Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 23-29-ը 2021 թ
Օգոստոսի 23-29-ը նվազող լուսին է: Այս շաբաթ ձեզնից կպահանջվի կենտրոնանալ նպատակի վրա, վերացնել խոչընդոտները և չտրվել ունայնությանը: Այս ժամանակահատվածում դուք կարող եք շահավետ վաճառել այնպիսի իրեր, որոնք ձեզ այլևս պետք չեն: Փորձեք դրանք տեղադրել համացանցում, առաջարկել ընկերներին: Առաջին գնորդները երկար սպասեցնել չեն տա: Աշխատեք նվազող լուսնի ժամանակ չպլանավորել կաևոր հարցերի լուծումներ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Խոյ
Այս ընթացքում Խոյերը շատ ռազմատենչ կլինեն, և նրանց բռնկուն գործողությունները կարող են հանգեցնել բախումների, վնասվածքների և դժբախտ պատահարների: Վերահսկեք ինքներդ ձեզ, հակառակ դեպքում շատ դժվարություններ կառաջացնեք: Սա բավականին ակտիվ ժամանակաշրջան է, չնայած ձեր գործողությունները միշտ չէ, որ կհանգեցնեն ցանկալի արդյունքների: Եվ դա այն պատճառով, որ ձեզ համար դժվար է հետևել կանոններին, պահպանել սահմանները, վերահսկել զգացմունքները: Բացի այդ, պատրանքների գերի մնալու վտանգ կա: Զարմանալի չէ, որ ձեզ կարող են մեղադրել անհամապատասխանության, երբեմն էլ՝ անարդարության մեջ: Չափը չանցնելու համար փորձեք զսպել վայրկենական ազդակները. նախ մտածեք հետևանքների մասին, հետո միայն արեք որևէ բան:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Ցուլ
Ընտանիքում այս շաբաթ հավանական են լարված իրավիճակներ, հատկապես կանանց հետ հարաբերություններում: Կարող են ի հայտ գալ անցյալի դժգոհություններ, չլուծված խնդիրներ, որոնց մասին վաղուց մոռացել էիք: Դե, ստիպված կլինենք ամեն ինչ կարգավորել հենց հիմա: Այս շրջանը ձեզ համար փոփոխությունների ժամանակաշրջան է: Շաբաթվա առաջին կեսին սովորական աշխարհը կարող է փլուզվել, և շարունակական փոփոխություններին հարմարվելը բավականին դժվար կլինի: Փորձեք հենվել ձեր սկզբունքների և գաղափարների վրա, գործել ըստ ձեր խղճի, պաշտպանել արդարությունը. այս կերպ կարող եք պահպանել ինքնագնահատականը և հոգեբանական հավասարակշռությունը: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ամեն ինչ աստիճանաբար կսկսի բարելավվել, և շատ ավելի հեշտ կլինի կողմնորոշվել կատարվածում և որոշումներ կայացնել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Երկվորյակ
Այս շաբաթ Երկվորյակները չափազանց շատ սուր կարձագանքեն ցանկացած մեկնաբանության և նույնիսկ չեզոք հայտարարությունների դեպքում կարող են կասկածել երկիմաստության կամ խարդավանքի համար: Հանգստացեք, դադարեք մութ սենյակում սև կատու փնտրել, մանավանդ, որ նա այնտեղ չէ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ սպասում են շատ հետաքրքիր բաներ՝ շփումներ տարբեր մարդկանց հետ, հուզիչ ուղևորություններ: Մի խնդիր. եսասիրությունը սահմաններից դուրս կգա, և տպավորություն թողնելու ձեր ցանկությունը կարող է շրջվել ձեր դեմ: Եթե չեք ցանկանում փչացնել հարաբերությունները գործընկերների, ընկերների և սիրելիների հետ, մեղմացրեք ձեր մղումները, եղեք հետևողական, կազմակերպված, միշտ կատարեք խոստումները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Խեցգետին
Հավանական են տարաձայնություններ ավագ սերնդի մարդկանց կամ ղեկավարների հետ: Ձեզ համար այժմ դժվար է համաձայնության գալ, լուծել աշխատանքային հարցեր: Շաբաթվա առաջին կեսը բավականին բուռն շրջան կստացվի: Ճամփորդությունները, հանդիպումները, շփումները դժվար թե ձեզ օգուտ կամ հաճույք պատճառեն: Բացի այդ, ընկերներն ու հարազատները փորձում են ակտիվորեն միջամտել ձեր կյանքին, և դուք կցանկանաք նրանցից պարսպապատվել հաստ պատով: Եվ դա ճիշտ է. ձեզ համար դժվար է կենտրոնանալ, ձեր մտքերը կարգի բերել: Խաղաղ հանգիստը, ցանկալի է՝ միայնության մեջ, ձեզ համար նույնքան անհրաժեշտ է, որքան օդը: Փորձեք վերականգնել ուժերն ու մտքի հանգստությունը, այդ դեպքում ամեն ինչ դյուրին կդառնա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Առյուծ
