Այս շաբաթն անցումային շրջան է. աստղերը մեզ բոլորիս համար բավականին մարտահրավերներով լի նոյեմբեր են պատրաստում, և շատերի համար ամեն ինչ կսկսվի արդեն երկուշաբթի օրվանից։ Սակայն այս մարտահրավերները հիմք են 2026 թվականի մեծ հաջողության համար։
Այնուամենայնիվ, կլինեն նաև որոշ նշաններ, որոնք հոկտեմբերը հաջողությամբ կավարտեն։ Բոլոր մանրամասները մեր աստղագուշակում։
Խոյի նշանի տակ ծնված տղամարդկանց և կանանց համար շաբաթվա առաջին կեսը մարտահրավերներով լի կլինի: Երեքշաբթի տանը կամ աշխատանքում քննադատությունը կարող է ամեն ինչ թողնելու ցանկություն առաջացնել. մի՛ հանձնվեք, ամեն ինչ շուտով կկարգավորվի: Չորեքշաբթի խուսափեք նոր նախագծերից և արմատական որոշումներից: Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է տնային գործերի և կարգուկանոնի համար: Հինգշաբթի ուշադիր եղեք ստացվող առաջարկների նկատմամբ: Հանգստյան օրերին մի՛ թաքնվեք ուրիշներից, նույնիսկ եթե տրամադրություն չունեք շփվելու: Ընկերների հետ զբոսանքներն ու զրույցները կարող են մեծապես բարձրացնել տրամադրությունը:
Ցուլերի համար, այս շաբաթը կարող է իրապես աստեղային ժամ լինել՝ թե՛ անձնական կյանքում, թե՛ կարիերայում: Ձեր հմայքն ու խարիզման գագաթնակետին կլինեն: Փայլեք, ուշադրություն գրավեք և ընդհանուր լեզու գտեք շրջապատի մարդկանց հետ: Հրաշալի մթնոլորտը ձեզ կուղեկցի ամենուր: Վստահ եղեք: Շաբաթվա կեսը կարող է հատկապես ռոմանտիկ լինել, բայց փորձեք չափից շատ չծախսել: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր հզոր էներգիան կօգնի հաղթահարել ամենադժվար խոչընդոտները: Ուրբաթ օրը կլուծվի երկար սպասված խնդիրը: Շաբաթավերջին ուշադիր եղեք. բաց մի թողեք նշանները, որոնք կօգնեն ձեզ որոշել, թե նոր հաջողությունների համար որ ուղղությամբ գնալ:
Երկվորյակներն այս շաբաթ պետք է ուշադիր և կասկածամիտ լինեն։ Որքան անվստահ լինեք մարդկանց, խոստումների և իրադարձությունների նկատմամբ, այնքան մեծ կլինեն իրադարձությունները դեպի դրականը փոխելու ձեր հնարավորությունները։ Շաբաթվա առաջին կեսին ականջ դրեք ձեր հուզական ազդակներին. դրանք կարող են լինել ձեր երազանքների իրականացման և նոր, հետաքրքիր ապագայի բանալին։ Սկսեք փոքր քայլերից, և դուք կտիրապետեք այս ուղուն։ Չորեքշաբթի ձեր մտքերը հայտնեք համախոհ մարդկանց։ Հինգշաբթի հատկապես կարևոր է չափազանց չուտել և խուսափել միջանցիկ քամուց։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք ձեր աշխատանքային տարածքն ու տունը կարգի բերելու վրա, իսկ հանգստյան օրերին փորձեք լավ հանգստանալ և լիցքավորել ձեր մարտկոցները. նոյեմբերին ձեզ անհրաժեշտ կլինեն դրական էներգիայի պաշարներ։
Խեցգետիններին սպասվում է մարտահրավերներով լի շաբաթ։ Աշխատանքում կարող են անսպասելի բարդություններ առաջանալ, բայց սիրելիների հետ ձեր հարաբերությունները լի կլինեն հաճելի պահերով։ Շաբաթվա առաջին կեսին կկարողանաք իրականացնել ձեր վաղեմի համարձակ գաղափարը։ Երեքշաբթի զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հետ. խարդախության մեծ ռիսկ կա։ Լավ կլինի շաբաթվա ամենակարևոր իրադարձությունը պլանավորել հինգշաբթի. այդ օրը դուք կկարողանաք առավելագույնս կենտրոնանալ։ Շաբաթավերջին կարող եք գայթակղություն ունենաք անել ինչ-որ բան, որը բացարձակապես ձեր բնավորությանը չի համապատասխանում։ Մի՛ վարանեք, բայց մի՛ վտանգեք ձեր առողջությունը։ Կիրակին կարող է նորություններ բերել, որոնք կստիպեն վերանայել ձեր անձնական առաջնահերթությունները. զգուշորեն գործեք և անխոհեմ քյլեր մի՛ արեք։
