Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ․
Մայիսի 29-ից հունիսի 3-ն ընկած ողջ ժամանակահատվածում Լուսինն աստիճանաբար կանբողջանա, իսկ շաբաթվա ավարտին՝ հունիսի 4-ին, լիալուսն կլինի։ Հետաքրքիր ժամանակաշրջան է, որի ընթացքում մարդկանց մեծ մասի կարողություններն ու հնարավորություններն ամեն օր կմեծանան և աստիճանաբար կհասնեն գագաթնակետին։ Էներգիայի դեֆիցիտ չի ակնկալվում, ինչը նշանակում է, որ աստղերը դրդում են գործելու։ Այնուամենայնիվ, յուրաքանչյուր նշանի շրջանակն ու բնորոշ դրսեւորումները տարբեր կլինեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Խոյ
Խոյերն այս շաբաթ անպայման պետք է վերադառնան որոշ ժամանակ առաջ հետաձգվածին ու ավարտին հասցնեն։ Խոսքը ոչ միայն մասնագիտական գործերի մասին է, այլեւ անձնական չկատարված խոստումների։ Հակառակ դեպքում կարող է կոնֆլիկտ առաջանալ վերադասի, գործընկերների, ամուսնական զուգընկերոջ կամ հարազատներից ու ընկերներից մեկի հետ: Աստղերին այժմ խորհուրդ չեն տալիս նաև գումար տալ կամ պարտք վերցնել։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Ցուլ
Ցուլերին բավականին սովորական շաբաթ է սպասվում։ Նրանցից ոմանք, սակայն, անսպասելի լուր կստանան հեռավոր ազգականից կամ վաղեմի ընկերոջից, բայց դա ոչ մի արտառոց բան չի պարունակի։ Նրանք, ովքեր վերջերս սիրային հարաբերություն են սկսել, ստիպված կլինեն դիմակայել իրենց կրքի քմահաճույքներին։ Դրանց չարժե սուր արձագանքել, իսկ ընդհանրապես այս շրջանը հարմար չէ ռոմանտիկ հանդիպումների, ինչպես նաեւ ցանկացած տեսակի ճամփորդությունների համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Երկվորյակ
Երկվորյակներ, այս շաբաթը կբերի անհանգստությունների ու տագնապների մի ամբողջ շարք։ Ամենամեծ հոգսերն ու անախորժությունները կապված կլինեն ընտանեկան գործերի հետ։ Բացի այդ, դուք ստիպված կլինեք վերացնել հիմնական արտակարգ իրավիճակները, որոնք ձևավորվել են աշխատանքի ընթացքում: Այն վերացնելիս եղեք համբերատար, ապավինեք ձեր սեփական գիտելիքներին և փորձին ու թույլ մի տվեք գործընկերներին նեղացնել ձեզ անպատշաճ և աննրբանկատ առաջարկություններով:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Խեցգետին
Այն Խեցգետինները, ովքեր վաղուց երազել են փոփոխությունների մասին, ժամանակն է գործի անցնելու։ Ձեր ցանկացած փորձ և նախագիծ այս շաբաթ հիանալի արդյունքի կհանգեցնի։ Աշխատավայրում կարող եք ապահով առաջարկել նույնիսկ ցանկացած «խելագար» գաղափարներ, միանալ ավելի բարձր աշխատավարձի կամ պաշտոնի համար պայքարին։ Իսկ արտաքին տեսքի կտրուկ փոփոխությունները զգալիորեն կբարձրացնեն ձեր գրավչությունը հակառակ սեռի համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Առյուծ
Առաջիկա մի քանի օրվա ընթացքում ավելի լավ կլինի, որ առյուծները հրաժարվեն նույնիսկ նախապես ծրագրված պատասխանատու իրադարձություններից՝ գործնական բանակցություններից, պոտենցիալ գործատուի հետ հարցազրույցներից, նախագծերի ներկայացումից և նման այլ բաներից։ Մասնագիտական նվաճումների համար այժմ լավագույն ժամանակը չէ։ Բայց սա լավ շրջան է ընտանիքի կամ սիրելիի հետ հանգստանալու համար։ Ճիշտ է, դեռ չարժե տնից շատ հեռու գնալ։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Կույս
Կույսերին այս շաբաթ բառացիորեն կհետապնդեն կոպիտ ու նեղմիտ մարդիկ։ Եվ աշխատավայրում, և գնումներ կատարելիս, և հասարակական տրանսպորտում, և այլ վայրերում նրանք ուղղակիորեն կբարձրանան ձեր գլխին և հակամարտություն կհրահրեն: Սա իմանալով, աշխատեք հեռու մնալ նրանցից և չխառնվել: Բայց տանը՝ լիակատար ներդաշնակություն և փոխըմբռնում կլինի: Օգտվեք դրանից, եթե ձեզ անհրաժեշտ է երկար քննարկել ընտանեկան որոշ կարևոր խնդիր:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Կշեռք
