Խոյերին աստղերը զգուշացնում են. այս շաբաթ հանգամանքները լրջորեն կխոչընդոտեն ձեր առաջընթացին: Այնուամենայնիվ, համառեք, նույնիսկ, եթե թվում է, թե ամեն ինչ դանդաղ է ընթանում: Մի հանձնվեք և կկարողանաք արագացնել գործընթացը: Շաբաթվա առաջին կեսին կարող եք կորցնել հետաքրքրությունը ձեր ներկայիս որոշ գործունեության նկատմամբ, իսկ հին ծանոթների հետ զրույցները կթվան սպառված: Փոփոխության ժամանակն է: Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է ինքնակրթության համար: Սովորեք ինչ-որ նոր բան կամ շարունակեք ուսումնասիրել օտար լեզու, որը վաղուց մոռացել եք:
Ցուլերն այս շաբաթ կունենան ստեղծագործականության բարձր մակարդակ. մի՛ անտեսեք այն կամ մի՛ հետաձգեք այն «ավելի կարևոր հարցերի» պատճառով: Փնտրեք համախոհ մարդկանց և հետաքրքրությունների խմբերի: Շաբաթվա սկզբին մեծ հավանականություն կա, որ դուք կգտնեք հրաշալի նոր սիրավեպ: Հատկապես ուշադիր եղեք ձեր զգացմունքների նկատմամբ. դրանք կարող են ձեզ մղել ինչպես կառուցողական, այնպես էլ կործանարար գործողությունների: Լավագույնն է զբաղվել պարզ և հեշտ գործերով, եթե զգում եք, որ ամեն ինչ չէ վերահսկողության տակ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք ձեզ համար ամենակարևորի վրա: Հետաձգեք առօրյա գործերը: Այս ժամանակահատվածում խուսափեք կարևոր որոշումներ կայացնելուց:
Երկվորյակներին սպասվում է մարտահրավերներով լի շաբաթ։ Դուք, հավանաբար, շատ կջանաք և շատ բան կանեք, բայց արդյունքները նույնիսկ բավարարի չեն լինի։ Մի թողեք, որ ձեր նկրտումները գերազանցեն ձեր ֆիզիկական կարողությունները։ Լավ կլինի ցածր պահեք ձեր սպասելիքները նաև ընտանիքի անդամներից և ընկերներից. հիասթափությունները քիչ կլինեն։ Չորեքշաբթի պատրաստ եղեք հակամարտությունների։ Հինգշաբթի կարող եք զգալ, որ ամեն ինչ ճնշում է ձեզ՝ սիրելիները, հանգամանքները և նույնիսկ՝ ձեր շրջապատը։ Երկար զբոսանքները կարող են օգնել թուլանալ։ Եթե ցանկանում եք հեռանալ՝ շաբաթվա վերջում արեք դա։
Այս շաբաթը Խեցգետիններից կպահանջի հատկապես կենտրոնացած և ուշադիր լինել: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին կարող եք ստանալ կեղծ տեղեկություններ կամ լուրջ սխալներ պարունակող փաստաթղթեր: Կրկնակի ստուգեք ամեն ինչ և մի վստահեք ոչ մեկի խոսքին: Հույսը դրեք միայն ինքներդ ձեզ վրա: Շաբաթվա կեսին կարող են տեղի ունենալ ինքնաբուխ ուղևորություններ կամ անսպասելի անձնական բացահայտումներ: Ուրբաթ օրը ձեր հուզական վիճակը կարող է ձեզ դրդել հրաժարվել մեկ առաջադրանքից մյուսը և ստանձնել ավելի ու ավելի շատ բաներ: Գտեք ձեր հոգեկան վիճակը կայունացնելու եղանակներ: Շաբաթավերջին սահմանափակեք շփումը ձեզ դուր չեկող մարդկանց հետ:
Աստղերն Առյուծներին խորհուրդ են տալիս իրենց աճող էներգիան և վճռականությունը ուղղորդել իսկապես կարևոր և իմաստալից որևէ բանի: Այնուամենայնիվ, շաբաթվա առաջին կեսին ամեն ինչ կախված չի լինի ձեզանից, և հանգամանքները կկատարեն իրենց ճշգրտումները: Լավագույնն է իրադարձություններին մոտենալ առանց դրամայի և դիտարկել տարբեր սցենարներ: Շաբաթվա կեսին հատկապես զգույշ եղեք տանը և ճանապարհին: Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին նույնիսկ պարզ հարցերի քննարկումը կարող է դժվար լինել: Որոշ մարդիկ կվարվեն այնպես, կարծես իրենց փոխել են: Անհրաժեշտության դեպքում այս ժամանակահատվածում կրճատեք ձեր շփումը, բայց մի՛ խզեք կապերը: Հանգստյան օրերին կենտրոնացեք ձեր առողջության վրա:
Կույսերի համար այս շաբաթը կարող է չպլանավորված ծախսեր բերել։ Նախապես մտածեք, թե որտեղ կարող եք խնայել։ Երկուշաբթի լավագույնն է խուսափել մեծ բազմությունից և աղմկոտ միջոցառումներից։ Երեքշաբթի պատրաստ եղեք ճկուն լինել և ճշգրտել ձեր ներկայիս ծրագրերը։ Չորեքշաբթի լսեք ձեր ինտուիցիային, իսկ հինգշաբթի երեկոյան կարող եք մարգարեական երազներ տեսնել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է սպորտի, հոգևոր պրակտիկայի, գեղեցկության սրահներ և սաունաներ այցելելու համար։ Հանգստյան օրերին որոշ ժամանակ հատկացրեք ամառվա ձեր ցանկություններն ու ծրագրերը նախագծելուն։
