Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 10-16-ը 2020 թ․
Ձեր ուժերը, կարողությունները և հմտությունները լիարժեք պահանջարկ կունենան: Բայց դուք, կարծես, շատ եք խրվել մանրուքների և մանրամասների մեջ և դա չեք նկատելու: Հաղթահարեք դրանք աստիճանաբար, չարժե մշտական աշխատանքային հերթապահություն սահմանել: Կարող եք նետվել հերոսությունների և արկածախնդրությունների գիրկը, սակայն այդ մղումներն ավելի լավ է զսպեք: Ուրբաթ օրը սկսած գործը պետք է ավարտվի նույն օրը։ Եթե չեք կարողանալու մեկ օրում տեղավորել, ապա ավելի լավ է հետաձգել ապագային: Հանգստյան օրերին տնային աշխատանքները միայն կբարձրացնեն ձեր տրամադրությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Ցուլ
Այս շաբաթ ստիպված կլինեք ինչ-որ բան փոխել: Կամ սիրելիների հետ հարաբերություններում կամ աշխատավայրում՝ գործընկերների հետ: Հակառակ դեպքում դուք կձանձրանաք և կկորցնեք հետաքրքրությունը: Չորեքշաբթի օրը փորձեք զերծ մնալ ագրեսիայից և բացասական դրսևորումներից: Մարեք բորբոքված կրքերը և շրջապատողների ուշադրությունը սևեռեք հաճելի մտքերի վրա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին նոր տեղեկության ի հայտ գալով, հնարավոր է, անսպասելի շրջադարձ դեպի լավը գործընկերային հարաբերություններում կամ դատական գործերում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Երկվորյակ
Շաբաթվա սկզբի քրտնաջան աշխատանքը ձեզ կարող է մի փոքր հոգնեցնել, բայց գերազանց ֆինանսական հեռանկարները ձեզ համար ավելի պարզ և հաճելի կդառնան, ինչը կփոխհատուցի բոլոր դժվարությունները: Հինգշաբթի օրն արժե իջեցնել աշխատանքային լարված ռիթմը և հանգստանալու ժամանակ գտնել: Ուրբաթ օրը շատ խնդիրներ իրենց լուծումը կստանան: Սիրելի մարդը ձեզ կուրախացնի, իսկ սերը կոգեշնչի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Խեցգետին
Շաբաթը կարող է շատ բարենպաստ լինել ձեզ համար, նույնիսկ նվազագույն ջանքերը կարող են բերել էական արդյունքների: Դուք ստիպված կլինեք կատարել արտառոց գործողություններ, այնուամենայնիվ, դրանք խոստանում են լինել ճշգրիտ էությամբ և կատարմամբ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ստիպված կլինեք զբաղվել ընկերների խնդիրներով: Եվ իսկապես կարող եք օգնել նրանց: Ուրբաթ օրը շրջապատի հետ փոխըմբռնումը կատարյալ կլինի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Առյուծ
Շաբաթը բարենպաստ է նոր գործերի, համախորհներ ու գործընկերներ գտնելու համար: Միակ բանը, որը կարող է մթագնել ձեր տրամադրությունը, ուշացումները և թյուրիմացությունն է, այնպես որ փորձեք հաշվարկել ժամանակը ուղևորությունների պարագայում: Իսկ խոսակցությունների և հանրային ելույթների դեպքում ցանկալի է չչարաշահել սուր խոսքը: Սիրահարվելը միշտ չէ, որ նպաստում է աշխատանքում կենտրոնանալուն: Հանգստյան օրերին ձեր նշանաբանն է. «Պահպանել ոսկե միջինը»:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Կույս
Այս շաբաթ լավ ժամանակաշրջան է թշնամիների հետ հաշտվելու և նոր ընկերներ ձեռք բերելու համար: Անկեղծությունը, բարությունը և մեծահոգությունը ձեզ անսպասելի հաջողություն կբերեն: Երկուշաբթի և երեքշաբթի, արժե ժամանակավորապես նեղացնել ընկերների շրջապատը, մի ծախսեք ձեր էներգիան խոսակցությունների վրա: Հինգշաբթի ձեր ցանկությունները կկատարվեն, եթե դրանք ամբողջովին ֆանտաստիկ չեն: Ուրբաթ օրվա նշանաբան է. «Հանգիստություն և միան հանգստություն», անկախ ամեն ինչից, պահպանեք սառնասրտություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Կշեռք