Առյուծները համոզված են, որ կա միայն երկու կարծիք՝ իրենց սեփականը և սխալը: Զարմանալի չէ, որ այս մոտեցումը վանող է ձեր շրջապատի համար: Եղեք ավելի հանդուրժող, հակառակ դեպքում կկորցնեք ձեր բոլոր ընկերներին: Շաբաթվա առաջին կեսին ձեզ համար նախկինի նման դժվար կլինի շփվելը, թիմային աշխատանքը, ինչը բացասաբար կանդրադառնա ինչպես թիմում հարաբերությունների, այնպես էլ ձեր կարգավիճակի վրա: Փորձեք խուսափել հակամարտություններից, ինչպես նաև չմտածված գործողություններից, որոնք կհանգեցնեն զրոյական արդյունքների և ժամանակի վիթխարի կորստի: Հնարավորության դեպքում ժամանակ տրամադրեք, փորձեք վերականգնվել և հասկանալ ինքներդ ձեզ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Կույս
Ձեր նախաձեռնող և ձեռնարկատիրական ոգին, անշուշտ, կհանգեցնի մեծ արդյունքների: Այնուամենայնիվ, այժմ Կույսերը հակված են անտեսել գործընկերների խորհուրդներն ու կարծիքները, ուստի ռիսկի են դիմում մնալ առանց աջակցության: Շաբաթվա երկրորդ կեսին անելիքները շատ են, սակայն երբեմն՝ անարդյունք: Խնդիրն այն է, որ այս պահին դուք չեք տեսնում ձեր սեփական քթից այն կողմ, և, հետևաբար, ի վիճակի չեք համարժեք գնահատել ձեր և ուրիշների գործողություններն ու ընդհանուր իրավիճակը: Ամենակարևորը՝ մի կախվեք դժվարություններից և մի հուսահատվեք: Բաց թողնվածը հետ բերելու հնարավորություն կլինի: Պարզապես մի ներգրավվեք արկածների մեջ և մի՛ լսեք կասկածելի համբավ ունեցող քաղաքացիների խորհուրդները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Կշեռք
Դուք հնարավորություն ունեք լավ գումար վաստակելու, մասնակցելու հետաքրքիր և խոստումնալից նախագծերի ու ստեղծելու նոր գործարար կապեր: Պարզապես մի կատարեք չմտածված գործողություններ. վերջնական որոշում կայացնելուց առաջ խորհրդակցեք իրավասու մարդկանց հետ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հանգստի մասին միայն երազել կարող եք. ամեն ինչ փոխվում է լույսի արագությամբ, և ձեզ համար բավականին դժվար կլինի հարմարվել նոր հանգամանքներին: Բայց դուք փորձեք: Դա պահանջում է քաջություն, ռիսկ և նոր միտումներին տեղյակ լինելու ունակություն․ այդ դեպքում կմեծանա եկամուտը շատացնելու և բարձր վարձատրվող աշխատանք գտնելու հավանականությունը: Ծանոթները կարող են շատ գայթակղիչ, թերևս՝ ռիսկային առաջարկներ անել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Կարիճ
Այս շաբաթը նորացման, ստեղծագործական գործունեության և ինքնաիրացման ժամանակաշրջան է: Դուք կցանկանաք ազատվել ավելորդություններից, այն ամենից, ինչը խանգարում է զարգացմանը և առաջ շարժվելուն: Սա ճիշտ որոշում է. պարզապես ամբողջությամբ մի «հրաժարվեք հին աշխարհից»՝ վերլուծեք իրավիճակը և անսխալ եզրակացություններ արեք: Շաբաթվա առաջին կեսին ուրիշի ազդեցության տակ ընկնելու վտանգ կա, ինչը կհանգեցնի ավելորդ ծախսերի ու կորուստների: Փորձեք ապրել ձեր խելքով և կկարողանաք խուսափել խնդիրներից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կրկին կդառնաք ձեր սեփական ճակատագրի տերը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Աղեղնավոր
Բավականին բարդ շրջան է սկսվում ձեզ համար: Կզգաք էներգիայի պակաս, ինչը կազդի ինչպես ձեր բարեկեցության, այնպես էլ աշխատունակության վրա: Փորձեք ավելի շատ հանգստանալ և ավելորդ խնդիրներ չունենալ: Խաբվելու կամ սեփական սխալների ու պատրանքների հետևանքներին բախվելու վտանգ կա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կցանկանաք թաքնվել ֆանտազիայի աշխարհում տիրող խնդիրներից: Բայց միևնույն ժամանակ, աշխատանքը և պատասխանատվությունը սիրելիների նկատմամբ թույլ չեն տալիս հանգստանալ, և դուք ձեր ձեռք և ոտքը կապված կզգաք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Այծեղջյուր
