Շաբաթվա առաջին կեսը կարող է այնպես չընթանալ, ինչպես դուք կցանկանայիք։ Դժվար կլինի կենտրոնանալ, և առավել դժվար կլինի ճիշտ գնահատել իրավիճակը։ Հնարավոր է պատասխանատվությունը ուրիշի վրա դնելու գայթակղություն առաջանա։ Մի՛ տրվեք ձեր սեփական թուլություններին և ջանք գործադրեք։ Երեքշաբթի օրը զգույշ եղեք ձեր առողջության հետ՝ կա մրսածության կամ վարակի վտանգ։ Չորեքշաբթի մի վախեցեք օգնություն խնդրել, եթե իրավիճակը բարդանա։ Շաբաթվա վերջում ավելի ուշադիր եղեք ձեզ մոտ ծագող գաղափարների նկատմամբ. դրանց իրականացումը ապագայում կարող է ձեզ նոր մակարդակի հասցնել։
Շաբաթն անբարենպաստ է կարևոր և պատասխանատու գործերի համար։ Աստղերը Ցուլերին խորհուրդ են տալիս այս օրերին հատուկ ուշադրություն դարձնել իրենց առողջությանը և նյարդային համակարգին։ Ճիշտ ամենօրյա ռեժիմը և ժամանակին հանգիստը հաջողության կարևոր բաղադրիչներ են։ Երեքշաբթի օրը կփորձեն ձեզ վրա բարդել ավելորդ հոգսեր ու ուրիշների պարտականությունները. գերծանրաբեռնվածությունը կարող է բացասական ազդեցություն ունենալ։ Շաբաթվա կեսին հնարավոր են պատահական հանդիպումներ հին ծանոթների հետ։ Ուրբաթ օրը հնարավոր են տհաճ անակնկալներ, այնպես որ մի բարձրաձայնեք կամ մի ցուցադրեք ձեր թույլ կողմերը։ Շաբաթվա վերջում դիվանագիտությունն ու հումորի զգացումը կօգնեն ձեզ դրական դիրքորոշման հասնել։
Երկվորյակների համար լավագույնը կլինի է շաբաթ նվիրել տեղի ունեցողը վերլուծելուն և որոշակի եզրակացություններ անելուն։ Ներկայումս մի՛ փորձեք ուշադրության կենտրոնում լինել և պարզեք ձեր կյանքի ուղղությունը։ Ավելի լավ է գրի առնել շաբաթվա սկզբին հայտնված գաղափարները։ Հետագայում ժամանակ հատկացրեք գտնելու մարդկանց, ովքեր կօգնեն ձեզ դրանք իրականացնել։ Շաբաթվա կեսին ժամանակ հատկացրեք սպորտի և երկար զբոսանքների համար։ Հինգշաբթի ցուցաբերեք ավելի շատ լավատեսություն՝ սա կօգնի իրերը ճիշտ ուղղությամբ ուղղորդել։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերը հաջողություն կբերեն ժամադրություններում, և նույնիսկ այն հարաբերությունները, որոնցից գրեթե հրաժարվել եք, կարող են ծաղկել նոր թափով։
Կենդանակերպի այս նշանի ներկայացուցիչների համար հատուկ կարողությունների բացահայտման շաբաթ է։ Բաց եղեք իրենց ոլորտի արհեստավարժների հետ շփվելու համար. կա մեծ հնարավորություն ինչ-որ օգտակար բան սովորելու և այն ձեր սեփական օգտին կիրառելու համար։ Երեքշաբթին հիանալի է երկարաժամկետ նախագծեր սկսելու համար։ Շաբաթվա կեսին ամեն ինչ կարող է չընթանալ ըստ ծրագրի. պատրաստ եղեք արագ հարմարվելուն։ Ուրբաթ օրը հնարավոր են ֆինանսական դժվարություններ և տարբեր աղբյուրներից գումար ստանալու ուշացումներ։ Հանգստյան օրերին հատկապես ուշադիր եղեք ձեր առողջության նկատմամբ և փորձեք բավարար քնել։
Շաբաթվա առաջին կեսը Առյուծների համար լավ հնարավորություններ կբերի։ Բախտը ձեր կողմը կլինի, բայց դուք պետք է իմաստուն և նախաձեռնող լինեք։ Երեքշաբթի ստեղծագործաբար լուծեք առօրյա խնդիրները։ Չորեքշաբթին հիանալի օր է ձեր մասին հայտարարելու և նոր հորիզոններ ուղղորդվելու համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը հարմար է թիմային աշխատանքի համար։ Ուրբաթ օրը ուշադրություն դարձրեք ձեր հարազատներին և անհրաժեշտության դեպքում օգտակար խորհուրդներ տվեք։ Շաբաթավերջը բարենպաստ է խզված կապերը վերականգնելու և ոգեշնչման նոր աղբյուրներ գտնելու համար։
