Խոյ նշանի ներկայացուցիչները կունենան հակադրությունների մեկ շաբաթ՝ երբեմն սառը ցնցուղ, երբեմն՝ ճակատագրի նվերներ։ Եթե դուք զբաղվում եք ձեր սեփական նախագծերով կամ բիզնեսով, ապա շաբաթվա սկզբին կարող են փոքր դժվարություններ լինել։ Բայց եղեք համառ, ավելացրեք էնտուզիազմ, և ամեն ինչ կստացվի։ Երեքշաբթի երեխաները կամ հարազատները կարող են հատուկ ուշադրություն պահանջել՝ աջակցեք նրանց: Չորեքշաբթի առանձնահատուկ հոգ տարեք ձեր առողջության մասին՝ մի փորձեք անծանոթ ուտեստներ և մի անտեսեք տհաճ ախտանիշները։ Կիրակի օրը որոշ ժամանակ հատկացրեք ինքնավերլուծությանը և փորձեք հասկանալ՝ գո՞հ եք ձեր կյանքում ամեն ինչից։ Եթե որոշել եք ինչ-որ բան փոխել, մի հետաձգեք այն շատ երկար:
Այս շաբաթ Ցուլերը հիանալի տրամադրություն կունենան։ Պոզիտիվության պատճառներ նույնպես կլինեն, եթե տեղում չնստեք։ Բացահայտեք հանգստի նոր վայրեր և պլանավորեք ապագա ճանապարհորդությունները: Ուշադիր եղեք ձեր առողջության և հոգեկան զգացմունքների նկատմամբ։ Մի արեք բան, որն իրականում չեք ցանկանում: Նույնիսկ, եթե ձեզ համար կարևոր մեկը դա խնդրի: Երեքշաբթի մի անտեսեք ընկերների հանդիպման հրավերները, նրանք կարող են ձեզ համար կարևոր տեղեկություններ ունենալ: Հինգշաբթին բարենպաստ է կրթվելու և նոր բաներ սովորելու համար։ Շաբաթվա վերջը լավ ժամանակ է դիետա պահելու և ավելի շատ վարժություններ կատարելու համար:
Շաբաթը բարենպաստ է Երկվորյակների համար առկախ հարցերը լուծելու և կարևոր հանդիպումների համար։ Փոխելով ձեր տեսակետը՝ կկարողանաք ձերբազատվել մի շարք խնդիրներից։ Երկուշաբթին և երեքշաբթին կատարյալ են տեղափոխվելու համար։ Չորեքշաբթի օրը փոխեք ձեր ընդւոնված երթուղիները և ձեր սովորական առօրյան, և դուք կտեսնեք նոր արդյունքներ: Հինգշաբթի համառ եղեք ձեզ համար կարևոր գործերում։ Ուրբաթ օրը ազատ զգացեք բարձրաձայնելու ձեր գաղափարները և հատկապես ուշադիր եղեք ձեր զրուցակիցների նկատմամբ։ Շաբաթ օրը բարենպաստ է վաղեմի ընկերոջ հետ ժամադրությունը կամ հանդիպումը։ Կիրակի ավելի լավ է այցելել միայն հանգիստ վայրեր, լինի դա գրադարան, թե այգի, լիցքավորվեք խաղաղությամբ:
Շաբաթվա առաջին կեսը Խեցգետինների համար կարող է լցված լինել բուռն գործողություններով. աստղերը զգուշացնում են, որ ավելի լավ է շատ գումար չծախսել և էմոցիոնալ խոսակցություններ չունենալ, որոնք կարող են վերաճել թեժ կոնֆլիկտների։ Մինչև չորեքշաբթի ձեր մարմինն արդեն կարող է համառորեն հանգիստ պահանջել։ Հավանականություն կա, որ ուժերը գրեթե կսպառվեն։ Ուստի ավելորդ ռիսկի մի դիմեք և լրացուցիչ բեռ մի՛ վերցրեք ձեր վրա։ Կառավարեք ձեր ժամանակը սովորականից ավելի ուշադիր: Հինգշաբթի ձեր անձնական կյանքը կարող է անսպասելիորեն մեծ ուշադրություն գրավել։ Զգույշ եղեք՝ այդ օրը մեծ է սխալների կամ կորուստների հավանականությունը։ Ուրբաթ օրը հատուկ երևակայություն և կրեատիվություն դրսևորեք ձեր աշխատանքում՝ բեկում մտցնելու հնարավորություն կա: Հանգստյան օրերին, հնարավորության դեպքում, գնացեք քաղաքից դուրս։
