Խոյերի համար այս շաբաթը հիանալի է նոր հմտություններ ձեռք բերելու, ճանապարհորդելու և, վերջապես, նոր հույզեր զգալու համար: Գնացեք ժամադրության և անպայման ինչ–որ նոր տեղ: Բացահայտեք նոր երթուղիներ: Այս ամենը դրական ազդեցություն կունենա ձեր բարեկեցության վրա, և որպես պարգևատրում, կարող եք ակնկալել նոր էներգիայի և ոգեշնչման ալիք: Երեքշաբթի զգույշ եղեք աշխատանքի վայրում և ընտանիքի հետ կոնֆլիկտներից: Չորեքշաբթի և ուրբաթ օրերին փորձեք սահմանափակել ձեր ծախսերը: Հնարավորության դեպքում հանգստյան օրերն անցկացրեք բնության գրկում:
Աստղերը Ցուլիերն խորհուրդ են տալիս խուսափել ռիսկի դիմելուց, պարտքով փող տալուց և առաջիկա օրերին որևէ բան խոստանալուց: Երկուշաբթի վեճերի և առողջության վատթարացման մեծ հավանականություն կա: Երեքշաբթի կարող է դժվար իրավիճակ ստեղծվել, բայց այն լուծելով՝ դուք կարող եք գտնել հուզող մի հարցի պատասխան: Հինգշաբթի եղեք ակտիվ և նախաձեռնող: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող է անհրաժեշտ լինել ապացուցել ձեր պրոֆեսիոնալիզմը աշխատանքում կամ նվիրվածությունը սիրելիի նկատմամբ: Շաբաթ օրը խուսափեք հուզական գերբեռնվածությունից: Կիրակի հնարավոր է հաճելի անակնկալ կամ դրամական ներհոսք:
Երկվորյակներին հիանալի օրեր են սպասվում ճանապարհորդելու և նոր հույզեր զգալու համար։ Եթե դուք որևէ ճանապարհորդություն չեք պլանավորել, մտածեք գոնե այգում զբոսնելու մասին։ Բնության հետ կապը և տեսարանի փոփոխությունը կարող են ձեզ լիցքավորել դրական էներգիայով՝ պարգևելով զարմանալի զգացողություններ և նոր ծրագրեր։ Չորեքշաբթի կապվեք սիրելիի հետ, նույնիսկ եթե ձեր հարաբերությունները այնքան լավ չեն եղել, որքան նախկինում էին։ Հինգշաբթի հատկապես ուշադիր եղեք ձեր ցանկությունների նկատմամբ։ Դրանք կարող են պարունակել պատասխանը այն հարցի, թե ինչպես կարող եք կրկին երջանիկ զգալ։ Հետևեք ձեր զգացմունքներին, բայց շատ փող մի՛ ծախսեք։
Աստղերը Խեցգետինների համար շատ ակտիվ շաբաթ են պատրաստել՝ լի սիրային արկածներով և աշխատանքում մեծ հաջողություններով: Ձեր էներգիան գագաթնակետին կլինի շաբաթվա առաջին կեսին, ուստի լավագույնն է ամենակարևոր զբաղմունքները պլանավորել այս ժամանակահատվածում: Հինգշաբթի ժամանակ հատկացրեք սպորտին, պարերին կամ այլ զբաղմունքների, որոնք կօգնեն ձեզ այրել ավելորդ էներգիան, հակառակ դեպքում դա կարող է հանգեցնել հիվանդության կամ գերհոգնածության: Շաբաթվա երկրորդ կեսին խելամտորեն դասավորեք առաջնահերթությունները. ձեզ վրա կուտակված գործերի մեծ ծավալը կարող է գերազանցել ձեր հնարավորությունները: Շաբաթվա վերջերին խուսափեք անծանոթների հետ կոնֆլիկտներից, քանի որ դա կարող է հանգեցնել տհաճ հետևանքների:
