Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 15-21-ը 2024 թ․
Շաբաթը գլորվում է դեպի լիալուսին. այն կլինի հուլիսի 21-ին, և, հետևաբար, որքան առաջ գնա, այնքան ավելի դժվար կդառնա: Շաբաթվա սկզբին աշխատեք լուծել բոլոր կարևոր հարցերը, իսկ հանգստյան օրերին ռիսկային ձեռնարկումների մեջ մի՛ խառնվեք։
Աստղերը Խոյերին խորհուրդ են տալիս սպասողական մոտեցում ցուցաբերել։ Ոչ մի ակտիվ քայլ։ Այժմ դուք պետք է գործեք սթափ գլխով, և որևէ որոշում կայացնելուց առաջ ուշադիր մտածեք և կշռադատեք ամեն ինչ: Մի վստահեք անվերապահորեն, այս պահին ձեզ հեշտությամբ կարող են խաբել, բայց կարող եք նաև խելացի լինել և իրավիճակը շրջել ձեր օգտին։ Վստահեք միայն ձեր ամենամոտ և հավատարիմ ընկերներին: Հոգ տարեք ձեր բարեկեցության մասին հիմա:
Այս շաբաթ Ցուլի նշանի ներկայացուցիչների համար հատկապես կարևոր է հիշել, որ լռությունը ոսկի է։ Փորձեք չսրել կոնֆլիկտները, հասցրեք ժամանակին լռել։ Մի խոսեք ձեր ծրագրերի մասին, մի քննարկեք ձեր ղեկավարներին և գործընկերներին նրանց թիկունքում: Ընդհանուր առմամբ, ամբողջ շաբաթ ավելի քիչ խոսեք և ավելի շատ գործեք: Ուրբաթ օրը աշխատավայրում ուշ մի մնացեք, եթե իրավիճակը հնարավոր չէ լուծել հենց հիմա, ապա հետաձգեք այն մինչև ավելի լավ ժամանակներ: Հանգստյան օրերին մանր գործերի առատությունն անհապաղ լուծումներ կպահանջի, բայց զգույշ գործեք:
Երկվորյակների համար այժմ բարենպաստ շրջան է նոր սկիզբների համար։ Շաբաթվա կեսին մասնագիտական ոլորտում հաջողության հասնելու ձեր հնարավորությունները կմեծանան, հնարավոր է կարիերայի առաջխաղացում։ Օգտվե՛ք ձեր կուտակած փորձից և խուսափե՛ք սխալներից։ Եթե զբաղվում եք փորձարկումներով կամ հետազոտություններով, ձեր ջանքերը կպարգևատրվեն, իսկ արդյունքները հաճելի կլինեն: Հանգստյան օրերին փոքր բաներում զիջումները կօգնեն պահպանել ընտանիքում խաղաղությունն ու բարեկեցությունը։
Աստղերը Խեցգետիններին խորհուրդ են տալիս լինել ավելի վճռական և բաց չթողնել իրենց առավելությունները։ Այս շաբաթը կլինի ամենաբարենպաստը, եթե չծուլանաք ու ամեն ինչ հետաձգեք հետոյի։ Երեքշաբթի օրը շատ լավ է աշխատանքային ու ստեղծագործական հանդիպումների համար։ Այնուամենայնիվ, չպետք է ուշադրությունից դուրս թողնեք ձեր հիմնական աշխատանքը։ Հինգշաբթի օրը կարող է ճակատագրական հանդիպում տողի ունենալ. միայնակ Խեցգետինները կսկսեն հեշտ և հաճելի հարաբերություններ, որոնք հիանալի հնարավորություններ ունեն վերածվելու ավելիի:
Այս շաբաթ Առյուծների գործերը վերջապես տեղից կշարժվի: Աշխատանքն առաջընթաց կունենա, իսկ անձնական կյանքում նոր մեղրամիս կսկսվի։ Պարզապես ոչինչ մի հետաձգեք երկար ժամանակով: Ինչ որոշեք անել, արեք հիմա: Աստղերը ձեր կողքին են, և ամեն ինչ լավ կստացվի, եթե դուք համառեք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հնարավոր են ֆինանսական մուտքեր անսպասելի աղբյուրից։ Հանգստյան օրերին կարող է սկսվել ինքնաքննադատության շրջան կամ կարող է թերարժեքության զգացումը․ պարզապես համբերեք։
