Ամառվա սկիզբը միշտ տոն է։ Հույսի և ուրախության ժամանակ։ Դուք ինքներդ գիտեք դա, հավանաբար արդեն ուղարկել եք «Այս ամառը ձեռքից բաց չթողնե՛ս» հաղորդագրությունը ձեր բոլոր գործընկերներին և ընկերներին։ Եթե ոչ, ապա ինչի՞ եք սպասում։ Շնորհավորեք բոլորին ամառան գալուստի կապակցությամբ։ Իսկ աստղերը ձեզ կհուշեն, թե ինչ է ձեզ սպասվում ամռան երկրորդ օրը և հաջորդող բոլոր օրերին։
Աստղերը Խոյի նշանի ներկայացուցիչներին զգուշացնում են. այս շաբաթը հարմար չէ լուրջ քայլեր ձեռնարկելու կամ կարևոր որոշումներ կայացնելու համար: Երկուշաբթի ժամանակ հատկացրեք պլանավորմանը, ապա ամբողջ օրը հետևեք այդ ծրագրին: Ձեր էներգիան մանրուքների վրա մի վատնեք: Երեքշաբթի օրը հատկապես զգույշ եղեք. հնարավոր են անհամաձայնություններ ուրիշների հետ: Մի թողեք, որ քննարկումը վերածվի սկանդալի, մի դիմեք անձնական հարձակումների, հակառակ դեպքում երկարատև հակամարտություններից խուսափել հնարավոր չէ: Հինգշաբթի փուսափեք չմտածված գործողություններից, նույնիսկ, եթե գայթակղությունը մեծ է: Շաբաթվա վերջում հնարավոր է անսպասելի եկամուտ՝ շահում կամ պարգևատրում:
Այս շաբաթ Ցուլերը ստիպված կլինի մեծ ուշադրություն և ժամանակ հատկացնել տնային գործերին կամ հարազատների խնդիրներին: Եթե վաղուց մտածում եք վերանորոգում սկսելու մասին, հիմա հիանալի ժամանակ է դա անելու համար: Շաբաթվա առաջին կեսը հարմար է նաև խոշոր գնումների համար: Փորձեք հնարավորինս բարելավել ձեր շրջակա տարածքը: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին զգույշ եղեք աշխատանքի վայրում կոնֆլիկտներից և վեճերի մեջ մի՛ մտեք ձեր ղեկավարների հետ, նույնիսկ, եթե վստահ եք, որ ճիշտ եք: Հանգստյան օրերին հատուկ ուշադրություն դարձրեք սիրելիի հետ հարաբերությունների բարելավմանը, բայց մի՛ ճնշեք կամ մի՛ պարտադրեք ձեր կարծիքը:
Երկվորյակների համար ամռան առաջին շաբաթը կարող է լի լինել ռոմանտիկայով, դրականությամբ և հաճելի իրադարձություններով: Երկուշաբթի օրը հնարավոր է ճակատագրական հանդիպում: Եվ եթե արդեն գտել եք ձեր սիրուն, այս երեկոն միասին անցկացրեք, դա մեծապես կամրապնդի հարաբերությունները: Չորեքշաբթի անպայման գնացեք ընկերների հետ հանդիպման և հնարավորինս ակտիվ շփվեք: Հենց հաղորդակցության միջոցով կարող են ձեզ մոտ գալ հարցերի և ուղղղորդումների բազմաթիվ պատասխաններ՝ ուր տեղափոխվել ապագայում: Հատկապես ուշադիր եղեք այս ժամանակահատվածում ծագող գաղափարներին. գրի առեք դրանք, որպեսզի չմոռանաք: Հանգստյան օրերին, եթե հնարավոր է, դուրս եկեք բնության գրկում զբոսնելու:
Այս շաբաթ Խեցգետինները կարող են տառապել խնդիրներից, բայց ոչ իրական, այլ երևակայական։ Մի հորինեք ձեզ համար բացասական սցենարներ և ազատվեք ձեր ընտանիքի, ընկերների կամ գործընկերների վերաբերյալ անհանգստացնող կասկածներից։ Ավելի շատ վստահեք աշխարհին, և բախտը ձեր կողմը կլինի։ Կենտրոնացեք ինքներդ ձեզ վրա և գնահատեք՝ ի՞նչ եք իրականում ուզում։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող եք ծանրաբեռնված լինել նոր հարաբերություններով, և դա կարող է ազդել ձեր աշխատանքի վրա՝ ոչ պարտադիր, ի դեպ, բացասական ձևով։ Հնարավոր է՝ հակառակը, դուք զգաք նոր էներգիայի ալիք և սկսեք մեկ ստեղծագործական գաղափարից մյուսին անցնել։
