Խոյերն այս շաբաթ կունենան յուրահատուկ էներգիա։ Մարդիկ կցանկանան լինել ձեր կողքին, այնպես որ պատրաստվեք վայելելու այլոց ուշադրությունը։ Ընտանիքին և ընկերներին օգնելու ձեր ցանկությունը համահունչ կլինի ստեղծված իրավիճակին։ Փնտրեք դրական հույզեր և զարգացրեք դրանք։ Եթե մտածում եք նոր նախագիծ սկսելու մասին, հիմա ժամանակն է փորձել դա։ Շաբաթվա կեսին խուսափեք նոր պարտավորություններ ստանձնելուց կամ խոստումներ տալուց։ Հանգստյան օրերին հնարավոր են անսպասելի ֆինանսական շահույթներ։ Կիրակի օրը կարող է նոր և հետաքրքիր ծանոթություն լինել։
Ցուլերի հաջողությունն այս շաբաթ կարող է կախված լինել նրանց շփվելու և հույզերը վերահսկելու ունակությունից: Ավելի լավ է թիմով աշխատել նպատակներին հասնելու համար, քան մենակ: Պատվիրակեք ամեն ինչ, ինչ կարող եք: Շաբաթվա առաջին կեսին ակտիվորեն կիսվեք գաղափարներով և լսեք ձեր ինտուիցիային. այն ձեզ կուղղորդի ճիշտ ճանապարհ: Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է բավականին էներգիա սպառող լինել: Հատկապես զգույշ եղեք ճանապարհներին և տանը. վնասվածքի ռիսկը բարձր է: Շաբաթվա վերջին հոգ տարեք ձեր հանգստի մասին:
Այս շաբաթը նոր հնարավորություններ կբացի Երկվորյակների համար։ Դուք կտեսնեք գործողության անսպասելի ուղիներ, և կարող են ի հայտ գալ նոր հեռանկարներ։ Շաբաթվա առաջին կեսին հատկապես հաջողակ կլինեն այն գործողությունները, որոնցում դուք կցուցաբերեք անկեղծ հետաքրքրություն և ոգևորություն։ Թարմ լուծումներն ու մոտեցումները կարող են գրավել համախոհ մարդկանց։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր անձնական կյանքում կարող են հաճելի փոփոխություններ լինել։ Պարզապես դա ընդունեք առանց ավելորդ հույզերի։ Բացի այդ, այս ժամանակահատվածում փորձեք ձեր կյանքում ներառել առողջ սովորություններ։
Խեցգետինները, չնայած տոնական տրամադրությանը, կարող են դեռևս տարված լինել աշխատանքային հոգսերով։ Սակայն փորձեք ռեկորդներ չսահմանել։ Համակարգված մոտեցում ցուցաբերելով՝ քայլ առ քայլ, դուք կհասցնեք ամեն ինչ անել և կխուսափեք չափազանց շատ ջանքեր գործադրելուց։ Գլխավորը չշեղվել աննշան մանրուքներից և թույլ չտալ, որ զգացմունքները ճնշեն ձեր բանականությունը։ Շաբաթվա առաջին կեսին անկեղծ եղեք այն հարցում, թե ինչ եք ուզում, և դա զգալիորեն կարագացնի իրադարձությունները։ Հինգշաբթի օրվանից սկսած՝ հատկապես զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հետ։ Մի՛ տարածեք չափազանց շատ տեղեկատվություն ձեր եկամտի մասին կամ մի՛ կազմակերպեք անսովոր առատաձեռն միջոցառումներ։ Ժամադրություններն ու սիրային հանդիպումները հատկապես հաջող կլինեն շաբաթ օրը։
Առյուծները կարող են ձանձրանալ տոնական անգործությունից, մինչդեռ ձեր ակտիվությունը թույլ չի տա ձեզ տեղում նստել։ Նույնիսկ սիրելիները կհետևեն օրինակին՝ կտրվելով Նոր տարվա ֆիլմերից, աղցաններից և չրեղենից։ Եթե դուք նախաձեռնություն ցուցաբերեք ձեր տանը ինչ-որ բան բարելավելու կամ ուղևորություն պլանավորելու ուղղությամբ, ապա հավանաբար միայն կանաչ լույս կստանաք։ Շաբաթվա կեսին ձեր սրտանց խոստովանությունը, որը դուք տատանվում էիք անել, լավ ընդունելություն կգտնի։ Շաբաթավերջին ձեր առողջությունը կարող է մի փոքր տատանվել՝ գրավելով ուշադրության առյուծի բաժինը։ Վերանայեք ձեր սննդակարգը և առօրյան։
Չնայած ընդհանուր առմամբ հանգիստ մթնոլորտին, Կույսերն այս շաբաթ բարենպաստ հնարավորություններ կունենան վաղուց փայփայած նախագիծ սկսելու համար: Աստղերը կպատրաստեն բարենպաստ համընկնումներ և կներկայացնեն խոստումնալից հնարավորություններ. մի բաց թողեք դրանք: Շաբաթվա առաջին կեսին հատկապես բարենպաստ կլինեն ճանապարհորդություններն ու ուղևորությունները: Չորեքշաբթի մարդիկ կփորձեն ձեզ կոնֆլիկտի մեջ ներքաշել. մի տրվեք: Թե ինչպես կզարգանա շաբաթվա երկրորդ կեսը, կախված է ձեզնից: Եթե սոցիալապես ակտիվ եք, հնարավոր են բարենպաստ հանդիպումներ և առաջարկներ: Եթե որոշեք առանձնանալլ, ձեր կուտակված էներգիան շատ օգտակար կլինի:
