Քիմ Քարդաշյանը ներկայացրել է ներքնազգեստի իր նոր հավաքածուն
38-ամյա Քիմ Քարդաշյանը թողարկել է սրբագրող ներքնազգեստների իր նոր ապրանքանիշը՝ Kimono Intimates, որի մասին առաջին անգամ խոսել էր 2018 թվականի մայիսին։
Հեռուստաաստղը և գործարարը Instagram-ում ներկայացրել է ապրանքանիշի էջը, որտեղ առաջին անգամ հրապարակել է կադրեր գովազդային ֆոտոշարքից։
«Վերջապես ես կարող եմ ձեզ պատմել նախագծի մասին, որի վրա աշխատում էի մեկ տարվա ընթացքում․․․ Դրա իրականացման գաղափարը կրել եմ 15 տարի։ Kimono-ն իմ հայացքն է սրբագրող նեքնազգեստին, որն, իրոք, կատարում է իր գործառույթները»,- նոր թողարկման մասին ասել է Քիմը համացանցում։
Նա ընդգծել է, որ ստեղծել է սրբագրող ներքնազգեստ տարբեր կազմվածքների և իրավիճակների համար։
Լուսանկարներից մեկի համար Քիմը ներկայացրել է սպիտակեղեն կտրվածք ունեցող շրջազգեստների կամ կիսաշրջազգեստների համար։
«Քարդաշյաննների ընտանիքը» ռեալիթի-շոուի աստղի խոսքերով՝ Kimono Intimates ապրանքանիշը ծնվել է ձգող ներքնազգեստների հետ իր անցկացրած երկարատև փորձարկումների արդյունքում։

27.06.2019 38-летняя Ким Кардашьян запустила свой новый бренд — марку корректирующего нижнего белья Kimono Intimates, о которой впервые заговорила в мае 2018 года.
Телезнаменитость и бизнесвумен представила страницу бренда в Instagram, где опубликовала первые кадры рекламной фотосессии.
"Наконец-то я могу рассказать вам о проекте, над которым работала в течение последнего года… План его реализации вынашивала 15 лет. Kimono — это мой взгляд на корректирующее белье, которое действительно выполняет свои функции,— рассказала о новой марке Ким в соцсети".
Она подчеркнула, что создала корректирующее белье для разных типов фигуры и на все случаи жизни.
На одной из фотографий Кардашьян продемонстрировала белье для платьев или юбок с разрезом.
По словам звезды реалити-шоу "Семейство Кардашьян" (Keeping Up with the Kardashians), марка Kimono Intimates появилась в результате ее многолетних экспериментов с утягивающим бельем.