Շաբաթվա աստղագուշակ․ 2019թ․ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը
Այս ամանորյա ժամանակահատվածում կենտրոնացեք բացօթյա ակտիվ հանգստի վրա, փնտրեք նոր հետաքրքրություններ: Այս ժամանակահատվածը նպաստավոր է հեռավոր ճանապարհորդությունների համար: Հունվարի 1-3-ը ժամանակ գտնեք ընկերների հետ հանդիպելու համար, սա հին ընկերների և հոգեհարազատ մարդկանց հետ ակտիվ շփման շրջան է: Հունվարի 3-5-ը օգուտակար կլինեն զբոսանքները, կարճ ուղևորությունները, նոր բան սովորելը և երեխաների հետ համատեղ ստեղծագործական նախագծերի մասնակցելը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Ցուլ
Դեկտեմբերի վերջին ժամանակն է ձեռնամուխ լինել մի բանի, որը տակնուվրա է անում ձեր երևակայությունը, ինչին նախկինում պարզապես ռիսկ չէիք անի մոտենալ: Հունվարի 1-5-ը ժամանակն անցկացրեք ձեր երկրորդ կեսի կամ լավագույն ընկերոջ ընկերակցությամբ: Այս ժամանակահատվածը բարենպաստ է նաև լուրջ հարաբերությունների սկիզբի, կյանքում ռոմանտիկ գծի զարգացման և ամուսնական կապերի ամրապնդման համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Երկվորյակ
Ամանորյա այս շաբաթվա ընթացքում ակնկալվում է զգալիորեն ակտիվացնել օգտակար և հաճելի ծանոթությունները: Հաղորդակցության, հանդիպումների, համատեղ գործերի և փոխադարձ աջակցության ամենաարդյունավետ ժամանակահատվածը հունվարի 2-5-ն է: Այս շրջանը բարենպաստ է լուրջ հարաբերությունների սկիզբի, կյանքում ռոմանտիկ գծի զարգացման և ամուսնական կապերի ամրապնդման համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Խեցգետին
Բազմաթիվ խնդիրներ, որոնք արդիական են եղել երկար ժամանակ, կարելի է լուծել այս շաբաթվա սկզբին: Այժմ դուք կկարողանաք բարելավվել ձեր ֆինանսական իրավիճակը և կատարել որակյալ, հաջող ձեռքբերումներ: Մոլորակների ազդեցության ներքո դուք դեպի փոփոխություն շարժվելու ցանկություն կզգաք և նույնիսկ ռիսկերի կգնաք, եթե հաջողության հասնելու համար դա անհրաժեշտ լինի: Նման պատրաստակամությունը շատ օգտակար կլինի և կփոխհատուցի ձեզ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Առյուծ
Ամանորյա այս ժամանակահատվածում ժամանակն է հետաձգել աշխատանքային անելիքները և զբաղվելու ձեր սիրած գործերով ու զվարճանալ: Դուք կկարողանաք իրականացնել բազմաթիվ գաղափարներ: Ժամանակ կգտնեք նաև ընտանի կենդանիներով զբաղվելու համար: Ինքներդ ձեզ ուրախացրեք արտաքին տեսքի վրա ուշադրություն դարձնելով՝ վարսահարդարում, մատնահարդարում, սոլյարի: Հունվարի 1-5-ն ավելի լավ և հետաքրքիր է հանգստանալ ձեր սիրելիի հետ: Օրինակ, կատարեք հաճելի ճանապարհորդություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Կույս
Տան մթնոլորտը բավականին հաճելի կլինի, իսկ ինտերիերը թարմացնելու ժամանակը դեռ կգա: Հունվարի սկզբին ձեր տան դռները բաց կլինեն ընկերների համար: Երեխաների հետ հարաբերություններում ավելի հեշտ կլինի հասնել փոխըմբռնման: Համատեղ խաղերը, պարապմունքները, ստեղծագործական փորձերը ձեզ ավելի կմոտեցնեն: Հարազատների հետ հարաբերությունները կլինեն ներդաշնակ և ջերմ: Եթե այս պահին ձեր սիրելիների ընկերները օգնություն խնդրեն ձեզանից, մի՛ մերժեք. ձեզ անծանոթ մարդու նկատմամբ որևէ բարիք գործելով՝ դուք ի դեմս նրա կգտնեք հավատարիմ ընկեր և խորհրդատու:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Կշեռք
Այս շաբաթ լավ է ընտանեկան հավաքույթների, նոր բաղադրատոմսեր համտեսելու կամ տան համատեղ բարեկարգման համար: Ձեզ մոտ կառաջանա հասարակական կյանքին մասնակցելու, հաղորդակցվելու ցանկություն: Հարազատների և նրանց ընկերների հետ հանդիպումները կլինեն անհոգ և աղմկոտ: Դուք կլինեք ուշադրության կենտրոնում: Նվեր կստանաք ձեր ծնողներից և լավագույն ընկերներից: Ամենայն հավանականությամբ, դա կլինի օգտակար մի բան առօրյա կյանքում, բայց Կշեռքին ոչ այնքան անհրաժեշտ: Նույնիսկ եթե նվերը ձեզ դուր չգա, մի մոռացեք շնորհակալություն հայտնել: Դա նվիրատուներին մեծ հաճույք կպատճառի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Կարիճ
Այս շաբաթ լի կլինի հաճելի անակնկալներով: Հարազատների հետ հարաբերությունները հրաշալի կլինեն: Սա լավ ժամանակ է հին վիրավորանքները ներելու համար: Նոր ծանոթությունները նույնպես շատ հաջողակ կլինեն և կունենան երկարաժամկետ բարեկամության վերածվելու բոլոր հնարավորությունները: Կարող եք նաև որևէ ուղևորություն կատարել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Աղեղնավոր
