Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ․
Անհնարինն իսկապես հնարավոր է: Մարտ ամսին դուք ցույց կցուցաբերեք կազմակերպչական, կարգապահության և արտադրողականության հրաշքներ: Ընկույզի նման իրար հետևից կջարդեք բոլոր այն խնդիրները, որոնք ուրիշների համար չափազանց ամուր են: Կհասնեք ձեր առջև դրված բոլոր նպատակներին և նույնիսկ՝ ավելիին: Կսահմանեք անձնական ռեկորդներ՝ ձեռք բերելով գործընկերների և ղեկավարության աննախադեպ հարգանքն ու ջերմությունը:
Բարենպաստ օրերն են՝ 7, 9, 12, 14, 21, 29 Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 5,17
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Ցուլ
Արեք ձեզ համար այն, ինչի մասին վաղուց երազում եք: Ոչինչ վատ բան չկա նրանում, եթե գոնե երբեմն եսասեր լինեք և սեփական հաճույքի համար ապրեք: Իսկ մարտին աստղերը հենց դա են պնդում: Լսեք ձեր ցանկությունները և փորձեք իրականացնել դրանք:
Բարենպաստ օրերն են՝ 8,10,17, 23, 28 Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 13, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Երկվորյակ
Ուժերը ծախսեք ընտանիքի անդամների հետ շփվելու նպատակով: Ամսվա նշանաբանն է. «Իմ տունն՝ իմ ամրոցն է»: Ոչ մի տեղ ձեզ այնքան լավ ու վստահ չեք զգա, որքան հարազատ պատերի ներսում, մերձավոր մարդկանցով շրջապատված: Ներգրավվեք տան բարեկարգման գործերին, թարմացրեք ինտերիերը, փոխադրություն կատարեք:
Բարենպաստ օրերն են՝ 10, 11, 15, 17 Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 12
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Խեցգետին
Գաղափարները վերածեք իրականության: Մոլորակների ազդեցության տակ մարտից դուք մտածողից կվերածվեք գործողության մարդու: Կզարմացրնեք շրջապատին և ինքներդ ձեզ նախկինում ձեզ ոչ բնորոշ ճվռականությամբ, համառությամբ և ինքնավստահությամբ: Մարտը խոշոր հաղթանակների և նվաճումների ամիս է:
Բարենպաստ օրերն են՝ 9, 13, 23, 26, 27 Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 28, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Առյուծ
Գումարը ծախսեք խելամտորեն: Մարտին աստղերը ձեզ շատ բան կտան: Բայց ամենակարևորը՝ ֆինանսական վիճակը բարելավելու հնարավորություն: Եթե ջանք գործադրեք, ապա փողը կգա շատ արագ և այնքան, որքան ձեզ հարկավոր է: Մի բայց կա սակայն՝ դրանք նույն արագությամբ էլ կծախսվեն, որով և կգան: Պատասխանատու վերաբերվեք ընտանեկան բյուջեին, մի վատնեք:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 5, 8, 11, 15 Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 7, 18
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Կույս
Ցանկություններ պահեք. դրանք իրականություն կդառնան: Սիրելի Կույսեր, մարտը ձեր ամիսն է: Ուշադրություն․ ձեզ կտրվի ուժ, եռանդ, ներշնչանք և ոգևորություն: Սանդուղքը, որքվ բարձրանում էիք դեպի ձեր նպատակը, կվերածվի վերելակի:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3,8,12,15,19 Անբարենպաստ օրերը՝ 22, 24, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Կշեռք
Վայելեք ժամանակը միայնակ՝ ինքներդ ձեզ հետ: Մարտին ընկերների հետ հանդիպումներց և աղմկոտ հավաքույթներից նախընտրելի է հանգիստ ժամանցը կյանքում ամենակարևոր մարդու՝ ձեզ հետ: Ընկղմեք մտքերի, երևակայությունների մեջ, կարդացեք ինքնազարգացման վերաբերյալ գրականություն և կգտնեք տանջող հարցերի պատասխանները:
Բարենպաստ օրերն են՝ 5,8,21,28,30 Անբարենպաստ օրերը՝ 11, 24, 25
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Կարիճ
Վերցրեք կյանքից այն ամենը, ինչ ձեզ տալիս է: Եթե ուզում եք ձեր մասին հրապարակայնորեն հայտարարել, ապա հիմա ճիշտ ժամանակն է: Կարող եք հանրային քննարկման դնել հանրությանը վերաբերող շատ կարևոր հարցեր: Իրական հնարավորություն կա նրանց կյանքը փոխելու դեպի լավը:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 7,11, 29 Անբարենպաստ օրերը՝ 22, 25, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Աղեղնավոր Ա
