Սինդի Քրոուֆորդի գեղեցկության գաղտնիքը
Աստղային գեղեցկուհին կանանց խորհուրդ է տալիս շատ բան չակնկալել կոսմետիկ միջոցներից, սակայն չմոռանալ կրեմների ու քսուքների մասին, որոնք պաշտպանուում են արևից։ Այս մասին 49-ամյա Սինդին ասել է Prestige Hong Kong պորտալին տված հարցազրույցում։
«Իրականում գլխավոր գաղտնիքը երջանիկ լինելն է, քանի որ դա ձեր դեմքին արտահայտվում է ամենից շատ։ Եթե դուք կնճիռներ ունենաք, ապա թող որ դրանք լինեն ժպիտից»,-նշել է գեղեցկուհին։
«Ինչ վերաբերում է մաշկի խնամքին, ապա քսան տարվա ընթացքում ես հասկացել եմ, որ ամեն ինչ կուտակվում է։ 50-ում դու կասես․«Օհ, որքան ուրախ եմ, որ օգտագործել եմ Սանկրին կամ աչքերի ներքևի համար նախատեսված կրեմ»։ Ես չեմ ծխում և շատ ջուր եմ խմում, այդ իսկ պատճառով՝ բավականին լավ առողջություն ունեմ»,-կիսվել է Սինդին։
Սոպերմոդելի խոսքերով՝ յուրաքանչյուր կին երազում է գտնել այնպիսի կոսմետիկական հրաշք-արտադրանք, որն իրեն կօգնի ունենալ կատարյալ տեսք, և դրանից չափից դուրս սպասումներ է ունենում։ Սակայն դա նույնքան դժվար է, որքան մեկ-երկու կատարյալ ջինսեր գտնելը, նշել է Քրոուֆորդը։
Հիշեցնենք, որ վերջերս Սինդին պատմել էր, որ տարին մեկ անգամ ընտանիքի հետ «փախնում» է Կանադայի որևէ անտառային շրջան։

Синди Кроуфорд: Секрет красоты - это счастье
Звездная красавица не советует женщинам ждать слишком много от косметических продуктов, но не забывать о кремах и спреях, защищающих от солнца. Об этом 49-летняя Синди говорила с порталом Prestige Hong Kong.
"На самом деле главный секрет - это быть счастливым, потому что это сказывается на вашем лице больше всего. Если у вас будут морщины, то пусть это будут морщины от улыбок", - отметила красавица.
"Что касается ухода за кожей, то за 20 лет я поняла, что все накапливается. В 50 ты скажешь: "Вау, как я рада, что начала использовать Санскрин или хороший крем под глаза". Я не курю и пью много воды, поэтому у меня достаточно хорошее здоровье", - поделилась Синди.
По словам супермодели, каждая женщина мечтает найти такой косметический чудо-продукт, который поможет ей достичь безупречного вида, и ждет от него слишком много. Но это так же непросто, как и найти идеальную пару джинсов, отметила Кроуфорд.
Напомним, недавно Синди рассказала, что раз в год на целый месяц она убегает с семьей в какую-нибудь из лесных чащ Канады.