Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 3-9-ը 2022 թ
Շաբաթվա սկզբին Խոյերին բարենպաստ շրջան է սպասվում անձնական կյանք հաստատելու համար։ Եթե ամուսնացած եք, ձեր հարաբերությունները զուգընկերոջ հետ կառանձնանան հավատարմությամբ, կայունությամբ, իսկ ձեր զգացմունքները՝ լուրջությամբ ու տեւականությամբ։ Դուք կկարողանաք ևս մեկ անգամ համոզվել, որ սիրելին ոչ միայն կարող է խոսել ձեր հանդեպ ունեցած զգացմունքների մասին, այլև ապացուցել իր սերը՝ օգնել ձեզ, ցուցաբերել հոգատարություն և ուշադրության այլ նշաններ:
Շաբաթվա կեսին աստղերը խորհուրդ են տալիս ուշադրություն դարձնել ձեր առողջությանը, քանի որ այժմ հնարավոր է վարակիչ բորբոքային պրոցեսների զարգացում։ Զգույշ եղեք դեղերի հետ, մի շփոթեք հաբերը և մի սխալվեք դեղաչափում։
Շաբաթվա վերջում խորհուրդ չի տրվում ճանապարհորդել։ Եթե դուք հանգստանում եք ծովափին, ապա այս ընթացքում զերծ մնացեք ծովում լողալուց և նավով զբոսանքներից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Ցուլ
Ցուլերին շաբաթվա սկզբին բարենպաստ շրջան է սպասվում իրենց տանը կատարյալ կարգուկանոն վերահաստատելու համար։ Կարող եք լվանալ կաթսաները, թավաները, ընդհանուր մաքրություն իրականացնել սենյակներում, լոգարանում, խոհանոցում։ Մտածեք բնակարանում կահույքը վերադասավորելու մասին. երևի ավելի հարմար ու օպտիմալ տարբերակ կգտնեք այն դասավորելու համար։ Տան բարեկարգման հենց գործընթացից դուք ուրախություն և բավարարվածություն կզգաք: Միգուցե դա պայմանավորված կլինի ընտանիքի անդամների հետ հարաբերությունների բարելավմամբ, ովքեր ակտիվորեն կօգնեն ձեզ:
Շաբաթվա կեսին չեն բացառվում կոնֆլիկտները անձնական կյանքում։ Փորձեք զսպել ձեր խանդը և չհորինել մի բան, որն իրականում չկա։
Շաբաթվա վերջում միջանձնային կոնֆլիկտների ժամանակ մեծ կլինի վնասվածքի հավանականությունը՝ ագրեսիայի դրսևորմամբ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Երկվորյակ
Երկվորյակները շաբաթվա սկզբին բարենպաստ ժամանակ կունենան հաճելի ճամփորդությունների, ուսման և ժամադրության համար։ Մարդկանց հետ շփումը ձեզ հաճույք կպատճառի։ Չի բացառվում ռոմանտիկ ծանոթություն ճանապարհորդելիս կամ սիրելիի հետ ժամադրություն։ Այս ընթացքում դուք կստանաք շատ օգտակար ու հետաքրքիր տեղեկություններ։
Շաբաթվա կեսին հնարավոր է լարվածություն, թյուրիմացություն ընտանեկան հարաբերություններում։ Դրա պատճառներից մեկը կարող է լինել ձեր աշխատանքը: Օրինակ՝ ընտանիքը դժգոհ կլինի նրանից, որ դուք շատ ժամանակ եք հատկացնում մասնագիտական պարտականություններին և քիչ ուշադրություն դարձնում ձեր սիրելիներին։ Եթե այս հարցն անհապաղ չլուծվի, ապա լարվածությունը կկուտակվի և շաբաթվա վերջում կհանգեցնի բաց կոնֆլիկտի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Խեցգետին
Խեցգետինները շաբաթվա սկզբին կբարելավեն իրենց ֆինանսական վիճակը։ Ստացված գումարը կբավականացնի ընտանիքի և տան համար մի քանի կարևոր գնումներ կատարելու համար։ Այժմ ողջունելի են բնակարանային պայմանների բարելավմանն ուղղված ֆինանսական ծախսերը: Դուք կկարողանաք խելամտորեն և նպատակային մոտենալ գնումներին:
Շաբաթվա կեսին կարող եք լսել ասեկոսեներ, որոնք ձեզ վատ լույսի տակ են կներկայացնեն: Այս իրավիճակում ամենալավ բանը չարձագանքելն ու չփորձելն է պարզել, թե ով ինչ և ինչպես է ասել։
Շաբաթվա վերջում ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը։ Աշնանային քամիները կարող են բերել վիրուսային վարակներ և ջերմաստիճանը բարձրացնող բորբոքային հիվանդություններ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Առյուծ