Այս շաբաթ Կշեռքները կկարողանան լուծել երկարատև կենցաղային խնդիրներ, որոնց լուծման համար սովորաբար ժամանակ կամ էներգիա չեն ունեցել: Երեքշաբթի կարող եք կարևոր տեղեկություններ կամ նորություններ ստանալ: Չորեքշաբթի մի մերժեք օգնություն ցուցաբերե, եթե խնդրեն: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ համար բավականին անհասկանալի թվացող հեռանկարները կարող են հանկարծակի ավելի պարզ դառնալ: Ուշադիր և նրբանկատ եղեք նրանց նկատմամբ, ովքեր պատրաստ են ձեզ հետ համագործակցել ընդհանուր նպատակների համար: Շաբաթվա վերջին կարող են ծագել արյան ճնշման կամ միգրենի հետ կապված խնդիրներ: Լավ կլինի այս օրերին որևէ կարևոր բան չպլանավորել:
Կարիճների համար այս շաբաթը հատկապես բարենպաստ կլինի նոր մեկնարկների համար: Մի մերժեք ձեր ճանապարհին հայտնվող հնարավորությունները և կողմ մի քաշվեք, երբ ձեր շուրջը կարևոր զրույցներ են տեղի ունենում: Շաբաթվա առաջին կեսին փորձեք համախմբել ձեզ հասնող տեղեկատվությունը: Չորեքշաբթի սիրելի մարդը կարող է ցանկանալ կիսվել ձեզ հետ: Որոշեք, թե արդյոք դա ձեզ անհրաժեշտ է՝ հիմնվելով ձեր տրամադրության վրա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարգի բերեք ձեր անձնական տարածքը: Դեն նետեք ավելորդ ամեն ինչ կամ այն, ինչը տհաճ հիշողություններ է արթնացնում: Հրաշալի կլինի գտնել ոգեշնչման նոր աղբյուր:
Աղեղնավորներն այս շաբաթ կարող են հատուկ վերելք և էներգիայի ալիք ակնկալել։ Շրջապատում կգտնեք մարդկանց, ովքեր կարող են աջակցել նույնիսկ ձեր ամենախենթ ծրագրերին։ Երեքշաբթի համարձակորեն ստանձնեք մարտահրավերներով լի նախագիծ և այն ավարտին հասցրեք։ Չորեքշաբթի հնարավոր է կոնֆլիկտ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին աստղերը կանխատեսում են ֆինանսական դժվարություններ։ Խուսափեք խոշոր գնումներից և պարտքով փող տալուց։ Ուրբաթ օրը զգույշ եղեք անձնական հարաբերություններում։ Անտեղի խոսքը կարող է լուրջ հետևանքներ ունենալ։ Շաբաթավերջին հոբբիին ժամանակ հատկացնելը ձեզ դրական էներգիա և հատուկ ոգեշնչում կբերի։
Այծեղջյուրներն այս շաբաթ պետք է հատուկ ուշադրություն դարձնեն իրենց առողջությանը: Քրոնիկ հիվանդությունները կարող են վատթարանալ, սա նաև շատ վտանգավոր ժամանակահատված է վնասվածքների համար, այնպես որ խուսափեք սահադաշտից և զգույշ եղեք սառցակալած ճանապարհներով մեքենա վարելիս: Անձնական կյանքում հնարավոր են խանդ, վեճեր և այլ տհաճ անակնկալներ: Վերահսկեք բացասական հույզերը և խուսափեք կոշտ հայտարարություններից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հարազատները կպահանջեն ձեր ուշադրությունը. օգնեք նրանց, եթե հնարավոր է, բայց խուսափեք գումար ծախսելուց կամ պարտք տալուց: Հանգստյան օրերին ձեզ կհորդորեն շտապ վերադառնալ աշխատանքի, այնպես որ իրատես եղեք ձեր ուժեղ և թույլ կողմերի ու կարողությունների հարցում:
Ջրհոսներ, ձեզ սպասվում է բավականին լարված, բայց հետաքրքիր շաբաթ։ Մի՛ լսեք ուրիշների խորհուրդները և համարձակորեն հետապնդեք ձեր նպատակները։ Ազատությունն ու անկախությունը կարող են գրավել նոր ծանոթություններ, որոնց դուք երբեք չէիք սպասում։ Երեքշաբթի յուրահատուկ լուծումը ձեզ կօգնի լուծել դժվար խնդիր։ Չորեքշաբթի նախանձ մարդիկ գաղտնի կարող են ձեզ տհաճ հարված հասցնել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ապստամբ տրամադրությունը կարող է ձեզ բազմաթիվ հակամարտությունների մեջ գցել։ Գլխավորը չքանդել այն հիմքը, որը դուք ուշադիր և մանրակրկիտ կերպով կառուցել եք։ Հանգստյան օրերին խուսափեք ռիսկային նախագծեր ստանձնելուց և գումար ծախսելուց։
Այս շաբաթը Ձկների համար անսպասելի փոփոխություններ կբերի։ Ձեր վերաբերմունքը բազմաթիվ իրադարձությունների և իրավիճակների նկատմամբ կարող է կտրուկ փոխվել։ Սրտանց զրույցները հատկապես հաջող կլինեն շաբաթվա սկզբին։ Սակայն զգույշ եղեք, որ չընտրեք ցանկացած մեկին որպես զրուցակից։ Շաբաթվա կեսին մի բացահայտեք ձեր ծրագրերը. պարզապես շարունակեք առաջ շարժվել։ Ուրբաթ օրը պետք է դադար տաք և բավականաչափ ժամանակ հատկացնեք հանգստանալուն. հատկապես կարևոր է չափազանց շատ չլարվել վերջին օրերին։ Շաբաթվա վերջում պատրաստ եղեք լավ ներկայանալուն. կարող եք ավելի մեծ հետաքրքրություն առաջացնել։

Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Овен