Այս շաբաթ Կույսերը հարաբերություններում ղեկն աստիճանաբար իրենց ձեռքը կվերցնեն և կկարողանան ինքնուրույն որոշել, թե որ ուղղությամբ զարգացնեն դրանք։ Զուգընկերոջ հետ կարող եք իրականացնել ձեր ցանկությունների ողջ ցանկը: Ավելին, և՛ ոգեշնչումը, և՛ սերն այժմ ձեր կողքին են։ Նույնիսկ կարող եք թույլ տալ ձեզ մի փոքր քմահաճ լինել։ Բայց մի տրվեք զուգընկերոջը «ի շահ ձեզ» օգտագործելու գայթակղությանը: Դա էլ կստացվի, բայց՝ ժամանակավոր:
Այս շաբաթ աստղերը Կշեռքներին խորհուրդ են տալիս խուսափել կտրուկ փոփոխություններից իրենց գործունեության ցանկացած ոլորտում։ Շաբաթվա սկզբին չափազանց օգտակար կլինի ձեզ հասնող բոլոր տեղեկությունները կրկնակի ստուգել և ընթերցել փաստաթղթերը։ Լուրջ հարցերում սպասողական վերաբերմունք ցուցաբերեք և հնարավորինս մտածված և խելամիտ գործեք: Աշխատանքային գործերը բավականին լավ կընթանան։ Ձեզ կլսեն գործընկերներն ու վերադասը։ Շաբաթվա վերջում կարող եք չնչին դժվարությունների հանդիպել։ Բայց դրանք միայն կավելացնեն ձեր ներքին ինքնավստահությունն ու վճռականությունը։
Շաբաթվա սկզբին ձեզ սպասվում են տարբեր տեսակի փորձություններ։ Անկախ նրանից, դա կլինի քննություն, ձեր գիտելիքները ստուգում, թե ձեզ ինչ-որ բանի մեջ դատապարտելու փորձ, ամեն դեպքում, աշխատեք չմտածված բան չանել: Սա շատ կարևոր է, քանի որ այն կարող է զգալի բացասական հետևանքներ ունենալ, որոնք կազդեն ձեր կյանքի շատ ոլորտների վրա, բայց ամենաշատը' ֆինանսական: Շաբաթվա վերջում ակնկալվում է ընտանիքի հետ անցկացրած հաճելի ժամանակ: Պարզապես աշխատանքից խնդիրներ մի բերեք, այլապես վեճ կհարուցեք։
Աստղերը զգուշացնում են, աշխատավայրում կարող են հայտնվել որոշ հին սխալներ և թերություններ, որոնց մասին վաղուց մոռացել եք: Որպեսզի չկորցնեք վերադասի բարեհաճությունը, աշխատեք այս ընթացքում ամեն ինչում անբասիր լինել։ Չորեքշաբթի օրը Աղեղնավորները լուրջ զրույց կունենան մի մարդու հետ, ում նկատմամբ սերը ժամանակի փորձությունն է անցել։ Ձեր վճռականությունը թույլ կտա հասնել անհնարինին, բայց գործեք խստորեն համաձայն պլանի։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հավանական են հաջողություններ ֆինանսական հարցերում և բիզնեսում։
Աստղերն Այծեղջյուրներին խորհուրդ են տալիս լինել ավելի համառ, բայց կարիք չկա նոր բան սկսել։ Շաբաթվա սկզբին շրջապատի մարդիկ կարող են ձեր դեմ լինել։ Պաշտպանեք ձեր դիրքերն առանց հակասությունների և գնացեք դեպի ձեր նպատակները: Չորեքշաբթի օրն ուժի ու վճռականության աննախադեպ աճ կզգաք, այնպես որ կկարողանաք նվաճել ցանկացած գագաթ։ Հանգստյան օրերին մի մոռացեք համախոհների մասին։