Այս շաբաթվա հանգամանքները Կշեռքներին կարող են ստիպել ավելի զգույշ լինել ուրիշների հետ շփումներում: Այնուամենայնիվ, լուրջ միջադեպեր չեն սպասվում: Երեքշաբթի ձեր անձնական կյանքը կարող է մեծ ուշադրություն գրավել. հնարավոր են անհիմն խանդի նոպաներ: Շաբաթվա կեսին խուսափեք լուրջ որոշումներ կայացնելուց և մի շտապեք հատկապես կարևոր հարցերում: Ուրբաթ օրն ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք, թե ինչ են ասում ձեր շրջապատի մարդիկ. գործընկերները կարող են դավադրություններ կազմակերպել ձեր դեմ և բամբասանքներ տարածել ձեր թիկունքում: Հանգստյան օրերին մի մերժեք օգնության առաջարկները:
Կարիճներն այս շաբաթ պետք է խուսափեն կազմակերպչական հարցերից և տարբեր իշխանության տարբեր ատյաններ դիմելուց: Այնուամենայնիվ, սա բարենպաստ ժամանակահատված է թղթաբանության համար: Ամեն դեպքում գույշ եղեք և ուշադրություն դարձրեք մանրամասներին: Հինգշաբթին հետաքրքիր հանդիպման հնարավորություն կընձեռի: Շփումները կարող են հանգեցնել օգտակար փորձի և նոր գաղափարների փոխանակման: Ուրբաթ օրը լսեք ձեր ներքին ձայնին: Մի անտեսեք նոր և անսովոր ցանկությունները: Շաբաթավերջին կենտրոնացեք ձեր առողջության վրա և անհրաժեշտության դեպքում կանխարգելիչ բուժումներ անցեք:
Աղեղնավորին հարկավոր է շաբաթվա սկզբում առանձնահատուկ զգույշ լինել: Առօրյա գործերը կարող են խափանվել, իսկ վստահելի ծանոթների հետ հարաբերությունները՝ խաթարվել: Պատրաստ եղեք միայնակ դիմակայել ձեր խնդիրներին և զիջումների գնալ շրջապատի մարդկանց: Չորեքշաբթի ավելի զգույշ եղեք փողի հետ և խուսափեք ինքնաբուխ ծախսերից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ամեն ինչ աստիճանաբար կբարելավվի: Մի՛ թերագնահատեք ձեր նվաճումները. Նույնիսկ, եթե դրանք փոքր քայլեր են, անկասկած ճիշտ ուղղությամբ են արված: Ուրբաթ օրը թարմացրեք ձեր ծրագրերը և վերանայեք ընկերների շրջանակը՝ դաշնակիցներին և հակառակորդներին տարբերակելու համար: Շաբաթավերջին նախաձեռնություն ցուցաբերեք և ընկերներին հրավիրեք միասին ժամանակ անցկացնելու կամ ռոմանտիկ ժամադրություն կազմակերպեք:
Այծեղջյուրներ, գալիք շաբաթը հարմար է գրեթե ցանկացած ձեռնարկման համար, որը կպլանավորեք: Աստղերը ձեր կողմից կլինեն, բայց խուսափեք այնպիսի ուղի ընտրելուց, որը էական խոչընդոտներ կառաջացնի: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին կենտրոնացեք այն նախագծերի վրա, որոնք պահանջում են ձեր հնարամտությունը, հմտությունը և երևակայությունը: Շաբաթվա երկրորդ կեսին, ընդհակառակը, կարող եք զգալ առօրյա և միապաղաղ աշխատանքի ավելցուկ: Օգնություն խնդրեք և, եթե հնարավոր է, պատվիրակեք ձեր պարտականությունները: Շաբաթավերջը բարենպաստ ժամանակ է նոր դիետա սկսելու կամ ձեր սննդային սովորությունները կարգավորելու և արագ սնունդից հրաժարվելու համար:
Ջրհոսներ, ձեզ սպասվում է մարտահրավերներով լի շրջան, բայց ոչ առանց հաճելի պահերի։ Կկարողանաք հաղթահարել ցանկացած մարտահրավեր։ Շաբաթվա առաջին կեսին կհայտնվեն հետաքրքիր նախագծեր և կապեր, բայց ամեն ինչ կզարգանա բավականին դանդաղ։ «Արագությունը միացնելու» և իրադարձություններն արագացնելու փորձերը կարող են հանգեցնել խնդիրների։ Հինգշաբթի ռիսկի մի՛ ենթարկեք ձեր գումարը։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մարդկանց հետ լեզու գտնելը կարող է դժվար լինել։ Հիմա ժամանակը չէ ձեր սեփական կարծիքը պնդելու. որոշ հարցեր ավելի լավ է հետաձգել։ Հանգստյան օրերին բաց մի՛ թողեք հանգստանալու կամ մշակութային միջոցառումների մասնակցելու հնարավորությունը։
Ձկներին շատ բարենպաստ շաբաթ է սպասվում։ Հաջողությունը կգա, և դուք վերջապես կտեսնեք արդյունքներ այն նախագծերից, որոնց վրա աշխատել եք ամիսներ շարունակ։ Երկուշաբթի ավելի ակտիվ եղեք հասարակական միջավայրերում։ Երեքշաբթի նախաձեռնող եղեք և, եթե հնարավոր է, աշխատեք թիմի կազմում։ Շաբաթվա կեսին հնարավոր են ուժգին սթրես և ծայրահեղ հոգնածություն։ Ձեր օրգանիզմը մի՛ հասցրեք գերծանրաբեռնվածության։ Ուրբաթ օրը փորձեք կենտրոնանալ ռեսուրսների համալրման և ոգեշնչման որոնման վրա։ Շաբաթավերջին, անկախ նրանից, թե ինչ է կպատահի, պահպանեք ներդաշնակությունը ձեր սիրելիի հետ։

25.05.2026 Последняя неделя весны не располагает к далеким путешествиям и к рискованным мероприятиям. Уделяйте больше внимания здоровью.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Овен
