Պենելոպա Կրուզը ցուցադրել է հղիությունը (ֆոտո)
Պենելոպա Կրուզը երկրորդ երեխային է սպասում իր ամուսնուց' դերասան Խավիեր Բարդեմայից: Բարբադոս կղզում այժմ դերասանուհին...
Դիտվել է 3955 անգամ
Դեմի Մուրը ցավում է իր անցյալի համար
15.03.2013
Դեմի Մուրը ոչ մի կերպ չի կարողանում իրեն վերագտնել Էշթոն Կատչերից բաժանվելուց հետո: 50-ամյա դերասանուհու բոլոր փորձերը՝ ուղղված անձնական կյանքը դասավորելուն...
Դիտվել է 4071 անգամ
Հարսնացուների պատերազմ. Անջելինա Ջոլին երկրորդ հարվածը կհասցնի Ջենիֆեր Էնիսթոնին
Հոլիվուդը խառնվել է իրար: Հարսանիքների մասին լուրերը մարդկանց շփոթեցրել են: Խոսքը հատկապես Անջելինա Ջոլիի և Ջենիֆեր Էնիսթոնի մասին է...
Դիտվել է 5917 անգամ
Լեդի Գագան հասել է ամուսնության շեմին (ֆոտո)
«Ես կարծում եմ' ոչ մեկի համար այլեւս գաղտնիք չէ, որ նրանք շուտով կամուսնանան»,- հավելել է Լեդի Գագայի ընկերուհին:
Դիտվել է 3872 անգամ
«Ռուս Անջելինա Ջոլին» գրավել է բրիտանացիների ուշադրությունը (ֆոտո)
12.03.2013
«Միսս Ռուսաստան 2013»-ի տիտղոսին արժանացած 18-ամյա աղջիկն իրարանցում է ստեղծել ոչ միայն հայրենակիցների մոտ, այլև բրիտանացիների շրջանում...
Դիտվել է 4914 անգամ
Ջենիֆեր Լոպեսը պատմել է լատինական գեղեցկության եւ իր ընկերուհիների մասին (ֆոտո)
11.03.2013
Ջենիֆեր Լոպեսը նկարահանվել է Glam Belleza Latina ամսագրի մարտ ամսվա ֆոտոսեսիայի համար: Հայտնի երգչուհին եւ դերասանուհին ամսագրին պատմել է մի շարք հետաքրքիր մանրամասներ իր կյանքից...
Դիտվել է 4559 անգամ
Վարդայի խոստացված «ցնցումը» (ֆոտո)
09.03.2013
Վարդայի երևանյան ելույթները սպասվածից էլ շքեղ են անցնում: Նախատեսված 3 շոուներից հենց առաջինի ժամանակ՝ մարտի 7-ին, նրան հաջողվեց ապահովել խոստացված «ցնցումը»...
Դիտվել է 6360 անգամ
Լինդսի Լոհանին արժանի դաստիարակ է գտնվել
07.03.2013
«Ես իսկապես հարազատություն եմ զգում այդ աղջկա հանդեպ: Ես պատրաստ եմ իրոք լինել նրա խնամակալը, որի կարիքը նա զգում է...
Դիտվել է 3410 անգամ
Վարդան ուզում է պարել սովորեցնել հայ կանանց
Այս համերգին պատրաստվել եմ որպես շատ-շատ մեծ իրադարձության, կարծում եմ՝ նոր էտապ կլինի իմ ստեղծագործական կյանքում...
Դիտվել է 3959 անգամ
Սելենա Գոմեսը` «անամոթ գեղեցկուհի» նոր տեսահոլովակում (ֆոտո)
06.03.2013
Նոր տեսահոլովակի նկարահանումների ժամանակ Սելենա Գոմեսի՝ սիրունիկ աղջնակից ճակատագրական գեղեցկուհու վերածվելը ստիպել է քրտնել ամբողջ նկարահանող անձնակազմին...

Кайли Миноуг показала застрахованные ягодицы. ВИДЕО
Кайли Миноуг последовала примеру Дженнифер Лопес и застраховала от несчастного случая свои ягодицы. А чтобы никто не смог усомнится в смысле...
Просмотрели 7740 раз
Натали Портман стала блондинкой. ФОТО
26.09.2012
Актрису Натали Портман (Natalie Portman) сложно представить с волосами другого цвета. Впрочем, представлять и не нужно: Натали Портман стала блондинкой...
Просмотрели 7092 раз
Самая старшая из сестер Кардашьян Кортни стала героиней октябрьского номера Maxim Australiа. Совсем недавно звезда реалити стала мамой, поэтому ее...
Просмотрели 7486 раз
У Бритни Спирс серьезное заболевание
Есть подозрения, что у знаменитой певицы Бритни Спирс довольно серьезное и неприятное заболевание – псориаз...
Просмотрели 9383 раз
20.09.2012
Леди Гага продемонстрировала свои обновленные формы на концерте в Амстердаме, надев свой любимый корсет...
Просмотрели 9262 раз
Скорее всего, это станет одним из последних проектов для певицы перед ее декретным отпуском – этим летом Адель официально сообщила...
Просмотрели 7077 раз
Ани Лорак снова ждет ребенка
14.09.2012
Чуть больше года назад Ани Лорак родила дочку Софию. Тогда же стало известно, что Лорак на грани развода с турецким бизнесменом Муратом Налчаджиоглу...
Самая  нарядная знаменитость. Фото
Американский журнал о светской жизни People опубликовал ежегодный список самых нарядных женщин, в который вошли десять знаменитостей...
Просмотрели 7188 раз
Кира Найтли уйдет из кино
Популярная британская актриса Кира Найтли в ближайшие годы планирует оставить кинематограф. Отказаться от данного решения Найтли не смог заставить даже невероятный успех...
Просмотрели 6790 раз
Эмма Уотсон - самая опасная в интернете
Эмма Уотсон признана самой опасной знаменитостью, любимой хакерами. Именно ее имя чаще всего используют интернет-мошенники для привлечения людей на опасные сайты...