Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 17-23-ը 2020 թ․
Շաբաթվա սկիզբը կապված է մասնագիտական ոլորտում հաջողությունների հետ: Լսեք փորձառու գործընկերոջ խորհուրդներին, բայց ամբողջովին մի ապավինեք նրա կարծիքին: Կենցաղային խնդիրների քանակը կհասնի գագաթնակետին, փող հայթհայթեք դրանք շտկելու համար: Չորեքշաբթին և հինգշաբթին լավ ժամանակահատված է համարձակ գաղափարներ կյանքի կոչելու համար: Ֆինանսական ոլորտը կարող է տուժել չար մարդկանց ստոր գործողության պատճառով: Շաբաթվա վերջը նվիրեք ձեր զգեստապահարանի թարմացնելուն և գեղեցկության սրահ այցելելուն: Վերահսկեք զգացմունքները, որպեսզի չփչացնեք ձեր գործարար հեղինակությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Ցուլ
Երկուշաբթին և երեքշաբթին կբերեն լավ նորություններ, կարիերայի վերընթաց կարձանագրվի: Չի բացառվում շահութաբեր ներդրումներ անշարժ գույքի մեջ, երեխայի ծնունդ: Միայն թե վատ ինքնազգացողությունը կարող է մտահոգության տեղիք տալ: Մի փոքր հանգստացեք: Շաբաթվա միջնամասը մենության շրջան է: Հաղորդակցության պակասը Ցուլի համար անսովոր երևույթ է, բայց դա օգուտ կտա նրան: Ավելի շատ ուշադրություն կպահանջի նյութական ոլորտը: Հանգստյան օրերը նվիրեք ստեղծագործական նախագծերին: Ձեր տաղանդները ի ցույց դրեք հարազատներին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Երկվորյակ
Շաբաթվա սկզբին կոսմետիկ ընթացակարգեր, վիրահատություններ մի պլանավորեք: Զբաղվեք առօրյա գործերով: Մի հուսահատվեք, եթե ձեզ չեն վստահում խոշոր նախագծեր: Առայժմ դուք պետք է փորձ ձեռք բերեք: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի ցանկացած գործի նվիրվեք խանդավառությամբ: Վերանայեք ձեր սննդակարգը՝ ստամոքս-աղիքային համակարգի աշխատանքը կարգավորելու համար: Շաբաթվա վերջին տաք պահեք ձեզ, որպեսզի միջանցիկ քամիներից չմրսեք: Չեն բացառվում մեջքի, պարանոցի ցավեր: Աշխատանքը հաճույք կպատճառի: Շրջապատի մարդիկ առատաձեռն կլինեն հաճոյախոսությունների մեջ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Խեցգետին
Երկուշաբթի և երեքշաբթի լրջորեն հոգ տարեք ձեր առողջության մասին: Ներարկումներ արեք, ամրապնդեք իմունային համակարգը, մերսման գնացեք, որպեսզի ազատվեք ոտքերի ու մեջքի ցավերից: Համագործակցեք վստահելի բժիշկների, մասնագետների հետ: Չորեքշաբթի գործուղում մի պլանավորեք: Գնումներ կատարելիս մի՛ բացեք ձեր դրամապանակն այն դեպքում, երբ դրա անհրաժեշտությունը չկա: Աշխատեք ռոմանտիկ հարաբերությունների վրա: Հանգստյան օրերը հիասթափություն կբերեն նրանց, ովքեր պատրաստվում են ժամադրությունների: Երեկոյան զբաղվեք հոբբիով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Առյուծ
Շաբաթվա սկիզբը հաճելի հանդիպումներ կբերի հին ընկերների և ծանոթների հետ, որոնց դուք տարիներ չեք տեսել: Անձնական կյանքը կբարելավվի նրանց համար, ովքեր փորձում են ազատվել ճնշող միայնությունից: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի ստիպված կլինեք մտածել ինքնատիրապետման մասին: Տեղը դրեք այն մտերիմներին, ովքեր իրենց շատ բան են թույլ տալիս, բայց մի վիճեք նրանց հետ: Առողջության հետ ամեն ինչ լավ կլինի: Շաբաթվա վերջին հոգ տարեք կենցաղային և ֆինանսական խնդիրների մասին: Ապավինեք միայն ձեր սեփական ուժերին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Կույս
Երկուշաբթի և երեքշաբթի հրաժարվեք գնումներից, որպեսզի չվատթարացնեք արդեն իսկ ծանր ֆինանսական իրավիճակը: Վերականգնված բարեկամությունը կամ ռոմանտիկ հարաբերությունը կբարձրացնեն ձեր տրամադրությունը: Շաբաթվա կեսին ծրագրեք կարևոր բանակցություններ: Նրանց, ովքեր գործուղման կգնան, խորհուրդ է տրվում հետևել սննդակարգին: Աշխատանքի վայրում դուք ստիպված կլինեք դիվանագիտական դիրք զբաղեցնել: Շաբաթ և կիրակի օրը ծանոթություն կբերի հետաքրքիր մարդու հետ, և այդ շփումը հաճույք կպատճառի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Կշեռք
