Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 24-30-ը 2020 թ.
Հարկ կլինի արագ կարգավորել նախկին գործերը. ավարտեք նախագծերը, շտապ մարենք պարտքերը: Հաճախակի գործուղումներ կլինեն, բայց ավելի լավ է չշարունակել գործընկերոջ հետ սիրավեպը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Ցուլ
Աշխատանքում թույլ տված սխալը կարող է զրկել գործընկերների աջակցությունից և բարդացնել գործարար կապերը: Հենվեք ինքներդ ձեզ վրա, բայց լսեք խորհուրդներ: Կարող եք փոխել աշխատանքի վայրը, նոր պաշտոնը կբացի գայթակղիչ հեռանկարներ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Երկվորյակ
Ցանկալի պաշտոնը ստանալու լավ հնարավորություն կլինի, իսկ ղեկավարությունը, վերջապես, կսկսի նկատել ձեր աշխատանքը: Ընտանիքում հնարավոր են մի շարք խնդիրներ՝ վեճեր, թյուրիմացություններ: Կարևորը՝ ավելորդ բաներ չասելն է, այն շտկելու համար երկար ժամանակ կպահանջվի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Խեցգետին
Կունենաք շատ նոր պարտականություններ, բայց դրանք հաճելի կլինեն, դուք ինքներդ եք ձգտում այդ ամենին: Չպետք է շեղվեք ձեր կողմից կայացված գործնական որոշումից, նույնիսկ, եթե մտերիմները կհորդորեն դա անել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Առյուծ
Լավ ժամանակ է աշխատելու եղանակը փոխելու և աշխատավարձի բարձրացում պահանջելու համար: Մի շեղվեք մանրուքների վրա և խուսափեք բախումներից: Հակառակ դեպքում տհաճ հետևանքներ կլինեն: Հավանական է հանդիպում հին սիրո հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Կույս
Փաստաթղթերի հետ աշխատելիս փորձեք սխալներ թույլ չտալ: Ուշադիր ստուգեք կատարված աշխատանքը: Խորհուրդ չի տրվում նոր գործել սկսել: Ոչ բոլոր գործընկերներն են ձեզ համակրում: Հիշեք սա, երբ կպատրաստվեք կիսվել ձեր ծրագրերով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Կշեռք
Հիմա որոշումները կշռադատելու և երկմտելու ժամանակը չէ: Արժե համաձայնել հետաքրքիր առաջարկի հետ: Շատ ճանապարհներ բաց են ձեզ համար, սա լավ շաբաթ է փոփոխությունների համար: Խորհրդակցեք միայն ձեր կանխազգացման հետ, այն ձեզ չի խաբի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Կարիճ
Կարիք չկա անհապաղ ձեռք գցել ամեն ինչի, միաժամանակ պետք չէ սկսել մի քանի գործով զբաղվել, ավելի լավ է ձեր ուժերը ուղղեք դեպի ամենակարևորները: Նախապես մտածեք իրադարձությունների զարգացման հնարավոր մի քանի սցենարներ: Բախտը կժպտա նրան, ով հստակ գիտի, թե ինչ է ուզում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Աղեղնավոր
Հնարավոր է վերադառնաք հին գործերին, հաջող կհամագործակցեք նախկին գործընկերների հետ: Երեխաները կուրախացնեն իրենց հաջողություններով, իսկ հարազատները ճիշտ ժամանակին կհասնեն օգնության: Պետք է զերծ մնալ ավելորդ ծախսերից, ֆինանսական ոլորտը բարվոք չէ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Այծեղջյուր
Լարված շաբաթ է․ զգացմունքները դուրս կգան վերահսկողությունից, դժվարություններ կառաջանան հարազատների և գործընկերների հետ հարաբերություններում: Բարձր վարձատրվող պաշտոն զբաղեցնելու առաջարկը պետք է ընդունվի անմիջապես: Հակառակ դեպքում կարող եք բաց թղնել ձեր հնարավորությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 24-30-ը. Ջրհոս
Մի ժամանակ է, երբ կապերը կարող են շատ բան որոշել: Մի հրաժարվեք օգնությունից: Կենցաղային աշխատանքները ձեզ կստիպեն գումար ծախսել: Մի ափսոսացեք, գլխավորը ընտանիքում խաղաղություն տիրի: Միայնակները նոր սիրավեպի հնարավորություն ունեն:
Աշխատանքում ցուցաբերեք ձեր գործարար հատկությունները' դիմացկունություն, վերլուծական մտածողություն, իրավիճակը գնահատելու ունակություն: Եթե ձեր ամուսինը հիվանդ է և աջակցության կարիք ունի, ուշադրություն դարձրեք, ձեր վրա վերցրեք տնային որոշ աշխատանքներ:

Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года