Կյանքի ոչ ամենահաճելի հանգամանքները կստիպեն Այծեղջյուրներին վերանայել արժեքները, գտնել նոր հոգևոր կողմնորոշիչներ: Հեշտ չի լինի, բայց վերջում կհամոզվեք, որ ամեն ինչ լավագույնի համար է: Դուք դեռ փորձում եք գտնել ձեզ, վերանայել վաղեմի համոզմունքները, որոնք երկար տարիներ համարվում էին գերագույն ճշմարտություն: Միևնույն ժամանակ, չափազանց զգացմունքայնությունը թույլ չի տալիս օբյեկտիվորեն գնահատել այն, ինչ տեղի է ունենում և ձեր սեփական ուժերը, ուստի մի շտապեք վերջնական եզրակացություններ անել: Ձեզ նախընտրելի է միայնակ լինելը, հատկապես՝ շաբաթվա առաջին կեսին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը. Ջրհոս
Շաբաթը բավականին հագեցած կլինի: Շատ շփումներ, ծանոթություններ հետաքրքիր մարդկանց, նոր աշխատանքի և ստեղծագործ գործընկերների հետ: Այս շրջանը շատ հաջող կլինի, եթե չծանրանաք ձեր սեփական համոզմունքների վրա. դուք պետք է նաև հաշվի առնեք ուրիշների կարծիքը: Փորձեք ազատվել կասկածամտությունից և չափազանց զգուշավորությունից. հավատացեք՝ դուք պատճառ չունեք չվստահելու ձեր ընտանիքին և գործընկերներին: Եվ մի շտապեք. փոփոխությունները, որոնք ձեզ անհրաժեշտ են թվում, իրականում ժամանակավրեպ են, ուստի թող ամեն ինչ շարունակվի սովորականի նման:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 23-29-ը․ Ձկներ
Գրեթե ամբողջ շաբաթ ձեզ համար դժվար կլինի լողալ հոսանքին հակառակ, դիմակայել հանգամանքներին, որոնք հաճախ ձեր օգտին չեն: Եվ, այնուամենայնիվ, պետք է փորձել: Սկսեք ինքներդ ձեզանից. ազատվեք պատրանքներից և կարծրատիպերից, որոնք ձեզ դանդաղեցնում են և խանգարում գործընկերների հետ ներդաշնակ հարաբերություններ հաստատելուն: Հավանական են ֆինանսական խնդիրներ. խուսափեք ավելորդ ծախսերից, բայց մի փորձեք շտկել իրավիճակը անմիջապես, միևնույն է՝ օգուտ չի տա: Մի տրվեք ձեր սեփական վախերին, բայց զգուշացեք խաբեությունից: Լավ է, եթե մոտակայքում լինի մի մարդ, ով կարող է ձեզ օգտակար խորհուրդներ տալ:

Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года
С 23 по 29 августа - убывающая Луна. Эта неделя потребует от вас умения концентрироваться на цели, абстрагироваться от неприятностей и не поддаваться суете. В этот период можно выгодно продать вещи, которые вам больше не нужны. Попробуйте выставить их в Интернете, предложить знакомым. Первые покупатели не заставят себя ждать. Постарайтесь не планировать решение важных вопросов на время убывающей Луны.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Овен
В данный период Овны будут настроены весьма воинственно, а их импульсивные поступки способны привести к конфликтам, травмам и аварийным ситуациям на дорогах. Держите себя в руках, иначе наживете массу неприятностей. Это достаточно активное время, хотя не всегда ваши действия будут приводить к желаемым результатам. А все потому, что вам сложно следовать правилам, соблюдать границы, контролировать эмоции. Кроме того, есть риск оказаться в плену иллюзий. Неудивительно, что вас могут упрекать в непоследовательности, а порой и в несправедливости. Чтобы не наломать дров, старайтесь сдерживать сиюминутные порывы: сначала думайте о последствиях, а потом — делайте.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Телец