Պատրաստվեք թռիչքի: Որպեսզի մարտին իրականացնեք «առավելագույն ծրագիրը», ամսվա սկզբին անհրաժեշտ է ազատվել ավելորդ բեռից: Մաքրեք ձեր շուրջը գտնվող տարածքը՝ ազատվեք բնակարանում, աշխատավայրում ավելորդ բաներից, ջնջեք չօգտագործված նյութերը համակարգչում: Եվ այդ դեպքում ձեր «օդապարիկը» կթռնի դեպի անհավատալի բարձունքներ:
Բարենպաստ օրերն են՝ 10,13,15, 29 Անբարենպաստ օրերը՝ 7,9,17
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Այծեղջյուր
Ընդլայնեք ձեր շփման շրջանակը: Ձեր միջավայրում կհայտնվեն անսովոր հայացքների տեր մարդիկ, յուրահատուկ գաղափարների կրողներ: Բաց մի թողեք նրանց հետ շփվելու եզակի հնարավորությունը: Իսկ եթե կարողանաք ընկերանալ, համարեք, որ գտել եք ամենաթանկարժեք գանձը. դուք այդ ընկերությունից շատ օգտակար բաներ կստանաք:
Բարենպաստ օրերն են՝ 5, 7, 9,11, 19,25 Անբարենպաստ օրերը՝ 15, 28, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ. Ջրհոս
Վստահեք ձեր կանխազգացողությանը 100%-ով: Մարտին աստղերի հարմար դասավորության շնորհիվ դուք կսկսեք մարդկանց տեսնել մինչև հոգու խորքը: Բավական է մի քանի բառ փոխանակել նրանց հետ՝ հասկանալու համար, թե իրականում ինչ է թաքնված նրանց խնդրանքների, խորհուրդների կամ առաջարկությունների ետևում: Դուք ճիշտ դաշնակիցներ կընտրեք. կգտնեք այնպիսի մարդկանց, ովքեր ոչ միայն կարող են, այլև ուզում են օգնել ձեզ ցանկացած խնդրի լուծման հարցում:
Բարենպաստ օրերն են՝ 5, 11, 13,28,29 Անբարենպաստ օրերը՝ 8,10,12
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2020 թ․ Ձկներ
Ձեր կյանքում առկա յուրաքանչյուր մարդու ընդունեք որպես ուսուցիչ: Աճի և ներքին վերափոխումների համար էներգիա է անհրաժեշտ: Մարտին դուք կստանաք այն: Մոլորակները փոփոխությունների կմղեն, ընդ որում՝ նշանակալի թե արտաքին, թե ներքին: Համոզված եղեք. դուք կանգնել եք բարգավաճման ուղու վրա:

Гороскоп на март 2020 года для всех знаков зодиака
01.03.2020 Март пройдет под дурманящим влиянием планет. Не поддавайтесь сладким грезам, иначе ничего не добьетесь. Не тратьте время даже на визуализацию своих желаний. Лучше разработайте четкий, продуманный до мелочей план по реализации цели, а затем приступайте к действиям. Если вы чувствуете, что не справляетесь в одиночку, обращайтесь за помощью к близким друзьям.
В период первой декады месяца лучше ограничить общение. В это время нежелательно заключать договоры. Решение наследственных и имущественных вопросов, затрагивающих интересы членов семьи, также отложите на потом.
В том, что жизнь непредсказуемая, нам предстоит убедиться в период второй декады марта. Участником каких бы неожиданных событий вы не стали, сохраните благоразумие и самообладание. Сдерживайте свои эмоциональные порывы, не рубите сплеча. Помните, что все к лучшему.
Тяга к прекрасному в последнюю декаду месяца будет сопровождать вас. Не отказывайте себе в удовольствии посетить концерт, выставку, спектакль. Если вы сами являетесь представителем творческой профессии, задумайтесь над тем, чтобы вступить в клуб по интересам или иное подобное объединение. Вас тепло встретят, и вы почти сразу обзаведетесь новыми друзьями, что подтверждает гармонично расположение планет.
Гороскоп на март 2020 года Овен
Невозможное действительно возможно! В марте вы будете демонстрировать просто чудеса организованности, дисциплины и продуктивности! Как орешки станете щелкать задачки, которые другим оказались не по зубам. Достигнете всех поставленных целей, и даже больше. Установите личные рекорды, завоевав уважение и расположение коллег и руководства.
Благоприятные дни: 7, 9, 12, 14, 21, 29
Неблагоприятные дни: 3, 5,17
Гороскоп на март 2020 года Телец
Сделайте для себя то, о чем давно мечтали! Нет ничего плохого в том, чтобы хоть иногда быть эгоистом и жить в свое удовольствие. А в марте звезды на этом прямо-таки настаивают! Слушайте свои желания и постарайтесь их исполнить.