Կենդանակերպի այս նշանի ներկայացուցիչների տրամադրությունը ընթացիկ շաբաթ կարող է անկանխատեսելիորեն կտրուկ տատանվել, ինչպես ճոճանակը։ Մի անհանգստացեք դրա համար, պարզապես ճկուն ու շարժուն եղեք, և դուք կհաղթահարեք ամեն ինչ։ Սակայն նման տրամադրությունները կարող են ազդել ուրիշների հետ հարաբերությունների վրա։ Զգույշ եղեք վեճերի և ֆինանսական ծախսերի հարցում։ Ավելի լավ է հանպատրաստի գնումներ չկատարել։ Հատկապես ուշադիր եղեք ձեր առողջության նկատմամբ և խուսափեք քնի պակասից ու անառողջ սննդից։ Հեռացրեք բացասական մտքերն ու երևակայական վախերը։ Հանգստյան օրերին ձեզ կարող է հաճելի անակնկալ սպասվել։
Կույսերին խորհուրդ է տրվում շաբաթվա առաջին կեսը նվիրել ավելորդ իրերից ազատվելուն։ Մաքրեք ձեր շուրջակա տարածությունը։ Վերանայեք ձեր մտքերն ու նպատակները։ Տեսեք, թե ինչ կարելի է փոխել ձեր առօրյայում։ Եվ ամենակարևորը՝ ուշադիր նայեք ձեր շրջապատին և դադարեք շփվել նրանց հետ, ովքեր կողմնակալ կամ անտարբեր են ձեր նկատմամբ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող են փոփոխություններ տեղի ունենալ ձեր անձնական կյանքում։ Փորձեք չվիճել ձեր սիրելիների հետ։ Կատարվողին համարժեք արձագանքելու համար ժամանակին հանգստացեք և ուշադիր եղեք ձեր հոգեկան վիճակի նկատմամբ։
Այս շաբաթ աստղերը բոլոր Կշեռքներին խորհուրդ են տալիս դադարեցնել անհանգստանալը և ամեն ինչում բացասականը փնտրելը։ Հնարավոր է՝ այն ընդհանրապես գոյություն չունի։ Փորձեք պարզապես հանգստանալ և վայելել ամեն օրը։ Ավելին, օրերը հաջող կլինեն, եթե մնաք դրական և ակտիվ։ Հնարավոր է, որ անսպասելիորեն բացահայտեք ձեր վաղեմի արժանիքները։ Երկարատև խնդիրը կարող է լուծվել ամենաանսպասելի ձևով։ Շաբաթավերջի մոտենալուն պես կարող է անսպասելի եկամուտ ստանալու հնարավորություն ընձեռվել։ Սակայն ուշադիր եղեք ձեր առողջության նկատմամբ, չափից շատ մի կերեք և խուսափեք արագ սննդից։
Շաբաթվա առաջին կեսին Կարիճները ստիպված կլինեն վերանայել իրենց առաջնահերթությունները: Ինչ-որ բան կարող է լիովին սխալ ընթանալ, և շատ հնարավոր է, որ ստիպված լինեք ինչ-որ նոր բան սովորել՝ իրերը ճիշտ ուղղությամբ ուղղորդելու համար: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին հատկապես զգույշ եղեք, որ ձեզ վրա ավելորդ պատասխանատվություն չդնեն և ինքներդ մի փորձեք գործերը գցել ուրիշի վրա: Հակառակ դեպքում, հակամարտությունից խուսափել հնարավոր չի լինի: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հնարավոր են թյուրըմբռնումներ հարազատների կամ սիրելիի հետ: Ջանք գործադրեք և հանգիստ խոսեք այն մասին, ինչը ձեզ անհանգստացնում է:
Աղեղնավորի համար այս շաբաթը շատ արագ կանցնի, հատկապես, եթե տանը չփակվեք։ Մի հրաժարվեք ընկերների հետ հանդիպելուց, նոր ծանոթություններ հաստատելուց և ժամադրությունների գնալուց։ Սա շատ հաջող ժամանակահատված է ձեր անձնական կյանքի և հարաբերությունների համար։ Բայց գլխապտույտ սուզվելով կրքի հորձանուտը, մի մոռացեք աշխատանքի մասին, հակառակ դեպքում կարող եք սխալներ թույլ տալ։ Աստղերը խորհուրդ են տալիս հատկապես ուշադիր հետևել ձեր գումարներին. դրանք մի ծախսեք անխոհեմորեն և խոշոր գնումներ մի կատարեք։ Մի ամաչեք դժվար հարցերում օգնություն և խորհուրդ խնդրելուց, ձեզ անպայման կօգնեն և կասեն, թե ինչպես դուրս գալ դժվար իրավիճակից։
Շաբաթը շատ հաջողակ կլինի Այծեղջյուրների համար, բայց կարևոր է վերահսկել ձեր հույզերը և պահպանել հանգստությունը նույնիսկ անորոշ կամ դժվար իրավիճակներում: Երեքշաբթի ժամանակը մի վատնեք դատարկ խոսակցությունների վրա: Հնարավոր է, որ ձեզ սադրեն կոնֆլիկտի մեջ՝ մի հանձնվեք: Հինգշաբթի կենտրոնացեք այն բաների վրա, որոնք կարող եք ինքներդ կարգավորել: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի լավ է չսկսել կամ նույնիսկ չպլանավորել կարևոր նախագծեր: Մի վստահեք հարցեր կամ գաղափարներ նրանց, ովքեր դեռ չեն ապացուցել իրենց հուսալիությունը: Հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր սննդակարգին և տեսեք, թե ինչ այլ բան կարող եք բարելավել առողջության առումով:
Առաջիկա շաբաթ Ջրհոսները պետք է դուրս գան ստվերից և համարձակորեն ներկայանան աշխարհին։ Հաճելի իրադարձությունները իրենց սպասեցնել չեն տա։ Դուք հնարավորություն ունեք հանդիպելու հրաշալի մարդու, իսկ թե սրտի, հոգու, թե համատեղ բիզնեսի համար՝ կախված կլինի հանգամանքներից, կտեսնեք։ Բայց այդ հարաբերությունները կարող են տարիներ տևել։ Ընդհանուր առմամբ, այս շաբաթն ավելի լավ է նվիրել հարազատների հետ հարաբերությունների բարելավմանը, հանգստին և ինքնաճանաչմանը։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի՛ զբաղվեք ռիսկային գործունեությամբ. վնասվածքի մեծ հավանականություն կա։ Հանգստյան օրերին, եթե հնարավոր է, ակտիվ զբոսանքներով կամ սպորտով զբաղվեք։
Աստղերը զգուշացնում են, որ Ձկներն այս շաբաթ ստիպված կլինեն նվիրվել աշխատանքին և դժվար խնդիրների լուծմանը: Եղեք համբերատար, դիվանագետ և հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը: Այժմ ոչ միայն ձեր ճակատագիրը, այլև ձեր սիրելիների բարեկեցությունը կարող է կախված լինել ձեզանից: Չափազանց ուշադիր եղեք մանրուքների նկատմամբ: Ուշադիր ստուգեք ձեզ վերաբերող փաստաթղթերը: Փորձեք գումար չծախսել, դա կարող է շատ օգտակար լինել մոտ ապագայում: Գլխավորը դրական մնալն է և, եթե հնարավոր է, հանգիստ: Առաջադրանքներով տարված՝ մի մոռացեք զբոսանքի և ընդմիջումների մասին:

Начало лета – это всегда праздник. Время надежд и радости. Да вы и сами это знаете, наверняка уже отправили открытку «Не проспи это лето» всем коллегам и друзьям. Если нет, то чего вы ждете? Поздравляйте всех с наступлением лета. А звезды пока расскажут, что вас ждет во второй день и все последующие.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Овен
Звезды предупреждают представителей знака Овен: эта неделя не подходит для того, чтобы предпринимать серьезные шаги или принимать важные решения. В понедельник выделите время на планирование и далее все дни следуйте плану. Не распыляйтесь на незначительные дела. Во вторник будьте особо аккуратны — возможны разногласия с окружающими. Не позволяйте дискуссии перерасти в скандал, не переходите на личности, иначе не избежать затяжных конфликтов. В четверг не совершайте необдуманных поступков, даже если соблазн будет велик. В конце недели возможен неожиданный доход – выигрыш или премия.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Телец
Тельцам на этой неделе придется уделять много внимания и времени домашним хлопотам или проблемам родственников. Если вы давно подумывали о начале ремонта — сейчас отличное время для этого. Первая половина недели подойдет также для крупных покупок. Постарайтесь максимально благоустроить окружающее вас пространство. В среду и четверг опасайтесь конфликтов на работе и не вступайте в споры с начальством, даже если уверены в своей правоте. В выходные уделите особое внимание налаживанию отношений с любимым человеком, но не давите и не навязывайте своего мнения.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Близнецы