Առյուծները կարող են այս շաբաթ անսպասելի ուղևորություն ունենալ, գուցե նույնիսկ գործուղում։ Շաբաթվա առաջին կեսին կարող եք հանդիպել կամ ծանոթություններ հաստատել ազդեցիկ մարդկանց հետ։ Մտածեք, թե ինչպես կարող եք միմյանց օգտակար լինել։ Չորեքշաբթին բարենպաստ օր է գեղեցկության սրահ այցելելու, սանրվածք անելու և բոլոր տեսակի կոսմետիկ միջամտությունների համար։ Եթե հինգշաբթի նոր բան սովորեք, կարող եք անսպասելի գաղափար ստանալ ձեր ապագայի համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հագնվեք եղանակին համապատասխան, հակառակ դեպքում չեք կարող խուսափել մրսածությունից։ Շաբաթ օրը ֆինանսական դժվարությունը կարող է լրջորեն խաթարել ձեր տրամադրությունը, բայց աստղերն ասում են. դուք կարող եք հաղթահարել դա։
Շաբաթվա առաջին կեսը կարող է բավականին դժվար լինել Կույսերի համար: Ամեն օր ինքներդ ձեզ կարճատև հանգիստ տվեք՝ ուժերը հավաքելու համար: Երեքշաբթի հնարավոր է կյանքը փոխող զրույց կամ հանդիպում: Չորեքշաբթին խոստանում է հատկապես արդյունավետ լինել, եթե չծուլանաք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր բոլոր լավագույն որակները կարող են արդյունավետ օգտագործվել՝ ձեզ բերելով ոչ միայն համընդհանուր ճանաչում, այլև լրացուցիչ եկամուտ: Ուրբաթ օրը կարող է իրականանալ վաղուց փայփայած ցանկությունը: Շաբաթավերջին անհրաժեշտ ճշգրտումներ կատարեք ձեր կյանքում: Հրաժարվեք վատ սովորություններից և հաստատեք ամենօրյա ռեժիմ: Անձնական կյանքում խուսափեք իմպուլսիվությունից և գործեք սառնասրտությամբ:
Այս շաբաթը Կշեռքների համար բացառիկ հաջողակ կլինի: Ազատորեն ձեռնարկեք նոր նախագծեր, բայց իմաստուն կերպով պլանավորեք ձեր ֆինանսները՝ խուսափելու համար գումարի անսպասելի պակասից: Երեքշաբթի ամեն ինչ չէ, որ հարթ կընթանա, բայց ճիշտ մարդիկ կլինեն ձեր կողքին, երբ նրանց կարիքը կունենաք: Չորեքշաբթի շատ աշխատանք կլինի, բայց գոհ կլինեք արդյունքներից, ինչը ձեզ մեկ քայլով կմոտեցնի երազանքների իրականացմանը: Ուրբաթ օրը ուշադիր եղեք ստացվող առաջարկներին և ընդունեք ավելի շահավետ գործընկերությունները: Հանգստյան օրերին լավագույնն է մի կողմ դնել գործերը և երկար զբոսանքներ կատարել: Բնության մեջ անցկացրած ժամանակը ձեզ անհրաժեշտ էներգիան կվերականգնի:
Աստղերը Կարիճներին խորհուրդ են տալիս առաջիկա օրերին հատկապես զգոն լինել: Կառաջանա լրացուցիչ եկամտի հիանալի հնարավորություն. բաց մի թողեք այն: Շաբաթվա սկզբին ձեզ շատ աշխատանք կսպասի, որը չի գոհացնի ձեր հարազատներին, և նրանք նույնիսկ կարող են վեճ սկսել դրա պատճառով: Փորձեք հանդարտեցնել ձեր զգացմունքները և խուսափել երկարատև հակամարտությունից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող է ձեր անցյալից ինչ-որ տհաճ բան ի հայտ գալ, կամ կարող է կրկին հայտնվել նախկին զուգընկերը: Արձագանքեք դրան բավականին անտարբերությամբ և թույլ մի տվեք, որ ձեզ մանիպուլյացիայի ենթարկեն: Եթե ձեզ ուժասպառ եք զգում, հանգստյան օրերին մեկնեք բնության գրկում զբոսնելու:
Աղեղնավորներն ընդհանուր առմամբ հանգիստ շաբաթ կունենան: Շաբաթվա առաջին կեսին հաջողությունը կարող է գալ նույնիսկ առանց ձեր կողմից որևէ հատուկ ջանքերի: Շարունակեք երկար ժամանակ հետաձգված նախագծերը: Չորեքշաբթի օրը զգույշ եղեք. կարող եք ներքաշվել ուրիշի խաղի մեջ: Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է խոշոր գնումների համար: Եթե ցանկանում եք թարմացնել ձեր զգեստապահարանը, հիմա իդեալական ժամանակն է: Հինգշաբթի հատկապես զգույշ եղեք ղեկին և ճանապարհներին: Ուրբաթ օրը մտերիմների հետ քննարկեք առաջիկա ծրագրերը՝ համատեղ ուղևորություններ, ուղևորություններ, ծախսեր: Շաբաթավերջին կենտրոնացեք ֆիզիկական ակտիվության վրա և վերանայեք ձեր սննդակարգը. թերևս ժամանակն է դիետա պահել:
Այծեղջյուրներն այս շաբաթ հնարավորություն կունենան նորից սկսելու։ Ձեր կյանքում կատարած փոփոխությունները կլինեն մեծ և համարձակ։ Բայց զգույշ եղեք. այդ փոփոխությունները կարող են լինել դեպի լավը կամ վատը։ Լսեք ձեր ինտուիցիային. այն կօգնի գիտակցաբար և հանգիստ հաղթահարել այս մարտահրավերները։ Չորեքշաբթին հուզական վերելք կբերի. պլանավորեք ձեր ամենակարևոր գործողությունները այդ օրվա համար։ Ուրբաթ օրը կարող է հատկապես հոջող լինել փողի հետ կապված հարցերում։ Մի՛ ծախսեք այն միանգամից. հիմա խնայելու լավագույն ժամանակն է։ Փորձեք հանգստյան օրերին որքան հնարավոր է շատ ժամանակ անցկացնել ձեր սիրելիների հետ։
Ջրհոսներին հրաշալի շաբաթ է սպասվում ամենահամարձակ գաղափարները իրականացնելու համար: Բայց հույսը ոչ մեկի վրա մի՛ դրեք. եղեք ձեր սեփական աջակիցը: Շաբաթվա առաջին կեսը հնարավորություն կտա գտնել լրացուցիչ եկամտի աղբյուր: Երեքշաբթի հետևեք նոր և հետաքրքիր ծանոթություններ հաստատելու հնարավորությանը: Հինգշաբթի աշխատեք զսպել ձեր հույզերն ու զգացմունքները, հակառակ դեպքում ռիսկի եք դիմում անխոհեմ քայլի կամ անիրականանալի խոստման: Շաբաթ օրը հնարավոր են մարսողական խնդիրներ. խուսափեք ծանր սնունդից: Կիրակին հրաշալի օր է առաջիկա շաբաթների ծրագրերը նախագծելու և տերևների շրշյունի ուղեկցությամբ զբոսնելու համար:
Ձկներն այս շաբաթ պետք է ավելի զգույշ լինեն: Կիրքն ու իմպուլսիվ ցանկությունները կարող են ձեզ դրդել անհիմն գործողությունների: Երեքշաբթի մի վախեցեք սովորականից ավելի շատ աշխատել. դա ապագայում արժանի պարգև կբերի: Շաբաթվա կեսին հնարավոր են գլխացավեր և էներգիայի պակաս: Հինգշաբթի հավանական է կոնֆլիկտ, բայց ուրիշի մեղքը մի՛ վերցրեք ձեզ վրա: Ուրբաթ և շաբաթ օրերը լավ ժամանակ են մարզվելու, վազելու կամ այնպիսի գործունեությամբ զբաղվելու համար, որի մասին որոշ ժամանակ մտածել եք: Շաբաթվա վերջում կարող է ձանձրույթ առաջանալ. օգնության համար դիմեք ձեր երևակայությանը և ստեղծագործական կարողություններին:

Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для всех знаков зодиака
Неделя начинается с новолуния (21 октября), а значит, наступает самое благоприятное время для перемен в личной жизни и для любых новых начинаний.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Овен
Для представителей знака Овен эта неделя очень подходит для получения новых навыков, путешествий, и — разрешите себе, наконец, — новые эмоции. Сходите на свидание и обязательно в какое-то новое место. Открывайте для себя новые маршруты. Все это положительно скажется на вашем самочувствии, а бонусом может ожидаться прилив новых сил и вдохновения. Во вторник остерегайтесь конфликтов на работе и в семье. В среду и пятницу постарайтесь не тратить деньги бесконтрольно. Выходные дни, по возможности, проведите на природе.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Телец