Այս շաբաթ Առյուծներին խորհուրդ է տրվում դիմադրել գայթակղությանը: Երկուշաբթի մի փորձեք ամեն ինչ միանգամից լուծել, հակառակ դեպքում շատ սխալներ կգործեք: Երեքշաբթի ժամանակ հատկացրեք վերլուծելու և պարզելու, թե ձեր շրջապատի մարդկանցից ովքեր են ձեզ էներգիա հաղորդում, և ովքեր՝ քամում: Մաքրեք ձեր հեռախոսային կոնտակտները: Չորեքշաբթի կարող եք ստանալ թվացյալ գայթակղիչ առաջարկներ: Մի շտապեք ընդունել. ստուգեք ցանկացած քողարկված թակարդ: Հինգշաբթին կարող է անսպասելի շրջադարձ բերել ձեր անձնական կյանքում, այնպես որ համոզվեք, որ առավոտից լավագույն տեսք ունեք: Ուրբաթ օրը խուսափեք մեծ կամ ավելորդ ծախսերից: Շաբաթավերջին հարազատները, հատկապես երիտասարդները, կարող են մեծապես ձեր ուշադրության կարիքն ունենալ:
Այս շաբաթը կարող է բավականին հաջողակ և արդյունավետ լինել Կույսերի համար։ Եղեք վճռական և վստահ։ Շաբաթվա առաջին կեսին սահմանեք ձեր ամենակարևոր նպատակները և բաժանեք դրանք քայլերի և ժամանակացույցերի։ Պլանավորումը հաջողության գրավականն է։ Չորեքշաբթի ծուլությունը կամ անտարբերությունը կարող են լինել ձեր նպատակներին հասնելու հիմնական խոչընդոտը. փորձեք հնարավորինս արագ հաղթահարել այդ վիճակը։ Հինգշաբթի կազմակերպեք այն զրույցը, որի մասին երկար ժամանակ տատանվում էիք։ Ուրբաթը բարենպաստ է ձեր առողջության մասին հոգ տանելու և մասնագետների հետ խորհրդակցելու համար։ Հանգստյան օրերին ժամանակ հատկացրեք ինքներդ ձեզ և բնության հետ շփվելուն։
Կշեռքներն այս շաբաթ պետք է չափազանց զգույշ լինեն, հատկապես անձնական կյանքում: Աստղերը խորհուրդ են տալիս խուսափել ծառայողական սիրավեպերից և հարևանների հետ խարդավանքներից: Վեճերն ու բամբասանքներն արագ կտարածվեն և բազմաթիվ խնդիրներ կստեղծեն: Երեքշաբթի կարող է ի հայտ գալ եկամտի նոր աղբյուր. դրանից օգտվելուց առաջ կշռադատեք դրական և բացասական կողմերը: Չորեքշաբթի պահպանեք հանգստություն և խուսափեք ձեր մտքերը ուրիշների հետ կիսելուց. նույնիսկ վստահելի և հուսալի մարդիկ կարող են այս տեղեկատվությունը օգտագործել ձեր դեմ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը և ձեր ժամանակը առավելապես օգտագործեք սիրելիների հետ: Ձեր ներգրավվածությունը նրանց կյանքում հիմա ամենաանհրաժեշտը կլինի: Շաբաթ օրը անցկացրեք ինքներդ ձեզ հետ, եթե հնարավոր է. գնացեք կինոթատրոն, այգի կամ ցուցահանդես:
Այս շաբաթ Կարիճներին մեծ փոփոխություններ չեն սպասվում, բայց մեծ հավանականություն կա, որ այն հաջող կլինի: Երկուշաբթին լավ ժամանակ է փոքր գործերով զբաղվելու և առկախ նախագծերն ավարտելու համար: Լավ կլինի նոր ոչինչ չսկսել: Այս շաբաթ օգնություն գտնելը քիչ հավանական է, այնպես որ գործեք ինքնուրույն: Չորեքշաբթի փորձեք բոլոր հարցերին մոտենալ ոչ ավանդական ձևով: Ուրբաթ օրը հատկապես իմաստուն կերպով պլանավորեք ձեր գնումները՝ մի փորձեք միաժամանակ չափազանց շատ ցանկություններ կատարել: հանգստյան օրերին կարող են նոր հարաբերություններ սկսվել ՝ դրանք քիչ հավանական է, որ լուրջ լինեն, բայց դուք անպայման որոշ դրական հույզեր կվայելեք:
Այս շաբաթ Աղեղնավորին տրվում է լիակատար քարտ-բլանշ՝ գործերը առաջ տանելու և պայծառ ապագան մոտեցնելու համար: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին հատկապես ուշադիր եղեք ձեր ընտանիքի անդամների ցանկությունների նկատմամբ: Ձեր ապագա հաջողությունը մեծապես կախված կլինի նրանց աջակցությունից: Չորեքշաբթի պետք է կենտրոնանաք ձեր առօրյայի վրա. շուտով անհրաժեշտ կլինի, որ ամեն ինչ իր տեղում լինի: Շաբաթվա երկրորդ կեսին իրադարձությունները կարող են անսպասելի շրջադարձ ստանալ, բայց մի հուսահատվեք. անկախ նրանից, թե որքան ուժեղ է հոսանքը, սանձեք դրա էներգիան և այն օգտագործեք ձեր նպատակներին հասնելու համար: Շաբաթ օրը որոշ ժամանակ անցկացրեք մենակ և աշխատեք ձեր սխալների վրա. մտածեք այն մասին, թե վերջերս ինչն այնպես չի ընթացել և ինչն է պետք շտկել:
Այս շաբաթ Այծեղջյուրները ստիպված կլինեն հանել վարդագույն ակնոցները և քննադատական հայացքով նայել ամեն ինչին: Դադարեք փորձել գունազարդել իրականությունը և ճնշել բացասական հույզերը: Շաբաթվա առաջին կեսի իրադարձությունները կարող են բավականին լի լինել մարտահրավերներով, բայց դրանք նաև կօգնեն հասկանալ ձեր կյանքը և այն, ինչ իրականում ուզում եք: Երեքշաբթի աշխատանքը կպահանջի առավելագույն համբերություն: Չորեքշաբթի հավանական են առողջական խնդիրներ, հատկապես, եթե զգայուն եք եղանակի նկատմամբ: Ուրբաթը լավ կլինի ընթացքը դանդաղեցնել կամ հանգստանալ: Հանգստյան օրերին հատկապես զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հետ: Սպասվող դրամական մուտքերը կարող են զգալիորեն ուշանալ:
Ջրհոսները կունենան հակադրություններով լի շաբաթ։ Առաջին կեսին կլինի ֆիզիկական ակտիվության աճ և հուզական վերելք։ Երկուշաբթին կբերի մի իրադարձություն, որը ձեզ հնարավորություն կտա վերանայել անցյալը և ազատվել մեղքի զգացումից։ Երեքշաբթին կարող է փորձարկել ձեր դիմացկունությունը. փորձեք խուսափել ուրիշների հետ կոնֆլիկտներից, նույնիսկ, եթե դա սադրվի։ Չորեքշաբթին կարող է բավականին լարված լինել. այդ օրը ձեզ անհրաժեշտ կլինի սիրելիների աջակցությունը։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի քաշվեք ընդունել ձեր հոգնածությունը և նախապես պլանավորեք ձեր հանգիստը։ Թատրոնի, ցուցահանդեսների կամ ընկերների հետ հավաքույթների տոմսերը կօգնեն վերականգնել ձեր մտավոր ուժը։
Այս շաբաթը Ձկների համար վիճերով լի կլինի։ Փորձեք վերահսկել ձեր հույզերը և խուսափել իրադարձությունների մեջ ընկնելուց. մեծ հավանականություն կա, որ դուք կհայտնվեք սկանդալի կենտրոնում։ Երեքշաբթի զսպեք ձեր քննադատությունը և փորձեք չկենտրոնանալ ուրիշների թերությունների վրա։ Չորեքշաբթի բավականաչափ ժամանակ հատկացրեք ձեզ էներգիա հաղորդող գործունեությանը։ Առավել ևս, որ այդ երեկոն կարող է մարտահրավերներով լի լինել։ Հինգշաբթին բարենպաստ է ուսման և նոր հմտություններ ձեռք բերելու համար։ Ուրբաթ օրը հնարավոր է շահերի ուղղակի բախում. ձգտեք փոխզիջման և գործադրեք առավելագույն դիվանագիտություն։ Շաբաթավերջին կարող եք ոգեշնչել ուրիշներին չպլանավորված ուղևորության գնալ։

Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 г. для всех знаков зодиака
Неделя ожидается переходная - звезды готовят нам всем довольно сложный ноябрь, и для многих все начнется уже с понедельника. Но эти испытания готовят почву для больших успехов в 2026 году.