Первая неделя лета для Близнецов может быть полна романтики, позитива и приятных событий. Уже в понедельник возможна судьбоносная встреча. А если вы уже нашли свою любовь – проведите этот вечер вместе, это очень укрепит отношения. В среду обязательно отправляйтесь на встречу с друзьями и максимально активно общайтесь. Именно через общение к вам может прийти много ответов на вопросы и ориентиры — куда двигаться в будущем. Особо будьте внимательны к приходящим в этот период идеям: записывайте их, чтобы не забыть. В выходные дни, по возможности, выбирайтесь на природу.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Рак
На этой неделе Раки могут маяться от проблем, но не настоящих, а надуманных. Не придумывайте себя негативные сценарии и избавьтесь от тревожных подозрений по поводу родных, друзей или коллег. Больше доверия к миру — и удача будет на вашей стороне. Направьте фокус внимания на себя и оцените: чего же вы хотите на самом деле. Во второй половине недели вас могут захлестнуть новые отношения, и это может отразиться на работе – не обязательно, кстати, в негативном ключе. Возможно, наоборот, вы ощутите прилив новой энергии и начнете выдавать одну креативную идею за другой.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Лев
У представителей знака зодиака Лев настроение на предстоящей неделе может скакать непредсказуемым образом, как на американских горках. Не переживайте по этому поводу, а просто будьте гибкими и мобильными, и вы со всем справитесь. Правда, такие настроения могут отразиться на отношениях с окружающими. Будьте осторожны в плане ссор и финансовых трат. Никаких спонтанных покупок лучше не совершать. Будьте особы внимательны к здоровью и не допускайте недосыпаний и вредной еды. Гоните прочь негативные мысли и надуманные страхи. В выходные вас может ожидать приятный сюрприз.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Дева
Девам первую половину недели лучше всего посвятить расхламлению. Расчистите пространство вокруг себя. Пересмотрите свои мысли и цели. Посмотрите, что можно изменить в распорядке дня. А главное – присмотритесь внимательно к вашему окружению и перестаньте общаться с теми, кто относится к вам предвзято или пренебрежительно. Во второй половине недели могут произойти перемены в личной жизни. Постарайтесь лишний раз не спорить с близкими и любимыми. Чтобы адекватно реагировать на происходящее — отдыхайте вовремя и будьте внимательны к своему душевному состоянию․
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Весы
На неделе всем представителям знака Весы звезды рекомендуют перестать беспокоиться и искать во всем подвох. Его ведь может не быть совсем. Постарайтесь просто расслабиться и получать удовольствие каждый день. Тем более, что дни будут удачные, если сохранять позитив и активность. Вы можете получить неожиданное признание своих давних заслуг. Давняя зависшая проблема может разрешиться самым неожиданным образом. Ближе к выходным может представиться возможность получить неожиданный доход. Но будьте внимательны к здоровью, не переедайте и избегайте фастфуда.