Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 5-11-ը 2021 թ
Հուլիսի 5-ից 9-ը նվազող լուսին է: Ժամանակահատվածն այնքան էլ բարենպաստ չէ երկար ճանապարհորդությունների համար, բայց քաղաքից դուրս ուղևորությունները բավականին տեղին կլինեն: Ուղղակի այնտեղ գնացեք ոչ միայնակ, այլ լավ ընկերների շրջապատով:
Հուլիսի 10-ին նորալուսին է: Աշխատեք հնարավորինս շատ ժպտալ այդ օրը: Դարձրեք դա իսկական ծես: Որքան շատ ժպիտներ նվիրեք, այդքան շատ կվերադառնա ձեզ:
Հուլիսի 11-ին աճող լուսին է: ժամանակն է մի փոքր հանգստանալու: Նույնիսկ եթե ուրիշները ձեզ մեղադրում են ոչինչ չանելու մեջ, այս պահին լսեք միայն ինքներդ ձեզ: Այս ժամանակահատվածում էներգետիկ ռեսուրսները կարող են սպառվել, ուստի անհրաժեշտ է ժամանակին սկսել դրանք լրացնել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Խոյ
Մոտ ապագայում սիրելիից կարող են սպասվել ոչ հաճելի անակնկալներ: Հուզականորեն կայուն ժամանակահատվածը կհաստատվի միայն հուլիսի 9-ից: Միանգամայն հավանական է, որ փողային մուտքեր ունենաք, որի շնորհիվ կկարողանաք մեծ գնումներ կատարել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Ցուլ
Պատրաստեք գրիչ և թուղթ․ մոտ ապագայում մի քանի լավ գաղափարներ կունենաք: Երեխաներն այժմ միայն ուրախ հոգսեր կբերեն, ինչը չի կարելի ասել գործընկերների մասին: Մի կիսվեք ձեր անձնական կյանքի մասին, որպեսզի հետագայում ոչ ոք չբամբասի ձեր ետևից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Երկվորյակ
Ամուսնու հետ վեճերը կհաջորդեն միմյանց: Միառժամանակ նվազեցրեք շփումը միմյանց հետ, որպեսզի խնդիրներ չառաջանան: Աշխատավայրում հնարավոր են հետաքրքիր նախագծեր: Այնուամենայնիվ, պետք է ջանք թափեք, որպեսզի դրանք ձեզ հանձնարարեն: Շաբաթ և կիրակի օրերին ավելի շատ հանգստացեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Խեցգետին
Ժամանակահատվածը նպաստավոր է սպորտով զբաղվելու համար, հատկապես սկսնակներին: Տարեց մարդիկ պետք է զգույշ լինեն փողոցում: Հուլիսի 9-11-ը զբաղվեք բացառապես հաճելի գործերով՝ ձեր համար լավ տրամադրություն ապահովելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Առյուծ
Եթե ունեք ինչ-որ անավարտ գործեր, ապա շտապ վերջացրեք դրանք: Հակառակ դեպքում, կկուտակվեն ձնագնդու նման: Հարազատների հետ հարաբերությունները կսրվելեն: Վեճերից հեռու մնացեք: Փորձեք քիչ գումար ծախսել մանրուքների վրա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Կույս
Ֆինանսական հարցերի լուծումը վստահեք ավելի իրավասու անձի: Տանը հնարավոր են կենցաղային աղետներ: Դուք ինքներդ չեք կարող դրանցից գլուխ հանել, տղամարդը՝ կօգնի: Միայնակների համար աստղերը հետաքրքիր հանդիպում են խոստանում: Բայց ավելի լավ է ծանոթանալ թեկնածուի հետ՝ նախքան ինչ-որ բանի հույս ունենալը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Կշեռք
Որոշեք առաջնահերթությունները, որպեսզի բոլոր գործերն ավարտեք մինչև այս շաբաթվա վերջ: Այս օրերը լավագույն ժամանակն են ներողություն խնդրելու այն մարդուց, որին հանիրավի վիրավորել եք: Հանգստյան օրերն անցկացրեք այնպես, ինչպես ցանկանում եք: Մի քանի շաբաթվա համար էներգիա կուտակեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Կարիճ
Նշանի այն ներկայացուցիչները, որոնց վերջերս հետապնդում էր անհաջողությունների շղթան, կարող են ուրախանալ. այն կավարտվի: Ավելի շատ ժամանակ հատկացրեք հանգստին և ժամանցին, աշխատանքը կսպասի: Այս փուլում ձեր ընկերների հետ հանդիպեք հնարավորինս հաճախ: Թերևս ձեզ նոր ծանոթություններ են սպասում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Աղեղնավոր
Իրադարձությունը, որից վերջին շրջանում վախենում էիք, այնուամենայնիվ, տեղի կունենա: Դրան վերաբերվեք հնարավորինս հանգիստ: Աշխատավայում չափազանց շատ անելիքներ կլինեն. այլևս էներգիա չի մնա տնային գործերի համար: Խնդրեք ընտանիքի անդամներին օգնել ձեզ, նրանք չեն մերժի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Այծեղջյուր
Մի վախեցեք հոգսերի մի մասը ուրիշի ուսերին թողնելուց: Ձեզ հիմա հանգիստ է պետք: Սկսեք պլանավորել ձեր արձակուրդը, եթե արդեն չեք արել: Այն ձեզ համար առանձնահատուկ կդառնա: Այցելեք գեղեցկության սրահ և որոշակի փոփոխեք ձեր տեսքը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը. Ջրհոս
Միակ խնդիրը, որ կարող եք այժմ ունենալ, կենցաղայինն է: Մնացած պարագաներում ձեզ կարելի է անվանել երջանիկ մարդ: Լավ տրամադրություն հաղորդեք շրջապատին, աջակցեք նրանց, ովքեր հիմա դժվարության մեջ են: Ուշադիր եղեք ընտանիքի անդամների հանդեպ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 5-11-ը․ Ձկներ
Շաբաթվա առաջին կեսն անբարենպաստ ժամանակահատված է: Երկրորդ հատվածում ազատորեն կարևոր հանդիպումներ և, նույնիսկ, ժամադրությունների կարող եք նշանակել: Դրանք փոփոխություն են խոստանում ձեր կյանքում: Ժամանակահատվածը լավ է խնայողությունների համար, իսկ ծախսերն առայժմ ավելի լավ է հետաձգել: Ձեզ սպասում են հիանալի հանգստյան օրեր: Հանգստացեք այնպես, որպեսզի առավելագույնս ուժ հավաքեք: Ցանցանկալի չէ հողի հետ աշխատելը. ամառանոցային գործը վստահեք մեկ ուրիշին: Հնարավորինս շատ հաճոյախոսեք շրջապատողներին: Ավելի ուշ, դա կարող է ձեզ օգտակար լինել:

Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года
С 5 по 9 июля - убывающая Луна. Период не слишком благоприятен для дальних поездок, а вот путешествия за город вполне уместны сейчас. Только отправляйтесь туда не в одиночестве, а в компании хороших друзей.