На этой неделе вероятны напряженные ситуации в семье, особенно в отношениях с женщинами. Могут всплыть былые обиды, нерешенные проблемы, о которых вы давно забыли. Что ж, придется все улаживать именно сейчас. Этот период для вас — время перемен. В первой половине недели привычный мир может рухнуть, и приспособиться к непрерывным изменениям будет довольно сложно. Старайтесь искать опору в своих принципах и идеалах, поступайте по совести, отстаивайте справедливость: так вы сможете сохранить самоуважение и психологическое равновесие. Во вторую половину недели все постепенно начнет налаживаться и будет значительно проще ориентироваться в происходящем и принимать решения.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Близнецы
На этой неделе Близнецы слишком остро реагируют на любые замечания и даже в нейтральных высказываниях могут заподозрить двусмысленность или подвох. Расслабьтесь, перестаньте искать черную кошку в темной комнате, тем более что там ее нет. Во второй половине недели вас ждет много интересного: общение с разными людьми, увлекательные поездки. Одна проблема: эгоизм зашкаливает, а ваше желание произвести впечатление может обернуться против вас. Если не хотите испортить отношения с коллегами, друзьями и близкими, умерьте амбиции, будьте последовательны, организованны, всегда сдерживайте свои обещания.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Рак
Вероятны разногласия с людьми старшего поколения или начальством. Вам сейчас сложно договариваться, решать деловые вопросы. Первая половина недели, окажется довольно суетливым периодом. Поездки, встречи, общение едва ли принесут вам пользу или удовольствие. К тому же друзья и родственники пытаются активно вмешаться в вашу жизнь — и вам захочется отгородиться от них глухой стеной. И это правильно: вам трудно сконцентрироваться, привести в порядок мысли. Спокойный отдых, желательно в уединении, необходим вам, как воздух. Постарайтесь восстановить силы и душевное равновесие — тогда станет легче.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Лев
Львы убеждены, что существует только два мнения: их собственное и неправильное. Неудивительно, что такая позиция отталкивает окружающих. Будьте лояльнее, иначе всех друзей растеряете. В первой половине недели вам по-прежнему нелегко общаться, работать в команде, что не лучшим образом сказывается и на отношениях в коллективе, и на вашем статусе. Попытайтесь избегать конфликтов, а также непродуманных поступков, которые приведут к нулевым результатам и колоссальной потере времени. Если есть возможность, возьмите тайм-аут, попытайтесь восстановить силы и разобраться в себе.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Дева
Ваша активность и предприимчивость наверняка приведут к отличным результатам. Однако сейчас Девы склонны игнорировать советы и мнение коллег, поэтому рискуют оказаться без поддержки. Во второй половине недели предстоит много работать, хотя порой и вхолостую. Проблема в том, что в данный момент вы не видите дальше собственного носа, а потому не способны адекватно оценивать и свои поступки, и действия окружающих, и ситуацию в целом. Главное, не зацикливайтесь на неприятностях и не впадайте в уныние. Появится шанс наверстать упущенное. Только не ввязывайтесь в рискованные авантюры и не слушайте советов граждан с сомнительной репутацией.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Весы
