Շաբաթվա աստղագուշակ․ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը 2020 թ
Խոյերի մեծամասնության համար այս ժամանակաշրջանը կարող է դժվար լինել, քանի որ այն կապված կլինի կտրուկ փոփոխությունների անհրաժեշտության հետ: Մինչեւ շաբաթվա կեսը ստիպված կլինեք մարել պարտքերը (ոչ միայն ֆինանսական), զբաղվել ընկերների ու հարազատների խնդիրներով: Շաբաթվա երկրորդ կեսին դժվար կլինի ուրիշների հետ ընդհանուր լեզու գտնել: Բացառված չեն լուրջ հակասությունները գործընկերների հետ, ֆինանսական կորուստները և, նույնիսկ, օրենքի հետ կապված խնդիրները: Եվ զգույշ եղեք. ձեր թիկունքում կարող են լինել մրցակիցներ, որոնք ինտրիգներ հյուսուսեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Ցուլ
Ցուլերի համար սկսվում է դինամիկ, հետաքրքիր, միաժամանակ՝ շատ հակասական ժամանակաշրջան: Շաբաթվա առաջին կեսին խորհուրդ է տրվում կենտրոնանալ աշխատանքի վրա, և շատ կարևոր է ճիշտ նպատակ դնել, հակառակ դեպքում զուր կծախսեք ձեր էներգիան և ժամանակը: Հենց լարված աշխատանքի շնորհիվ կկարողանաք հասնել արդյունքների, ինչը ձեզ թույլ կտա ամրապնդվել մասնագիտական առումով, նույնիսկ, ունենալ որակական առաջխաղացում և աշխատավարձի բարձրացում: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ցանկալի է ավելի շատ հանգստանալ ու չնախատեսել կարեւոր իրադարձություններ: Բացառված չեն կոնֆլիկտները, կորուստները, տհաճ իրադարձությունները, որոնք առաջին հերթին բացասաբար կանդրադառնան ինքնագնահատականի և հոգեկան հավասարակշռության վրա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Երկվորյակ
Այս շաբաթ Երկվորյակները կարող են էներգիայի պակաս զգալ, ստեղծագործական գործունեության անկում, բայց տիեզերքի դրական ազդեցության շնորհիվ դուք հնարավորություն կունենաք հաջողության հասնել ձեր կարիերայում: Շաբաթվա առաջին կեսին ձեր ընկերասիրությունը կօգնի օգտակար կապեր հաստատել, ինչպես նաեւ ստանալ ընկերների ու գործընկերների աջակցությունը: Հիմա ավելի լավ է աշխատել թիմում. դուք կգտնեք համախոհների, կկարողանաք ամբողջությամբ բացահայտել ձեր տաղանդները: Շաբաթվա երկրորդ կեսին նշանի որոշ ներկայացուցիչներ դժվարությունների կբախվեն հարաբերությունների մեջ, հնարավոր է ֆինանսական անկայունություն: Ոչ մի դեպքում մի խառնվեք խաբեությունների մեջ, խուսափեք իմպուլսիվ գործողություններից և ավելորդ ծախսերից:
Շաբաթվա աստղագուշակ' նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Խեցգետին
Շաբաթվա առաջին կեսը շատ բարենպաստ ժամանակածրջան է Խեցգետինների համար: Դուք ակտիվ եք, եռանդուն, գիտեք ինչպես ուշադրություն գրավել ինքներդ ձեզ վրա և միշտ գտնվում եք իրադարձությունների կենտրոնում: Սա բանակցությունների, գործնական ծանոթությունների, հովանավորներ ներգրավելու, համախոհներ որոնելու ճիշտ շրջան է: Մոլորակների բարենպաստ դիրքը թույլ կտա ամբողջությամբ բացահայտել ձեր ներուժը, իրականացնել ծրագրերը, շահել վերադասի վստահությունը, և, հնարավոր է, առաջխաղացում կամ աշխատավարձի բարձրացում ունենալ: Շաբաթվա երկրորդ կեսը բավականին բարդ և բուռն կլինի: Դուք ստիպված կլինեք երկնքից իջնել երկիր, պաշտպանել ձեր համոզմունքները, ուղղել սխալները, կարգավորել չկշռադատված որոշումների հետևանքները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Առյուծ
Ժամանակահատվածի առաջին կեսին Առյուծների դիմադրողականությունը թուլացած, իսկ հոգեբանական վիճակը մտահոգիչ կլինի: Կարևորը' հույզերով չառաջնորդվելն է, ցանկացած իրավիճակում ողջախոհություն պահպանելը: Ձեր ժամանակը տրամադրեք որոշումներ կայացնելուն, մի շտապեք եզրակացություններ անել, և կկարողանաք խուսափել բազմաթիվ դժվարություններից: Ի դեպ, մինչև շաբաթվա կեսը կարող եք հույս դնել գործընկերների և մտերիմների աջակցության վրա, որոնք ձեզ ծանր պահերին կփրկեն դժվարություններից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին դժվար կլինի վերահսկել իրավիճակը: Մոլորակների ազդեցության պատճառով պլանները կարող են փլուզվել, հարաբերությունները՝ վատթարանալ: Այս շրջանում չարժե նոր գործեր սկսել և կարևոր փաստաթղթեր ստորագրել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Կույս
