Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունիսի 24-30-ը 2024 թ․
Բոոտիդների աստղաթափությունը (իրականում՝ ասուպային հոսք) կշարունակվի ամբողջ շաբաթվա ընթացքում, և դա բարենպաստ ազդեցություն կունենա կենդանակերպի նշանների վրա: Այս ժամանակահատվածում մտքերը կնյութականան, ինչը նշանակում է, որ կմեծանա ձեր նվիրական ցանկություններն իրականացնելու հնարավորությունները։ Ընկնող աստղերի էներգիան բոլոր նշաններին կօգնի ավելի վճռական դառնալ և հաղթահարել դժվարությունները։
Այս շաբաթ Խոյերը նոր հնարավորություններ կունենան կյանքի տարբեր ոլորտներում։ Ճիշտ սահմանեք ձեր առաջնահերթությունները, որպեսզի ոչինչ բաց չթողնեք: Աստղերը խորհուրդ են տալիս ժամանակ չկորցնել ու չսպասել, որ փոփոխություններն ինքնուրույն գան։ Այս ժամանակահատվածում թիմում աշխատելն ավելի լավ արդյունքներ կտա, քան միայնակ գործելը։ Շաբաթվա սկզբին ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը։ Չորեքշաբթի և հինգշաբթի գործեք հնարավորինս ակտիվ, իրականացրեք միայն նախապես կազմված ծրագրերը և խուսափեք ինքնաբուխ ցանկություններից։ Հանգստյան օրերն անցկացրեք ձեր սիրելիների հետ՝ ցանկալի է բնության գրկում։
Շաբաթը բավականին բարենպաստ կլինի Ցուլերի համար։ Հավանական է, որ երեքշաբթի օրը կհայտնվեք բոլորի ուշադրության կենտրոնում։ Լինի դա կորպորատիվ իրադարձություն, կամ հանդիպում, կամ ընկերների հավաք՝ դուք հնարավորություն կունենաք փայլելու և ցուցադրեուլ ձեր նոր կերպարը կամ նոր հմտությունները: Հինգշաբթի օրը Ցուլերը լավ գումար աշխատելու հնարավորություն կունենան։ Հանգստյան օրերին աշխատեք ավելի շատ ժամանակ անցկացնել դրսում և սպորտով զբաղվել, բայց ոչ թե ստիպողաբար, այլ հաճույքով։
Այս շաբաթը համեմատաբար չեզոք կլինի Երկվորյակների համար։ Աշխատանքի մեջ չպետք է նոր գործեր և նախագծեր ստանձնեք, ավելի լավ է ավարտեք հինը՝ հավասարակշռված տեմպերով։ Հիմա ավելի լավ է ակտիվորեն զբաղվել ձեր անձնական կյանքով և սկսել իրականացնել նախանշված ծրագրերը։ Փորձեք պահպանել գաղտնիություն և ձեր ծրագրերով մի կիսվեք որևէ մեկի հետ: Շաբաթվա վերջում խուսափեք ֆիզիկական և էմոցիոնալ սթրեսից, հակառակ դեպքում դա կարող է առաջացնել քրոնիկ հիվանդությունների սրացում։
Այս շաբաթ Խեցգետնի նշանի տակ ծնվածների համար կարևոր է հնարավորինս զբաղվել բիզնեսով և ուշադիր լինել մանրուքների նկատմամբ։ Բոլոր նախագծերի վերջնաժամկետները սուղ կլինեն, և շատ բան պետք է ավարտին հասցվի հապճեպ: Հավանականություն կա, որ հենց այս ժամանակահատվածում մրցակիցները ձեր անիվների մեջ փայտ կդնեն, բայց հենց թշնամիներն են, ովքեր ի վերջո ձեզ լավ կծառայեն և կօգնեն ինչ-որ կարևոր բան սովորել: Հանգստյան օրերին դուք կարող եք զգալ ավելորդ աղմուկ և մեծ ուշադրություն: Թուլ մի տվեք ձեզ հոգնեցնել։
Աստղերը հուշում են, որ այս շաբաթ Առյուծների համար այնքան էլ հեշտ չի լինի աշխատավայրում հավասարակշռություն պահպանելը։ Պետք է դադար տալ ու մտածել, պլանավորել նպատակներին հասնելու փուլերը։ Շատ հնարավորություններ կունենաք ինքնաիրացման համար։ Հիմա դուք պետք է ավելի շատ ուշադրություն դարձնեք ճակատագրի տարբեր նշաններին։ Չորեքշաբթին և հինգշաբթին կատարյալ կլինեն հաշտեցման, աշխատանքային և սիրային հարաբերությունների բարելավման համար։ Շաբաթվա վերջում պետք է լավ հանգստանաք․ ձեզ պետք է ակտիվ հանգիստ։