Այս շաբաթը շատ ակտիվ կսկսվի Կշեռքների համար։ Արդեն առաջին օրերին դուք շատ բան կվերագործարկեք թե՛ աշխատավայրում, թե՛ տանը և կունենաք ձեզնով հպարտանալու բոլոր հիմքերը, բայց փոխարենը, ընդհակառակը, «կթթվեք»։ Պատճառը, թերեւս, կլինի անցյալի կարոտը, որը ոգեշնչված կլինի հանկարծակի հայտնված մարդու կողմից, ով ժամանակին թանկ է եղել ձեզ համար։ Փորձեք ձեր միտքն ազատել տխուր հիշողություններից, հանգստացեք: Բայց՝ ոչ ալկոհոլ։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Կարիճ
Այս շաբաթվա առաջին իսկ օրերից Կարիճները էներգիայի պոռթկում կզգան։ Սակայն անզուսպ գործունեությունը ձեզ հիմա հակացուցված է։ Եթե դուք չեք չափավորում ձեր ակտիվությունը, կարող եք ձեզ հասցնել ծանր հոգնածության և նույնիսկ դեպրեսիայի: Բացի այդ, այժմ խորհուրդ չի տրվում գումար ներդնել, այդ թվում՝ խոշոր գնումներում։ Ավելին, մինչև շաբաթվա ավարտը մտերիմ մեկը ձեզնից ֆինանսական օգնություն կխնդրի։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Աղեղնավոր
Աղեղնավորներն այս շաբաթ չպետք է դաշնակիցներ փնտրեն գործընկերների մեջ։ Այնպես չէ, որ նրանք բոլորը հանկարծակի զենք կվերցննեն ձեր դեմ, պարզապես թիմում կարող է այնպիսի իրավիճակ ստեղծվել, երբ յուրաքանչյուրը կգործի բացառապես իր համար: Ընդհանուր առմամբ շաբաթը կարող է շատ հաճելի պահեր պարգեւել։ Ամբողջ դրականը կկենտրոնացվի տանը, սիրելիների հետ շփման մեջ։ Ընտանեկան տոնակատարությունները և այլ միջոցառումները հաջող կանցնեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Այծեղջյուր
Ե՛վ աշխատավայրում, և՛ ընտանիքում Այծեղջյուրներն այս շաբաթ կլինեն անվիճելի առաջատարներ։ Ձեր ղեկավարությամբ ցանկացած բիզնես հաջողությամբ կանցնի և կհանգեցնի գերազանց արդյունքների: Պարզապես ձեր հեղինակությամբ շատ մի ճնշում գործադրեք ուրիշների վրա, մի դարձեք բռնակալ, քանի որ դա կարող է առաջացնել «ապստամբություն նավի վրա»։ Միայնակ Այծեղջյուրների համար անձնական կյանքում էական փոփոխություններ դեռ չեն նախատեսվում։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ. Ջրհոս
Ջրհոսներն այս շաբաթ չպետք է հույսը դնեն ուրիշի օգնության վրա։ Ընտանիքի անդամները, ընկերները, գործընկերները զբաղված կլինեն սեփական խնդիրներով ու չեն կարողանա կամ չեն ցանկանա ստանձնել ձեր բեռի թեկուզ մի փոքր մասը։ Իսկ դա նշանակում է, որ որոշ բաներ ստիպված կլինեք հետաձգել ավելի ուշ։ Աստղերին խորհուրդ են տալիս նաև մեծ ուշադրություն դարձնել աշխատանքի առաջարկներին՝ զգալի է ռիսկը, որ ձեզ խաբեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 29-ից հունիսի 4-ր 2023 թ․ Ձկներ
Ամուսնացած Ձկներն այս շաբաթ հնարավորություն կունենան զգալիորեն ամրապնդել իրենց ամուսնությունը, իսկ նրանք, ովքեր դեռ ամուրի են, վերջապես կսկսեն ռոմանտիկ հարաբերություններ, որոնք լուրջ և երկարաժամկետ հարաբերությունների վերածվելու բոլոր հնարավորություններն ունեն: Ֆինանսական հարցերում մեծ առաջընթաց, ավաղ, չի սպասվում։ Աշխատավայրում սովորականից ավելի կզգաք գաղտնի ու ակնհայտ չարագործների ազդեցությունը, ովքեր ձգտում են խարխլել ձեր հեղինակությունը։

Гороскоп на неделю с 29 мая по 4 июня 2023 года
Весь период с 29 мая по 3 июня Луна постепенно прибывает, а заканчивается неделя полнолунием 4 июня. Это интересное время, в течение которого способности и возможности большинства людей будут нарастать с каждым днем и постепенно придут в пиковое состояние. Дефицита энергии ждать точно не стоит, а значит, звезды подталкивают к активным действиям. Впрочем, сфера применения и типичные проявления для каждого знака будут свои.
