Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը 2020 թ
Մի փորձեք կարգավորել ձեր ֆինանսները և անձնական կյանքը: Մտածեք մոտ ապագայի հիմնական խնդիրների մասին, դրականորեն տրամադրվեք՝ դրանով իսկ հիմք դրեք ձեր գալիք հաղթանակների համար: Աշխատեք կարևոր գործերը պլանավորել ամիսներ առաջ: Ձեռք բերեք մարզասրահի բաժանորդագրություն. ձեզ հարկավոր է լավ մարզավիճակում լինել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Ցուլ
Նոր գործ սկսելու կատարյալ շաբաթ է: Հնարավոր է հետաքրքիր առաջարկ լինի արտասահմանյան գործընկերներից կամ գործուղում՝ արտերկիր: Եթե հանկարծ մեծ գումար ընկնի ձեր ձեռքը, ապա խորհուրդ է տրվում արագ գնել անշարժ գույք, ավտոմեքենա կամ համակարգիչ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Երկվորյակ
Ձեր ջանքերն ապարդյուն չեն: Ամենայն հավանականությամբ, կստանաք մեծ գումար կամ հետաքրքիր գործարար առաջարկ: Խորհուրդ ենք տալիս հանգստանալ և որդեգրել ռոմանտիկ կամ փիլիսոփայական տրամադրություն. Երկվորյակների համար դա շատ ավելի լավ է, քան ապրել շարունակական սթրեսի մեջ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Խեցգետին
Հնարավորություն կունենաք կարգավորել պարտքերի հետ կապված հարցերը, լուծել երկար տարիների խնդիրները, որոնք ձեզ թույլ չեն տվել հանգիստ քնել: Աշխատեք հանդիպել հին ընկերների հետ, դա կլինի և օգտակար, և շատ հաճելի: Կարող եք կազմակերպել մշակութային այց թատրոն կամ ցուցահանդես. արվեստի հետ շփումը ձեզ դրական էներգիա և շատ վառ տպավորություններ կհաղորդի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Առյուծ
Շատ լարված շրջան է, բայց դա ճիշտ և կառուցողական լարվածություն է: Եվս մեկ հանգամանք. այժմ հնարավորություն կլինի բարելավվել հարաբերությունները ձեր կյանքի ամենադժվար մարդկանց հետ: Պատրաստվեք բազմաթիվ համագործակցության առաջարկների: Բայց նախ՝ ավարտեք բոլոր հին գործերը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Կույս
Հիշեք՝ փողը փող է բերում: Մի շտապեք ծախսել ձեր ողջ վաստակածը, ստեղծեք «փողի պաշար», և այն կդառնա ձեր ֆինանսական բարեկեցության երաշխիքը: Ճիշտ ժամանակն է ֆիթնես կենտրոնում բաժանորդագրվելու, խալերը հեռացնելու, սպա սրահ այցելելու համար․ մի խոսքով, գեղեցկության և առողջության վրա ներդրումներ կատարելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Կշեռք
Շքեղ ժամանակ է արկածախնդիրների և ռոմանտիկների համար: Ռիսկի դիմեք, բայց գլուխներդ մի՛ կորցրեք։ Գումարները մի վատնեք, հիշեք, որ փողը հաշվվել է սիրում: Եվ նկատի ունեցեք. շատ կարևոր իրադարձություն կարող է տեղի ունենալ կա՛մ աշխատավայրում, կա՛մ ձեր անձնական կյանքում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Կարիճ
Շատ լավ ժամանակ է վաղուց սկսված նախագծերն առաջ մղելու համար: Ձեզ կհովանավորեն, կաջակցեն: Համաձայնվեք ցանկացած աշխատանքային առաջարկներին և հանդիպումներին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Աղեղնավոր
Շաբաթը խիստ լարված կլինի: Վերջին ջանքերը՝ և դուք նպատակակետին կհասնեք: Հոգ տարեք ձեր մասին և գնեք առողջարանի ուղեգիր, որպեսզի լավ հանգստանաք և դժվար ժամանակահատվածից հետո վերականգնեք ուժերը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Այծեղջյուր
Շաբաթը բարենպաստ է անշարժ գույքի հետ կապված գործարքների համար՝ վերանորոգում, վաճառք, գնում, վարձակալություն: Բայց պայմանով, որ դուք ջանք եք թափում ամբողջ ընտանիքի բարօրության համար: գԿվերականքնվի երկար ժամանակ կորցրած կապը, որը շուտով կարող է վերածվել գործնական համագործակցության:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը. Ջրհոս
Զբաղվեք իրավական հարցերով, ստուգեք փաստաթղթերի վավերականությունը (անձնագրեր, վիզաներ, մեքենայի իրավունք և այլն)․ դրանցից ինչ-որ մեկում անհանգստացնող բան կա: Ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք սիրելիներին՝ նրանք հույսով սպասում են: Հարցրեք, թե ինչպես են երեխաների գործերը, որպեսզի որևէ կարևոր բան բաց չթողնեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 2-ը․ Ձկներ
Այս շաբաթվանից սկսած ՝ ձեր ֆինանսական վիճակը կարող է փոխվել. այն կդառնա ավելի ամուր և կայուն: Փորձեք սիրելիի հետ գտնել ընդհանուր լեզու, լուծել բոլոր խնդիրները, հարթել տարաձայնությունները: Հարմար պահ է համատեղ կյանք սկսելու, ամուսնությունը պաշտոնապես գրանցելու, ընդհանուր բնակելի տարածք գնելու համար:

Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года