Впрочем,будут и знаки, у которых конец октября сложится удачно. Все подробности - в нашем гороскопе.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Овен
Для женщин и мужчин, рожденных под знаком Овен,первая половина недели будет нелегкой. Во вторник критика в ваш адрес дома или на работе может вызвать желание все бросить — не поддавайтесь, скоро все наладится. В среду избегайте новых проектов и радикальных решений. Вторая половина недели благоприятна для дел, связанных с бытом и наведением порядка. В четверг будьте внимательны к входящим предложениям. В выходные дни не прячьтесь от окружающих, даже если не будет настроения общаться. Совместные прогулки с друзьями и беседы могут сильно поднять боевой дух.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Телец
У Тельцов на этой неделе может наступить поистине звездный час - как в личной жизни, так и в карьере. Ваши обаяние и харизма будут на высоте. Сияйте, притягивайте к себе внимание, находите с окружающими общие темы для обсуждений. Прекрасная атмосфера будет сопровождать вас везде. Будьте уверенны в себе. В середине недели может особо потянуть на романтику, но постарайтесь не тратить много денег. Ваша мощная энергия во второй половине недели поможет преодолеть самые сложные преграды. В пятницу разрешится одна из давно зависших задач. В выходные будьте внимательны — не пропустите знаки, по которым вы сможете определить, куда двигаться дальше за новыми успехами.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам на этой неделе следует быть внимательными и подозрительными. Чем более недоверчивы к людям, обещаниям и происходящему вы будете — тем больше шансов вывести события в позитив. В первой половине недели прислушивайтесь к своим эмоциональным порывам, в них может крыться ключ к исполнению деланий и новому интересному будущему. Начинайте с маленьких шагов и вы осилите этот путь. В среду озвучивайте мысли, которые у вас появятся, людям, близким по духу. В четверг особо важно не переедать и избегать сквозняков. Во второй половине недели уделите особое внимание наведению порядка на вашем рабочем месте и в доме, а в выходные того, постарайтесь хорошо отдохнуть и зарядиться позитивом - в ноябре вам пригодится запас положительной энергии.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Рак
Ракам предстоит противоречивая неделя. В делах могут появиться неожиданные сложности, зато в общении с близкими людьми будет много приятных моментов. В первой половине недели вы сможете реализовать свою давнюю смелую идею. Во вторник будьте аккуратны с финансами — велика вероятность обмана. На четверг лучше запланировать самое ответственное мероприятие на неделе — вы сможете быть максимально сконцентрированы в этот день. В выходные может возникнуть большая тяга заняться чем-то совершенно вам не свойственным. Не сдерживайте своих желаний, но не рискуйте здоровьем. В воскресенье может прийти новость, которая заставит пересмотреть приоритеты в личной жизни - действуйте осторожно и не рубите сплеча.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Лев
Львам на этой неделе звезды советуют не поддаваться искушениям. В понедельник не пытайтесь решить все дела одним махом, иначе совершите много ошибок. Во вторник уделите время анализу и постарайтесь понять, кто из окружающих вас наполняет энергией, а кто — угнетает. Проведите зачистку контактов в телефоне. В среду могут поступить заманчивые, на первый взгляд, предложения. Не спешите соглашаться, проверьте - нет ли подвоха. В четверг может случиться неожиданный поворот в личной жизни, поэтому уже с утра позаботьтесь о том, чтобы выглядеть на 100%. В пятницу избегайте крупных или неосознанных трат. В выходных родственники и, особенно, младшие члены семьи, могут сильно нуждаться в вашем внимании.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Дева
У представителей знака Дева эта неделя может стать весьма удачной и продуктивной. Будьте решительны и уверенны в своих силах. На первую половину недели наметьте наиболее значимые цели и разбейте их по шагам и временным отрезкам. Планирование - залог успеха! В среду главным препятствием на пути к достижению целей может стать лень или апатия, постарайтесь как можно быстрее вывести себя из этого состояния. В четверг проведите разговор, на который долго не решались. Пятница благоприятна для заботы о своем здоровье и обращения к специалистам. В выходные посвятите время себе и общению с природой.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Весы
