Շաբաթվա աստղագուշակ․ մարտի 28-ից ապրիլի 3-ը 2022 թ
Ստեղծագործական և ինտելեկտուալ ակտիվության բարձրացում, գրելու, կարդալու, շփվելու ցանկություն: Հնարավոր են նոր հետաքրքիր հանդիպումներ կամ կարճ ճամփորդություններ։ Բարենպաստ շրջան է փաստաթղթերի ստորագրման, բանակցությունների, նոր գաղափարներ հնչեցնելու և ցանկացած ուղղությամբ ստեղծագործելու համար։ Ինտելեկտուալ ձգտումների և ինքնադրսևորման վրա կենտրոնանալը կարող է օգնել ձեզ մասնագիտական ոլորտում հասնել ավելի բարձր մակարդակների: Ապրիլի 1-ին ձեր նշանի նորալուսինը ձեզ համար նոր հորիզոններ կբացի, դրական փոփոխություններ կբերի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Ցուլ
Դրական էմոցիաների ցանկացած դրսևորում փոխադարձ կլինի՝ ձեզ համար ուրախ են, ցանկանում են տեսնել ձեզ։ Մարդիկ ու իրավիճակները, որոնց կհանդիպեք առօրյա կյանքում, ներդաշնակ հոգեվիճակ կառաջացնեն։ Հանգամանքները բարենպաստ են ձեր հետաքրքրություններն առաջ տանելու, ֆինանսական հարցերը լուծելու, նոր աշխատանք գտնելու համար։ Բանակցությունները հարթ կանցնեն, համատեղ նախաձեռնությունները հաջող կլինեն։ Ակտիվ սոցիալական դիրքը կօգնի համախոհներին ներգրավել ստեղծագործական նախագծերի վրա աշխատելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Երկվորյակ
Ֆիզիկական ակտիվության, ինչ-որ նպատակների իրագործման շրջան է։ Հանգամանքները ձեր մեջ մրցակցային ոգի են արթնացնում, ուստի շատ բան ստացվում է։ Գիտակից, ակտիվ անհատականությունները կկարողանան ցանկալի տպավորություն թողնել ուրիշների վրա։ Շաբաթը բարենպաստ է պատասխանատու որոշումներ կայացնելու, կարդինալ փոփոխությունների համար՝ աշխատանք փոխելուց մինչև այլ երկիր տեղափոխվելու համար։ Ապրիլի 1-ին ձեր տիրակալ Մերկուրիի և Նոր լուսնի միացումը հարմար պայմաններ կստեղծի ձեր կյանքում նոր էջ սկսելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Խեցգետին
Ձեր տաղանդների ու կարողությունների, ձեռք բերած հմտությունների ցուցադրումը հաջող կլինի։ Ձեր նշանը կառավարվում է Լուսնի կողմից, ուստի Նոր Լուսինը կօգնի ձեզ անել այն, ինչը երկար ժամանակ չէր հաջողվում։ Փորձեք ապրիլի 1-ին կազմել գործողությունների ծրագիր, հայտարարեք, պատմեք ձեր կարիքների մասին. կգտնվեն գործընկերներ, որոնք կօգնեն ձեզ ճիշտ մեկնարկ ունենալ: Առաջադրանքների, առօրյա խնդիրների ու գործերի մեծ մասը կլուծվի շաբաթվա երկրորդ կեսին։ Միաժամանակ զգույշ եղեք սուր առարկաների, կրակի հետ վարվելիս։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Առյուծ
Ձեր գործողությունները դառնում են հիմնականում իմպուլսիվ և ոչ միշտ մտածված: Կյանքը ստիպում է ձեզ լինել իրադարձությունների կենտրոնում, ինքնուրույն լուծել հարցերը, վերահսկողության տակ պահել բոլոր կարեւոր գործերը։ Սիրավեպի, ընտանեկան գործերի համար գործնականում ժամանակ չի լինի, քանի որ հարկ կլինի զբաղվել սոցիալական գործունեությամբ, բիզնեսի զարգացմամբ, ինչպես նաև կարիքավորներին օգնությամբ: Այս շրջանում հաճույք կստանաք ֆիզիկական աշխատանքից, ձեր մեջ արթնանում է մրցակցության ոգին։ Ջանքերն ապարդյուն չեն անցնի՝ ձեր կյանքը վճռականորեն կփոխվի դեպի լավը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Կույս
