Հղիության 33-րդ շաբաթ. Ջիջի Հադիդը ներկայացել է նոր ֆոտոշարքով
Հղիության գրեթե բոլոր ինն ամսվա ընթացքում 25-ամյա Ջիջի Հադիդը չի հայտնվել հասարակության առջև և չի խոսել իր առաջնեկի լույս աշխարհ գալուն նախապատրաստվելու մասին:
Հուլիսին մոդելը Instagram-ի հետևորդներին ասել էր, որ կխոսի իր կյանքի այս կարևոր ժամանակաշրջանի մասին և կցուցադրի լուսանկարներ, երբ գա ճիշտ պահը: Եվ այն եկավ վերջին եռամսյակում:
Լրատվամիջոցների հաղորդմամբ՝ Ջիջին մայր կդառնա սեպտեմբերին, իսկ երեխայի լույս աշխարհ գալուց մեկ ամիս առաջ նա ցանցում տեղադրեց ֆոտոսեսիայի բազմաթիվ կադրեր: Նա ի ցույց դրեց մի քանի թարմ լուսանկարներ, որոնք արվել են այդ աշխատանքի ընթացքում:
Ըստ մոդելի ՝ հղիության ընթացքում լուսանկարվելը շատ հոգնեցուցիչ էր. նա ավելի էր հոգնում, քան այլ ժամանակներում: Այս լուսանկարների մակագրությունում Հադիդը նշել է, որ նկարներն արվել են հղիության 33-րդ շաբաթվա ընթացքում:
Ջիջիի Երեխայի հայրը նրա 27-ամյա սիրեկան Զեյն Մալիկն է: Արդեն հայտնի է, որ զույգը դուստր է ունենալու:

05.09.2020 Почти все девять месяцев беременности 25-летняя Джиджи Хадид не появлялась на публике и не рассказывала о подготовке к появлению первенца на свет.
В июле модель заявила фолловерам в инстаграме, что расскажет об этом важном периоде в жизни и покажет фото, когда наступит подходящий момент. И он наступил в конце последнего триместра.
Как предполагает пресса, Джиджи станет мамой в сентябре, и за месяц до рождения ребенка она опубликовала в сети множество кадров из фотосессии. А сегодня она показала несколько свежих фото и видео, сделанных во время той работы.
По признанию модели, фотографироваться во время беременности оказалось очень утомительно: она устала сильнее, чем в другое время. В подписи к этим фотографиям она отметила, что снимки были сделаны во время 33-й недели беременности.
Отцом ребенка Джиджи является ее 27-летний возлюбленный Зейн Малик. Уже известно, что у пары родится дочь.