
Դիտվել է 5578 անգամ
Բեյոնսեն պատմել է, թե ինչ երաժշտություն է լսում սեքսի ժամանակ
Նա սովորաբար շատ փակ է, հատկապես երբ հարցը վերաբերում է իր անձնական, ընտանեկան կյանքին: Սակայն GQ ամսագրի փետրվարյան համարի համար արված նկարահանումների...
Դիտվել է 4553 անգամ
Դիտա ֆոն Թիզը երգարվեստ է ներխուժել էրոտիկ տեսահոլովակով (տեսանյութ)
Նայելով գեղեցկուհի Դիտային' միշտ կարելի էր հարց տալ' ինչու՞ է նա բավարարվում շուու ծրագրերով և չի ցանկանում արդյոք փորձել իր ուժերը երգարվեստում, ինչպես...
Դիտվել է 3604 անգամ
Բրիտանիայում արգելել են Միլա Կունիսի մասնակցությամբ գովազդը
Մեծ Բրիտանիայում արգելել են Միլա Կունիսի մասնակցությամբ գովազդը: Միլայի նկարները որոնք արվել են Esquire ամսագրի համար, օգտագործվել են հակացելյուլիտային քսուքի ցուցապաստառի համար...

Просмотрели 6810 раз
Всего несколько месяцев прошло с момента развода звездной пары Кэти Перри и Рассела Бренда, а актер уже всем рассказывает, что это была главная ошибка в его жизни.
Просмотрели 6661 раз
Альбина Джанабаева решила родить ещё одного ребёнка от Валерия Меладзе
На днях российские СМИ сообщили, о возможной беременности солистки группы «ВИА Гра» Альбины Джанабаевой от певца Валерия Меладзе.
Просмотрели 6554 раз
Селена Гомес научилась курить для Spring Breakers
10.05.2012
Селена Гомес  никогда не брала в рот сигареты, однако для фильма "Весенние каникулы" ей пришлось изображать плохую девочку
Просмотрели 8959 раз
Кровь  Эми  Уайнхаус  выставлена на аукцион
09.05.2012
Автопортрет ушедшей из жизни певицы Эми Уайнхаус будет выставлен на продажу. Своеобразная изюминка рисунка заключается в том, что он написан кровью самой певицы...
Просмотрели 6552 раз
Дочь Ани Лорак заговорит сразу на нескольких языках
Ани Лорак, популярная украинская певица, рассказала о том, как воспитывает свою дочку Софию, которая родилась в июне 2011 года.
Просмотрели 8969 раз
Журналисты наградили Бейонсе
04.05.2012
Нью-Йоркская ассоциация чернокожих журналистов по достоинству оценила её статью, написанную в прошлом году для журнала Essence.
Просмотрели 6728 раз
Претендентка на Мисс Вселенная оказалась Миссис
30.04.2012
Мисс Вселенная 2012 обрастает скандалами с такой скоростью, что к декабрю все, похоже, забудут, для чего собрались на сцене все эти девушки...
Просмотрели 6086 раз
Мерайа Кэри выходит замуж
28.04.2012
Супруг исполнительницы Мерайи Кэри, Ник Кэннон, оправившись после тяжолого заболевания, вновь сделал своей супруге предложение.