Աստղերը խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ չձեռնարկել մեծ նախագծեր: Լավագույնն է կենտրոնանալ հին խնդիրները լուծելու և սահուն առաջ շարժվելու վրա, այդ դեպքում հաջողությունն ու բախտը ձեր կողմը կլինեն:
Խոյերը կարող են բավականին հանգիստ շաբաթ ունենալ։ Բայց միայն այն դեպքում, եթե զսպեք ձեր զգացմունքները։ Մի՛ տարեք ավելորդ սթրես։ Նախընտրելի է նաև հետաձգել նոր ծանոթություններն ու սիրավեպերը։ Շաբաթվա առաջին կեսին ձեր նվիրական երազանքի իրականացումը կարող է շատ մոտ լինել։ Բաց մի՛ թողեք դրան տանող նշաններն ու հնարավորությունները։ Երկար սպասված շահույթը կարող է գալ շաբաթվա կեսին։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին հավանական են կոնֆլիկտներ, բայց դրանցից կարելի է խուսափել դիվանագիտության միջոցով։ Շաբաթավերջին կենտրոնացեք անձնական կյանքը կարգի բերելու վրա։
Այս ժամանակահատվածում Ցուլերը պետք է ավելի շատ ուշադրություն դարձնեն իրենց առողջությանը, ցանկություններին և ստացվող տեղեկատվությանը: Մի շտապեք, հակառակ դեպքում, հավանաբար, շատ փոքր սխալներ կգործեք: Շաբաթվա սկզբին մի անտեսեք ձեր խոստումների կատարումը: Մի խուսափեք ոչ պաշտոնական զրույցներից. դրանք կարող են ձեզ նոր գաղափարներ և հնարավորություններ բերել: Չորեքշաբթի խուսափեք իմպուլսիվ գնումներից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր նյարդային համակարգը կարող է փորձության ենթարկվել: Որքան ճկուն լինեք, այնքան ավելի հեշտ այն կհաղթահարեք: Պահպանեք ողջամիտ ամենօրյա ռեժիմ:
Երկվորյակներին այս շաբաթ խորհուրդ է տրվում առաջնահերթություն տալ համատեղ նախագծերին: Դուք չեք կարողանա միայնակ կարգավորել ո՛չ աշխատանքային, ո՛չ էլ անձնական հարցերը. համագործակցեք նրանց հետ, ովքեր հասկանում են ձեզ, և ամեն ինչ կկարգավորվի: Շաբաթվա առաջին կեսին հնարավոր են ֆինանսական ուշացումներ: Համբերատար եղեք և կրկնակի ստուգեք բոլոր կարևոր տեղեկությունները: Շաբաթվա կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը: Ուրբաթ օրը կարող է անհրաժեշտ լինել վերջակետ դնել ձեր անձնական հարաբերություններում: Խուսափեք ավելորդ հույզերից: Լավագույնն է հանգստյան օրերն անցկացնել զբոսանքների, չափավոր վարժությունների և սիրելի հոբբիի վրա:
Խեցգետիններ, այս շաբաթ կարևոր է պահպանել հավասարակշռություն ձեր անձնական ցանկությունների, ուրիշների կարողությունների և իրականության միջև: Դուք, հավանաբար, կցանկանաք շատ ավելին, քան թույլ են տալիս հանգամանքները: Կենտրոնացեք ձեր առաջադրանքների իմաստուն կառավարման վրա և համբերատար եղեք: Շաբաթվա առաջին կեսին խուսափեք մեծ ֆինանսական ներդրումներ կատարելուց և նոր նախագծեր մի՛ սկսեք: Դրա փոխարեն կենտրոնացեք ձեր առկա նախագծերը կարգի բերելու վրա: Շաբաթվա կեսին մի՛ շտապեք անձնական կյանքում նախաձեռնող լինել. հիմա փոփոխություններ կատարելու ժամանակը չէ: Ուրբաթ օրը կարող է հոգնածություն կուտակվել, ինչը կազդի ամեն ինչի վրա: Հանգստացրեք ձեր մարմինը, իսկ միտքը՝ վերագործարկեք:
Առյուծները առաջիկա օրերին կարող են անինքնավստահ լինել։ Դուք կցանկանաք հաճոյախոսություններ անել անծանոթներին և ցուցադրել առատաձեռնություն։ Այնուամենայնիվ, կարևոր է նախապես հասկանալ, որ կարող է փոխադարձություն կամ երախտագիտություն չստանաք։ Շաբաթվա առաջին կեսին հնարավորություն կունենաք ինքնադրսևորովելու և ոտքի կանգնելու։ Չորեքշաբթի հնարավոր է լուրջ հակամարտություն, որը կարող է երկարաձգվել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի շատ կենտրոնացեք կազմակերպչական հարցերի վրա։ Պլանավորում, փաստաթղթերի կազմում, շրջակայքի կարգավորում և հաջողությունը երաշխավորված է։
Կույսերը կարող են այս շաբաթ ակնկալել ուժի և էներգիայի աճ: Ձեր խարիզման կոգեշնչի ուրիշներին մեծ բաների հասնել: Այնուամենայնիվ, ձեր չափազանց լրջությունը և հումորի զգացման կտրուկ նվազումը կարող են դժվարություններ ստեղծել անձնական իրավիճակներում: Շաբաթվա կեսին խուսափեք ճշգրիտ և բարդ հաշվարկներից. կա սխալվելու մեծ ռիսկ: Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է անսպասելի սիրային զարգացումներ բերել: Հանգստյան օրերին ժամանակ հատկացրեք սպորտին և երկար զբոսանքներին: Նույնքան կարևոր է ձեր միտքը զբաղեցնել խաչբառերով կամ դետեկտիվ պատմություններով:
Կշեռքներին խորհուրդ է տրվում այս շաբաթ խուսափել բարդ նախագծերից և կարևոր որոշումներից: Եթե բաց թողնեք կարևոր մանրամասները, ամեն ինչ կկորչի: Շաբաթվա առաջին կեսին կա ցածր ինքնագնահատականի, ինքնաքննադատության կամ բարեկեցության անկման վտանգ: Հինգշաբթի մտերիմներից մեկը կարող է հիասթափեցնել ձեզ կամ բացահայտել իր բացասական կողմը: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող եք ծանրաբեռնված լինել ծրագրերով ու գաղափարներով, և անհասկանալի կլինի, թե ինչպես առաջնահերթություններ սահմանել և ինչն առաջին հերթին լուծել: Փորձեք մանրուքների վրա չվատնել ձեր ժամանակը:
Կարիճները այս շաբաթ կարող են կոնֆլիկտներ և բախումներ ունենալ։ Ձեզ կնյարդայնացնի ձերինից տարբերվող ցանկացած տեսակետ, և դուք բացարձակապես չեք ցանկանա զիջումների գնալ։ Հաշվի առնելով սա, շաբաթվա առաջին կեսին փորձեք կենտրոնանալ միայն ձեզանից կախված գործունեության վրա։ Նվազագույնի հասցրեք սոցիալական շփումները։ Կարճաժամկետ նպատակներին հասնելը կարող է զգալիորեն բարելավել ձեր տրամադրությունը։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք պարզության վրա։ Հեշտ առաջադրանքներ, ուղիղ ճանապարհներ, հաճելի զրույցներ. հավանական է, որ այս մոտեցմամբ շատ ավելին հասնեք։ Հանգստյան օրերին փորձեք խուսափել ալկոհոլից և չափից շատ ուտելուց։
Աղեղնավորներ, այս շաբաթ կարևոր է կենտրոնանալ ձեր առողջության բարելավման վրա՝ ավելի շատ վարժություններ, պարեր և այլ գործողություններ: Սա ոչ միայն օգուտ կլինի ձեր ֆիզիկական առողջությանը, այլև հոգեկան հանգստություն կբերի: Մարզման ժամանակ կարող եք նույնիսկ հանդիպել հետաքրքիր մեկի: Շաբաթվա առաջին կեսը նաև լավ ժամանակ է ընթերցանությանը, ուսումնասիրությանը և նոր հմտություններ սովորելուն նվիրվելու համար: Շաբաթվա երկրորդ կեսը իդեալական է գեղագիտական զարգացման համար. այցելեք թատրոն, ցուցահանդես կամ հետաքրքիր էքսկուրսիա:
Այս շաբաթ հանգամանքները Այծեղջյուրներին կստիպեն գործել շատ ավելի վճռական, քան սովորաբար։ Համբերությունն ու նրբանկատությունը կարող են հանկարծակի խզվել գործընկերների կամ հարազատների հետ շփվելիս, և դուք համոզելուց կտրուկ կանցնեք «գլուխներդ կթռցնեմ» արտահայտության։ Շաբաթվա առաջին կեսին կարող եք նյարդայնանալ գործողություններով չհիմնավորված խոսքերից։ Բայց մի մոռացեք պահել ձեր խոստումները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ կլինի ապագայի համար ծրագրեր կազմելու համար։ Առաջ գնացեք, անկախ նրանից՝ պլանավորում եք ուղևորություններ, խոշոր գնումներ, թե նոր նախագծեր եք սկսում։ Աստղերը ձեր կողմից են։ Փորձեք այս շաբաթավերջին դուրս գալ բնություն՝ դրական էներգիայով լիցքավորվելու համար։
Ջրհոսները այս շաբաթ պետք է խուսափեն հրապարակային ելույթներից և շնորհանդեսներից: Նույնիսկ անձնական կյանքում ուշադիր մտածեք ձեր ասած ամեն ինչի մասին: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերը լավագույնս կանցնեն՝ կոտրելով հին սովորությունները՝ թե՛ ձեր ներսում, թե՛ շրջապատում: Մտածեք, թե որ սովորություններից ազատվելու ժամանակն է, և որ տեսակետները պետք է վերանայվեն: Շաբաթվա կեսին կարող եք բախվել հակասական ցանկությունների հետ՝ խնայել և ծախսել ձեր ամբողջ գումարը միանգամից, կամ նիհարել և ընթրիքի համար կրկնակի աղանդեր ուտել: Ընտրեք առանց հույզերի՝ օգտագործելով մաքուր տրամաբանություն, հակառակ դեպքում դուք հիմար սխալներ կգործեք: Շաբաթավերջին ավելի պարզ կհասկանաք ձեր նպատակը և այն, ինչ ձեզ անհրաժեշտ է դրան հասնելու համար՝ նվազագույն կորուստներով:
Ձկների համար այս շաբաթը, ինչպես շատ ուրիշներ, ամբողջությամբ կախված կլինի ձեր ներքին վիճակից: Ճիշտ ոտքի վերկացեք և հրաշալի օր կունենաք: Եթե մտածեք սխալ բանի մասին, կնեղվեք, և ամեն ինչ կփլուզվի: Հետևաբար, կարևոր է առաջնահերթություն տալ ձեր բարեկեցությանը և գերազանց տրամադրությանը: Եթե ցանկանում եք փորձել ինչ-որ բոլորովին անսպասելի բան, փորձեք դա, բայց միայն այն դեպքում, երբ վստահ լինեք, որ դա մեծ ռիսկեր չի պարունակի: Շաբաթավերջերը բարենպաստ է ուղևորությունների կամ ճանապարհորդության պլանավորման համար:

Звезды не советуют на этой неделе замахиваться на большие дела. Благоприятно сделать ставку на закрытие старых вопросов и плавное продвижение вперед — тогда удача и везение будут на вашей стороне.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Овен