Վաղ անցյալի իրադարձությունները Կույսին կհետապնդեն նաև այս շաբաթ: Փորձեք կարևոր դասեր քաղել այն ամենից, ինչ տեղի է ունեցել։ Աշխատեք ձեր սխալների վրա և բացահայտեք անախորժությունների հնարավոր աղբյուրները․ դա մեծապես կօգնի բարելավել իրավիճակը ապագայում: Չորեքշաբթի օրը հատկապես զգույշ եղեք՝ կասկածելի թղթեր մի ստորագրեք, ճանապարհը սխալ տեղում մի անցեք, ավելորդ բաներ մի ասեք։ Հանգստյան օրերին մտերիմները դժվար թե թույլ տան ձեզ հանգստանալ՝ հրահրելով կոնֆլիկտներ և բախումներ: Փորձեք չարձագանքել և չփչացնել ձեր նյարդերը։
Նախընտրելի է, որ Կշեռքներն այս շաբաթը նվիրեն իրենց վրա աշխատելուն, ինչպես նաև սիրուն ու ստեղծագործությանը։ Շաբաթվա սկզբին հանկարծակի կարող եք ցանկանալ տեղափոխվել նոր աշխատանքի։ Կամուրջները մի և մի տաքացեք․ այժմ ամենահարմար ժամանակը չէ ձեր գործունեության ոլորտը փոխելու համար։ Միաժամանակ ամենայն ավելորդից ազատվելու ու տհաճ կապերը կտրելու ճիշտ ժամանակն է։ Այս շաբաթ աստղերը խորհուրդ են տալիս զերծ մնալ խոշոր գնումներից։ Չպետք է հույս դնեք նաև շահումների կամ հաջող ներդրումների վրա:
Կարիճների ինտուիցիան այս ժամանակահատվածում հատկապես զգայուն կլինի, անպայման ականջալուր եղեք ձեր ներքին ձայնին, այն ձեզ ցույց կտա նպատակին հասնելու ճիշտ ուղին։ Շաբաթվա սկզբին ժամանակ մի խնայեք ստեղծարարության վրա․ այն անպայման հաջողությամբ պսակվի։ Հինգշաբթի օրը հնարավոր են զգալի շահույթներ, աշխատեք ամեն ինչ միանգամից չծախսել՝ ձեզ ֆինանսական առումով անբարենպաստ շրջան է սպասվում։ Հանգստյան օրերին հոգ տարեք տան և երեխաների մասին:
Շաբաթը Աղեղնավորի նշանի ներկայացուցիչների համար բարենպաստ ժամանակ կլինի ուղևորությունների և ճանապարհորդությունների համար, հատկապես դեպի ջրային ավազաններ։ Աշխատեք այս օրերին հնարավորինս ընդլայնել ձեր մտահորիզոնը։ Թարմ գաղափարները իրենց սպասեցնել չեն տա, և նոր տեղեկատվությունը արագ ու հեշտությամբ կյուրացվի: Չորեքշաբթի օրն արհամարհեք ուրիշների խորհուրդները և ինքներդ լուծեք բոլոր հարցերը՝ հույսը դնելով միայն սեփական փորձի և ուժերի վրա։ Մի փոքր ինքնավստահությունն ու առողջ էգոիզմը հիմա չեն խանգարի։
Այծեղջյուրներ, ձեզ շատ հետաքրքիր շրջան է սպասվում։ Ստեղծագործական մտածողության արթնացումը թույլ կտա ձեզ այս շաբաթ անհավանական իմաստուն որոշումներ կայացնել և նոր տեխնիկա մշակել՝ գաղափարները կյանքի կոչելու համար: Մտածեք այն մասին, թե ինչ կցանկանայիք սկսել կամ ավարտին հասցնել: Շաբաթվա վերջում ֆինանսական բախտը կժպտա Այծեղջյուրներին՝ կարող եք խոշոր գնումներ և ներդրումներ կատարել, որոնք ոչ միայն կփոխհատուցվեն, այլև լավ շահույթ կբերեն շատ մոտ ապագայում։
Աստղերը զգուշացնում են, որ Ջրհոսը թեւակոխում է կյանքի մի կարևոր շրջան, որի ընթացքում կարող են լինել և՛ շատ լավ, և՛ շատ տհաճ բաներ։ Բաց պահեք ձեր աչքերը և եղեք խելացի, որտեղ անհրաժեշտ է: Կուտակեք դրական էներգիա, դա օգտակար կլինի մեկ կոնկրետ խնդիր լուծելու համար։ Աշխատեք ուշադրություն չդարձնել տրամադրության հանկարծակի փոփոխություններին։ Լսեք հանգստացնող երաժշտություն, զբաղվեք յոգայով և մեդիտացիայով:
Ձկներ, այս շաբաթ ձեզ կարող են այցելել տարբեր կրեատիվ գաղափարներ, որոնք կարող են զգալի եկամուտ բերել: Եղեք համբերատար և մի արագացրեք իրադարձությունները: Կենտրոնացեք ձեր նպատակների վրա: Չորեքշաբթի օրը կարող է թյուրիմացություն առաջանալ գործընկերների հետ, սակայն ձեր էմոցիաներին ազատություն մի տվեք՝ ի վերջո ձեր հարաբերությունները միայն կբարելավվեն։ Կարգավորեք ձեր աշխատանքային գրաֆիկը որքան հնարավոր է հարմար, որպեսզի աշխատեք առավել արդյունավետ: Շաբաթվա վերջում ժամանակ տրամադրեք լիցքաթափվելու համար:

Гороскоп на неделю с 24 по 30 июня 2024 года. Для всех знаков зодиака
Звездопад Боотиды (на самом деле, метеорный поток) будет продолжаться всю неделю и это окажет благотворное влияние на зодиак. В этот период мысли материализуются, и значит, возрастают шансы претворить в жизнь заветные желания. Энергия звездопада поможет всем знакам стать более решительными и преодолеть трудности.
У Овнов на текущей неделе откроются новые возможности в самых разных сферах жизни. Расставляйте приоритеты правильно, чтобы ничего не упустить. Звезды советуют не тратить зря время и не ждать, что перемены придут сами. Работа в команде в этот период даст лучший результат, чем в одиночку. В начале недели уделите внимание своему здоровью. В среду и четверг действуйте максимально активно, реализуйте только заранее составленные планы и избегайте спонтанных желаний. Выходные проведите в кругу близких, в идеале — на природе.
Неделя для Тельцов будет довольно благоприятной. Вполне вероятно, что во вторник вы окажетесь в центре всеобщего внимания. Корпоративное мероприятие, или совещание, или встреча друзей — у вас будет возможность блистать и демонстрировать свой новый имидж или свои новые навыки. В четверг у Тельцов появится возможность неплохо заработать. В выходные постарайтесь больше времени проводить на свежем воздухе и заниматься спортом, но не через силу, а в удовольствие.
Для Близнецов эта неделя будет относительно нейтральной. На работе не стоит браться за новые дела и проекты, лучше в размеренном темпе закончить старые. А вот личной жизнью сейчас лучше заняться активно и начать воплощать свои замыслы. Старайтесь особо тщательно соблюдать конфиденциальность и не делитесь ни с кем своими планами. В конце недели избегайте физического и эмоционального перенапряжения, иначе это может спровоцировать обострение хронических заболеваний.
Рожденным под знаком Рака на этой неделе важно быть максимально вовлеченным в дела и внимательным к мелочам. Сроки по всем проектам будут поджимать и многое придется доделывать в спешке. Есть вероятность, что именно в этот период конкуренты будут втыкать палки в колеса, но именно недруги в итоге сослужат вам добрую службу и помогут научиться чему-то важному. В выходные вы можете почувствовать переизбыток шума и внимания. Не допускайте усталости.