Շաբաթվա առաջին կեսը լավ շրջան է ընկերական հանդիպումների, ծրագրերի քննարկման, մտերմիկ կապերի ամրապնդման համար: Կարճ ուղևորությունները հաջող կլինեն, բայց խորհուրդ չի տրվում ճանապարհորդել արտերկիր: Տեղափոխվելու լավագույն ժամանակը չէ: Բայց հնարավորություն ունեք իրականացնելու ձեր նվիրական երազանքները: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հավանական են բախումներ գործընկերների ու մտերիմների հետ, ֆինանսական խնդիրներ: Ժամանակահատվածը բացարձակապես հարմար չէ պայմանագրեր կնքելու, աշխատանքի տեղավորվելու և ցանկացած կարևոր իրադարձությունների համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Կշեռք
Այս ժամանակահատվածում Կշեռքները կկենտրոնանան ֆինանսական իրավիճակի կայունացման վրա: Եվ ինտուիցիայի, խնդիրների լուծման ստեղծագործական մոտեցման, ուրիշների վրա ազդելու ունակության շնորհիվ, անշուշտ, հաջողության կհասնեն: Բացի այդ, շաբաթվա առաջին կեսը լավ ժամանակ է սիրելիի հետ հարաբերություններն ամրապնդելու, խզված կապերը վերականգնելու համար: Բայց ցանկալի չէ նոր սիրավեպ սկսել: Շաբաթվա երկրորդ կեսը հակասական կլինի: Հաջող պահերը կարող են փոխարինվել տհաճ իրադարձություններով, որոնք վատ կազդեն Կշեռքների հոգեբանական վիճակի վրա: Այս շրջանում աշխատավայրում սխալները չեն բացառվում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Կարիճ
Շատ Կարիճներ էներգիայի ներհոսք կզգան այս շաբաթվա առաջին օրերից: Դուք լի եք էներգիայով, ստեղծագործ գաղափարներով. ժամանակն է գիտակցել ձեր տաղանդները և ճանաչում ձեռք բերել: Ժամանակահատվածի առաջին կեսը հարմար է ընտանեկան հարաբերությունների ամրապնդման, անձնական կյանքը ներդաշնակեցնելու, երեխաների հետ շփվելու համար: Այնուամենայնիվ, չամուսնացածներին խորհուրդ չի տրվում շտապել դեպի ամուսնությունների գրանցման գրասենյակ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին չեն բացառվում հակասական իրավիճակներ, բախումներ գործընկերների հետ: Որոշ Կարիճներ չափազանց կասկածելի կդառնան, ինչը բացասաբար կանդրադառնա ուրիշների հետ հարաբերությունների վրա: Դիմադրեք ռիսկի դիմելու գայթակղությանը. վնասվածքի և դժբախտ պատահարների հավանականությունը մեծանում է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Աղեղնավոր
Չնայած հոգնածությանը և էներգիայի բացակայությանը, այս պահին Աղեղնավորների մեծ մասը կկարողանա ստեղծագործության մեջ մեծ հաջողությունների հասնել: Ճիշտ է, աշխատավայրում չեն բացառվում լարված իրավիճակներ գործընկերների և ղեկավարության հետ: Իրադարձությունները կարող են չզարգանալ այնպես, ինչպես պլանավորել էիք, բայց դա հիասթափության պատճառ չպետք է լինի: Ձեր լավագույն ընտրությունը մի փոքր արձակուրդ վերցնելն է և կարճ ճանապարհորդության մեկնելը։ Շաբաթվա կեսից սկսած՝ փորձեք վերահսկել հույզերը, ավելի զգայուն լինել ուրիշների թույլ կողմերին և թերություններին: Ոչ մի դեպքում ռիսկի մի դիմեք կամ արագացրեք իրադարձությունները: Այժմ խելամիտ կլինի ձեր գործերով հանգիստ զբաղվելը և ուրիշների խնդիրներին չխառնվելը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրների համար այս ժամանակահատվածը ակտիվ համագործակցության, բարդ խնդիրների համատեղ լուծման ժամանակ է: Հնարավորություն կլինի գալ փոխզիջման նույնիսկ երկարամյա հակառակորդների հետ, կարգավորել հակամարտությունները: Սա հարմար ժամանակահատված է պայմանագրեր կնքելու, նոր աշխատանքի անցնելու համար: Համախոհների թիմում դուք կկարողանաք լավ եկամուտ ստանալ, շահութաբեր պայմանագրեր կնքել: Այնուամենայնիվ, շատ կարևոր է գործել ըստ ծրագրի, լսել իրավասու մարդկանց խորհուրդները: Բայց եթե փորձեք արագացնել իրադարձությունները, միայն ավելորդ էներգիա կվատնեք: Հանգստյան օրերին հոգ տարեք ձեր առողջության մասին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը. Ջրհոս
