Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 3-9-ը 2020 թ
Այժմ դուք կցանկանաք մենակ մնալ ինքներդ ձեզ հետ: Սիրելիներին խնդրեք այս օրերին ավելի մեղմ լինել ձեզ հետ: Աշխատանքի վայրում հաջողություն կունենաք, շատ բարենպաստ օրեր են: Այնուամենայնիվ, տնօրինության կողմից գովասանք չի լինի: Այս շրջանի աշխատանքը «հետագայի» համար է: Մի փոքր անց ձեր ջանքերը կնկատվեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Ցուլ
Այժմ հետաքրքրասիրությունը ձեզ չի խանգարի: Եթե չեք ուզում որևէ բան բաց թողնել, հետաքրքրվեք ամեն ինչով: Թե՛ տանը, թե՛ աշխատավայրում ուժ կպահանջվի: Մի վատնեք դրանք: Ժամանակի ընթացքում դրանք պետք կգան: Հարկ կլինի չեղարկել որոշ ոչ նշանակալի հանդիպումներ, որոնք կարող եք նախատեսել այլ ժամանակ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Երկվորյակ
Այս ժամանակահատվածում դուք կարող եք որևէ լուրջ գործ ձեռնարկել առանց արդյունքների համար անհանգստանալու: Ամեն ինչ լավ կստացվի: Փող ծախսել դեռ չարժե: Ավելի լավ է առանձին բանկային հաշիվ բացել և անընդհատ համալրել այն: Զգույշ եղեք. մեծ է հավանականությունը, որ աշխատանքի վայրում ձեր մասին բամբասանքներ կտարածվեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Խեցգետին
Տանը եղած հակասությունները կարող են ազդել ձեր ինքնազգացողության վրա: Աշխատեք խուսափել վեճերից: Ցանկացած նախաձեռնություն այժմ կվերջանա ձախողմամբ: Այնպես որ, եթե նույնիսկ այս օրերին ինչ-որ բան էիք ծրագրել, ավելի լավ է չեղարկեք: Հանգստյան օրերին փորձեք հրաժարվել աշխատանքից, դադար վերցրեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Առյուծ
Ձեր փոփոխական տրամադրությունը շատերին փաստի առաջ կկանգնեցնի: Եթե չեք կարող սանձել ձեր հույզերը, ավելի լավ է միայնակ լինեք: Շաբաթվա վերջում դուք կզգաք տան մեջ ինչ-որ բան փոխելու անհրաժեշտություն: Եղեք ստեղծագործ: Այս ժամանակահատվածը խոստանում է շատ նոր ծանոթություններ: Դրանք ձեզ համար օգտակար կլինեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Կույս
Նույնիսկ եթե հիմա խնդիրներ ունեք, ավելի լավ է ոչ ոքի չպատմել դրանց մասին: Ոչ ոք չի կարող օգնել, բայց անիվների մեջ փայտ կարող են մտցնել: Անձնական կյանքում անդորր կլինի: Աստղերը խորհուրդ են տալիս մտածել այն մասին, թե ինչ կարող եք փոխել ձեր կյանքում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Կշեռք
Չի բացառվում, որ ձեզ սիրավեպ է սպասվում: Մեծ հույսեր մի կապեք, լուրջ հարաբերություններ չեն ստացվի: Ավելի լավ է զբաղվել ինքնակրթությամբ. Օգտակար կլինի այս օրերին նոր բան սովորել և ուսունասիրել: Շատ բարենպաստ ժամանակ նրանց համար, ովքեր ծրագրում են հղիանալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Կարիճ
Ձեզ սպասում են շատ հանդիպումներ՝ հաճելի և ոչ այդքան: Այն մարդկանց, ովքեր ձեզ մոտ բացասական հույզեր են առաջացնում հեռացրեք ձեր կյանքից: Օգոստոսի 4-ից 8-ը ընկած ժամանակահատվածում կարող է աննախադեպ հոգնածություն զգաք: Հոգ տարեք ձեր մասին և հրաժարվեք ֆիզիկական ծանրաբեռնվածությունից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Աղեղնավոր
Ժամանակն է, որ դուք ցուցադրեք ձեր կազմակերպչական հմտությունները: Եթե բարձրության վրա գտնվեք, կարող եք ակնկալել առաջխաղացում և պարգևատրում: Ընդհանուր առմամբ փողային հարցերում այժմ ամեն ինչ լավ կլինի, այնպես որ կարող եք մեծ գնումներ կատարել: Բայց սիրո մեջ այժմ բախտներդ չի բերի, պատրաստ եղեք դրան:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 3-9-ը. Այծեղջյուր
Ինքնավստահության պակաս այժմ չեք զգա: Բայց օգտագործեք այն խելամտորեն: Աշխատավայրում ձեզ կարող են առաջարկել լրացուցիչ պարտականություններ: Մի համաձայնվեք, եթե վարձատրությունը ձեզ չբավարարի: Փորձեք օգտակար անցկացնել հանգստյան օրերը, կարգավորեք ձեր կուտակվճած գործերը:
Հավանականությունը մեծ է, որ ֆինանսական կորուստներ կունենաք: Կարևոր է, որ չվշտանաք, այլ նորից սկսեք կուտակել: Ավելի վատը սպասվում է հարազատների հետ հարաբերություններում: Ամենայն հավանականությամբ հնարավոր չի լինի առանց վեճերի և տարաձայնությունների: Իրավիճակը լարված կլինի: Կուրախացնեն միայն երեխաները՝ իրենց հաջողություններով և անկեղծ սիրով:
Եթե որևէ առողջական խնդիրներ եք ունեցել, ապա հիմա կմոռանաք դրանց մասին: Վերջապես ձեզ լավ կզգաք: Սիրելիների հետ շփվելու համար ժամանակ ընդհանրապես չեք ունենա: Այդ իսկ պատճառով կարող են տարաձայնություններ առաջանալ: Փորձեք գոնե հանգստյան օրերին բեռնաթափել ձեր ժամանակացույցը:

Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года
3 августа - полнолуние. В это полнолуние повысится риск разорвать отношения. Под угрозой те пары, у которых давно не все гладко. Если вы со своей второй половинкой к ним относитесь, задумайтесь: стоит ли мешать звездам или дать им развести вас?