Շաբաթը սկսեք ինտենսիվ մարզվելով: Աշխատանքի վայրում հաջողությունը կժպտա բոլոր Կշեռքներին: Նրանց պահպանողականությունը շահեկան կլինի: Այդ նույն հատկությունը կարող է խանգարել անձնական կյանքում: Ապրեք զգացմունքներով, որպեսզի «ռոբոտ» չհամարեն: Չորեքշաբթին և հինգշաբթին այն ժամանակաշրջանն է, որն առավելապես նվիրված է ինքնատիրապետման կարողությունը կատարելագործեու համար: Վեճերը բղավելով չես լուծի։ Անձնական կյանքում նորարարության պակաս կա։ Այն ինքներդ բերեք գործընկերների հետ հարաբերություններում: Շաբաթավերջին աշխատեք հանգստանալ: Էներգիա ստացեք սիրելիների հետ շփվելուց:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Կարիճ
Երկուշաբթի և երեքշաբթի գործողություններն ուղղեք ռոմանտիկ հարաբերություններին, որոնք կարող են ավարտվել, եթե ազնիվ չլինեք զուգընկերոջդ հետ: Աշխատանքի վայրում բոլոր ծրագրերի իրականացման համար պետք է արագություն հավաքել: Շաբաթվա կեսը ուրախալի կլինի ֆինանսական իրավիճակի բարելավման առումով: Խորհուրդ է տրվում հանգստանալ՝ մասնակցելով մշակութային միջոցառմների: Աշխատավայրում պահպանեք չեզոքություն: Շաբաթ և կիրակի օրերը նվիրեք մարսողական համակարգի կարգավորմանը: Մասնագիտական ոլորտում խիստ ակտիվություն մի ցուցաբերեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Աղեղնավոր
Շաբաթվա սկզբին ամեն ջանք գործադրեք կանխելու համար կոպիտ սխալները ֆինանսական ոլորտում: Միայն այն Աղեղնավորները, ովքեր կլսեն իրենց ներքին ձայնին, այս ծանր ժամանակահատվածում կարող են գոյատևել առանց ծանր կորուստների: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի պետք է սկսեք բուժել քրոնիկ հիվանդությունները: Այս օրերը հնարավորություն կտան ընկղմվել ռոմանտիկայի գիրկը, զբաղվել հոգևոր գործերով: Շաբաթվա ավարտը լավ ժամանակ է ընկերոջ հետ անկեղծ զրույցի համար: Հաջողությունը ձեզ կուղեկցի բոլոր նախաձեռնություններում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Այծեղջյուր
Երկուշաբթի և երեքշաբթի զբաղվեք ստեղծագործական ծրագրերով և կուտակված կենցաղային խնդիրները վերացնելով: Փակեք ձեր աչքերը շրջապատող մարդկանց գռեհիկ պահվածքի վրա, հակառակ դեպքում բացասական հույզերի փոթորիկից չեք կարող խուսափել: Չորեքշաբթի օրը դժվար կլինի կենտրոնանալ աշխատանքի և անձնական հրատապ խնդիրների վրա: Մի ճախրեք ամպերի մեջ: Հանգստյան օրերը նվիրեք հավակնոտ ծրագրերի իրականացմանը: Այդ հարցում ձեզ կօգնի ազդեցիկ ընկերը: Անհատական կյանքում կարող է ձանձրույթ տիրել, բայց հարաբերությունները մի կտրեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը. Ջրհոս
Շաբաթը սկսվում է զուգընկերոջ հետ հարաբերություններում կրքի բռնկմամբ: Հիմնականում, դուք նույնպես փոփոխություն եք ցանկանում, բայց դրանք համպատրաստից իրականացնելը վտանգավոր է: Լավ արդյունք կբերեն արյունատար համակարգի բարելավմանն ուղղված ընթացակարգերը: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի հոգ տարեք ձեր արտաքինի և առողջության բարելավման մասին: Անձնական կյանքում չի բացառվում տհաճ անակնկալ ընտրյալից, բայց հարկավոր չէ ճանճից փիղ սարքել: Հանգստյան օրերին Ջրհոսները հեշտորեն կհաղթահարեն բարդ տեխնիկական խնդիրները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 17-23-ը․ Ձկներ