Ջրհոսները ստիպված կլինեն լուծել ծառայողական խնդիրներ, ամրապնդել կարիերայի դիրքերը և պաշտպանել իրենց հեղինակությունը: Այս շաբաթ կարող եք հույս դնել աստղերի աջակցության վրա՝ հաղթահարելու համար ավելացված ծանրաբեռնվածությունն ու բարդ առաջադրանքները: Բացի այդ, ձեր մտերիմներն ու գործընկերները ցանկացած պահի օգնության կգան: Լավ ժամանակ է նաև պայմանագրեր կնքելու համար: Շաբաթվա երկրորդ կեսին նշանի շատ ներկայացուցիչներ կդառնան դյուրագրգիռ, դժգոհ իրենցից ու ուրիշներից: Ճակատագիրը ձեզ կխթանի վճռական գործողությունների դիմել, բայց անվճռականության պատճառով կարող եք բաց թողնել կարիերայում առաջադիմելու, ֆինանսները բարելավելու և ուրիշների հետ հարաբերությունները կարգավորելու փայլուն հնարավորությունները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 6-ը․ Ձկներ
Այս շաբաթը լավ ժամանակահատված է Ձկների համար: Դուք ծանրաբեռնված եք ստեղծագործական գաղափարներով, և պատրաստ ցույց տալու ձեր տաղանդները, վճռականորեն գործ ունենալու մրցակիցների հետ: Դուք հիմա աներեւակայելի հուզական եք, ինչը լավ է հարաբերությունների համար, բայց կարող է խոչընդոտ լինել աշխատանքում: Այնպես որ, սիրելի Ձկներ, աշխատավայրում փորձեք ինքներդ ձեզ վերահսկել: Կենտրոնացեք հետաքրքիր նախագծերի վրա, և կկարողանաք բարձրանալ կարիերայի սանդուղքով, շահույթ կամ նպաստավոր առաջարկ ստանալ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին խորհուրդ է տրվում դադար առնել, հակառակ դեպքում ձեր ամբողջ էներգիան կծախսվի անորոշ վախերի ու գոյություն չունեցող թշնամիների դեմ պայքարի վրա: Եվ մի փորձեք հարաբերություններ պարզել՝ ավելորդ բախումներից խուսափելու համար:

Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года
30 ноября - полнолуние. Лунное затмение. С 1 по 6 декабря - убывающая Луна. Неделя беспокойная и не очень благоприятная для физического и психического здоровья большинства людей. Убывающая Луна, увеличивают риск обострения хронических заболеваний, а также получения травм по причине неосторожности. Напряженные аспекты планет могут ослабить умственную активность, снизить память и сообразительность и повысить рассеянность. Это тоже не лучший показатель для здоровья, ведь невнимательность часто ведет к ошибкам, которые могут стать причиной стресса или физических повреждений.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Овен
Для большинства Овнов этот период может оказаться непростым, поскольку будет связан с необходимостью кардинальных перемен. До середины недели придется отдавать долги (не только финансовые), погружаться в проблемы друзей и близких. Во вторую половину недели из-за напряженных аспектов планет будет сложно найти общий язык с окружающими. Не исключены серьезные конфликты с партнерами, финансовые потери и даже проблемы с законом. И будьте осторожны: у вас могут появиться соперники, плетущие интриги за вашей спиной.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Телец
Для Тельцов наступает динамичный, интересный, хотя и весьма противоречивый период. В первой половине недели рекомендуем сосредоточиться на работе, причем очень важно правильно поставить цель, иначе впустую потратите силы и время. Именно упорная работа на результат позволит вам укрепить карьерные позиции, даже претендовать на повышение по службе и увеличение зарплаты. Во вторую половину недели желательно больше отдыхать и не планировать важные мероприятия. Не исключены конфликты, потери, неприятные события, которые в первую очередь негативно отразятся на самооценке и душевном равновесии.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Близнецы