Շաբաթվա սկզբին Առյուծների համար ամեն ինչ հիանալի կընթանա։ Դուք լիովին գոհ կլինեք ինքներդ ձեզնից, ձեր արտաքինից և ուրիշների հետ հարաբերություններից։ Բարենպաստ ժամանակ է նոր ծանոթությունների ու ճամփորդությունների համար։ Հաջողությամբ կզարգանան հարաբերությունները ծանոթների, հարազատների, հարեւանների (հատկապես ավագ սերնդի ներկայացուցիչների հետ): Ուսանողները կհաջողեն յուրացնել նոր գիտելիքներ, կկարողանան հանձնել անհրաժեշտ քննական առաջադրանքներն ու թեստերը։
Շաբաթվա կեսին ձեր գումարը պահեք ապահով տեղում, քանի որ կա խարդախության կամ խաբեության զոհ դառնալու վտանգ։
Շաբաթվա վերջում պետք է ավելի շատ ուշադրություն դարձնել երեխաների դաստիարակությանը (եթե այդպիսիք կան): Փորձեք ավելի խիստ վերահսկել ձեր երեխայի վարքը։ Այս օրերին դուք կարող եք շատ տհաճ բան իմանալ նրա կյանքի մասին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Կույս
Այս շաբաթվա սկզբին Կույսերի մոտ կառաջանա հանգիստանալու, միայնակ մնալու կարիք։ Եթե ունեք այնպիսի տեղ, որտեղ ոչ ոք ձեզ չի խանգարի, ժամանակն է գնալ այնտեղ և խորհել վերջին օրերի իրադարձությունների մասին։ Այս շաբաթվա գլխավոր իմաստը հոգեկան հանգստություն գտնելն է։ Ներքին խաղաղությունն ու ինքնավստահությունը կօգնեն կայունացնել ձեր կյանքի խնդրահարույց ոլորտները։
Միգուցե շաբաթվա կեսին ցանկանաք փոխել ձեր կերպարը. օրինակ՝ ներկեք մազերը վառ գույնով կամ նոր հագուստ գնեք։ Այն ազդեցությունը, որը դուք կթողնեք ուրիշների վրա, դժվար թե ձեզ բավարարի, ուստի կորոշեք վերադառնալ հին կերպարին:
Շաբաթվա վերջում ստիպված կլինեք շատ ժամանակ ու էներգիա տրամադրել ընտանեկան գործերին ու հոգսերին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Կշեռք
Կշեռքները շաբաթվա սկզբին կունենան ընկերների հետ զրուցելու ցանկություն։ Արժե նրանց զանգահարել և պայմանավորվել ինչ-որ սրճարանում կամ ակումբում, որտեղ դուք մշտական հաճախորդ եք: Նման հանդիպումները ոչ միայն հաճելի կլինեն, այլեւ օգտակար։ Սա լավ ժամանակ է ձեր կյանքը երկարաժամկետ պլանավորելու համար: Այժմ դուք կկարողանաք սթափ գնահատել ինքներդ ձեզ ու ձեր հնարավորությունները, այնպես, որ ձեր ծրագրերն իրատեսական կլինեն։
Շաբաթվա կեսին խորհուրդ է տրվում առանձնահատուկ ուշադրություն դարձնել ձեր առողջությանը։ Հիվանդությունները կարող են աննկատ ներթափանցել, այնպես որ զգոն եղեք:
Շաբաթվա վերջում ավելի լավ է նոր ծանոթություններ ձեռք չբերել ու անձնական տրանսպորտով չճանապարհորդել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Կարիճ
Կարիճները շաբաթվա սկզբին կարող են հույս դնել ազդեցիկ մարդու աջակցության և հովանավորության վրա, ով նախընտրում է մնալ ստվերում։ Այժմ ձեզ կարող են աջակցել կարիերան առաջ մղելու, զարդեր գնելու, քննություններ հանձնելու կամ որևէ այլ բան անելու համար, որոնց շատ ժամանակ եք հատկացնում:
Մինչդեռ շաբաթվա կեսին կարող եք հիասթափվել։ Թերևս դա պայմանավորված կլինի մեծ ակնկալիքներով. ճակատագրի նվերն այնպիսին չի լինի, ինչ ուզում էիք ստանալ: Այս ընթացքում ընկերներին չպետք է վստահեք ձեր գաղտնիքները. նրանք կարող են հիասթափեցնել, տհաճ փաստի առաջ կանգնեցնել:
Շաբաթվա վերջում աշխատեք չվտանգել ձեր գումարները կամ մեծ գնումներ չանել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Աղեղնավոր