Ձեզ համար դժվար կլինի դիմակայել տարբեր զվարճանքի միջոցառումների գայթակղություններին: Նոր բան փորձելու և զվարճանքի և տոնակատարության համար գումար ծախսելու ցանկությունը շատ մեծ է: Ռոմանտիկ բնույթի արկածները հնարավոր կլինեն արտասահման մեկնելիս:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Այծեղջյուր
2019-ի դեկտեմբերի վերջը և 2020-ի հունվարի սկիզբը հագեցած կլինեն ընկերների, գործընկերների և նախկին աշխատակիցների հետ շփումով: Արտասահմանցի գործընկերների հետ գործարար կապերը կարող են վերածվել բարեկամականի: Այս ընէացքում կարող եք բազմաթիվ հետաքրքիր ծանոթություններ ունենալ համացանցում։ Արժե հիշել, որ մեծ թվով մարդկանց հետ փոխգործակցությունը ձեզ օգնում է փոխվել, դառնալ ավելի ուժեղ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը. Ջրհոս
Դուք չպետք է մերժեք ընկերական երեկույթի հրավերները. զվարճանքը ձեզ օգուտ կբերի: Հոգ տարեք ձեր առողջության մասին․ մի չարաշահեք ալկոհոլը և ճարպային սնունդը: Եղեք ակտիվ, մի վախեցեք արտահայտել ձեր տեսակետը և նույնիսկ, երբեմն, զվարճանալ: Ձեր անկեղծ զգացմունքները կօգնեն ստեղծել լավ ծանոթների նոր շրջանակ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 30-ից 2020 թ․ հունվարի 5-ը․ Ձկներ
Ձկներն այժմ կարող են ստանալ այն ամենը, ինչ ցանկանում են։ Դրա համար անգամ անհրաժեշտ չի լինի հատուկ ջանք գործադրել: Պարզապես բարձրաձայնեք ձեր ցանկությունները և հանգիստ սպասեք դրանց իրականացմանը: Պարզապես համոզված եղեք, որ ճշգրիտ ձևակերպում եք դրանք: Անորոշ, լիարժեք չձևվակերպված երազանքները դժվար թե մարմնավորվեն: Եթե հավատում եք հրաշքների, ապա դրանք անպայման տեղի կունենան ձեր կյանքում:

Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года
30.12.2019 С 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года - растущая Луна. Окунитесь в атмосферу праздника. В этот новогодний период много времени займут походы в гости, встречи, приятные знакомства, общение с родственниками, друзьями и осуществление совместных планов. Дети будут активно общаться со сверстниками, не исключены романтические переживания. Новый год благоприятствует свиданиям, а одиноким людям судьба подарит возможность завести интересное знакомство.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Овен
В этот новогодний период ориентируйтесь на активные виды отдыха, ищите новые увлечения. Это время благоприятствует дальним путешествиям. С 1 по 3 января найдите время для встречи с друзьями, это период активного общения со старыми приятелями и в сообществах по интересам. С 3 по 5 января на пользу пойдут прогулки, короткие поездки, обучение чему-нибудь новому, а также участие с ребенком в совместном творческом проекте.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Телец
В конце декабря самое время прикоснуться к чему-то будоражащему ваше воображение, на что раньше просто не хватало духа. С 1 по 5 января проведите досуг в компании вашей второй половинки или лучшей подруги. Также этот период благоприятен для начала серьезных отношений, развития романтической линии в жизни и для укрепления супружеского союза.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Близнецы
На этой новогодней неделе ожидается значительное увеличение полезных и лестных знакомств. Самый продуктивный период для общения, встреч, совместных дел и взаимной протекции — с 2 по 5 января. этот период благоприятен для начала серьезных отношений, развития романтической линии в жизни и для укрепления супружеского союза.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Рак