Ջրհոսի նշանի ներկայացուցիչների մեծ մասի համար շաբաթը կլինի անհանգիստ և հագեցած բիզնեսի ու ֆինանսների հետ կապված մտահոգություններով։ Այնուամենայնիվ, մինչև շաբաթ օրը դուք կկարողանաք գոհ լինել ձեզնից. հաղթանակներն ավելի շատ կլինեն, քան անհաջողությունները: Հինգշաբթի օրը կարող եք բախվել որոշ գործընկերների կամ գործարար շրջանակների անբարեխիղճ պահվածքի հետ։ Դուք կկարողանակ ամեն ինչ հարթել, բայց բավականաչափ էներգիա և նյարդեր կծախսեք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին արժե մտածել, թե ինչու են ձեր հարաբերությունները փակուղում և չեն զարգանում: Դուք հաստատ լուծում կգտնեք, եթե կողքից հայացք նետեք։
Շաբաթվա հենց սկզբում Ձկները կարող են կարեւոր գործարքներ ու պայմանավորվածություններ կնքել։ Այժմ չափազանց բարենպաստ ժամանակ է բիզնես գործընկերների հետ շփվելու և շահավետ պայմանագրեր կնքելու համար։ Ստանձնեք ձեր պարտականությունները պատասխանատվությամբ: Մի զբաղվեք բազմաթիվ նախագծերով և մի փորձեք իրականացնել ձեր մտքով անցած յուրաքանչյուր գաղափար: Կենտրոնացեք այն ամենի վրա, ինչ թվում է առավել խոստումնալից և հասեք արդյունքների․ դա կամրապնդի ձեր ինքնավստահությունը և կբարձրացնի ինքնագնահատականը:
Ամենօրյա, շաբաթական և ամսեկան աստղագուշակներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Դիտվել է 1312 անգամ
16-09-2024 10:54
Դատարկ ստամոքսին մեկ բաժակ սուրճ խմելը կարող է առաջացնել այրոց և մարսողության խանգարում, նշում են սննդաբանները: Ըստ Daily Mail-ի՝ սուրճը բարձր թթվային ըմպելիք է, որը կարող է գրգռել ստամոքսի լորձաթաղանթը, առաջացնել թթվային արտադրություն և առաջացնել տհաճ ախտանիշներ: Այս ազդեցությունից կարելի է խուսափել, եթե հրաժարվեք դատարկ ստամոքսին սուրճ խմելու սովորությունից և այն օգտագործեք ինչ-որ ուտեստի հետ։
16-09-2024 10:38
Հունգարիայի մայրաքաղաք Բուդապեշտում անցկացվող Համաշխարհային շախմատային օլիմպիադայի 6-րդ տուրում կանանց Հայաստանի հավաքականը կմրցի Հնդկաստանի թիմի հետ։ Հայաստանի թիմը 10 միավորով բաժանում է առաջինից երրորդ տեղերը Հնդկաստանի եւ Մոնղոլիայի հետ։ Առաջին 5 տուրերում Հայաստանի հավաքականը հաղթել է Տրինիդադ եւ Տոբագոյին (4:0), Մեքսիկային (4:0), Հունգարիայի երկրորդ թիմին (3:1), Վիետնամին (3:1) եւ Չինաստանին (2,5:1,5):
16-09-2024 10:32
Հայաստանի ներկայացուցիչ Էլինա Ավանեսյանն առաջին անգամ Կանանց թենիսի ասոցիացիայի (WTA) վարկանիշային աղյուսակում բարձրացել է 49-րդ տեղ։ Նախորդ շաբաթ նա 50-րդն էր։ Դասակարգման առաջատարը լեհ Իգա Շվյոնտեկն է։ Վերջինիս հաջորդում են Արինա Սաբալենկան (Բելառուս) և Ջեսիկա Պեգուլան (ԱՄՆ)։
16-09-2024 05:04
Նյարդային համակարգի հիվանդություններ ունեցողները, ինչպես նաև հղի կանայք պետք է իրենց սննդակարգում ներառեն ճակնդեղ, հայտնում է NEWS.ru-ն։ Այս ուտեստը պարունակում է ֆտոր, ֆոսֆոր, մագնեզիում, մանգան, ցինկ, պղինձ, կալիում և երկաթ։ Ուստի այն օգնում է հորմոնալ և սրտանոթային համակարգերի հիվանդությունների, ինչպես նաև նյութափոխանակության խանգարումների դեպքում։ Կանխում է անեմիան, նշում են մասնագետները։