Благоприятные дни: 8,10,17, 23, 28
Неблагоприятные дни: 3, 13, 27
Гороскоп на март 2020 года Близнецы
Черпайте силы в общении с родными людьми! Девиз месяца звучит так: «Мой дом - моя крепость». Нигде вы не будете чувствовать себя так хорошо и уверенно, как в родных стенах, в окружении близких людей. Займитесь облагораживаем жилища, освежите интерьер, сделайте перестановку.
Благоприятные дни: 10, 11, 15, 17
Неблагоприятные дни: 4, 9, 12
Гороскоп на март 2020 года Рак
Претворяйте идеи в реальность! Под влиянием планет, в марте вы превратитесь из мыслителя в человека действия. Удивите окружающих и себя обычно не свойственными вам решительностью, настойчивостью и уверенностью в своих силах. Март - месяц крупных побед и достижений.
Благоприятные дни: 9, 13, 23, 26, 27
Неблагоприятные дни: 5, 28, 31
Гороскоп на март 2020 года Лев
Расходуйте деньги с умом! В марте звезды дадут вам многое. Но главное - возможность улучшить свое материальное положение. Если вы приложите усилия, деньги станут приходить очень быстро и в том количестве, которое вам необходимо. Есть одно но: уходить они будут с той же скоростью. Отнеситесь ответственно к составлению семейного бюджета, не будьте расточительны.
Благоприятные дни: 3, 5, 8, 11, 15
Неблагоприятные дни: 4, 7, 18
Гороскоп на март 2020 года Дева
Загадывайте желания - они сбудутся! Дорогие Девы, март - ваш месяц! Благопри, подарив вам силы, энергию, вдохновение и энтузиазм. Лесенка, по которой вы поднимались к своей цели, превратится в лифт.
Благоприятные дни: 3,8,12,15,19
Неблагоприятные дни: 22, 24, 30
Гороскоп на март 2020 года Весы
Наслаждайтесь временем наедине с собой! Выходам в свет и шумным посиделкам с друзьями в марте вы предпочтете спокойное времяпрепровождение в компании самого главного человека в жизни - самого себя. Погрузитесь в мысли, фантазии, читайте литературу по саморазвитию - и найдете ответы на мучающие вопросы.
Благоприятные дни: 5,8,21,28,30
Неблагоприятные дни: 11, 24, 25
Гороскоп на март 2020 года Скорпион
Берите от жизни все, что она вам дает! Если вы хотите заявить о себе во всеуслышание, сейчас самое время. Можете вынести на общественное обсуждение важные вопросы, касающиеся многих людей. Есть реальный шанс изменить их жизни к лучшему.
Благоприятные дни: 3, 7,11, 29
Неблагоприятные дни: 22, 25, 31
Гороскоп на март 2020 года Стрелец
Приготовьтесь к взлету! Чтобы выполнить в марте «программу максимум», в самом начале месяца необходимо сбросить лишний груз. Почистите пространство вокруг себя - избавьтесь от ненужных вещей в квартире, на рабочем месте, удалите неиспользуемые папки в компьютере. И тогда ваш «воздушный шар» взлетит до невероятных высот
Благоприятные дни: 10,13,15, 29
Неблагоприятные дни: 7,9,17
Гороскоп на март 2020 года Козерог
Расширяйте круг общения! В вашем окружении появятся люди необычных взглядов на мир, носители оригинальных идей. Не упустите уникальный шанс пообщаться с ними! А если удастся подружиться, считайте, что нашли ценнейший клад: из дружбы вы вынесете массу полезного.
Благоприятные дни: 5, 7, 9,11, 19,25
Неблагоприятные дни: 15, 28, 31
Гороскоп на март 2020 года Водолей
Доверяйте своей интуиции на 100%! Благодаря удачному расположению звезд в марте вы станете видеть людей насквозь. Достаточно обменяться с ними парой слов, чтобы понять, что на самом деле стоит за их просьбами, советами или предложениями. Вы будете правильно выбирать союзников - найдете людей, которые не только могут, но и хотят вам помочь в решении любых задач.
Благоприятные дни: 5, 11, 13,28,29
Неблагоприятные дни: 8,10,12
Гороскоп на март 2020 года Рыбы
Воспринимайте каждого человека в своей жизни как учителя! Для роста и внутренних трансформаций необходима энергия. В марте вы ее получите. Планеты будут подталкивать к переменам, причем значительным, как внешним, так и внутренним. Будьте уверены: вы встали на путь процветания!