Многие задачи, которые были актуальны в течение долгого времени, могут решиться уже в начале этой недели. Сейчас вы наверняка сумеете улучшить материальное положение и сделать качественные, удачные приобретения. Под влиянием планет вы почувствуете желание двигаться навстречу переменам и даже пойти на риск, если это будет необходимо для достижения успеха. Такая готовность окажется очень кстати и сослужит вам хорошую службу.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Лев
В этот новогодний период самое время отложить рабочие хлопоты на потом, чтобы заниматься любимыми делами и развлечениями. Вы сможете воплотить в жизнь множество идей. Также появится время серьезно заняться домашними питомцами. Доставьте себе радость вниманием к своей внешности: парикмахерская, маникюр, солярий. С 1 по 5 января отдыхать лучше и интереснее вместе с любимым. Например, совершите приятный дальний вояж.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Дева
Атмосфера дома будет довольно комфортной, а решение освежить интерьер придется ко времени. В начале января двери вашего дома будут открыты для друзей. В отношениях с детьми легче будет достичь взаимопонимания. Совместные игры, занятия, творческие эксперименты сблизят вас. Отношения с родственниками будут гармоничными и теплыми. Если в это время друзья ваших близких попросят вас о помощи, не отказывайте - сделав что-то хорошее малознакомому вам человеку, вы обретете в его лице верного друга и советчика.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Весы
Эта неделя хороша для семейных посиделок за дегустацией новых рецептов или совместного облагораживания жилища. Повысится ваш интерес к общественной жизни, общению. Встречи с родственниками и их приятелями будут беззаботными и шумными. Вы будете находиться в центре всеобщего внимания. Велика вероятность получения подарка от родителей или лучших друзей. Скорее всего, это будет что-то полезное в быту, но не особо нужное Весам. Даже если подарок не придется вам по вкусу, не забудьте хорошо за него поблагодарить. Этим вы сделаете приятное дарителям.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Скорпион
Эта неделя будет полна для вас приятными впечатлениями. Отношения с родственниками складываются как нельзя лучше. Это хорошее время, чтобы простить старые обиды. Новые знакомства тоже будут весьма удачными и имеют все шансы перерасти в многолетнюю дружбу. Также можно осуществить какое-нибудь путешествие.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Стрелец
Вам будет сложно устоять перед соблазнами различных развлекательных мероприятий. Желание испробовать что-то новое и потратить деньги на веселье и праздник будет очень велико. Авантюры романтического характера возможны в зарубежной поездке.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Козерог
Конец декабря 2019 года и начало января 2020 года будут насыщены общением с друзьями, коллегами, бывшими сослуживцами. Деловые контакты с заграничными партнерами могут перейти в разряд дружеских. Период может принести много интересных интернет-знакомств. Стоит помнить, что взаимодействие с большим количеством людей помогает вам меняться, становиться сильнее.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Водолей
От приглашения на дружескую вечеринку отказываться не стоит - развлечения пойдут вам на пользу. Поберегите своё здоровье - не увлекайтесь алкоголем и жирной пищей. Проявляйте активность, не бойтесь высказывать свою точку зрения и даже иногда быть смешными. Ваши искренние эмоции помогут вам завоевать расположение нового круга знакомых.
Гороскоп на неделю с 30 декабря 2019 года по 5 января 2020 года Рыбы
Рыбы сейчас смогут получить все, что захотят. Вам даже не придется прикладывать для этого особых усилий. Просто озвучивайте желания, а затем спокойно ждите их исполнения. Только обязательно давайте точные формулировки. Расплывчатые, не до конца оформившиеся мечты вряд ли смогут найти свое воплощение. Если вы верите в чудеса, то они непременно произойдут в вашей жизни.