Весам на этой неделе стоит действовать очень аккуратно, особенно в личной жизни. Звезды советуют не заводить служебных романов и интрижек с соседями. Размолвки и сплетни не заставят себя ждать и создадут вам массу проблем. Во вторник может появиться возможность нового источника дохода - взвесьте все за и против, прежде чем воспользоваться им. В среду держите себя в руках и не делитесь с окружающими своими мыслями - даже надежные и проверенные люди могут использовать эту информацию против вас. Во второй половине недели особо позаботьтесь о своем здоровье и выделите максимальное время на общение с близкими. Вашу участие в их судьбе сейчас будет максимально необходимо. Субботу, по возможности, проведите наедине с самим собой — сходите в кино, в парк или на выставку.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионам эта неделя вряд ли принесет большие перемены, но высоки шансы, что она сложится удачно. Понедельник подойдет для решения небольших дел и завершения отложенных задач. Ничего нового лучше не начинать. Помощников на этой неделе найти вряд ли удастся, поэтому действуйте самостоятельно. В среду попробуйте подходить к решению всех вопросов нестандартно. В пятницу особо разумно планируйте покупки — не пытайтесь разом исполнить множество желаний. В выходные могут начаться новые отношения - вряд ли они будут носить серьезный характер, но положительные эмоции вам точно будут обеспечены.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам на этой неделе звезды дают полный карт-бланш, чтобы максимально продвинуть дела вперед и приблизить светлое будущее. В понедельник и вторник проявите особую чуткость к тому, чего хотят ваши ближайшие родственники. Дальнейший успех будет во многом зависеть от их поддержки. В среду придется много внимания уделить быту — скоро будет крайне необходимо, чтобы все было на своих местах. Во второй половине недели события могут принять неожиданный поворот, не теряйтесь - .какой бы сильное ни была водна, оседлайте ее и используйте энергию происходящих событий, чтобы добиться своего. В субботу проведите время в уединении и сделайте работу над ошибками — подумайте, что было не так последнее время и что надо исправить.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Козерог
Козерогам на этой неделе придется снять розовые очки и посмотреть на все происходящее критичным взглядом. Оставьте попытки приукрашивать действительность и подавлять негативные эмоции. События в первой половине недели могут быть весьма непростыми, но они эе и помогут вам разобраться в своей жизни и понять, чего вы хотите на самом деле. Во вторник работа потребует от вас максимального терпения. В среду вероятны проблемы со здоровьем, особенно, если есть метеозависимость. В пятницу лучше замедлиться или взять паузу. В выходные будьте особо осторожны в сфере финансов. Денежные поступления, которых вы ожидали, могут сильно задержаться.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеям предстоит весьма контрастная неделя. В первой ее половине произойдет всплеск физической активности и эмоциональный подъем. Понедельник принесет событие, которое даст возможность переосмыслить прошлое и избавиться от чувства вины. Вторник может проверить вас на прочность — постарайтесь не вступать в конфликты с окружающими, даже если будут провоцировать. Среда может стать весьма напряженной — в этот день вам понадобится поддержка близких людей. Во второй половине недели не стесняйтесь признать собственную усталость и запланируйте отдых заранее. Билеты в театр, на выставки или посиделки с друзьями помогут восстановить душевные силы.
Гороскоп на неделю с 27 октября по 2 ноября 2025 года для знака зодиака Рыбы
Для мужчин и женщин знака Рыбы эта неделя будет особо конфликтной. Постарайтесь сдерживать эмоции и не лезть в гущу событий — велика вероятность оказаться в эпицентре скандала. Во вторник сдержите критические замечания и постарайтесь не думать о том, какие изъяны есть у окружающих. В среду выделите достаточно времени на деятельность, которая вас заряжает позитивом. Тем более, что вечер этого дня может выдаться непростыми. Четверг благоприятен для учебы и получения новых навыков. В пятницу возможно прямое столкновение интересов — ищите компромиссы и проявите максимум дипломатии. В выходные вы сможете вдохновить окружающих на незапланированную поездку.