16-09-2024 01:12
Պաղեստինա-հոլանդական ծագումով ամերիկացի սուպերմոդել Բելլա Հադիդը նկարահանվել է Chopard ոսկերչական ապրանքանիշի գովազդում բաց կերպարով։ Համապատասխան նկարները հրապարակել է Vogue-ը։ 27-ամյա մոդելը կեցվածք է ընդունել կապույտ ջինսե տաբատով և սպիտակ բաճկոնով, որը հագել է մերկ մարմնի վրա։

Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2024 года для всех знаков зодиака
Неделя скатывается к полнолунию, — оно будет 21 июля, — и потому чем дальше — тем сложнее. Постарайтесь все важные дела решить в начале недели, а в выходные не ввязываться в рискованные предприятия.
Звезды советуют Овнам занять выжидательную позицию. Никаких активных шагов. Сейчас вам необходимо действовать на трезвую голову, и прежде, чем принимать какие-либо решения, необходимо все тщательно продумать и взвесить. Не доверяйте безоговорочно, в это время вас легко могут обмануть, но и вы также можете проявить смекалку и повернуть ситуацию в выгодную для себя сторону. Рассчитывайте на помощь только самых близких и верных друзей. Позаботьтесь сейчас о своем хорошем самочувствии.
Представителям знака Телец на этой неделе особенно важно помнить, что молчание — золото. Постарайтесь не обострять конфликты, сумейте вовремя промолчать. Не болтайте о своих планах, не обсуждайте начальство и коллег за глаза. Вообще всю неделю меньше говорите, а больше делайте. В пятницу не засиживайтесь на работе допоздна, если ситуация не решается прямо сейчас, то и отложите ее до лучших времен. На выходных обилие мелких дел потребует немедленного реагирования, но действуйте аккуратно.
У Близнецов сейчас благоприятный период для новых начинаний. В середине недели возрастут ваши шансы на успех в профессиональной сфере, возможно продвижение по карьерной лестнице. Воспользуйтесь накопленным опытом и не допускайте ошибок. Если вы занимаетесь экспериментами или исследованиями, то ваши усилия будут вознаграждены, а результаты порадуют. В выходные дни уступки в мелочах позволят сохранить мир и благополучие в семье.
Звезды советуют Ракам быть более решительными и не упускать свою выгоду. Эта неделя будет наиболее благоприятной, если вы не будете лениться и откладывать все на потом. Вторник очень хорош для рабочих и творческих встреч. Однако не стоит упускать из виду основную работу, старайтесь в полной мере исполнять свои должностные обязанности и концентрироваться на мелочах. Четверг может принести судьбоносную встречу — у одиноких Раков завяжутся легкие и приятные отношения, которые имеют отличный шанс перерасти в нечто большее.