Առյուծներն այս շաբաթ ստիպված կլինեն անընդհատ զսպել իրենց էմոցիաները։ Կամ՝ անընդհատ վիճել ընկերների, գործընկերների և ընտանիքի անդամների հետ: Փաստն այն է, որ այս նշանի հովանավորը՝ Արևը, շատ կրակոտ էներգիա կբերի իր հովանավորյալների վրա: Մի հուզվեք և փորձեք այդ ամբողջ էներգիան ուղղել խաղաղ հուն: Երեքշաբթի հավանականություն կա, որ սիրելին կպահանջի ձեր ողջ ուշադրությունը, իսկ աստղերը խորհուրդ են տալիս մի կողմ թողնել մնացած բոլոր գործերն ու երեկոն միասին անցկացնել, քանի որ հակառակ դեպքում կարող են մեծ խնդիրներ սկսվել անձնական կյանքում։ Շաբաթվա վերջում ձեռնպահ մնացեք կարևոր որոշումներ կայացնելուց՝ հավանականություն կա, որ չհաշվարկեք բոլոր նրբությունները և փորձանքի մեջ ընկնեք։
Առաջիկա շաբաթը Կույսերի համար կարող է փոռոհեղ լինել ։ Այս ժամանակահատվածը բարենպաստ է կյանքում մեծ փոփոխությունների համար, բայց դրանք կախված են միայն ձեր որոշումից։ Մի անհանգստացեք, եթե պատրաստ չեք դրանց, ամեն ինչ կմնա այնպես, ինչպես եղել է: Շաբաթվա առաջին կեսին առանձնահատուկ զգույշ եղեք՝ ապահովեք բավարար քուն և պատշաճ սնունդ։ Երեքշաբթի օրը որոշ ժամանակ տրամադրեք ֆինանսական պլանավորմանը: Չորեքշաբթի հնարավոր է անսպասելի նվեր։ Ուրբաթ օրն անցյալը կարող է վերադառնալ և հետապնդել ձեզ. թույլ մի տվեք, որ որևէ մեկը ձեզ տխրեցնի: Շաբաթ օրը հանգստանալու և հնարավորինս լիցքավորվելու միջոց գտեք։ Կիրակի կարող եք հետաքրքիր հնարավորություն ունենալ անձնական կյանքում՝ բաց մի՛ թողեք այն։
Կշեռք նշանի ներկայացուցիչների համար այս շաբաթ անձնական կյանքը կարող է խլել գրեթե ողջ ժամանակը. ի վերջո գարուն է, և նույնիսկ առանց աստղագուծակների պարզ է, որ թեժ է լինելու: Բայց աստղերը զգուշացնում են, որ սիրավեպի նկատմամբ չափազանց մեծ կիրքը կարող է փչացնել ձեր բոլոր պլանները, այդ թվում՝ բիզնեսը: Փորձեք հավասարակշռություն պահպանել սիրո և աշխատանքի միջև: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին հատկապես զգույշ եղեք ձեր նյարդային համակարգի նկատմամբ՝ մի տրվեք բացասականին և քննադատությանը։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին աշխատեք ոչ մի խոստում չտալ և պարտքեր չկուտակել։ Շաբաթ օրը եղեք հավաքված ու զգոն, խաբեության մեծ վտանգ կա։ Կիրակի մի հրաժարվեք օգնությունից ու աջակցությունից։
Կարիճներին առջևում հագեցած և զգացմունքային շաբաթ է սպասվում։ Ձեզ կարող են այցելել և՛ բուռն աշխատունականությունը, և՛ խանդի և նույնիսկ ագրեսիայի նոպաները: Երեքշաբթի զգույշ եղեք ճանապարհներին և կոնֆլիկտների մեջ մի մտեք անծանոթների հետ։ Չորեքշաբթի ոչ մի նոր բան մի սկսեք։ Եթե ձեզ ճանապարհորդություն է սպասվում, ապա շաբաթվա երկրորդ կեսը կատարյալ է։ Բայց զգույշ եղեք ժամանակի հետ՝ ուշանալու վտանգ կա։ Ուրբաթ առավելագույն համառություն և խոհեմություն ցուցաբերեք ձեր գործերում։ Շաբաթ օրը հոգ տարեք ձեր անձնական կյանքի մասին՝ լավ օր է ժամադրության համար։ Կիրակի երկար քայլեք կամ լավ մարզվեք։
Աղեղնավորներին սպասվում է դրական պահերով լեցուն հաճելի շաբաթ։ Դուք կդառնաք շատերի հետաքրքրության առարկան թե՛ ռոմանտիկ, թե՛ գործնական առումներով։ Բայց տեղում մի նստեք. այցելեք վայրեր, որտեղ նախկինում չեք եղել, խոսեք ձեր արածների մասին: Շփվեք ընկերների հետ, որոնց վաղուց չեք հանդիպել: Շաբաթվա առաջին կեսին լսեք հատկապես ձեր ինտուիցիային և աշխատեք չանել այն, ինչ չեք ուզում։ Միայն սա կարող է ձեր կյանքը հասցնել հաջորդ մակարդակի: Զգույշ եղեք շաբաթվա վերջում գումար ծախսելիս՝ մեծ է թերի ապրանք ստանալու կամ խաբեբաների կողմից խաբված լինելու վտանգը:
Արդեն շաբաթվա սկզբին Այծեղջյուրներին անհրաժեշտ է լավ տրամադրություն և առողջ հավակնություններ հավաքել: Շատ խնդիրներ ունեք լուծելու, ավելացած ծանրաբեռնվածությունն աննկատ չի մնա։ Ձեր ուժերը կսպառվեն ձեր աչքի առաջ, բայց գործունեության արդյունքները, ամենայն հավանականությամբ, կուրախացնեն ձեզ: Ձեր հեղինակությունը աշխատավայրում կարող է կտրուկ աճել։ Չորեքշաբթի ժամանակ հատկացրեք հանգստի և զբոսնելու համար, իսկ հինգշաբթի՝ փորձեք այցելել մարզասրահ կամ լողավազան։ Հինգշաբթի կարող են լուծվել նույնիսկ այն հարցերը, որոնցից վաղուց հրաժարվել եք։ Ուրբաթ օրը բարենպաստ է զրույցի համար, որից ամեն գնով խուսափում եք։ Հանգստյան օրերին ակտիվորեն գնացեք ռոմանտիկ ժամադրության և հանդիպեք ընկերների հետ:
Այս շաբաթ ժամանակ հատկացրեք՝ քննելու ձեր մտքերը, ընթացիկ ծրագրերը և անկեղծորեն հաշվի առեք այն խնդիրները, որոնք ձեզ հետ են պահում առաջ շարժվելուց: Օգտագործեք ձեր առավելագույն ջանքերը, փորձն ու իմաստությունը բոլոր դժվարությունների համար լուծումներ գտնելու նպատակով: Այս հարցում ձեզ կօգնի վճռականությունը: Երեքշաբթի վեճերի հավանականությունը մեծ է՝ մի տրվեք սադրանքներին։ Չորեքշաբթի որոշ ժամանակ հատկացրեք այգում կամ ջրի մոտ զբոսնելու և մտքերը թեթևացնելու համար: Շաբաթ օրը ձեզ կարող է անհրաժեշտ լինել շտապ որոշում կայացնել մի շատ տհաճ հարցի շուրջ, որը երկար ժամանակ հետաձգել էիք։ Աստղերն ասում են՝ այլևս հետաձգելն իմաստ չունի, ամեն ինչ որոշեք հիմա։
Ձկների էներգիան և ուժերը կարող են շատ սպառվել շաբաթվա հենց սկզբին: Ձգեք ձեզ որքան հնարավոր է և առաջ մղեք այն նախագծերը, որոնք ամենահեռանկարային եք համարում: Երեքշաբթի հավանականություն կա, որ ստիպված կլինեք շտկել ձեր ծրագրերը. ձեզ կարող են հիասթափեցնել մարդիկ, որոնց աջակցության վրա հույս էիք դրել: Չորեքշաբթի հատկապես զգույշ եղեք՝ սխալները կարող են թանկ արժենալ: Հինգշաբթի բամբասանքների տեղիք մի տվեք ու խուսափեք վեճերից։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի վախեցեք անսովոր գործեր ստանձնելուց՝ համբերատար եղեք և հաջողության կհասնեք: Կիրակին անցկացրեք ձեր մտահորիզոնն ընդլայնելով և նոր բան սովորելով: Եթե ցանկանում էիք փոխել ձեր կերպարը, ապա հիմա ճիշտ ժամանակն է:
Դիտվել է 1250 անգամ
Այս շաբաթ մեզ սպասվում է հետադիմական Վեներայի և Մերկուրիի կրկնակի ցնցում: Բայց նշանների մեծ մասի համար այդ հարվածները կողքից կանցնեն:
Հետադիմական Մերկուրին որոշել է հետադիմական Վեներայի հետ ընկերական կապ պահել: Հիմա նրանք ձեռք ձեռքի տված քայլում են և քննարկում, թե ինչպես դժվարացնել մեր կյանքը:

Представителей знака Овен ждет контрастная неделя — то холодный душ, то подарки судьбы. Если вы ведете свои проекты или занимаетесь собственным бизнесом, то в начале недели возможны небольшие затруднения. Но проявите настойчивость, добавьте энтузиазма, и все получится. Во вторник дети или родственники могут потребовать особого внимания — поддержите их. В среду особо позаботьтесь о здоровье — не пробуйте незнакомые блюда и не игнорируйте неприятные симптомы. В воскресенье выделите время для самоанализа и постарайтесь понять: все ли вас устраивает в вашей жизни? Если решите что-то менять, то не откладывайте это в долгий ящик.