Ձեզ սպասում են ակնկալել հաջողություններ մասնագիտական ոլորտում և գործերում: Շաբաթվա աշխատանքի ծավալը ձեզ չի զարմացնի և չի էլ վախեցնի: Միայն աշխատանքի արդյունքը կարող է ձեզ տխրեցնել, բայց դուք չափազանց քննադատաբար եք ձեզ վերաբերվում: Եղեք օբյեկտիվ: Երեքշաբթին հաջողակ, ռիսկի դիմելու և արագ որոշումներ կայացնելու օր է: Չորեքշաբթի կարող եք լարվածություն զգալ աշխատավայրում: Ավելի լավ է լռել, քան հարաբերություններ պարզել: Հանգստյան օրերից մեկն անցկացրեք քաղաքից դուրս, դահուկ քշեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Կարիճ
Գալիս է բարենպաստ ժամանակահատված ՝ բազմաթիվ ձեռնարկների իրականացման համար: Դուք կլինեք եռանդուն, ակտիվ, ստեղծագործ: Բացահայտելով ձեր ստեղծագործական ներուժը՝ մեծ գումար կաշխատեք: Գործերը հեշտությամբ կընթանան, միայն անհրաժեշտ է, որ ձեր էներգիան ճիշտ հունով ուղղեք՝ իրադարձությունների հոսքում պահպանելով սեփական ընթացքը: Այս շրջանում ձեզ համար հեշտ կլինի բարձրանալ կարիերայի սանդուղքով, հարստանալ, երջանկացնել սիրելիին: Հաջողությունը ձեզ աջակցի ճանապարհորդելիս:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Աղեղնավոր
Այս շաբաթը ձեզ նոր ուժեր կտա նպատակներին հասնելու համար: Ձեզ սպասում է զգալի առաջխաղացում գործերում: Երեքշաբթի կարող եք հասնել նրան, ինչի մասին երազում էիք, և դրա համար մեծ ջանքեր չետք է գործադրեք: Ուրբաթ գործուղումները և հանդիպումները սպասվող արդյունքներ չեն բերի, ավելի լավ է այդ օրը նվիրեք ամենօրյա աշխատանքին: Շաբաթ օրը խորհուրդ է տրվում շրջապատի հետ բախումներ չունենալ: Ավելի լավ է չվիճել և համաձայնվել, բայց շարունակեք հանգիստ ամեն ինչ անել ձեր ուզածով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Այծեղջյուր
Այս շաբաթը կարող է գոհացնել երկարատև ծրագրի իրականացմամբ: Շատ բան կախված կլինի ձեր վճռականությունից: Եթե ցանկանում եք հաջողության հասնել, ապա պետք է կողմորոշվեք սկզբունքների մեջ և հստակ պարզեք, թե ինչ եք ուզում և ինչ պայմաններով: Չորեքշաբթին կլինի հաճելի և իրադարձոիթյուններով լի օր․ավելի շատ շփվեք մարդկանց հետ, նրանց հաճոյախոսություններ արեք: Եթե կան խնդրանքներ ղեկվարին, ապա կարող եք հանգիստ դիմել նրան, քանի որ արդյունքը դրական կլինի: Հինգշաբթի մի մոռացեք ձեր ընտանիքի մասին: Ուրբաթը լավ օր է կառուցողական առաջարկությունների համար, բայց լսեք գործընկերների խորհուրդները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը. Ջրհոս
Այս շաբաթ կյանքի շատ ոլորտներում նորացման ժամանակաշրջան է: Պետք չէ տեղում դոփել, անհրաժեշտ է առաջ շարժվել: Երեքշաբթին կարող է ձեզ հաճույք պատճառել ընկերների և համախոհների հետ շփումներով: Հինգշաբթի և ուրբաթ կկարողանաք դրսևորել պրոֆեսիոնալիզմ և ձեր անփոխարինելիությունը, ինչը կարող է հանգեցնել հաճելի պարգևի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 10-16-ը․ Ձկներ
Բախտը որոշել է ժպտալ ձեզ․ այս շաբաթ ավելի քիչ հագեցած կլինի, քան անցյալը: Կհայտնվի նաև ազատ ժամանակ, մի փոքր հանգստանալու և թուլանալու հնարավորություն: Նայեք կյանքին իրատեսորեն: Աշխատեք չգցել ինքնագնահատականը: Հինգշաբթի նոր վաստակի հնարավորություն կստեղծվի:

Гороскоп на неделю для Всех Знаков Зодиака с 10 февраля по 16 февраля
Ваши силы, умения и способности будут в полной мере востребованы. Но вы, похоже, слишком погрязли в мелочах и частностях, чтобы это заметить. Разбирайтесь в них постепенно, не стоит устраивать бессменные трудовые вахты. Вас может потянуть на подвиги и авантюры, эти порывы лучше сдерживать. Начатое в пятницу, должно быть в пятницу же и закончено, то, что невозможно уместить в один день, лучше отложить на будущее. Домашние хлопоты в выходные только повысят вам настроение.