У представителей знака Овен неделя может быть довольно спокойной. Но только если вы будете контролировать эмоции. Не берите на себя лишнюю нагрузку. Новые знакомства и романы также лучше отложить на потом. В первой половине недели исполнение вашей заветной мечты может быть совсем рядом. Не пропустите знаки и возможности, ведущие к ней. В середине недели может прийти долгожданная прибыль. В четверг и пятницу есть вероятность конфликтов, но их можно избежать при помощи дипломатии. В выходные займитесь наведением порядка в личной жизни.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Телец
Тельцам в этот период стоит внимательнее отнестись к своему здоровью, к своим желаниям и к приходящей информации. Не спешите, иначе высока вероятность совершить много мелких ошибок. В начале недели не пренебрегайте выполнением обещаний. Не жалейте времени на неформальные беседы — они могут принести вам новые идеи и возможности. В среду воздержитесь от импульсивных покупок. Во второй половине недели ваша нервная система может быть подвергнута испытаниям. Чем гибче вы будете реагировать на все, тем легче она справится. Соблюдайте разумный режим дня.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам на предстоящей неделе звезды советуют сделать ставку на совместные проекты. В одиночку вы не вытянете ни рабочие вопросы, ни личные дела — сотрудничайте с теми, кто вас понимает, и все получится. В первой половине недели возможны задержки по финансовым вопросам. Проявляйте терпение и перепроверяйте всю важную информацию. В середине недели особо тщательно следите за здоровьем. В пятницу в личных отношениях может возникнуть необходимость расставить точки над «и». Обойдитесь без лишних эмоций. Выходные лучше посвятить прогулкам, посильному спорту и любимому хобби.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Рак
Ракам на предстоящей неделе важно сохранять баланс между личными желаниями, возможностями окружающих и реальной обстановкой дел. Скорее всего, вам захочется гораздо большего, чем позволят достичь обстоятельства. Уделите особое внимание грамотному распределению задач и проявите терпение. В первой половине недели воздержитесь от крупных финансовых вложений и не начинайте новые проекты. Лучше наведите порядок в тех, что уже имеются. В середине недели не форсируйте события в личной жизни — сейчас не время что-то менять. К пятнице может накопиться усталость, которая отразится на всем. Дайте организму отдых, а мыслям — перезагрузку.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Лев
Уверенность в своих силах может буквально переполнять Львов в ближайшие дни. Вам захочется говорить комплименты незнакомым людям, а также проявлять благородство и щедрость. Но тут важно понимать заранее, что взаимности или благодарности вы можете так и не получить. В первой половине недели у вас появится шанс проявить себя и крепко встать на ноги. В среду возможен жесткий конфликт, который может перейти в затяжную фазу. Во второй половине недели уделите больше внимания организационным вопросам. Планирование, составление бумаг, приведение в порядок документов и окружающего вас пространства — все это поможет вам в дальнейшем достичь успеха в делах.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Дева
У представителей знака Дева на этой неделе ожидается прилив сил и энергии. Ваша харизма будет вдохновлять окружающих на подвиги. Правда, ваша излишняя серьезность и резкое снижение чувства юмора могут принести сложности в личных ситуациях. В середине недели избегайте точных и сложных вычислений — высока вероятность ошибки. Вторая половина недели может принести неожиданные события в романтическом плане. В выходные дни уделите время спорту и долгим прогулкам. Не менее важно побаловать ум разгадыванием кроссвордов или чтением детективов
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Весы