С 4 по 9 августа - убывающая Луна. В данный период актуально осуществлять переезды. Обилие вещей никак вам не помешает, тут же найдутся хорошие перевозчики. Никакой головной боли!
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Овен
Сейчас вам захочется остаться наедине с собой. Попросите близких быть лояльнее к вам в эти дни. На работе вас ждет успех, очень удачные дни. Однако похвалы от начальства не будет. Сейчас это работа «про запас». Чуть позже ваши старания заметят.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Телец
Вам сейчас не помешает любознательность. Если не хотите ничего пропустить, интересуйтесь всем. И дома, и на работе потребуются силы. Не тратьте их впустую. Напряженно будет и со временем. Отмените некоторые неважные встречи, которые можно назначить на другое время.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Близнецы
В данный период вы можете браться за любые серьезные дела, не переживая о результате. Он будет хорошим! Деньги пока тратить не стоит. Лучше заведите отдельный счет в банке и постоянно пополняйте его. Будьте осторожны: на работе велик риск узнать, что про вас распустили сплетни.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Рак
Из-за конфликтов дома может ухудшиться ваше самочувствие. Постарайтесь избежать ссор. Любые начинания сейчас окончатся неудачей. Так что если даже у вас что-то было запланировано на эти дни, лучше отмените. На выходных постарайтесь отказаться от работы, отдохните.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Лев
Ваше переменчивое настроение поставит в тупик многих. Если не можете сдержать эмоций, лучше побыть в одиночестве. Уже к концу недели вы почувствуете желание что-то изменить в доме. Творите! Данный период обещает множество новых знакомств. Они пойдут вам на пользу.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Дева
Даже если у вас сейчас будут возникать проблемы, лучше не рассказывайте о них никому. Помочь не помогут, а вот палки в колеса вставить могут. В личных отношениях наступит затишье. Звезды советуют вам задуматься над тем, что вы можете изменить в собственной жизни.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Весы
Не исключено, что вас ждет роман. Главное не питайте особых надежд, серьезных отношений не выйдет. Лучше займитесь самообразованием: неплохо в эти дни изучать и узнавать что-то новое. Очень благоприятное время для тех, кто планирует забеременеть.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Скорпион
Вас ждет много встреч - приятных и не очень. Людей, которые вызывают у вас негативные эмоции, вычеркивайте из своей жизни. В период с 4 по 8 августа вы можете чувствовать небывалую усталость. Поберегите себя и откажитесь от физических нагрузок.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Стрелец
Пришло время вам проявить свои организационные навыки. Если будете на высоте, можете ожидать повышение по службе и премию. С деньгами в целом сейчас все будет отлично, так что можете совершать крупные покупки. А вот в любви сейчас не повезет, будьте к этому готовы.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Козерог
Уверенности в себе вам сейчас будет не занимать. Но распорядитесь ею с умом! На работе вам могут предложить дополнительные обязанности. Не соглашайтесь, если оплата не будет вас устраивать! Выходные постарайтесь провести с пользой, решите дела, которые успели накопиться.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Водолей
Велика вероятность, что вас ждут финансовые потери. Главное, не горевать, а начинать вновь копить. Хуже будет в отношениях с родными. Скорее всего, не обойдется без ссор и разногласий. Обстановка будет напряженной. Порадуют лишь дети успехами и искренней любовью.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 августа 2020 года Рыбы
Если у вас были какие-либо проблемы со здоровьем, сейчас вы о них забудете. Наконец-то вы будете себя хорошо чувствовать! На общение с близкими совсем не будет времени. Поэтому могут возникнуть разногласия. Постарайтесь разгрузить свой график хотя бы на выходные дни.