На этой неделе вам придется что-то менять. Или в отношениях с близкими людьми, или с коллегами по работе. Иначе вам станет скучно и неинтересно. В среду постарайтесь не допускать агрессии и негатива. Гасите накал страстей и переключайте внимание окружающих на приятные мысли. Во второй половине недели возможен неожиданный поворот к лучшему в партнерских отношениях или судебных делах за счет появления совершенно новой информации.
Напряженная работа в начале недели может вас немного утомить, но отличные финансовые перспективы станут для вас яснее и приятнее, что окупит все тяготы. В четверг стоит снизить напряженный ритм работы и выкроить время для отдыха. В пятницу многие проблемы найдут свое решение. Любимый человек вас порадует, а любовь окрылит.
Неделя может оказаться для вас весьма благоприятной, и даже минимальные усилия способны будут принести существенные результаты. Вам предстоит совершать неординарные поступки, впрочем, они обещают быть точны по исполнению и правильны по сути. Во второй половине недели вам придется разбираться с проблемами друзей. И вы действительно сможете помочь. В пятницу взаимопонимание с окружающими будет идеальным.
Неделя благоприятна для новых дел, поиска партнеров и единомышленников. Единственное, что может омрачить ваше настроение, это опоздания и недоразумения, поэтому постарайтесь рассчитывать время, связанное с поездками и перемещениями «с запасом». А в разговорах и публичных выступлениях нежелательно злоупотреблять остротами. Влюбленность не всегда способствует сосредоточенности в работе. Ваш девиз в выходные: «держаться золотой середины».
Эта неделя — удачное время для примирения с врагами и обретения новых друзей. Искренность, доброта и щедрость принесут вам неожиданный успех. В понедельник и вторник стоит временно сузить круг общения, не расходуйте силы на болтовню. В четверг ваши желания начнут исполняться, если они не совсем фантастичны. Девиз на пятницу: «Спокойствие и только спокойствие», что бы ни случилось, сохраняйте хладнокровие.
Вас может ожидать успех в профессиональной сфере и в бизнесе. Объем работы на неделю не удивит вас и не испугает. Могут огорчить лишь результаты труда, но вы слишком критичны к себе. Будьте объективны. Вторник — удачный день для риска и принятия быстрых решений. В среду вы можете почувствовать напряжение в коллективе. Лучше промолчать, чем выяснять отношения. Проведите один из выходных за городом, покатайтесь на лыжах.
Наступает благоприятный период для реализации многих начинаний. Вы будете энергичны, активны, изобретательны. Раскрывая свой творческий потенциал, вы хорошо заработаете. Дела пойдут легко, надо будет только направлять свою энергию в нужное русло, поддерживая собственное движение в потоке событий. В это время вам легко будет подняться по служебной лестнице, разбогатеть, сделать счастливым любимого человека. Фортуна будет благосклонна к вам и в путешествиях.
Эта неделя подарит вам новые силы для достижения поставленных целей. Вас ожидает значительное продвижение в делах. Во вторник вы сможете достичь того, о чем мечтали, причем на это не придется затрачивать много усилий. В пятницу поездки и встречи не принесут ожидаемых результатов, лучше посвятить этот день обычной работе. В субботу желательно не вступать в конфликт с окружающими открыто. Лучше не спорьте и соглашайтесь, но продолжайте спокойно делать все по-своему.
Эта неделя может порадовать осуществлением давнего проекта. Многое будет зависеть от вашей целеустремленности. Если вы хотите достичь успеха, то вам необходимо определиться с принципами и четко выяснить, чего вы хотите и на каких условиях. Среда — приятный и наполненный событиями день, больше общайтесь с людьми, говорите им комплименты. Если есть просьбы к руководству, можете смело с ними обращаться, так как результат будет положительным. В четверг не забывайте о своей семье. Пятница — удачный день для конструктивных предложений, однако прислушайтесь к советам коллег.
На этой неделе наступает благоприятный момент для обновления во многих жизненных сферах. Не стоит топтаться на месте, нужно двигаться вперед. Вторник может подарить радость общения с друзьями и единомышленниками. В четверг и пятницу вам удастся продемонстрировать профессионализм и свою незаменимость, что может обернуться для вас приятным вознаграждением.
Госпожа Фортуна решила улыбнуться вам, эта неделя, скорее всего, окажется менее наряженной, чем прошедшая. Появится и свободное время, и возможность немного отдохнуть и развеяться. Смотрите на жизнь реально. Постарайтесь не занижать самооценку. В четверг появится возможность нового заработка.