У вас есть шанс неплохо заработать, поучаствовать в интересных и перспективных проектах, завести новые деловые связи. Только не стоит совершать необдуманные поступки: прежде чем принять окончательное решение, посоветуйтесь с компетентными людьми. Во второй половине недели покой вам будет только снится: все меняется со скоростью света, и вам довольно сложно будет адаптироваться к новым обстоятельствам. Но вы уж постарайтесь! От вас потребуется смелость, умение рисковать и чувствовать новые тенденции — тогда появятся отличные шансы увеличить доходы и найти высокооплачиваемую работу. Знакомые могут сделать весьма заманчивое, хотя и рискованное предложение.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Скорпион
Эта неделя — пора обновления, творческой активности и самореализации. Захочется сбросить балласт, освободиться от всего, что мешает развитию и движению вперед. Это верное решение: вот только не стоит полностью «отрекаться от старого мира»: проанализируйте ситуацию и сделайте правильные выводы. В первой половине недели есть риск попасть под чужое влияние, что приведет к ненужным тратам и потерям. Старайтесь жить своим умом — и сумеете избежать проблем. Во второй половине недели вы снова почувствуете себя хозяином собственной судьбы.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Стрелец
Для вас начинается довольно сложный период. Вы ощущаете дефицит энергии, что отражается и на самочувствии, и на работоспособности. Старайтесь больше отдыхать и не взваливайте на свои плечи лишние проблемы. Есть риск столкнуться с обманом или же с последствиями собственных ошибок и заблуждений. Во второй половине недели захочется спрятаться от неприятностей в мире фантазий. Но при этом работа и ответственность за близких не позволяют расслабиться, и вы почувствуете себя связанными по рукам и ногам.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Козерог
Не самые приятные жизненные обстоятельства заставят Козерогов провести ревизию ценностей, обрести новые духовные ориентиры. Придется нелегко, но в итоге вы убедитесь, что все к лучшему. Вы по-прежнему пытаетесь найти себя, пересмотреть давние убеждения, которые долгие годы считали истиной в последней инстанции. При этом чрезмерная эмоциональность не позволяет вам объективно оценивать происходящее и собственные силы, так что не торопитесь делать окончательные выводы. Вам полезно побыть наедине с собой, особенно в первой половине недели.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Водолей
Неделя окажется довольно насыщенной. Много общения, знакомства с интересными людьми, новыми деловыми и творческими партнерами. Этот период сложится весьма удачно, если не станете зацикливаться на собственных убеждениях: необходимо учитывать и мнение окружающих. Старайтесь избавиться от мнительности и чрезмерной осторожности: поверьте, у вас нет оснований не доверять родным и партнерам. И не торопите события: перемены, которые кажутся вам необходимыми, на самом деле несвоевременны, так что пусть все идет своим чередом.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 августа 2021 года Рыбы
Практически всю неделю вам будет сложно плыть против течения, противостоять обстоятельствам, которые часто складываются не в вашу пользу. И все же надо постараться. Начните с ceбя: избавьтесь от иллюзий и стереотипов, которые вас тормозят и мешают строить гармоничные отношения с партнерами. Вероятны проблемы с финансами: избегайте ненужных трат, но не пытайтесь исправить положение немедленно — все равно не получится. Не поддавайтесь собственным страхам, но опасайтесь обмана. Хорошо, если рядом есть человек, способный дать вам дельный совет.