10 июля - новолуние. Старайтесь как можно больше улыбаться в этот день. Сделайте это настоящим ритуалом! Чем больше улыбок вы подарите сегодня, тем больше вернется к вам.
11 июля - растущая Луна. Пришло время немного расслабиться. Даже если окружающие будут обвинять вас в ничегонеделании, слушайте в этот момент только себя. Энергетические ресурсы в этот период могут быть истощены, так что необходимо вовремя заняться их пополнением.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Овен
В ближайшее время вас могут ожидать не самые приятные сюрпризы от близкого человека. Эмоционально стабильным период станет только с 9 июля. Вполне вероятны денежные поступления, благодаря которым вы сможете совершить крупную покупку.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Телец
Держите наготове бумагу и ручку: в ближайшее время вас могут посетить несколько хороших идей. Дети сейчас принесут только радостные хлопоты, чего не скажешь о коллегах. Не распространяйтесь о личной жизни, чтобы потом никто не судачил у вас за спиной.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Близнецы
С супругом конфликт будет следовать за конфликтом. На некоторое время минимизируйте общение, чтобы не наделать бед. На работе возможны интересные проекты. Однако придется постараться, чтобы их поручили именно вам. Старайтесь на выходных больше отдыхать.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Рак
Период хорош для занятий спортом, особенно для новичков. Людям старшего поколения нужно быть осторожнее на улице. С 9 по 11 июля занимайтесь исключительно приятными хлопотами, чтобы создать себе настроение.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Лев
Если у вас остались незавершенными какие-либо дела, срочно это исправляйте. Иначе они как снежный ком будут накапливаться. Отношения с родственниками накалятся. Держитесь в стороне от ссор. Старайтесь меньше денег тратить на безделушки.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Дева
Решение финансовых вопросов сейчас поручите более компетентному человеку. Дома возможны бытовые катастрофы. Сами вы с ними не справитесь, поможет мужчина. Одиноким звезды сулят интересную встречу. Но лучше узнать кавалера, прежде чем надеяться на что-то.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Весы
Расставьте приоритеты, чтобы завершить все дела до конца этой недели. Эти дни - лучшее время для того, чтобы попросить прощения у человека, которого вы незаслуженно обидели. Выходные проведите так, как вам хочется! Вы запасетесь энергией на несколько недель вперед.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Скорпион
Скорпионов, которых в последнее время преследовала черная полоса, можно обрадовать: она закончится! Больше времени уделяйте отдыху и развлечениям, работа подождет. С друзьями сейчас встречайтесь как можно чаще. Возможно, вас ждут и новые знакомства.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Стрелец
Событие, которого вы боялись все последнее время, все же произойдет. Отнеситесь к этому максимально спокойно. На работе сейчас будет слишком много дел: на домашние хлопоты сил не останется. Попросите домочадцев помочь вам, они не откажут.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Козерог
Не бойтесь переложить часть забот на чужие плечи. Вам сейчас необходим отдых. Начинайте планировать отпуск, если еще этого не сделали. Он станут особенным для вас. Посетите салон красоты и измените что-нибудь в своей внешности.
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Водолей
Единственные проблемы, которые могут возникнуть у вас сейчас, - бытовые. В остальном вас можно будет назвать более чем счастливым человеком! Дарите хорошее настроение окружающим, поддержите тех, кто сейчас в беде. Будьте внимательны к собственной семье!
Гороскоп на неделю с 5 по 11 июля 2021 года Рыбы
Первая половина недели - неблагоприятный период. Во второй половине недели смело назначайте важные встречи и даже свидания. Они сулят перемены в вашей жизни. Период хорош для накоплений, а вот с тратами пока лучше повременить. Отличные выходные ждут вас! Отдохните так, чтобы набраться сил по максимуму. Нежелательно работать с землей: дачные труды поручите кому-нибудь другому. Говорите как можно больше комплиментов окружающим. Позже это может сыграть вам на руку.