Звезды советуют Тельцам в предстоящие дни не рисковать, не давать деньги в долг и ничего не обещать. В понедельник велика вероятность ссор и плохого самочувствия. Вторник может преподнести вам сложную ситуацию, но разбираясь с ней, вы можете получить ответ на давно беспокоящий вас вопрос. В четверг проявите активность и инициативу. Во второй половине недели может понадобится подтверждать и доказывать свой профессиональный уровень на работе или преданность любимому человеку. В субботу избегайте эмоциональных перегрузок. В воскресенье возможен приятный сюрприз или денежное поступление.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам предстоят отличные дни для путешествий и получения новых эмоций. Если поездки вы не планировали, то рассмотрите хотя бы возможность прогулки по парку. Общение с природой и смена обстановки может зарядить вас позитивной энергией, подарить удивительные ощущение и новые планы. В среду пообщайтесь с близким человеком, даже если в последнее время ваши отношения оставляли желать лучшего. В четверг будьте особо внимательны к вашим желаниям. Вполне вероятно, в них кроется ответ на вопрос — как вам вновь почувствовать себя счастливым. Идите за своими ощущениями, но не тратьте слишком много денег.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Рак
Для Раков звезды приготовили очень активную неделю, полную приключений в любовной сфере и больших успехов на работе. Ваша энергия будет бить ключом в первой половине недели, поэтому основные дела лучше запланировать именно на этот период. В четверг выделите время на спорт, танцы или другие занятия, которые помогут сбросить вам лишнюю энергию — иначе она может вылиться в болезни или выгорание. Во второй половине недели правильно расставляйте приоритеты: количество свалившихся на вас дел может превышать ваши возможности. В выходные дни не вступайте в конфликт с незнакомыми людьми, это может закончиться неприятностями.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Лев
Львов на этой неделе может ожидать незапланированная поездка, возможно — рабочая командировка. В первой половине недели может произойти знакомство или встреча с влиятельными людьми. Посмотрите, чем вы можете быть друг другу полезны. В среду благоприятно посещение салона красоты, стрижки и всевозможные косметические процедуры. Если займетесь изучением чего-то нового в четверг, то вас может посетить идея с неожиданным поворотом для будущего. Во второй половине недели одевайтесь по погоде, иначе не избежать простудных заболеваний. В субботу некая материальная трудность может сильно испортить настроение, но звезды говорят: вы справитесь!