На этой неделе Близнецы могут ощущать дефицит энергии, спад творческой активности, однако благодаря позитивному влиянию Космоса у вас появится шанс преуспеть в карьере. В первой половине недели ваше дружелюбие поможет завязать полезные контакты, а также получить поддержку друзей и коллег. Сейчас лучше работать в команде: вы найдете единомышленников, сможете полнее раскрыть свои таланты. Во вторую половину недели некоторые представители знака столкнутся с проблемами в отношениях, финансовой нестабильностью. Ни в коем случае не впутывайтесь в аферы, избегайте импульсивных поступков и ненужных расходов.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Рак
Первая половина недели — весьма благоприятное время для Раков. Вы активны, энергичны, умеете привлечь к себе внимание и всегда находитесь в центре событий. Это подходящий момент для проведения переговоров, деловых знакомств, привлечения спонсоров, поиска единомышленников. Благоприятное положение планет позволит в полной мере раскрыть ваш потенциал, реализовать планы, завоевать признание начальства — и, возможно, продвинуться по службе или заработать повышение оклада. Вторая половина недели периода окажется довольно сложной и суетливой. Придется спуститься с небес на землю, отстаивать свои убеждения, исправлять ошибки, улаживать последствия необдуманных решений.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Лев
У Львов в первой половине периода ослаблен иммунитет, да и психологическое состояние оставляет желать лучшего. Главное — не идти на поводу у эмоций, в любых ситуациях сохранять здравомыслие. Не торопитесь принимать решения, не делайте поспешных выводов — и сумеете избежать многих неприятностей. Кстати, до середины недели можете рассчитывать на поддержку партнеров и друзей, которые в сложные моменты уберегут вас от неприятностей. Во вторую половину недели будет сложно контролировать ситуацию. Из-за влияния планет планы могут рушиться, отношения портиться на ровном месте. Не стоит в это время начинать важные дела, подписывать документы.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Дева
Первая половина недели — благоприятное время для дружеских встреч, обсуждения планов, укрепления родовых связей. Удачными окажутся короткие поездки, а вот путешествие за границу планировать не советуем. Это не лучший момент для переезда. Зато у вас есть шансы реализовать заветные мечты! Во второую половину недели вероятны конфликты с коллегами и близкими, финансовые неурядицы. это время совершенно не подходит для подписания договоров, устройства на работу и любых важных мероприятий.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Весы
В данный период Весы будут сосредоточены на стабилизации финансового положения. И благодаря интуиции, творческому подходу к решению проблем, способности влиять на окружающих у вас наверняка все получится! Кроме того, первая половина недели — удачное время для укрепления отношений с любимым человеком, возобновления прерванных связей. А вот начинать новые романы нежелательно. Вторая половина недели окажется противоречивой. Удачные моменты могут чередоваться с неприятными событиями, что не лучшим образом отразится на психологическом состоянии Весов. В это время не исключены ошибки в работе.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Скорпион