Այս ընթացքում առաջին պլան կմղվեն ձեր աշխատանքի, գործընկերների հետ կապված առօրյա գործերն ու պարտականությունները։ Դուք հավանաբար ամենահարմար մասնագետը կլինեք ձեր աշխատանքային ոլորտում, և ստիպված կլինեք զբաղվել կոլեկտիվ գործունեության կազմակերպմամբ, ընդհանրապես պլանավորմամբ։ Կարող եք լավ նորություններ ստանալ՝ կապված նոր աշխատանքի, կարիերայի հետ։ Ձեր ժողովրդականությունը աճում է, ճանաչում եք ձեռք բերում և, հնարավոր է, որ ֆինանսական վիճակը կբարելավվի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Կշեռք
Ստեղծագործական նախագծերի բազմազանությունը, արտասովոր գաղափարները կարող են գրավել ձեր ուշադրությունը։ Այս օրերին զուգընկերոջ կամ դաշնակիցների հետ համատեղ աշխատանքը կհեշտացնի ձեր գործը, նույնիսկ, եթե այն հազիվ թե կարելի է հաճելի անվանել։ Նվիրական նպատակի ձգտելը, հուզմունքը, ձեր համարձակ ցանկությունները զարմացնում են ուրիշներին, ունեն հստակ ուղղություն, գործունեության ինչ-որ ոլորտում բեկման հասնելու կարողություն: Հավասարակշռությունը, սերն ու ներդաշնակությունը պահպանվում են միայն շարժման, ֆիզիկական ակտիվության, սոցիալական աշխատանքի ընթացում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Կարիճ
Կրքերի բռնկումը և ցանկությունների սրումը, ակտիվությունը հակառակ սեռի հետ հարաբերություններում, վառ իրադարձություններ են բերում առօրյա կյանք։ Էներգիան կարող է ուղղվել դեպի նյութական աշխարհ, ձեր բարեկեցությունը բարձրացնելու համար. արդյունքը ձեզ կբավարարի, թեև դրանց արագ սպասել չարժե։ Բախտն ուղեկցում է դրամական հարցերում, մասնագիտական գործերում, շատ իրավիճակների սրությունը վերանում է։ Հնարավորություն կա անձնական օգուտ քաղելու, արժեքավոր ու հիմնարար ինչ-որ բան ձեռք բերելու։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Աղեղնավոր
Ցանկացած տեղեկություն, որը կստանաք շաբաթվա ընթացքում, օգտակար կլինի հետագայում՝ օգնելով լուծել նյութական խնդիրները։ Շատ արդյունավետ ժամանակահատված է, հատկապես՝ երկարաժամկետ պլանավորման հարցերում։ Փողը, նյութական բարիքները մոտակա ժամանակաշրջանի ամենաարդիական թեմաներն են։ Անձնական հարաբերություններում հանգստություն է՝ փոխզիջումային լուծումներ են գտնվել։ Լավ ժամանակ է երեխաների և մտերիմների հետ փոխըմբռնման հասնելու համար։ Խորը վերափոխումների շրջան է, հնարավոր է կլինի հիմք ստեղծել ապագա հաջողությունների համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Այծեղջյուր
Հաղորդակցության մեջ հումոր ու անհոգություն չի լինի, և նույնիսկ ամենաանցողիկ հանդիպումները լուրջ, հնարավոր է՝ երկարաժամկետ հեռանկարում օգտակար կլինեն: Սոցիալական շփումները, հասարակական գործերը կարևոր են, բայց ոչ այնքան ուրախալի: Եթե այս ընթացքում հնարավոր են հաճելի պահեր, ապա դրանք կարող են կապված լինել նոր պարտականությունների հետ։ Ամեն ինչ, ընդհանուր առմամբ, մի քիչ մռայլ է թվում, բայց կան նաև դրական հանգամանքներ։ Օրինակ, երկարատև անձնական հարաբերությունները կարող են վերածվել պաշտոնական միության կամ վերջապես կայունություն ձեռք բերեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը. Ջրհոս