Շաբաթվա սկզբին Աղեղնավորները կարող են երկար ճանապարհորդության մեկնել, ընդ որում՝ այն հանկարծակի չի լինի, այլ երկար պլանավորված։ Եթե հիմա հնարավորություն չունեք զբոսաշրջային ճանապարհորդության գնալ, կարող եք դրան համարժեք այլընտրանք գտնել՝ այցելեք տուրիստական գործակալությունների կայքեր, տեսեք, թե ինչ երթուղիներ են առաջարկվում, և պատվիրեք ձեզ դուր եկած ուղղությունը։
Շաբաթվա կեսին ձեզ կարող են նոր աշխատանք առաջարկել։ Մի շտապեք համաձայնել, մտածեք, թե արդյոք դա չի՞ վնասի ձեր ընտանեկան հարաբերություններին։
Շաբաթվա վերջում, ամենայն հավանականությամբ, կցանկանաք միայնակ լինել: Դրա համար պատրաստ կլինեք կոնֆլիկտի մեջ մտնել ընտանիքի անդամների, ծնողների ու սիրելիների հետ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրները շաբաթվա սկզբին լավ ժամանակ կունենան վատ սովորություններից վճռականորեն ձերբազատվելու համար։ Եթե վաղուց երազել եք վերացնել ցանկացած սովորություն, որը բացասաբար է անդրադառնում ձեր առողջության կամ սիրելիների հետ հարաբերությունների վրա, արեք դա երկուշաբթի կամ երեքշաբթի: Օրինակ, սա հնարավորություն է մոլի ծխողների համար՝ թողնելու ծխելը: Այս երկու օրվա ընթացքում նոր սովորություններն արագ կձևավորվեն և կփոխարինեն հին սովորություններին։
Շաբաթվա կեսին զերծ մնացեք երկար ճանապարհորդություններից ու ծանոթություններից՝ կարող եք խաբվել։
Շաբաթվա վերջում աշխատեք մենակ չմնալ և հնարավորության դեպքում խուսափեք ցանկացած սթրեսից, հոգ տարեք ձեր առողջության մասին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը. Ջրհոս
Շաբաթվա սկզբը բարենպաստ կլինի ցանկացած գործընկերության օրինական գրանցման համար։ Եթե երկար ժամանակ ապրում եք ձեր սիրելիի հետ քաղաքացիական ամուսնության մեջ, ապա այժմ ժամանակն է ամուսնանալ կամ պարզապես պաշտոնապես գրանցել հարաբերությունները: Այս ընթացքում հաստատված միությունը շատ ներդաշնակ կլինի: Այս օրերին կարող եք նաև ճանապարհորդության գնալ զուգընկերոջ հետ:
Շաբաթվա կեսին աստղերը Ջրհոսներին խորհուրդ են տալիս ավելի զգույշ լինել փողերի հարցում, ուժեղացնել անվտանգության միջոցները, քանի որ մեծ է գողության վտանգը։ Այս շրջանում ոչ մեկին պարտք մի տվեք:
Շաբաթվա վերջում խորհուրդ է տրվում հետաձգել մարզադահլիճում մարզումները և չեղարկել մարզական մրցումներին մասնակցությունը. վնասվածքների վտանգը չափազանց մեծ է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 3-9-ը․ Ձկներ
Աստղերը Ձկներին խորհուրդ են տալիս շաբաթվա սկզբին ամեն ինչ կարգի բերել ու փոփոխություններ կատարել առօրյայում։ Եթե զգում եք, որ վատնում եք ձեր ժամանակը և կարող եք ավելին անել, մտածեք, թե ինչն է պետք փոխել: Հնարավոր է իմաստ ունի այլ կերպ պլանավորել ձեր քնելու, ինչպես նաև նախաճաշի, ճաշի կամ ընթրիքի ժամանակը: Դուք կկարողանաք հեշտությամբ իրականացնել այս բոլոր փոփոխությունները, եթե երկուշաբթի և երեքշաբթի փորձեք ապրել նոր գրաֆիկով։
Շաբաթվա կեսին առանձնահատուկ քնքշություն կհաղորդվի ամուսնական զուգընկերոջ հետ հարաբերություններին։ Միակ բանը, որ կարող է ստվերել դրանք, ձեր խանդն է։
Շաբաթվա վերջում պետք չէ կարիերայում առաջխաղացում փնտրել։ Հնարավոր է՝ ձեր ջանքերը ներդնում եք կյանքի սխալ ոլորտում:

Гороскоп на неделю с 3 по 9 октября 2022 года
В начале недели у Овнов наступит благоприятный период для налаживания личной жизни. Если вы состоите в браке, ваши отношения с партнёром будут отличаться верностью, стабильностью, а чувства будут серьёзными и прочными. Вы сможете ещё раз убедиться в том, что любимый человек не только может говорить о чувствах к вам, но и способен доказать свою любовь: помогать вам, проявлять заботу, оказывать прочие знаки внимания.