У представителей знака Овен на этой неделе будет особая энергетика. Люди захотят оказаться рядом с вами, готовьтесь купаться во всеобщем внимании. А ваше желание помогать родным и близким будет в унисон происходящему. Ищите положительные эмоции и преумножайте их. Если вы давно вынашивали идею запуска нового проекта, то сейчас самое время дать этому ход. В середине недели не берите на себя новые обязательства и не давайте обещаний. Ближе к выходным возможны неожиданные финансовые поступления. В воскресенье может состояться новое интересное знакомство.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Телец
Успех Тельцов на этой неделе может зависеть от умения общаться и сдерживать эмоции. В достижении целей действовать лучше в команде, чем в одиночку. Делегируйте все, что можно. В первой половине недели активно делитесь своими идеями и слушайте интуицию — она подскажет наиболее верный путь. Вторая половина недели может оказаться довольно энергозатратной. Будьте особо внимательны на дорогах и в быту: высока вероятность травм. Ближе к концу недели позаботьтесь о своем отдыхе.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Близнецы
Неделя откроет Близнецам новые возможности. Вы увидите неожиданные пути, чтобы действовать, а кроме того могут появиться новые точки зрения. В первой половине недели будут особо удаваться дела, к которым вы будете проявлять искренний интерес и энтузиазм. Свежие решения и подходы могут привлечь к вам близких по духу людей. Во второй половине недели могут наметиться приятные перемены в личной жизни. Только принимайте это без лишних эмоций. Постарайтесь также в этот период внедрить в жизнь полезные привычки.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Рак
Раков, несмотря на официальные выходные, все-таки могут настигать рабочие хлопоты. Но постарайтесь не устанавливать рекорды. Действуя планомерно, шаг за шагом, вы все успеете и не перерасходуете силы. Главное — не отвлекайтесь на мелочи и не позволяйте эмоциям взять верх над разумом. В первой половине недели говорите прямо, чего вы хотите и это значительно ускорит процессы. С четверга будьте особо аккуратны в плане финансов. Не распространяйтесь о доходе и не устраивайте акции невиданной щедрости. В субботу будут особо удачны свидания и романтические знакомства.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Лев
Львам может надоесть праздничное ничегонеделание, а ваша активность не даст усидеть на месте. Даже близкие потянутся за вами и оторвутся от новогодних фильмов, салатов и бутербродов. Если проявите инициативу в плане улучшения чего-либо в жилище или наметите путешествие — вероятнее всего, будете встречать только зеленый свет. В середине недели «на ура» пройдет откровенное признание, на которое вы давно не решались. В выходные дни здоровье может немного подвести и забрать на себя львиную долю внимания. Пересмотрите питание и режим дня.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Дева
Несмотря на общую расслабленную атмосферу , у представителей знака Девы на этой неделе появятся удачные возможности, чтобы запустить в жизнь проект, который давно вынашивали. Звезды подготовят вам удачные совпадения и предоставят перспективные возможности — не упустите их. В первой половине недели особо удачными будут поездки и путешествия. В среду вас будут стараться вызвать на конфликт — не поддавайтесь. Как сложится вторая половина недели зависит от вас. Если будете социально активны, то возможны удачные встречи и предложения. Если решите уединиться — накопленные силы вам очень пригодятся.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Весы
