Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 15-21-ը 2021 թ
Փետրվարի 15-21-ը աճող լուսնի շրջան է: Շաբաթը հարմար է տեղեկատվության հետ աշխատելու, գործարար պայմանագրեր կնքելու, ճանապարհորդելու և կարճ ուղևորությունների համար: Կարող եք սկսել նոր գործ, բանակցություններ վարել: Լավ ժամանակահատված է նոր ծանոթությունների, ռոմանտիկ ժամադրությունների, սիրո խոստովանությունների համար: Հանգստյան օրերին, ավելի շատ ուշադրություն է անհրաժեշտ մեքենա վարելիս, հատկապես՝ մութ ժամանակ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Խոյ
Մոլորակների դիրքի շնորհիվ հնարավորություն կստեղծվի բարձրացնել վարկանիշն աշխատանքում, բարելավել հեղինակությունը: Բայց դուք անընդհատ կզգաք գաղտնի չարամիտների ազդեցությունը, ովքեր ձգտում են խարխլել ձեր հեղինակությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Ցուլ
Եթե ձեր սիրելին պատրաստ է ժամերով լսել ձեր հոգեկան զեղումները և շարունակել զրույցը, ապա դուք նրան շատ կներեք: Այժմ ձեր երկրորդ կեսից հիացմունք և ըմբռնում եք ակնկալում: Եթե դա տեղի չունենա, ապա հարաբերությունները կարող են ընդհատվել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Երկվորյակ
Ընտանիքում դուք ընդունվում եք որպես առաջնորդ: Բոլորը ձեզանից սպասում են որակյալ խորհրդատվություն: Ուստի պատրաստվեք. ստիպված կլինեք ոչ միայն առաջարկություններ անել, այլ նաև պատասխանատու լինել ձեր ասածների համար: Եթե հանկարծ ինչ-որ բան այնպես չստացվի, ապա մտերիմները ձեռնպահ չեն մնա կոշտ քննադատությանից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Խեցգետին
Պատեհ ժամանակ է բժշկական ստուգում անցնելու համար. ախտորոշումը կտրվի արագ և ճշգրիտ: Բայց մասնագետի ընտրությանը լուրջ վերաբերվեք: Ավելի լավ է ապավինել դասական բժշկությանը, խուսափել երևակայության կասկածելի թռիչքներից և տնային բուժողներին դիմելուց:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Առյուծ
Դուք էներգիայի ներհոսք կզգաք: Ուժն ու ինքնավստահությունը կավելանան ամեն օր: Սիրավեպ՝ հարաբերություններում, հիանալի աշխատանքային հեռանկարներ. այս ամենը կուրախացնի և կոգեշնչի: Ընտանեկան տոնն ավելի լավ է նշել քաղաքից դուրս՝ բնության գրկում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Կույս
Այս շաբաթ կսկսվի շատ ակտիվ, դուք կհոգաք ինքներդ ձեր ու ձեր արտաքին տեսքի մասին: Լուսնի փուլերին համապատասխան մշակեք մարզման և սպա այցելությունների ժամանակացույց. արդյունքը կուրախացնի ձեզ: Հատկապես արդյունավետ կլինի լողը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Կշեռք
Ֆինանսական վիճակի նկատելի վատթարացում չի սպասվում: Ընդհակառակը, մոլորակների դիրքը կարող է ձեզ համար փող աշխատելու հնարավորություն ստեղծել նախկինում անծանոթ ոլորտներում: Ճիշտ է, գումարը անմիջապես չեք ստանա, ստիպված կլինեք մի փոքր սպասել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Կարիճ
Լավ ժամանակահատված է ամբողջ ընտանիքի հետ հանգստանալու համար: Բայց պետք է զգուշորեն ընտրեք վայրը. պետք չէ տնից շատ հեռու գնալ, կարող եք այցելել ընկերներին կամ ամառանոց վարձակալել: Ձեզ դուր կգա ուղևորությունը, որը կապված կլինի հարազատների գործերի հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Աղեղնավոր
Ամենառոմանտիկ ժամանակաշրջաններից մեկն է: Լուսնի փուլերը կտրամադրեն սիրո և քնքուշ հարաբերությունների, իսկ մոլորակների դիրքը ձեզ կդարձնի առավել հմայիչ և գրավիչ հակառակ սեռի համար: Բաց մի թողեք ամեն ինչ նորից սկսելու ձեր հնարավորությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Այծեղջյուր
Ձեր նորամուծությունները իսկական սենսացիա կառաջացնեն աշխատավայրում: Կարող եք կտրուկ փոխել ձեր գործնական հագուստը, և գործընկերները կսկսեն ընդօրինակել ձեզ, կամ խորհրդակցությունների ժամանակ ակտիվությունը ձեր վրա կգրավի վերադասների ուշադրությունը: Կարևորը՝ պահպանել ինքնատիպության չափաբաժինը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը. Ջրհոս
Գործընկերների և մտերիմների հետ հարաբերությունները կհիշեցնեն պարանի ձգում։ Բայց ամեն ինչ այդքան էլ լուրջ չէ. դուք այնքան նրբորեն կկարողանաք հաղթահարել ցանկացած վեճ կամ բախում, որ արդյունքում ճիշտ կլինեք, և միևնույն ժամանակ գործընկերոջ հեղինակությունը բնավ չի տուժի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 15-21-ը․ Ձկներ
Այս ժամանակահատվածում ձեր անձնական կյանքում կանաչ լույս կվառվի: Մոլորակների դիրքը գեղեցիկ և հիշարժան սիրավեպ կպարգևի, ձեր նկատմամբ շատ լավ կվերաբերվեն, կշոյեն, ձեռքերի վրա կտանեն, նվերներ կտան: Վայելեք ձեր սերը:

Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года
С 15 по 21 февраля - растущая Луна. Неделя подходит для работы с информацией, заключения деловых соглашений, путешествий и коротких поездок. Можно начинать новые дела, вести переговоры. Это хороший период для новых знакомств, романтических свиданий, признаний в любви. На выходных необходимо повышенное внимание за рулем, особенно в темное время суток.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Овен
Благодаря положению планет появится шанс повысить рейтинг на работе, улучшить репутацию. Но вы постоянно будете ощущать влияние тайных недоброжелателей, которые так и норовят подорвать ваш авторитет.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Телец
Если любимый будет готов часами слушать ваши душевные излияния и поддерживать разговор, вы многое ему простите. Сейчас от своей второй половинки вы ждете восхищения и взаимопонимания. Если этого не будет, то и отношения могут сойти на нет.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Близнецы
В семье вы признанный лидер. Все ждут от вас квалифицированного совета. Поэтому готовьтесь - придется не только раздавать рекомендации, но и отвечать за то, что вы сказали. Если вдруг что-то пойдет не так, близкие не удержатся от резкой критики.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Рак
Неплохой период для того, чтобы пройти обследование - диагноз будет поставлен быстро и точно. Но к выбору специалиста подойдите серьезно. Лучше полагаться на классическую медицину, избегайте сомнительных полетов фантазии и походов по знахарям.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Лев
Вы почувствуете всплеск энергии. Силы и уверенность в себе прибывают с каждым днем. Романтика в отношениях, отличные перспективы в работе - все это будет радовать и вдохновлять. Семейный праздник лучше отметить за городом, на природе.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Дева
Эта неделя начнется очень активно, вы будете заниматься собой, своим внешним видом. В соответствии с фазами Луны разработайте план тренировок и спа-процедур - результат вас порадует. Особенно эффективным будет плавание.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Весы
Заметного ухудшения финансового положения не ожидается. Скорее наоборот, положение планет может открыть перед вами возможности заработка в ранее не знакомых сферах. Правда, деньги вы получите не сразу, придется немного подождать.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Скорпион
Хороший период для отдыха всей семьей. Но стоит тщательно выбирать место - не нужно уезжать далеко от дома, можно отправиться в гости к друзьям или арендовать дачу. Вам понравится поездка, которая будет связана с какими-то родственными делами.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Стрелец
Один из самых романтичных периодов. Фазы Луны настроят вас на любовь и нежные отношения, а положение планет сделает самой обаятельной и привлекательной для противоположного пола. Не упустите шанс начать все сначала!
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Козерог
Ваши нововведения произведут настоящий фурор на работе. Вы можете резко сменить дресс-код, и коллеги начнут подражать вам, либо ваша активность на совещаниях привлечет к вам повышенное внимание начальства. Главное - не переборщить с оригинальностью.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Водолей
Отношения с коллегами и любимыми может напоминать перетягивание каната. Но все не так серьезно - вы сумеете настолько изящно обыграть любую ссору или конфликт, что в результате окажетесь правой и при этом репутация партнера ничуть не пострадает.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 февраля 2021 года Рыбы
В этом периоде в личной жизни вам зажгут зеленый свет. Положение планет подарит красивый и запоминающийся роман, к вам будут очень хорошо относиться, баловать вас, носить на руках и дарить вам подарки. Наслаждайтесь любовью!