Ժամանակն է սիրավեպի, սիրախաղի, որոշ թեթևության: Ազատության զգացումը, վստահությունը սիրելիի հետ հարաբերություններում, նպաստում են ներքին հավասարակշռություն գտնելուն։ Լավ ժամանակ է ինքնաճանաչման, ձեր զգացմունքների վերլուծության, հարազատների, գործընկերների հետ հարաբերությունների համար։ Ձեզ կարող են գրավել նրանք, ովքեր ձեզնից մեծ են և փորձառու։ Կա նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու, լուրջ թեմաներ ուսումնասիրելու մեծ ցանկություն։ Հնարավոր են հանգամանքներ, որոնք ձեզանից պահանջում են բացառիկ վճռականություն, խստություն և հետևողականություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 28- ից ապրիլի 3-ը․ Ձկներ
Շրջապատողները գնահատում են ձեր յուրահատկությունը, ֆիզիկական գրավչությունը և անհատականության տարբեր կողմերը: Դուք հնարավորություն ունեք ներկայիս ոչ այնքան հարմար իրավիճակը ձեր օգտին շրջելու։ Տպավորիչ ժեստերով, ձեր հոգեկան ուժով և խորամանկությամբ հեշտությամբ կարող եք տպավորել ձեզ անհրաժեշտ մարդկանց: Այս ժամանակահատվածում դուք կարող եք և պետք է ավելի լավ հասկանաք ինքներդ ձեզ և ինքնակատարելագործման ուղիներ ուումնասիրեք: Գործընկերը և նրա դիրքը հասարակության մեջ մեծ դեր կխաղան անձնական նպատակներին հասնելու ձեր ցանկության մեջ:

Гороскоп на 28 марта - 3 апреля 2022 года
Повышается творческая и интеллектуальная активность, желание писать, читать, общаться. Возможны новые интересные встречи или недалекие поездки. Благоприятный период для подписания документов, переговоров, озвучивания новых идей и любого вида творчества. Сосредоточенность на своих интеллектуальных устремлениях и самовыражении может помочь вам добиться более высоких уровней в профессиональной сфере. Новолуние в вашем знаке 1 апреля, откроет для вас новые горизонты, принесет положительные изменения.
Любое проявление положительных эмоций будет взаимным – вам рады, вас хотят видеть. Гармоничное душевное состояние у вас вызовут люди и ситуации, с которыми вы столкнетесь в повседневной жизни. Обстоятельства складываются благоприятно для продвижения своих интересов, решения финансовых вопросов, поиска новой работы. Переговоры пройдут гладко, совместные предприятия окажутся успешными. Активная социальная позиция поможет привлечь единомышленников к работе над творческими проектами.
Период физической активности, достижения некоторых целей. Обстоятельства пробуждают в вас дух соперничества, поэтому многое удается. Осознанные, активные личности смогут произвести на окружа¬ющих желаемое впечатление. Неделя благоприятна для принятия ответственных решений, кардинальных перемен – от смены работы до переезда в другую страну. Соединение вашего управителя – Меркурия с Новолунием 1 апреля, обеспечит подходящие условия для того, чтобы открыть новую главу вашей жизни.
Демонстрация своих талантов и способностей, приобретенных навыков будет успешной. Вашим знаком управляет Луна, поэтому Новолуние поможет сделать то, на что долго не решались. Постарайтесь 1 апреля составить план действий, заявите о себе, скажите о своих потребностях – найдутся партнеры, которые помогут вам сделать правильный старт. Большинство задач, бытовых проблем и повседневных хлопот будут разрешены во второй половине недели. При этом, будьте осторож¬ны при обращении с острыми предметами, огнем.