В середине недели звезды советуют уделить внимание своему здоровью, поскольку сейчас возможно развитие инфекционных воспалительных процессов. Будьте осмотрительнее с лекарствами, не перепутайте таблетки и не ошибитесь в дозировке.
В конце недели нежелательно отправляться в путешествия. Если вы отдыхаете на курорте, воздержитесь в этот период от купания в море и прогулок на катере.
У Тельцов в начале недели будет благоприятный период для наведения идеального порядка в своём доме. Можно чистить кастрюли, сковороды, проводить генеральную уборку в комнатах, ванной, на кухне. Подумайте о перестановке мебели в квартире: возможно, вы найдете более удобный и оптимальный вариант ее расстановки. В самом процессе благоустройства жилища вы будете находить радость и удовлетворение. Возможно, это будет связано с улучшением отношений с членами семьи, которые будут активно вам помогать.
В середине недели не исключены конфликты в личной жизни. Старайтесь сдерживать свою ревность и не придумывать того, чего нет на самом деле.
В конце недели возрастает вероятность травматизма при проявлении агрессии, во время межличностных конфликтов.
У Близнецов в начале недели наступит благоприятное время для увеселительных поездок, учёбы и знакомств. Контакты с людьми будут доставлять вам удовольствие. Не исключено романическое знакомство в дороге либо поездки на свидания с любимым человеком. В этот период вам будет приходить много полезной и интересной информации.
В середине недели возможно напряжение и непонимание в семейных отношениях. Одной из причин этого может стать ваша работа. Например, в семье будут недовольны тем, что вы много времени уделяете своим профессиональным обязанностям и мало внимания оказываете своим близким. Если с этим вопросом не разобраться сразу, то напряжение будет копиться и в конце недели выльется в открытый конфликт.
У Раков в начале недели улучшается финансовое положение. Полученных денег будет вполне достаточно, чтобы сделать несколько важных покупок для семьи и дома. Финансовые расходы, направленные на благоустройство жилищных условий, сейчас приветствуются. Вы сможете подойти к покупкам грамотно и разумно.
В середине недели до вашего сведения могут дойти слухи, которые выставляют вас в невыгодном свете. Самоё лучшее в этой ситуации — не реагировать и не пытаться разбираться, кто, что и как сказал.
В конце недели уделите внимание своему здоровью. Осенняя слякоть может принести вирусные инфекции и воспалительные заболевания с повышением температуры.
У Львов в начале недели все складывается замечательно. Вы будете вполне довольны собой, своим внешним видом и отношениями с окружающими. Это благоприятное время для новых знакомств и поездок. Успешно складываются отношения со знакомыми, родственниками, соседями (особенно с представителями старшего поколения). Студенты преуспеют в освоении новых знаний, смогут сдать необходимые экзаменационные задания и зачеты.
В середине недели держите свои деньги в надёжном месте, поскольку есть риск стать жертвой обмана или мошенничества.
В конце недели следует больше внимания уделять воспитанию детей (если они у вас есть). Старайтесь строже контролировать поведение ребёнка. В эти дни вы можете узнать нечто весьма неприятное о его жизни.
У Дев в начале этой недели усиливается потребность в спокойном уединенном образе жизни. Если у вас есть спокойное место, где вас никто не будет тревожить, самоё время отправиться туда и осмыслить события последних дней. Главный смысл этой недели в обретении душевного равновесия. Внутреннее спокойствие и уверенность в себе помогут вам стабилизировать проблемные сферы вашей жизни.