Весам на предстоящей неделе звезды рекомендуют воздержаться от сложных дел и от принятия важных решений. Если упустите важные детали — все пойдет насмарку. В первой половине недели есть вероятность снижения самооценки, появления самоедства или ухудшения самочувствия. В четверг кто-то из близкого окружения может вас подвести или показать свою негативную сторону. Во второй половине недели вас могут переполнять планы и идеи и будет даже непонятно, как расставить приоритеты и за что хвататься в первую очередь. Постарайтесь не размениваться на пустяки.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Скорпион
У Скорпионов на предстоящей неделе могут возникать противоречия и столкновения с окружающими. Вас будут раздражать любые точки зрения, отличные от вашей, а на компромиссы не захочется идти вовсе. При таком раскладе в первой половине недели попробуйте сделать упор на деятельности, которая зависит только от вас. Сведите общение к минимуму. Достижение краткосрочных целей может здорово поднять вам настроение. Во второй половине недели сделайте ставку на простоту. Легкие задачи, прямые пути, приятные беседы — вполне вероятно, что при таком режиме вы получите гораздо больше достижений. В выходные постарайтесь отказаться от алкоголя и не переедать.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам на этой неделе важно заняться улучшением своего здоровья — больше занятий спортом, танцев и прочей активности. Все это благотворно скажется не только на состоянии тела, но и душевный покой принесет. К тому же, есть вероятность, что на одной из тренировок у вас состоится весьма интересное знакомство. В первой половине недели также благоприятно уделить время чтению, учебе и получению новых навыков. А вторая половина недели — идеальный период для эстетического развития: посетите театр, выставку или интересную экскурсию.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Козерог
На этой неделе обстоятельства вынудят Козерогов действовать гораздо жестче, чем обычно. Терпение и тактичность могут разом лопнуть в отношении ваших коллег или родственников, вы резко перейдете из фазы уговоров к «сейчас полетят головы». В первой половине недели есть вероятность, что вас начнут раздражать слова, не подкрепленные действиями. Но при этом сами не забывайте выполнять обещания. Вторая половина недели будет благоприятна для заделов на будущее. План 1f40 ирование путешествий, крупных и очень крупных покупок, начало новых проектов — дерзайте. Звезды на вашей стороне. В выходные постарайтесь выбраться на природу, чтобы зарядиться позитивной энергией.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Водолей
Водолеям на предстоящей неделе стоит избегать публичных выступлений и презентаций. Да и в личной жизни тщательно взвешивайте все, что собираетесь озвучивать. Понедельник и вторник лучше посвятить расставанию со старым и отжившим свое как вокруг вас, так и внутри вас. Подумайте, от каких привычек пришла пора избавиться, а какие взгляды стоит пересмотреть. В середине недели в вас могут бороться прямо противоположные желания — экономить и потратить все деньги разом, или похудеть и съесть двойной десерт на ужин. Выбирайте без эмоций, чистой логикой, иначе наделаете глупостей. В выходные дни в голове появится более четкое понимание того, к какой цели вы идете и что вам нужно, чтобы добраться к ней с минимальными потерями.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 мая 2026 года для знака зодиака Рыбы
У представителей знака Рыбы эта неделя, впрочем, как и многие другие — будет зависеть только от внутреннего настроя. Встаете с правильной ноги — и день чудесный. Подумали не о том, расстроились — и все валится из рук. Поэтому в первую очередь важно позаботиться именно о хорошем самочувствии и прекрасном настроении. Если вам захочется попробовать что-то совсем неожиданное — пробуйте, но только когда будете уверены: это не повлечет за собой больших рисков. В выходные дни благоприятны поездки, путешествия или планирование путешествий.