Представителей знака Овен звезды предупреждают: на этой неделе обстоятельства будут сильно препятствовать достижению ваших целей. Тем не менее, проявляйте настойчивость, даже если все будет происходить словно в замедленной съемке. Не сдавайтесь и сможете ускорить процесс. В первой половине недели вы можете обнаружить, что потеряли интерес у некоторым из ваших нынешних занятий, а темы со старыми знакомыми себя будто исчерпали. Пришло время перемен. Вторую половину недели благоприятно посвятить самообразованию. Узнайте что-то новое или продолжите изучать иностранный язык, который давно забросили.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Телец
У Тельцов на предстоящей неделе будет повышен творческий потенциал — не игнорируйте это и не откладывайте на потом из-за «более важных дел». Ищите единомышленников и группы по интересам. В начале недели высок шанс завести новый прекрасный роман. Особо следите за эмоциями: они могут вас подтолкнуть как на созидательные, так и на разрушительные действия. Лучше браться за простые и понятные дела, если нет ощущения, что вы все контролируете. Во второй половине недели сконцентрируйтесь на самом главном для вас. Отложите рутину на потом. Не принимайте в этот период важных решений.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Близнецы
Близнецов ждет непростая неделя. Высока вероятность, что вы будете очень стараться и сделаете многое, но результата не будет даже на троечку. Не гоните свои амбиции впереди ваших физических возможностей. Ожидания в отношении родственников и друзей лучше тоже свести к нулю: будет меньше разочарований. В среду готовьтесь к конфликтам. В четверг может возникнуть ощущение, что на вас все давит — и близкие люди, и обстоятельства, и пространство вокруг. Долгие прогулки могут помочь расслабиться. В конце недели, если захочется уехать подальше — сделайте это.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Рак
Неделя потребует от Раков особой собранности и внимательности. В понедельник и вторник к вам могут поступать ложные сведения или документы с серьезными ошибками. Перепроверяйте все трижды и не верьте на слово. Полагайтесь только на себя. В середине недели могут случиться спонтанные поездки или неожиданные признания личного характера. В пятницу эмоциональное состояние может сподвигнуть бросать одно дело за другим и браться за все новые и новые. Найдите способы стабилизировать свое душевное состояние. В выходные ограничьте контакты с людьми, которые вам неприятны.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Лев
Львам звезды советуют направить повышенную энергичность и целеустремленность на что-то действительно важное и имеющее смысл. Хотя в первой половине недели не все будет зависеть от вас и обстоятельства будут вносить свои коррективы. Лучше относиться к происходящему без драмы и просчитывать разные варианты развития событий. В середине недели будьте особо осторожны в быту и на дорогах. В четверг и пятницу обсуждения даже простых вещей может вызывать затруднение. Некоторые люди будут вести себя так, словно их подменили. При необходимости уменьшите общение, но не рвите отношения в этот период. В выходные уделите больше внимания здоровью.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Дева
Девам неделя может принести незапланированные расходы. Подумайте заранее, на чем вы можете сэкономить. В понедельник лучше избегать больших скоплений людей и шумных мероприятий. Во вторник будьте готовы проявлять гибкость и вносить коррективы в текущие планы. В среду прислушивайтесь к интуиции, а в ночь га четверг могут сниться вещие сны. Вторая половина недели благоприятна для занятий спортом, духовными практиками, посещения салонов красоты и бани. В выходные уделите время составлению карты ваших желаний и планов на лето.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Весы