С 27 июля по 2 августа - растущая Луна. Вся неделя будет благоприятна для запуска нового серьезного проекта, начала собственного бизнеса, перехода на новое место работы - обязательно с прибавкой в деньгах и повышением в должности. На этой неделе вам поступит несколько заманчивых предложений. Не торопитесь с ответом: нужно принять взвешенное решение.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Овен
Не пытайтесь навести порядок в финансах и в личной жизни. Подумайте об основных задачах на ближайшее будущее, настройтесь на позитив — и тем самым заложите фундамент своих побед. Постарайтесь спланировать все важные дела на насколько месяцев вперед. И купите абонемент в фитнес-клуб: вам необходимо поддерживать себя в тонусе.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Телец
Идеальная неделя для выхода на новую работу. Возможно интересное предложение от зарубежных партнеров или загранкомандировка. Если у вас неожиданно окажется крупная сумма, советуем поскорее приобрести недвижимость, автомобиль или компьютер.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Близнецы
Ваши старания не напрасны! Вероятны получение крупной денежной суммы или интересные деловые предложения. Советуем расслабиться и настроиться на романтический или философский лад: для Близнецов это гораздо лучше, чем жизнь в вечном стрессе.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Рак
Появится шанс расквитаться с долгами, решить давние проблемы, которые не давали вам спать спокойно. Постарайтесь увидеться со старыми друзьями — это будет и полезно, и очень приятно. Можно устроить культпоход в театр или на выставку: общение с искусством подарит вам заряд позитивной энергии и массу ярких впечатлений.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Лев
Очень напряженный период — но это правильное, конструктивное напряжение. И еще: сейчас представится возможность наладить отношения с самыми непростыми людьми в вашей судьбе. Готовьтесь принять шквал предложений о сотрудничестве. Но сначала завершите все старые дела.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Дева
Помните: деньги — к деньгам. Не спешите потратить все, что заработали, создайте «кубышку» — и она станет гарантом финансового благополучия. Самое время купить абонемент в фитнес-центр, удалить родинки, исправить прикус, посетить спа-салон — словом, вложить средства в красоту и здоровье.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Весы
Роскошное время для авантюристов и романтиков. Рискуйте — но не теряйте голову! Не сорите деньгами, помните, что они счет любят. И еще имейте в виду: может произойти очень важное событие — либо на работе, либо в личной жизни.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Скорпион
Удачное время для продвижения проектов, начатых давным-давно. Вам окажут покровительство, протекцию. Соглашайтесь на любые деловые встречи и совещания.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Стрелец
Неделя предельного напряжения. Последний рывок — и вы у цели. Позаботьтесь о себе и купите путевку в санаторий, чтобы хорошенько отдохнуть и восстановить силы после трудного периода.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Козерог
Неделя благоприятна для работ с недвижимостью - ремонта, продажи, покупки, сдачи внаем. Но при условии, что вы стараетесь ради благополучия всей семьи. Возобновится давно утерянный контакт, который достаточно скоро может перерасти в деловое сотрудничество.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Водолей
Займитесь юридическими делами, проверьте срок действия документов (паспортов, виз, прав на авто и так далее) — где-то в этих бумажках кроется подвох. Больше внимания любимым — они ждут и надеются. Поинтересуйтесь, как дела у детей, чтобы не упустить ничего важного.
Гороскоп на неделю с 27 июля по 2 августа 2020 года Рыбы
С этой недели может измениться ваше финансовое положение: оно станет более прочным и стабильным. Попытайтесь найти общий язык с любимым человеком, решить все проблемы, уладить разногласия. Подходящий момент для начала совместной жизни, похода в ЗАГС, покупки общей жилплощади.