Այս շաբաթը Կույսի նշանի տակ ծնվածների համար հարմար է գիտելիքներ ձեռք բերելու, խոստումնալից նախագծեր սկսելու և նոր հարաբերություններ սկսելու համար։ Նույնիսկ ձեզ համար անծանոթ բիզնեսում դուք կկարողանաք որոշակի հաջողությունների հասնել։ Նախկին ջանքերը նույնպես արդյունքներ կտան։ Երեքշաբթի հնարավորություն կլինի փոխելու ձեր գործունեության ոլորտը կամ ցուցադրելու ձեզ։ Չորեքշաբթի օրը մի վստահեք նրանց, ում բավականաչափ լավ չեք ճանաչում։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին դուք առանձնապես խարիզմատիկ և հանճարեղ կլինեք ։ Օգտվեք անձնական կյանքում ձեզ ընձեռված յուրաքանչյուր հնարավորությունից։
Կշեռքների համար այս շաբաթ սպասվում է բարդ և հակասական իրավիճակ։ Դուք կարող եք ստիպված լինել անհապաղ որոշումներ կայացնել և գործել՝ առանց անցյալի փորձը հաշվի առնելու։ Եղեք շարժուն և արագաշարժ։ Երկուշաբթի վերահսկեք ձեր զգացմունքները և խուսափեք կոնֆլիկտներից։ Շաբաթվա կեսին կարող են դժվարություններ առաջանալ հասարակական և անձնական շահերը համատեղելու հարցում։ Հինգշաբթին սպառնում է անբարենպաստ օր լինել, փորձեք չգործել իմպուլսիվ և չփնտրել արկածներ։ Հանգստյան օրերին ավելի լավ է նվազեցնել ակտիվությունը և չմասնակցել զանգվածային միջոցառումների։
Այս շաբաթ Կարիճների համար շատ բաներ կարող են լիովին սխալ ընթանալ։ Ավելի լավ է չպնդել ձերը և տեսնել, թե ինչպես է ամեն ինչ ինքնուրույն ստացվում։ Շաբաթվա սկզբին կարող եք բախվել բամբասանքների կամ վեճերի։ Հուզականորեն մի՛ արձագանքեք։ Չորեքշաբթի օրը մի վստահեք ձեզ հասնող տեղեկատվությանը և, եթե հնարավոր է, մի ստորագրեք կարևոր թղթեր։ Հինգշաբթի կատարեք հին խոստումը կամ մարեք պարտքը։ Շաբաթվա վերջում ընկերների հետ հանդիպումը կամ լիովին մենակ մնալը կօգնի թեթևացնել սթրեսը՝ ամեն ինչ կախված է նրանից, թե որ միջավայրն է ձեզ ավելի արագ էներգիայով լցնում։
Այս շաբաթն Աղեղնավորների համար խոստանում է պայծառ լինել։ Հնարավոր են հաճելի անակնկալներ և փոփոխություններ։ Բայց զգույշ եղեք, որ չսկսեք ապրել ուրիշի կյանքով և չմասնակցեք այնպիսի նախագծերի, որոնք մոտ չեն ձեր ոգուն։ Երեքշաբթի կարող եք հայտնվել սկանդալի կենտրոնում՝ ավելի զուսպ եղեք։ Չորեքշաբթի ստիպված կլինեք գործել որպես թիմ, մի՛ քաշեք վերմակը ձեզ վրա և մի՛ սեփականացրեք ուրիշների արժանիքները։ Ուրբաթ օրը որևէ առաջադրանք մի հետաձգեք ավելի ուշ շրջանի, հակառակ դեպքում չեք կարողանա խուսափել մեծ ծավալի աշխատանքից։ Հանգստյան օրերին կարող է անտարբերություն սկսվել կամ պարզապես ձեր տրամադրությունը փչանալ։ Ժամանակ հատկացրեք ձեր սիրելի հոբբիին, և ամեն ինչ լավ կստացվի։
Շաբաթվա առաջին կեսին ձեր ստեղծագործական ունակությունները զգալի եկամուտ կբերեն։ Երկուշաբթին լավ օր է նոր մեկնարկների համար։ Արագ կկարողանաք հաղթահարել նույնիսկ ամենաբարդ առաջադրանքները։ Չորեքշաբթի կարող եք դառնալ չափազանց զգայուն և խոցելի։ Վերահսկեք ձեր հույզերը և խուսափեք շփվելուց նրանց հետ, ովքեր ձեզ մոտ բացասական արձագանք են առաջացնում։ Հինգշաբթի ճակատագրական սխալների հավանականությունը կաճի։ Հետևաբար, մի՛ կայացրեք շտապողական որոշումներ և չմտածված գործողություններ մի՛ կատարեք։ Ուրբաթ օրը նախընտրելի է աշխատել լռության և մենության մեջ։ Եվ ընդհակառակը, հանգստյան օրերն ավելի լավ է անցկացնել նրանց հետ, ովքեր ձեզ ոգեշնչում են։