У Львов на этой неделе дела, наконец-то, сдвинутся с мертвой точки. Работа будет спориться, а в личной жизни начнется новый медовый месяц. Только ничего не откладывайте в долгий ящик. То, что решили делать — делайте сейчас. Звезды на вашей стороне, и все сложится удачно, если вы проявите настойчивость. Во второй половине недели возможны финансовые поступления из неожиданного источника. В выходные дни может начаться период самокопания или обострится чувство неполноценности, просто перетерпите это.
На этой неделе Девы постепенно заберут инициативу в отношениях и смогут сами решать, в каком направлении их развивать. Вы сможете реализовать с партнером список своих желаний. Тем более что и вдохновение, и любовь сейчас — на вашей стороне. Вы даже можете позволить себе немного покапризничать. Но не поддавайтесь искушению использовать партнера «в темную» в своих интересах. Это может сойти вам с рук, но только пока.
Весам на этой неделе звезды рекомендуют избегать кардинальных изменений в любых областях своей деятельности. Будет крайне полезно в начале недели перепроверять всю приходящую к вам информацию и вычитывать документы. По серьезным вопросам займите выжидательную позицию и поступайте по возможности обдуманно и мудро. Дела по работе будут складываться достаточно благополучно. К вам будут прислушиваться коллеги и начальство. В конце недели вы можете столкнуться с незначительными трудностями. Но они только прибавят вам внутренней уверенности в себе и решительности.
В начале недели вам предстоят различного рода испытания. Будь то экзамены, или проверка ваших знаний, или же попытка в чем-то уличить вас — в любом случае постарайтесь не делать никаких опрометчивых поступков. Это очень важно, так как может повлечь за собой значительные негативные последствия для вас, которые отразятся на многих сферах вашей жизни, но прежде всего — на финансовой. Конец недели предвещает приятно проведенное время в кругу семьи. Только не приносите домой проблемы с работы, иначе спровоцируете скандал.
Звезды предупреждают, что на работе могут всплыть некие старые ошибки и недоработки, о которых вы давно забыли. Чтобы не потерять расположение начальства, постарайтесь в этот период быть во всем безупречны. В среду Стрельцам предстоит серьезный разговор с человеком, любовь с которым прошла испытание временем. Ваша целеустремленность позволит достичь невозможного, но действуйте строго по плану. Во второй половине недели вероятен успех в финансовых делах и в бизнесе.
Козерогам звезды советуют быть более настойчивыми, однако не стоит затевать ничего нового. В начале недели окружающие люди могут быть настроены против вас. Отстаивайте свою позицию без конфликтов и идите к поставленным целям. В среду вас ждет небывалый прилив сил и решительности, поэтому вы сможете покорить любые вершины. В выходные не стоит забывать о близких по духу людях, уделяйте им достаточное количество времени и внимания.
Неделя будет для большинства представителей знака Водолей хлопотной и наполненной заботами, связанными с делами и финансами. Однако к субботе вы сможете похвалить себя: побед окажется больше, чем провалов. В четверг вы можете столкнуться с нечистоплотностью некоторых коллег или партнеров по бизнесу. Вы сможете вывести их на чистую воду, однако сил и нервов вы потратите изрядно. Во второй половине недели стоит задуматься о том, почему ваши отношения «зависли» и не развиваются. Вы обязательно найдете решение, если посмотрите на это как бы со стороны.
Рыбы могут заключить важные сделки и договора в самом начале недели. Сейчас крайне благоприятное время для общения с деловыми партнерами и заключения выгодных соглашений. Отнеситесь ответственно к своим обязанностям. Не распыляйтесь на многочисленные проекты и не пытайтесь реализовывать каждую идею, которая придет вам в голову. Сосредоточьтесь на том, что покажется наиболее перспективным, и добейтесь результата — это укрепит вашу уверенность в себе, повысит самооценку.
Просмотрено 3696 раз
Гороскоп на неделю с 14 по 20 июля 2025 года для всех знаков зодиака
Всем знакам зодиака мало не покажется. Но если действовать осторожно и прислушиваться к интуиции, то многих неприятностей удастся избежать.