Весам на неделе удастся разобраться с давно накопившимися домашними вопросами, на которые обычно не хватало времени и сил. Во вторник может поступить важная информация или сообщение. В среду не отказывайте в помощи, если вас о ней попросят. Во второй половине недели могут неожиданно проясниться перспективы, которые вам казались довольно туманными. Отнеситесь со всем вниманием и тактом к людям, которые будут готовы идти с вами к общим целям. К концу недели могут ожидаться проблемы, связанные с давлением или мигренями. Лучше не планируйте ничего важного на эти дни.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Скорпион
У Скорпионов эта неделя будет особо благоприятна для новых начинаний. Не отказывайтесь от приходящих возможностей и не стойте в стороне, когда рядом с вами будут происходить важные диалоги. В первой половине недели постарайтесь свести воедино приходящую к вам информацию. В среду близкий человек может захотеть от вас откровенности. Смотрите по настроению — надо ли вам это. Во второй половине недели наведите порядок в вашем собственном пространстве. Выбросите лишнее или вызывающее неприятные воспоминания. Будет прекрасно, если найдете для себя новый источник вдохновения.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Стрелец
У Стрельцов на этой неделе может ожидаться особый душевный подъем и прилив энергии. Рядом окажутся люди, способные поддержать даже ваши самые сумасбродные планы. Во вторник смело беритесь за сложное дело и доведите его до конца. В среду возможен конфликт. Во второй половине недели звезды предсказывают финансовые затруднения. Воздержитесь от крупных покупок и не давайте в долг. В пятницу будьте аккуратны в личных отношениях. Лишнее сказанное слово может иметь большие последствия. В выходные время, уделенное хобби, подарит вам позитив и особое вдохновение.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Козерог
Козерогам на неделе стоит особо позаботиться о здоровье. Возможно обострение хронических заболеваний, также это очень травмоопасный период, а потому — никаких катков и осторожнее передвигайтесь в гололед. В личной жизни не исключены сцены ревности, скандалы и иные неприятные сюрпризы. Контролируйте негативные эмоции и не позволяйте себе резких высказываний. Родственники потребуют вашего внимания во второй половине недели — по возможности, помогите им, но не тратьте деньги и не давайте в долг. В выходные вас будут всеми силами досрочно вытаскивать на работу, трезво оценивайте свои силы и возможности.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Водолей
Водолеев ждет весьма беспокойная, но интересная неделя. Не слушайте чужих советов и смело идите к своей цели. Свобода и независимость могут привлечь знакомства, на которые вы и не рассчитывали. Во вторник оригинальное решение поможет вам разрешить сложный вопрос. В ср 84c еду тайные завистники могут нанести вам подлый удар. Во второй половине недели бунтарское настроение может сподвигнуть вас на множество конфликтов. Главное — не разрушайте фундамент, который выстраивали долго и тщательно. В выходные не связывайтесь с авантюрными проектами и не сорите деньгами.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 января 2026 года для знака зодиака Рыбы
Рыбам эта неделя принесет неожиданные перемены. Отношение ко многим событиям и ситуациям может очень сильно поменяться. В начале недели будут особо удачны разговоры по душам. Но не выбирайте в собеседники кого попало — будьте осторожны. В середине недели не раскрывайте свои планы, просто продолжайте действовать. В пятницу вам стоит замедлиться и уделить достаточно времени отдыху — в последние дни каникул особенно важно не перегружаться. В конце недели будьте готовы правильно подать себя: к вам может возникнуть повышенный интерес.