С 24 по 30 августа - растущая Луна. Неделя подходит для решения вопросов делового характера. Нужно работать в одной команде с коллегами. Общение может привести к неплохому результату. Избегайте конфликтов, споров и заключения пари. В финансовых вопросах стоит проявить сдержанность и воздержаться от незапланированных покупок.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Овен
Придется стремительно улаживать старые дела: завершать проекты, срочно расплачиваться с долгами. Предстоят частые командировки, но роман с коллегой лучше не продолжать.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Телец
Ошибка в работе может лишить поддержки коллег и осложнит деловые контакты. Полагайтесь на свои силы, но прислушивайтесь к советам. Можно сменить место работы, новая должность откроет заманчивые перспективы.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Близнецы
Появится шанс заполучить желаемую должность, а начальство; наконец, начнет замечать ваш труд. Возможны некоторые неурядицы в семье - ссоры, недопонимания. Главное не наговорить лишнего, исправлять потом придется долго.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Рак
У вас появится много новых обязанностей, но они будут доставлять удовольствие, вы сами стремились к этому. Не стоит отступать от решения по делу, которое затеяли, даже если вас будут отговаривать близкие люди.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Лев
Хороший период, чтобы изменить подход к работе и потребовать увеличения зарплаты. Не отвлекайтесь на мелочи и избегайте конфликтов. Иначе будут неприятные последствия. Вероятна встреча со старой любовью.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Дева
Старайтесь не допускать ошибок в работе с документами. Тщательно проверяйте выполненную работу. Начинать новые дела не рекомендуется. Не все коллеги питают к вам симпатию. Помните об этом, когда соберетесь поделиться планами.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Весы
Сейчас не время долго взвешивать и медлить с решениями. Стоит согласиться на интересное предложение. Для вас открыто много дорог, это удачная неделя для перемен. Советуйтесь только со своей интуицией - она не подведет.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Скорпион
Не нужно сразу бросаться на амбразуру, не стоит начинать несколько дел одновременно, лучше направить силы на самые важные. Заранее продумайте возможные варианты развития событий. Повезет тому, кто точно знает, чего он хочет.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Стрелец
Возможен возврат к старым делам, удачная работа с бывшими коллегами. Дети порадуют успехами, а родственники, возможно, придут на помощь в нужный момент. Следует воздержаться от лишних трат, финансовая сфера не на высоте.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Козерог
Напряженная неделя, эмоции выходят из-под контроля, возникают трудности в отношениях с родными, коллегами. Предложение занять высокооплачиваемую должность нужно принимать сразу. Иначе можно упустить свой шанс.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Водолей
Время, когда связи могут решить многое. Не отказывайтесь от помощи. Домашние заботы заставят потратиться. Не жалейте, главное - мир в семье. У одиноких есть шанс завести новый роман.
Гороскоп на неделю с 24 по 30 августа 2020 года Рыбы
На работе проявите деловые качества: выдержку, аналитическое мышление, способность - смотреть в корень ситуации. Если ваша половинка болеет и нуждается в поддержке, проявите внимание, возьмите на себя часть домашних дел.