Звезды предполагают, что Львам на новой неделе будет не так-то просто сохранить равновесие на работе. Нужно взять паузу и подумать, спланировать этапы достижения своих целей. Вам откроется много возможностей для самореализации. Именно сейчас следует обращать больше внимания на различные знаки судьбы. Среда и четверг станут идеальным для примирения, налаживания отношений в рабочих и любовных отношениях. В конце недели нужно хорошо отдохнуть и набраться сил, вам полезен активный отдых.
События недавнего прошлого будут догонять Дев и на этой неделе. Постарайтесь вынести важные уроки из всего произошедшего. Проведите работу над ошибками и выявите возможные источники неприятностей, это очень поможет наладить ситуацию в будущем. Будьте особо осторожны в среду: не подписывайте сомнительные бумаги, не переходите дорогу в не положенном месте, не говорите лишнего. На выходных близкие родственники вряд ли дадут отдохнуть, провоцируя на конфликт и разборки. Постарайтесь не реагировать и не портить себе нервы.
Весам лучше посвятить эту неделю работе над собой, а также любви и творчеству. В начале недели вы можете внезапно захотеть перейти на новую работу. Не рубите с плеча и не горячитесь, сейчас не самое благоприятное время для смены сферы деятельности. А вот избавиться от всего лишнего и оборвать неприятные связи — это будет очень даже вовремя. На этой неделе звезды советуют воздержаться от крупных покупок. На выигрыши и удачные вложения средств тоже не стоит рассчитывать.
Интуиция Скорпионов будет особенно чувствительной в этот период, обязательно прислушивайтесь к внутреннему голосу, он укажет правильный путь к достижению цели. В начале недели не жалейте времени на творчество: начинания в этом направлении должны увенчаться успехом. В четверг возможна значительная прибыль, постарайтесь не тратить все сразу — впереди ждет неблагоприятный период в финансовом плане. В выходные займитесь домом и детьми.
Неделя для представителей знака Стрелец будет хорошим временем для поездок и путешествий, особенно к водоемам. Постарайтесь в эти дни максимально расширить кругозор. Свежие идеи не заставят себя ждать, а новая информация будет усваиваться быстро и легко. В среду пропускайте советы окружающих мимо ушей, все вопросы решайте самостоятельно, полагаясь лишь на собственный опыт и свои силы. Немного самоуверенности и здорового эгоизма сейчас не повредит.
Козероги, вас ожидает очень интересный период. Пробуждение творческого мышления позволит вам на этой неделе принять на редкость мудрые решения и разработать новые методики для воплощения своих замыслов в жизнь. Обдумайте, что бы вы хотели сдвинуть с мертвой точки или довести до ума в рамках своих начинаний. В конце недели Козерогам улыбнется финансовая удача вы можете совершать крупные покупки и делать вложения, которые не только окупятся, но и принесут хорошую прибыль в самое ближайшее время.
Звезды предупреждают, что у Водолеев наступает важный период в жизни, в который может произойти как много хорошего, так и много неприятного. Смотрите в оба и проявляйте смекалку там, где это уместно. Накапливайте позитивную энергию, она пригодится для решения одной конкретной задачи. Постарайтесь не обращать внимание на внезапные перемены настроения. Слушайте расслабляющую музыку, займитесь йогой и медитациями.
Рыбы, на этой неделе вас могут посетить разнообразные творческие идеи, которые вполне могут принести приличный доход. Проявите терпение и не подгоняйте события. Сосредоточьтесь на поставленных целях. В среду может возникнуть недопонимание с коллегами, но не давайте волю эмоциям, и в итоге ваши отношения только улучшатся. Подстройте рабочий график максимально удобно для себя, чтобы работать наиболее эффективно. В конце недели уделите время избавлению от хлама.
Последняя неделя лета пройдет на позитиве, но в романтических сферах многим придется решать проблемы. Звезды предупреждают, что в этот момент не стоит идти на поводу у эмоций, иначе можно погрязнуть в конфликтах, которые приведут к разрыву отношений.
На этой неделе кто-то будет наслаждаться активной жизнью и переизбытком энергии, а другие — ползать как сонные мухи и выбиваться из сил. Отнеситесь внимательно к подсказкам звезд и постарайтесь отдыхать вовремя, чтобы не перегореть.
Большинству знаков зодиака следует запастись терпением. Звезды предупреждают, что на в этот период лучше не планировать никаких важных дел и не начинать новых проектов.