Երկուշաբթին և երեքշաբթին շատ լավ ժամանակ են մեծ նախագծեր սկսելու համար, բայց թողեք դրանք, երբ կբախվեք առաջին իսկ դժվարությանը: Այս օրերը կարող են նվիրվել լայն ամենին, ինչը կարևոր է Ձկների համար: Շաբաթվա կեսին հնարավորություն կլինի առանց ռիսկի ուրիշներին ցույց տալ ձեր տպավորիչ ներուժը: Մտերիմների հետ շփվելիս զուսպ եղեք, որպեսզի չվիրավորեք նրանց կոշտ խոսքով: Աշխատանքի վայրում հետևեք ավելի վաղ կազմված պլանին: Շաբաթ և կիրակի օրերին վերահսկեք իրավիճակը ձեր անձնական կյանքում:

Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 года
Начало недели связано с успехами на профессиональном поприще. Прислушайтесь к совету опытного коллеги, но полностью на его мнение не полагайтесь. Количество бытовых проблем достигнет пика, ищите деньги для их устранения. Среда и четверг – хорошее время для реализации смелых идей. Финансовая сфера может пострадать из-за коварных деяний недоброжелателей. Конец недели посвятите смене гардероба и посещению салона красоты. Контролируйте эмоции, чтобы не испортить деловую репутацию.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Телец
Понедельник и вторник принесут хорошие вести, карьерный взлет. Не исключены выгодные инвестиции в недвижимость, рождение ребенка. Только плохое самочувствие станет поводом для беспокойства. Отдохните немного! Средина недели – период уединения. Дефицит общения – непривычное явление для Тельца, но оно пойдет ему на пользу. Больше внимания потребует материальная сфера. Выходные посвятите творческим проектам. Продемонстрируйте родным свои таланты.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Близнецы
На начало недели не планируйте косметические процедуры, операции. Займитесь рутинными делами. Не расстраивайтесь, если вам не доверяют крупные проекты. Пока вам нужно набраться опыта. В среду и четверг за все дела беритесь с энтузиазмом. Пересмотрите рацион питания, чтобы наладить работу ЖКТ. В конце недели утеплитесь, чтобы не простыть на сквозняках. Не исключены боли в спине, шее. Работа будет приносить удовольствие. Окружающие будут щедры на комплименты.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Рак
В понедельник и вторник всерьез займитесь здоровьем. Сделайте прививку, укрепите иммунную систему, сходите к массажисту, чтобы избавиться от болей в ногах, спине. Сотрудничайте с проверенными врачами, специалистами. На среду не планируйте командировку. Отправляясь на шопинг, не открывайте кошелек тогда, когда в этом нет необходимости. Поработайте над романтическими отношениями. Выходные принесут разочарование тем, кто собрался на свидание. Вечером займитесь хобби.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Лев
Начало недели принесет приятные встречи со старыми друзьями и знакомыми, которых вы не видели годами. Наладится личная жизнь у тех, кто пытается избавиться от удручающего одиночества. Среда и четверг вынудят вас вспомнить о самоконтроле. Поставьте на место близких, которые позволяют слишком много, но не ссорьтесь с ними. Здоровье будет крепким. В конце недели займитесь бытовыми и финансовыми вопросами. Рассчитывайте только на собственные силы.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Дева
В понедельник и вторник откажитесь от шопинга, чтобы не усугубить и без того сложную финансовую ситуацию. Настроение поднимет возобновленная дружеская или романтическая связь. На средину недели запланируйте важные переговоры. Тому, кто отправится в командировку, рекомендуется откорректировать рацион питания. На работе придется занять позицию дипломата. Суббота и воскресенье принесут знакомство с интересным человеком, общение с которым принесет удовольствие.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Весы