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионам в первой половине недели придется пересмотреть приоритеты. Что-то может пойти совсем не по плану и, вполне вероятно, чтобы перенаправить дела в нужное русло, вам придется научиться чему-то новому. В среду и четверг особо следите, чтобы вам не навязали лишнюю ответственность и сами не пытайтесь перекладывать дела на кого-то. Иначе не избежать конфликта. Во второй половине недели есть вероятность непонимания с близкими или с любимым человеком. Приложите усилия и поговорите спокойно о том, что вас волнует.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Стрелец
Для Стрельцов эта неделя пронесется стремительно, особенно если вы не станете запираться дома. Не отказывайтесь от встреч с друзьями, новых знакомств и свиданий. Для личной жизни и отношений – это очень удачный период. Но не забывайте о работе, ныряя с головой в омут страсти, иначе можете наделать ошибок. И за деньгами звезды советуют следить особо тщательно: не тратьте их безрассудно и не совершайте крупных покупок. Не стесняйтесь просить помощи и советов в трудных делах, вам обязательно помогут и подскажут, как выйти из сложной ситуации.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Козерог
Неделя у Козерогов будет весьма удачной, но важно держать эмоции под контролем и сохранять самообладание даже в непонятных или сложных ситуациях. Во вторник не тратьте время на пустые разговоры. Вас могут провоцировать на конфликт — не поддавайтесь. В четверг сосредоточьтесь на тех делах, с которыми можете справиться самостоятельно. Во второй половине недели важных проектов лучше не начинать и даже не планировать. Не доверяйте дела или идеи тем, кто еще не доказал свою надежность. Особо следите за питанием и посмотрите, что еще вы можете улучшить в плане здоровья.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Водолей
На предстоящей неделе Водолеям нужно выйти из тени и смело заявить этому миру о себе. Приятные события не заставят себя ждать. У вас есть шанс встретить прекрасного человека, а уже для сердца, для души или для совместного бизнеса — увидите по обстоятельствам. Но эти отношения могут остаться на годы. В остальном эту неделю лучше посвятить улучшению отношений с родственниками, отдыху и самопознанию. Во второй половине недели не ввязывайтесь в рискованные мероприятия — высок риск травм. На выходных, по возможности, займитесь активными прогулками или спортом.
Гороскоп на неделю с 2 по 8 июня 2025 года для знака зодиака Рыбы
Звезды предупреждают, что эту неделю Рыбам придется посвятить работе и решению непростых вопросов. Наберитесь терпения, дипломатии и будьте особо бережны к своему здоровью. Сейчас от вас может зависеть не только ваша судьба, но и благополучие ваших близких. Будьте максимально внимательны к деталям. Тщательно проверяйте проходящие через вас бумаги. Постарайтесь не тратить деньги, они могут очень пригодиться в ближайшем будущем. Главное — сохраняйте позитив и, по возможности, легкость. В перерывах между делами не забывайте гулять и отвлекаться.