՝
Овнам на этой неделе непременно следует вернуться к тому, что некоторое время назад было отложено, и завершить. Речь не только о профессиональных делах, но и о невыполненных личных обещаниях. В противном случае может возникнуть конфликт с начальством, коллегами, партнёром по браку либо с кем-то из родственников или друзей. Также звёзды не рекомендуется сейчас давать и брать деньги в долг.
Вполне обычная, заурядная неделя предстоит Тельцам. Некоторые из них, правда, получат неожиданную весточку от дальнего родственника или старого друга, но ничего сверхординарного она содержать не будет. Тем, кто недавно начал любовный роман, придётся столкнуться с капризами своей пассии. Реагировать на них остро не стоит, да и вообще этот период плохо подходит для романтических встреч, а также для любого рода поездок.
Близнецам эта неделя принесёт целую череду беспокойств и волнений. Наибольшие переживания и хлопоты будут связаны с делами семейными. Плюс к тому придётся устранять образовавшийся на работе крупный аврал. Ликвидируя его, проявите терпение, полагайтесь на собственные знания и опыт и не позволяйте коллегам приставать к вам с неуместными и бестактными рекомендациями.
Для давно мечтавших о переменах Раков наступает пора действовать. Любые ваши эксперименты и проекты приведут на этой неделе к отличному результату. На работе можете смело предлагать даже самые «сумасшедшие» идеи, вступить в борьбу за более высокую зарплату или должность. А кардинальные изменения во внешности существенно повысят вашу привлекательность для лиц противоположного пола.
Львам на ближайшие дни лучше бы отказаться даже от запланированных ранее ответственных мероприятий - деловых переговоров, собеседования с потенциальным работодателем, сдачи проектов и прочего в этом роде. Для профессиональных достижений сейчас не лучшее время. Зато это хороший период для отдыха с семьёй или любимым человеком. Правда, уезжать слишком далеко от дома пока не стоит.
Дев на этой неделе будут буквально преследовать грубые и недалёкие люди. И на работе, и во время шопинга, и в общественном транспорте, и в других местах они станут прямо-таки лезть вам на глаза и провоцировать на конфликт. Зная это, старайтесь держаться от них подальше и не связываться. Зато дома – полная гармония и взаимопонимание. Воспользуйтесь этим, если давно нужно обсудить какой-то важный семейный вопрос.
Эта неделя начнётся для Весов очень активно. Уже в самые первые дни вы переделаете массу дел и на работе, и дома и будете иметь все основания гордиться собой, однако вместо этого, наоборот, «скиснете». Причиной, возможно, станет ностальгия по прошлому, которую навеет внезапно объявивший человек, который некогда был вам дорог. Постарайтесь отвлечься от грустных воспоминаний, отдохнуть. Но – никакого алкоголя!
С первых же дней этой недели Скорпионы почувствуют всплеск энергии. Однако неуёмная деятельность вам сейчас противопоказана. Если не будете дозировать свою активность, можете довести себя до сильнейшей усталости и даже депрессии. Также сейчас не рекомендуется вкладывать деньги, в том числе и в крупные покупки. Тем более, что к концу периода кто-то из близких попросит вас о финансовой помощи.
Стрельцам на этой неделе не стоит искать союзников среди коллег. Не то чтобы все они вдруг ополчатся против вас, просто в коллективе может сложиться такая ситуация, в которой каждый будет исключительно сам за себя. В целом же неделя может подарить немало приятных минут. Весь позитив сосредоточится дома, в общении с близкими. Удачно пройдут семейные торжества и прочие мероприятия.
И на работе, и в семье Козероги будут на этой неделе безусловными лидерами. Любые дела под вашим руководством пойдут успешно и приведут к отличному результату. Только не давите слишком сильно на окружающих своим авторитетом, не становитесь тираном, так как это может спровоцировать «бунт на корабле». У одиноких Козерогов никаких существенных изменений в личной жизни пока не предвидится.
Водолеям на этой неделе не стоит рассчитывать на чью бы то ни было помощь. Члены семьи, друзья, коллеги будут заняты собственными проблемами и не смогут или не захотят взять на себя даже малую часть вашей ноши. А это значит, что какие-то дела вам придётся перенести на потом. Также звёзды советуют с большим вниманием отнестись к предложениям о подработке - велик риск, что вас обманут.
Семейные Рыбы на этой неделе получат возможность значительно укрепить свой брак, а те, кто пока одинок, - завязать наконец романтические отношения, которые имеют все шансы перерасти в серьёзные и долгосрочные. В финансовых делах особого прогресса пока, увы, не предвидится. На работе вы больше обычного будете ощущать влияние тайных и явных недоброжелателей, которые так и норовят подорвать ваш авторитет.