Настроение на текущей неделе у Тельцов будет отличное. Поводы для позитива тоже найдутся, если вы не будете сидеть на месте. Изучите новые места для отдыха и запланируйте будущие поездки. Будьте внимательны к своему здоровью и душевным ощущениям. Не делайте то, к чему совсем не лежит душа. Даже если об этом попросит важный для вас человек. Во вторник не игнорируйте приглашения друзей на встречу — у них может быть важная информация для вас. Четверг благоприятен для учебы и для изучения нового. Конец недели подходит для того, чтобы сесть на диету и внедрить в жизнь больше спорта.
Неделя у Близнецов благоприятна для решения зависших вопросов и для важных встреч. Поменяв точку зрения, вам удастся избавится от ряда проблем. Понедельник и вторник идеально подходят для переезда. В среду измените привычные маршруты и привычный ход дел, и вы увидите новые результаты. В четверг проявите настойчивость в важных для вас вопросах. В пятницу смело озвучивайте свои идеи и будьте особо внимательны к собеседникам. В субботу благоприятно свидание или встреча со старым другом. В воскресенье лучше посещать только тихие места, будь то библиотека или парк — заряжайтесь спокойствием.
Первая половина недели у Раков может быть наполнена импульсивными поступками — звезды предупреждают, что лучше не тратить много денег и не вести эмоциональных бесед, которые могут перерасти в бурные конфликты. К среде организм может уже настойчиво требовать отдыха. Есть вероятность, что силы почти исчерпают себя. Поэтому без необходимости не рискуйте и не берите на себя лишней нагрузки. Распределяйте время тщательнее, чем обычно. В четверг личная жизнь может неожиданно забрать на себя много внимания. Будьте аккуратны: в этот день высока вероятность ошибок или потерь. В пятницу проявите в работе особую фантазию и креативность — есть вероятность совершить прорыв. В выходные, по возможности, выезжайте за город.
Львам на этой неделе придется постоянно обуздывать свои эмоции. Ну или постоянно скандалить с друзьями, коллегами и родными. Дело в том, что покровитель этого знака — Солнце — обрушит на своих подопечных много огненной энергии. Не горячитесь и постарайтесь направить всю эту энергию в мирное русло. Во вторник есть вероятность, что любимый человек потребует всего вашего внимания, и звезды советуют отложить все прочие дела и провести вечер вдвоем, потому что иначе могут начаться большие проблемы в личной жизни. В конце недели воздержитесь от принятия важных решений — есть вероятность не просчитать все нюансы и попасть впросак.