Многие Скорпионы с первых дней этой недели ощутят прилив сил. Вы полны энергии, творческих идей — самое время реализовать свои таланты и добиться признания! Первая половина периода подходит для укрепления семейных отношений, гармонизации личной жизни, общения с детьми. Однако неокольцованным представителям знака не рекомендуем спешить в загс. Во вторю половину недели не исключены противоречивые ситуации, конфликты с партнерами. Некоторые Скорпионы станут слишком подозрительными, что негативно отразится на отношениях с окружающими. Не поддавайтесь искушению рискнуть: повышена вероятность травм и аварий.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Стрелец
Несмотря на усталость и дефицит энергии, большинство Стрельцов в данное время сумеют достичь больших успехов в творчестве. Правда, на службе не исключены напряженные ситуации с коллегами и руководством. События могут развиваться не так, как вы планировали, но это же не повод для расстройства, согласны? Лучше всего взять небольшой отпуск и отправиться в путешествие (только недалеко). Начиная с середины недели старайтесь контролировать эмоции, будьте лояльнее к слабостям и недостаткам окружающих. Ни в коем случае не рискуйте и не форсируйте события. Самое разумное сейчас — спокойно заниматься своими делами, не вмешиваясь в проблемы окружающих.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Козерог
Для Козерогов данный период — время активного сотрудничества, совместного решения сложных вопросов. Появится возможность прийти к компромиссу даже с давними оппонентами, уладить конфликты. Это подходящий период для подписания соглашений, перехода на новую работу. В команде единомышленников вы сумеете получить неплохую прибыль, заключить выгодные контракты. Однако очень важно действовать по плану, прислушиваться к советам компетентных людей. А вот если попытаетесь форсировать события, лишь зря потратите энергию. На выходных займитесь здоровьем.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Водолей
Водолеям предстоит решать служебные проблемы, укреплять карьерные позиции, отстаивать авторитет. На этой неделе можете рассчитывать на поддержку звезд: вы справитесь с повышенными нагрузками и сложными делами. К тому же ваши друзья и партнеры придут на помощь в любую минуту. Кроме того, это благоприятное время для подписания договоров. Во вторую половину недели многие представители знака станут раздражительными, недовольными собой и окружающими. Судьба будет подталкивать вас к решительным действиям, но из-за собственной инертности вы рискуете упустить блестящие возможности, касающиеся карьеры, финансов, отношений с окружающими.
Гороскоп на неделю с 30 ноября по 6 декабря 2020 года Рыбы
Эта неделя — благоприятное время для Рыб. Вас переполняют творческие идеи, и вы готовы проявить свои таланты, решительно разобраться с конкурентами. Вы сейчас невероятно эмоциональны, что хорошо для отношений, но может не лучшим образом отразиться на работе. Так что, дорогие Рыбы, на службе старайтесь держать себя в руках. Сосредоточьтесь на интересных проектах — и вы сумеете подняться по карьерной лестнице, получить прибыль или выгодное предложение. Во вторую половину недели советуем сделать паузу, иначе вся ваша энергия уйдет на борьбу с надуманными страхами и несуществующими врагами. И не пытайтесь выяснять отношения, дабы избежать ненужных конфликтов.