Неделю начните с интенсивных тренировок. На работе удача улыбнется всем Весам. На руку им сыграет их консерватизм. Эта же черта может помешать счастью в личной жизни. Живите чувствами, чтобы вас не сочли «роботом». Среда и четверг – время, которое лучше посвятить оттачиванию мастерства самоконтроля. Криками конфликт не устранить. В личной жизни не хватает новизны. Внесите ее в отношения с партнером самостоятельно. В выходные не поддавайтесь унынию. Черпайте энергию от общения с близкими.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Скорпион
Понедельник и вторник посвятите работе над романтическими отношениями, которые могут закончиться, если вы не будете честны с партнером. На работе для реализации всех планов придется ускориться. Средина недели порадует улучшением финансовой ситуации. Расслабиться желательно, посетив культурное мероприятие. В коллективе придерживайтесь нейтралитета. Субботу и воскресенье посвятите нормализации работы ЖКТ. На профессиональном поприще не зазнавайтесь.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Стрелец
В начале недели приложите максимум усилий, чтобы не допустить грубые ошибки в финансовой сфере. Это сложный период пережить без больших потерь смогут только те Стрельцы, которые будут прислушиваться к своей интуиции. В среду и четверг приступите к лечению хронических заболеваний. Эти дни подарят шанс погрузиться с головой в романтику, заняться духовными практиками. Конец недели – хорошее время для откровенного разговора с другом. Удача поддержит вас во всех начинаниях.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Козерог
В понедельник и вторник займитесь творческими проектами и устранением накопившихся бытовых проблем. Закрывайте глаза на вульгарное поведение людей в близком окружении, иначе бури негативных эмоций не миновать. В среду будет сложно сконцентрироваться на работе и личных неотложных заботах. Не витайте в облаках! Выходные посвятите реализации грандиозных проектов. В этом вам поможет влиятельный товарищ. Личная жизнь может навеять скуку, но не рубите с плеча.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Водолей
Начнется неделя с огня страсти в отношениях с партнером. В остальном вы тоже захотите перемен, но притягивать их за уши опасно. Хороший результат принесут процедуры, направленные на улучшение работы кровеносной системы. В среду и четверг займитесь внешним видом и укреплением здоровья. В личной жизни не исключен неприятный сюрприз от избранника, но раздувать из мухи слона не нужно. На выходных Водолей быстро справится со сложными техническими заданиями.
Гороскоп на неделю с 17 по 23 февраля 2020 Рыбы
Понедельник и вторник – хорошее время для старта больших проектов, но бросайте их, столкнувшись с первыми сложностями. Эти дни можно посвятить переосмыслению всего, что для Рыб важно. Средина периода подарит шанс без риска продемонстрировать окружающим свой впечатляющий потенциал. В общении с близкими будьте сдержанными, чтобы не ранить их колким словом. В субботу и воскресенье возьмите под контроль ситуацию в личной жизни. На работе следуйте составленному ранее плану.