Ջրհոսների համար շաբաթը կարող է լինել փոփոխություններով և հետաքրքիր իրադարձություններով լի։ Առաջին հերթին սա կվերաբերի աշխատանքին, կարիերային և ֆինանսներին։ Հույսներդ մի՛ դրեք որևէ մեկի վրա, բացի ինքներդ ձեզանից։ Գլխավորը՝ հստակ հասկանալն է, թե ինչ եք ուզում և ուր պետք է գնաք։ Երեքշաբթի կարող է լարված իրավիճակ ստեղծվել՝ ամեն ինչին արձագանքեք առանց հույզերի, սառնասրտությամբ։ Ուրբաթը հիանալի է ընկերների հետ անկեղծ զրույցի համար։
Հավանականություն կա, որ այս շաբաթ վերջապես կզգաք գարնանային ոգին։ Չնայած ամառն արդեն շեմին է, իսկ ձեր մետ գարուն կլինի։ Երեքշաբթի գայթակղիչ առաջարկ կստանաք։ Հնարավոր է՝ ստիպված լինեք համատեղ ստեղծագործական նախագիծ անել կամ հետաքրքիր ճանապարհորդություն պլանավորել։ Բաց մի թողեք այս հիանալի հնարավորությունը։ Սա այն շաբաթն է, երբ ցանկությունները կարող են համընկնել հնարավորությունների հետ։ Չորեքշաբթի նախաձեռնող եղեք և դրսևորեք ձեզ։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին ժամանակ հատկացրեք ձեր հետաքրքրություններին՝ ընդլայնեք գիտելիքները կամ ստեղծեք ինչ-որ նոր և գեղեցիկ բան։ Շաբաթ և կիրակի օրերին զգույշ եղեք ճանապարհներին։

Первая половина недели может сложиться не совсем так, как бы вам хотелось. Сконцентрироваться будет сложновато, а правильно оценить обстановку — еще сложнее. Может появиться соблазн переложить ответственность на кого-нибудь другого. Не потакайте собственным слабостям и сделайте над собой усилие. Во вторник будьте аккуратнее со здоровьем — есть риск подхватить простуду или инфекцию. В среду не стесняйтесь попросить о помощи, если будет трудно. В конце половине недели будьте внимательнее к приходящим идеям — их воплощение в будущем может вывести вас на новый уровень.
Неделя у Тельцов неблагоприятна для важных и ответственных дел. Звезды советуют в эти дни особо поберечь здоровье и нервную систему. Правильный режим дня и своевременный отдых — важные составляющие успеха. Во вторник на вас попытаются свалить лишние заботы и чужие обязанности — перегрузка может сказаться негативно. В середине недели возможны случайные встречи со старыми знакомыми. В пятницу не исключены неприятные сюрпризы, поэтому не озвучивайте и не демонстрируйте свои слабые места. В конце недели выйти в позитив помогут дипломатия и чувство юмора.
Для Близнецов оптимально посвятить неделю анализу происходящего и подвести некие итоги. Не стремитесь сейчас быть на виду и разберитесь с направлением своей жизни. Идеи, которые будут появляться в начале недели лучше записывать. Чуть позже уделите время и найдите людей, которые помогут вам их воплотить. В середине недели выделите время на спорт и долгие прогулки. В четверг проявите побольше оптимизма — это поможет направить дела в нужное русло. В четверг и пятницу будут успешными свидания, и даже отношения, на которые вы уже почти махнули рукой, могут расцвести с новой силой.