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Дева
Первая половина недели у Дев может быть довольно сложной. Давайте себе каждый день небольшую паузу, чтобы собраться с силами. Во вторник возможна судьбоносная беседа или встреча. Среда обещает быть особо плодотворной, если только вы не будете лениться. Во второй половине недели все ваши лучшие качества могут найти свое применение и принести вам не только всеобщее признание, но и дополнительный доход. В пятницу может произойти исполнение давнего желания. В выходные внесите необходимые коррективы в вашу жизнь. Откажитесь от вредных привычек, наладьте режим дня. В личной жизни не будьте импульсивны и действуйте хладнокровно.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Весы
У Весов эта неделя будет на редкость удачной. Смело начинайте новые проекты, но грамотно рассчитывайте финансовые траты, чтобы внезапно не остаться без денег. Во вторник дела пойдут не слишком гладко, но в нужную минуту рядом с вами окажутся нужные люди. В среду предстоит много работать, но результат вас порадует, и вы сможете стать еще на шаг ближе к исполнению к вашей мечты. В пятницу будьте внимательны к входящим предложениям и соглашайтесь на более выгодное сотрудничество. В выходные лучше отложить дела и много гулять. Время, проведенное на природе, даст вам необходимую перезагрузку.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Скорпион
Звезды советуют Скорпионам в предстоящие дни проявлять особую внимательность. Откроется прекрасная возможность для дополнительного дохода, не упустите этот шанс. В начале недели вам предстоит много работы, что не порадует ваших родственников, и они могут даже закатить скандал по этому поводу. Старайтесь гасить эмоции и не доводить до затяжного конфликта. Во второй половине недели может всплыть что-то неприятное из вашего прошлое или появится кто-то из бывших партнеров. Реагируйте на это с изрядной долей равнодушия и не позволяйте собой манипулировать. Если почувствуете истощение душевных сил, отправляйтесь в выходные дни на природу.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Стрелец
Неделя у Стрельцов будет, в основном, спокойная. В первой половине недели успех может приходить даже без каких-то особых усилий с вашей стороны. Подтяните давно отложенные дела. В среду будьте аккуратны — вас могут втянуть в чужую игру. Вторая половина недели благоприятна для крупных покупок. Если хотели обновить гардероб, то это самое удачное время. В четверг будьте особо аккуратны за рулем и на дорогах. В пятницу обсудите ближайшие планы с близкими людьми— совместные поездки, маршруты, расходы. В выходные уделите особое внимание физическим нагрузкам и пересмотрите свое питание — возможно, вам пора сесть на диету.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Козерог
У Козерогов на предстоящей неделе появится возможность начать все сначала. То, что вы поменяете в своей жизни, будет большим и смелым шагом. Но будьте осторожны — перемены могут пойти как в лучшую, так и в худшую сторону. Прислушивайтесь к интуиции, она поможет вам пережить все сложности осознанно и размеренно. В среду ожидается эмоциональный подъем — запланируйте на этот день самые важные дела. В пятницу вам может особо повезти в деньгах. Не тратьте все сразу, сейчас лучшее время для накоплений. В выходные постарайтесь провести как можно больше времени с любимым человеком.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеев ждет прекрасная неделя для реализации самых смелых идей. Но ни на кого не надейтесь и будьте сами себе опорой. В первой половине недели предоставится возможность найти дополнительный источник дохода. Во вторник внимательно смотрите по сторонам — есть шанс на новое интересное знакомство. В четверг эмоции и чувства лучше сдерживать, иначе высок риск сделать неразумный шаг или дать опрометчивое обещание. В субботу возможны проблемы с пищеварительной системой — откажитесь от тяжелой пищи. Воскресенье — прекрасный день, чтобы расписать план на ближайшие недели и прогуляться по шуршащим листьям.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 октября 2025 года для знака зодиака Рыбы
Рыбам стоит быть аккуратнее на этой неделе. Страсть и импульсивные желания могут толкнуть вас на неоправданные поступки. Во вторник не бойтесь поработать больше, чем обычно — это принесет достойную награду в будущем. В середине недели возможна головная боль и упадок сил. В четверг вероятна конфликтная ситуация, но не берите на себя чужую вину. Пятница и суббота — хорошее время, чтобы заняться спортом, бегом, или активностью, о которой вы давно подумывали. В конце недели может прийти состояния скучания: призовите на помощь фантазию и творчество.