Обстоятельства на неделе могут вынудить представителей знака Весы стать осторожнее в общении с людьми. Но серьезных инцидентов не предвидится. Правда, во вторник личная жизнь может забрать на себя много внимания — возможны неоправданные приступы ревности. В середине недели не принимайте серьезных решений и не подгоняйте вперед особо важные дела. В пятницу уделите больше внимания тому, что говорят люди вокруг — коллеги могут строить козни и распускать сплетни за вашей спиной. В выходные не отказывайтесь от предложенной помощи.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионам на этой неделе стоит воздержаться от решения организационных вопросов и обращения в различные инстанции. А вот для работы с документами это вполне благоприятный период. Но будьте внимательны и обращайте внимание на мелочи. В четверг есть вероятность интересного знакомства. Общение может привести к обмену полезным опытом и новыми идеями. В пятницу прислушивайтесь к внутреннему голосу. Не игнорируйте новые и необычные желания. В выходные дни займитесь здоровьем и проведите профилактические процедуры, если это потребуется.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам важно проявлять особую осторожность в начале недели. Обычные дела могут пойти не так, а общение с проверенными знакомыми может дать сбой. Будьте готовы остаться один на один со своими проблемами и идти на уступки с окружающими. В среду будьте внимательнее с деньгами и не совершайте спонтанных трат. Во второй половине недели дела начнут понемногу налаживаться. Не обесценивайте свои достижения, пусть это будет маленький шаг — но в нужном направлении. В пятницу обновите свои планы, пересмотрите окружение на предмет союзников и противников. В выходные проявите инициативу и сами пригласите друзей вместе провести время или устройте романтическое свидание.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Козерог
Козероги, предстоящая неделя подойдет практически для любых начинаний, которые вы наметите. Звезды будут на вашей стороне, но не стоит выбирать дорогу с тяжелыми препятствиями. Во вторник и среду сделайте ставку на дела в которых требуется ваша смекалка, находчивость и фантазия. Во второй половине недели может наоборот, возникнуть, избыток рутинной и однообразной работы. Просите помощи и делегируйте свои обязанности, если это возможно. Выходные — благоприятное время, чтобы начать новую диету или скорректировать режим питания и отказаться от фастфуда.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Водолей
Водолеев ждет непростой период, но не без приятных моментов. Все трудности будут вам по силам. В первой половине недели наметятся интересные проекты и знакомства, но развиваться все будет довольно медленно. А попытка "включить форсаж"и все ускорить может привести к проблемам. В четверг не рискуйте деньгами. Во второй половине недели может быть непросто поладить с людьми. Сейчас не время настаивать на своем, лучше поставить на паузу некоторые вопросы. В выходные не отказывайтесь от возможности развеяться или посетить культурные мероприятия.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 мая 2026 года для знака зодиака Рыбы
Неделя для Рыб ожидается весьма благоприятная. Придет успех и вы наконец-то получите результаты от дел, которая начинали давным-давно. В понедельник будьте активнее в социуме. Во вторник проявляйте инициативу и действуйте, по возможности, в команде. В середине недели возможны чрезмерные нагрузки и сильная усталость. Не доводите организм до предела. В пятницу постарайтесь сосредоточиться на восполнении ресурсов и поиске вдохновения. В выходные, что бы ни происходило — сохраняйте гармонию с любимым человеком.