Ваши действия во многом становятся импульсивными и не всегда продуманными. Жизнь заставляет вас находиться в центре событий, решать вопросы самостоятельно, держать под контролем все важные дела. Времени на романтику, семейные дела практически нет, т.к. приходится заниматься общественной деятельностью, развитием бизнеса, а также помогать нуждающимся. В это время вы получаете удовольствие от физической работы, в вас просыпается дух соперничества. Старания не пройдут даром – ваша жизнь изменится решительно в лучшую сторону.
В этот период на первый план выступят повседневные дела и обязан¬ности, связанные с вашей работой, коллегами или партнерами. Вероятно, вы окажетесь наиболее подходящим специалистом в своей профессиональной сфере, и вам придется заняться организа¬цией коллективной деятельности, планированием в целом. Вы можете получить хорошие известия, связанные с новой работой, карьерой. Возрастает ваша популярность, вы получаете признание и, возможно, улучшится ваше материальное положение.
Ваше внимание могут привлечь разнообразные творческие проекты, неординарные идеи. В эти дни совместные усилия с партнером или союзниками облегчат вашу работу, даже если ее трудно будет назвать приятной. Устремлённость к заветной цели, азарт, ваши смелые желания удивляют окружающих, имеют чёткое направление, возможность добиться прорыва в какой-то области деятельности. Равновесие, любовь и гармония со¬храняются только в движении, в процессе физической активности, общественной работе.
Вспышка страстей и обострение желаний, активность в отношениях с противоположным полом, привносят в повседневность яркие события. Энергия может быть направлена на материальный мир, на повышение своего благосостояния – результатом будете довольны, хотя не стоит ожидать быстрых результатов. Везение сопутствует в денежных вопросах, профессиональных делах, острота многих си¬туаций снимается. Появляется возможность извлечь личную выгоду, приоб¬рести что-то ценное и фундаментальное.
Любая информация, которую вы получите в течение недели, в будущем окажется полезной, поможет решить материальные проблемы. Очень продуктивное время, особенно в вопросах долгосрочного планирования. Деньги, материальные блага – наиболее актуальные темы ближайшего периода. В личных отношениях наступает затишье – компромиссные решения найдены. Хорошее время для достижения взаимопонимания с детьми и ближними родственниками. Период глубоких преобразований, появляется возможность создать базу будущих успехов.
Общению будет недоставать юмора и беззаботности, и даже самые мимолетные встречи станут серьезными, возможно полезными в долгосрочной перспективе. Соци¬альные контакты, общественные дела - важные, но безрадостные. Если в этот период и воз¬можны приятные моменты, они могут быть сопря¬жены с новыми обязанностями. Все это в целом выглядит немного мрачно, но возможны и позитивные обстоятельства. Например, давние личные взаимоотношения могут перерасти в официальный союз или наконец-то будет достигнута стабильность.
Время романтики, флирта, некоторого легкомыслия. Ощущение свободы, доверие в отношениях с любимым человеком, способствуют обретению внутреннего баланса. Хорошее время для самопознания, анализа своих чувств, отношений с родственниками, партнерами, коллегами. Вас может потянуть к тем, кто старше и опытнее вас, т.к. возникает сильное желание получить новые знания, исследовать серьезные темы. Могут сложиться обстоятельства, требующие от вас исключительной решимости, строгости, последовательности.
Окружающие люди оценивают вашу уни¬кальность, физическую привлекательность и различные грани ва¬шей личности. У вас появляется шанс обернуть сложившуюся не очень удобную ситуацию в свою пользу. С помощью эффектных жестов, своей психической силы и хитрости, вы легко можете произвести впечатление на нужных вам людей. В этот период можно и нужно лучше понять себя и изучить способы самосовершенство¬вания. Партнер и его положение в обществе, сыграют главную роль в вашем стрем¬лении добиться личных целей.