Возможно, в середине недели вам захочется поменять свой имидж: например, перекрасить волосы в яркий цвет или приобрести новую одежду. Эффект, который вы произведете на окружающих, вряд ли вас удовлетворит, поэтому вы решите вернуться к своему прежнему имиджу.
В конце недели вам придётся много сил и времени уделять семейным делам и заботам.
У Весов в начале недели усилится желание пообщаться с друзьями. Стоит позвонить им и назначить встречу в каком-нибудь кафе или клубе, где вы являетесь завсегдатаем. Подобные встречи будут не только приятными, но и полезными. Это хорошее время для планирования своей жизни на отдаленную перспективу. Сейчас вы способны трезво оценивать себя и свои возможности, поэтому ваши планы будут отличаться реалистичностью.
В середине недели особое внимание рекомендуется уделить своему здоровью. Болезни могут подкрасться к вам незаметно, поэтому будьте бдительны.
В конце недели лучше не заводить новых знакомств и не совершать поездок на личном транспорте.
Скорпионы в начале недели могут рассчитывать на поддержку и покровительство влиятельного человека, который предпочтет остаться в тени. Сейчас вам может быть оказана поддержка в карьерном продвижении, покупке ювелирных украшений, сдаче экзаменационных заданий или реализации иного дела, которому вы посвящаете много времени.
Между тем, в середине недели вас может ожидать разочарование. Возможно, это будет связано с завышенными ожиданиями: подарок судьбы окажется не совсем таким, какой вы хотели получить. Также в это время не стоит доверять друзьям свои секреты: вас могут подвести, подставить.
В конце недели старайтесь не рисковать своими деньгами и не совершать крупных покупок.
Стрельцы в начале недели могут оказаться в дальней дороге, причём путешествие будет не случайным, а запланированным довольно давно. Если у вас нет возможности сейчас отправиться в туристическую поездку, можно найти ей достойную альтернативу: посетить сайты турагентств, посмотреть, какие маршруты предлагаются, и забронировать понравившийся тур.
В середине недели вам могут предложить новую работу. Не торопитесь соглашаться, подумайте, не повредит ли это вашим семейным отношениям.
В конце недели вам, скорее всего, захочется самостоятельности. Ради этого вы будете готовы пойти на конфликт с членами семьи, родителями и близкими людьми.
У Козерогов в начале недели наступит удачное время для решительного избавления от вредных привычек. Если вы давно мечтали покончить с какой-либо привычкой, которая негативно отражается на вашем здоровье или отношениях с близкими, сделайте это в понедельник или вторник. Например, это шанс для заядлых курильщиков бросить курить. В течение этих двух дней взамен старых привычек будут быстро формироваться и закрепляться новые.
В середине недели воздержитесь от дальних поездок и знакомств: вас могут обмануть.
В конце недели старайтесь не оставаться в одиночестве и по возможности избегайте любых стрессов, берегите здоровье.
В начале недели наступит благоприятное время для юридического оформления любых партнёрских отношений. Если вы длительное время живёте с любимым человеком в гражданском браке, то сейчас самоё время сыграть свадьбу или просто расписаться в загсе. Союз, скрепленный в этот день, будет весьма гармоничным. Также в эти дни можно отправиться в путешествие вместе с партнёром по браку.
В середине недели звезды советуют Водолеям бережнее относиться к своим деньгам, усилить меры безопасности, поскольку возрастает риск кражи. Не стоит сейчас никому давать деньги в долг.
В конце недели желательно отложить тренировки в тренажерном зале и отменить участие в спортивных соревнованиях: слишком велик риск травматизма.
Рыбам звезды советуют в начале недели наводить порядок в делах и вносить изменения в свой распорядок дня. Если вы считаете, что неэффективно расходуете своё время и могли бы успевать сделать больше, подумайте, что именно следует изменить. Возможно, имеет смысл по-другому спланировать время, уделяемое на сон, а также время завтрака, обеда или ужина. Все эти изменения вам удастся легко претворить в жизнь, если в понедельник и вторник вы попробуете жить по новому графику.
В середине недели отношения с партнёром по браку будут наполнены особой нежностью. Единственное, что может омрачить их, так это ваша ревность.
В конце недели не стоит добиваться продвижения в карьере. Возможно, вы прикладываете свои усилия не в той сфере жизни.