Предстоящая неделя для Дев может быть выдающейся. Это время благоприятно для больших перемен в жизни, но они зависят только от вашего решения. Не переживайте, если вы не готовы к ним — то все останется как было. В первой половине недели особо позаботьтесь о достаточном количестве сна и правильном питании. Во вторник уделите время финансовому планированию. В среду возможен неожиданный подарок. В пятницу прошлое может напомнить о себе — не давайте никому вгонять себя в тоску. В субботу найдите способ максимально расслабиться и наполниться энергией. В воскресенье может выпасть интересный шанс в личной жизни — не упустите его.
У представителей знака зодиака Весы личная жизнь на неделе может занять почти все время — весна же, тут и без гороскопов понятно, что будет жарко. Но звезды предупреждают, что из-за чрезмерного увлечения романтикой могут пойти прахом все ваши планы, в том числе — деловые. Постарайтесь все же лавировать между любовью и работой. В понедельник и вторник будьте особо бережны к своей нервной системе — не поддавайтесь негативу и критике. В четверг и пятницу постарайтесь не давать никаких обещаний и не копите долги. В субботу будьте собраны и бдительны, высок риск обмана. В воскресенье не отказывайтесь от помощи и поддержки.
Неделя у Скорпионов предстоит насыщенная и эмоциональная. Вас может посещать как бурная работоспособность, так и приступы ревности и даже агрессии. Во вторник будьте аккуратны на дорогах и не вступайте в конфликты с незнакомыми людьми. В среду не начинайте ничего нового. Если предстоит поездка, то для нее оптимальна вторая половина недели. Но будьте аккуратны со временем — есть риск опозданий. В пятницу проявите в делах максимум настойчивости и благоразумия. В субботу займитесь личной жизнью — это благоприятный день для свидания. В воскресенье устройте себе долгую прогулку или организуйте хорошую физическую нагрузку.
Стрельцов ожидает приятная неделя, полная позитива. Вы станете объектом интереса многих людей, причем как в романтическом плане, так и в деловом общении. Но и сами не сидите на месте: посещайте места, в которых не были раньше, рассказывайте о том, чем вы занимаетесь. Выходите на связь с друзьями, с которыми давно не общались. В первой половине недели особо прислушивайтесь к интуиции и старайтесь не делать того, что вам не хочется. Одно только это может вывести вашу жизнь на новый уровень. В конце недели с осторожностью тратьте деньги — велик риск получить бракованный товар или попасться на обман мошенников.
Уже в начале недели Козерогам надо запастись хороши настроением и здоровыми амбициями. Вам предстоит решить очень много задач, и бол 1164 ьшая нагрузка не пройдет бесследно. Силы будут таять на глазах, но результаты деятельности — с большой вероятностью — порадуют. Ваш авторитет на работе может резко возрасти. В среду выделите время на отдых и прогулку, а в четверг постарайтесь посетит спортзал или бассейн. В четверг могут решиться даже те вопросы, на которые вы давно махнули рукой. Пятница благоприятна для беседы, которую вы избегаете всеми силами. В выходные активно ходите романтические свидания и встречи с друзьями.
На текущей неделе выделите время для анализа своих мыслей, текущих планов и честного рассмотрения проблем, которые мешают вам двигаться вперед. Приложите максимум усилий, опыта и мудрости, чтобы придумать пути решения всех сложностей. Целеустремленность поможет вам в этом. Во вторник велика вероятность ссор — не поддавайтесь на провокации. В среду выделите время на прогулку в парке или у воды и разгрузите голову. В субботу может понадобиться срочно принять решение по очень неприятному вопросу, которое вы уже долгое время откладываете на «когда-нибудь потом». Звезды говорят — тянуть больше не стоит, решите все сейчас.
Энергия и силы у Рыб могут сильно истощиться и дать сбой в начале недели. Максимально соберитесь и продвиньте дела, которые считаете наиболее перспективными. Во вторник есть вероятность, что придется скорректировать планы — вас могут подвести люди, на поддержку которых вы очень рассчитывали. В среду проявите особую осмотрительность — ошибки могут дорого обойтись. В четверг не давайте поводов для сплетен и избегайте споров. Во второй половине недели не бойтесь взяться за непривычные дела — проявите терпение, и у вас все получится. Воскресение посвятите расширению кругозора и изучению чего-то нового. Если хотели сменить имидж — сейчас самое время.