Для представителей знака зодиака Рак это неделя раскрытия особых способностей. Будьте открыты к общению с профессионалами своего дела — велик шанс узнать что-то полезное и внедрить это для своей же пользы. Вторник прекрасен для запуска долгосрочных проектов. В середине недели все может пойти не по плану — готовьтесь перестраиваться на ходу. В пятницу возможны финансовые сложности и задержки с поступлением денег из разных источников. В выходные дни будьте особо внимательны к своему здоровью и постарайтесь выспаться.
Первая половина недели принесет Львам хорошие возможности. Везение будет на вашей стороне, но отвас требуется проявлять мудрость и быть активным. Во вторник проявите творческий подход к решению рутинных задач. Среда — отличный день, чтобы заявить о себе и отправиться к новым горизонтам. Вторая половине недели идеальна для работы в команде. В пятницу уделите внимание родственникам и дайте полезные советы, при необходимости. Выходные благоприятны для восстановления прерванных связей и для поисков новых источников вдохновения.
Эта неделя для рожденных под знаком Дева подходит для получения знаний, запуска перспективных проектов и для начала новых отношений. Даже в незнакомом для себя деле вы сможете добиться определенных успехов. Прежние усилия также дадут результат. Во вторник представится возможность сменить сферу деятельности или показать себя. В среду не доверяйте тем, кого еще знаете недостаточно хорошо. Во второй половине недели вы будете особо харизматичны и блистательны. Используйте все выпадающие шансы в личной жизни.
Для Весов обстановка на неделе ожидается сложная и противоречивая. Вам может потребоваться принимать мгновенные решения и действовать, не оглядываясь на прошлый опыт. Будьте мобильны и легки на подъем. В понедельник сохраняйте контроль над эмоциями и не вступайте в конфликты. В середине недели могут возникать сложности с совмещением общественных и личных интересов. Четверг грозит быть неблагоприятным днем, постарайтесь не действовать импульсивно и не искать приключений. В выходные лучше снизить активность и не участвовать в массовых мероприятиях.
На этой неделе у Скорпионов может многое пойти совсем не так, как планировалось. Лучше не настаивайте на своем и посмотрите, как все сложится само. В начале недели вы можете столкнуться со сплетням или ссорами. Не реагируйте эмоционально. В среду не доверяйте поступающей к вам информации и, по возможности, не подписывайте важные бумаги. В четверг выполните давнее обещание или отдайте долг. В конце недели снять напряжение помогут встречи с друзьями или полное уединение — все зависит от того, в какой обстановке вы наполняетесь энергией быстрее.
У Стрельцов эта неделя обещает быть яркой. Возможны приятные сюрпризы и перемены. Но чутко следите за тем, чтобы не начать жить чужие жизни и не ввязывайтесь в проекты, которые вам не близки по духу. Во вторник вы можете оказаться в эпицентре скандала — будьте сдержаннее. В среду вам придется действовать в команде, не перетягивайте одеяло на себя и не присваивайте чужие заслуги. В пятницу недели не откладывайте никакие дела на потом, иначе не избежать завала на работе. В выходные может накатить апатия или просто испортится настроение. Выделите время на любимое хобби и все наладится.
В первой половине недели ваши творческие способности принесут существенный доход. Понедельник — хороший день для новых начинаний. У вас быстро получится разобраться даже с самыми сложными задачами. В среду вы можете стать чересчур обидчивыми и ранимыми. Держите эмоции под контролем и избегайте общения с теми, кто вызывает у вас негативные реакции. В четверг возрастет вероятность судьбоносных ошибок. Поэтому не принимайте поспешных решений и не совершайте необдуманных поступков. В пятницу оптимальна работа в тишине и уединении. А вот выходные, напротив, лучше провести с теми, кто вас вдохновляет.
Неделя для Водолеев может быть наполнена переменами и интересными событиями. В первую очередь это будет касается работы, карьеры и финансов. Не рассчитывайте ни на кого, кроме себя. Главное — четко понимать, чего вы хотите и куда надо двигаться. Во вторник возможно возникновение напряженной ситуации — реагируйте на все без эмоций, с холодной головой. Пятница идеально подойдет для задушевной беседы с друзьями.
Есть вероятность, что на этой неделе вы наконец-то почувствуете весеннее настроение. Хотя уже лето на пороге, но у вас вот будет весна. Во вторник вы получите заманчивое предложение. Возможно, вам предстоит делать совместный творческий проект или запланировать интересное путешествие. Не упускайте отличный шанс. Это неделя, когда желания могут совпасть с возможностями. В среду проявляйте инициативу и будьте на виду. В четверг и пятницу уделите время своим интересам — расширьте свои знания или создайте что-то новое и прекрасное. В субботу и воскресенье будьте осторожны на дорогах.