Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը 2019 թ․
Այս ժամանակաշրջանը ձեր կյանք կներխուժի ճերմակ ձիու վրա՝ ինչպես ասվում է հայտնի երգում։ Սպասվում են հետաքրքիր և հուզառատ իրադարձություններ, այնպես որ հաջող դիրքավորվեք և ձեր ձիուն կառավարեք այնպես, որ թռիչք ապահովեք կարիերայի աստիններով։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Ցուլ
Իրապես մեծ սեր է ձեզ սպասվում այս շաբաթ։ Հնարավոր է ծանոթանաք նրան որևէ երեկույթի ժամանակ ու կհասկանաք միանգմից՝ սա նա է։ Կամ էլ ձեր ծանոթությունը հնուց է գալիս, սակայն զգացմունքների գիտակցումը միայն այս շաբաթ ի հայտ կգա։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Երկվորյակ
Նոր սիրավեպն աստիճանաբար կվերածվի հասուն հարաբերությունների, իրադարձությունները կզարգանան շատ արագ։ Ձեզնով ակտիվորեն կհետաքրքրվեն, իսկ ձեզ անհրաժեշտ է ամեն ինչ գաղտնիության մեջ պահել, եթե մտավախություն ունեք, որ կխրտնեցնեք ձեր հաջողությանը։ Դա ճիշտ դիրքորոշում է։ Բամբասանքները ձեզ բոլորովին պետք չեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Խեցգետին
Դուք մեծ խնդիրներ կունենաք հակառակ սեռի ձեր գործընկերոջ հետ։ Հնարավոր է, պատճառն այն է, որ նա վաղուց ձեզ դուր է գալիս։ Ամեն դեպքում, եթե կփորձեք համատեղել հաճելին օգտակարի հետ, ապա ուշադրություն մի դարձրեք շրջապատին։ Համարձակ գործեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Առյուծ
Մոլորակների դասավորությունն այս շրջանում ձեզ համար առաջին պլան կմղի ամուսնու հետ հարաբերությունները։ Այս ոլորտում ձեզ սպասում են փոխըմբռնում, ներդաշնակություն, ու էլի, ու էլի շատ դրական դրսևորումներ։ Կարելի է պարզապես բարի նախանձ ունենալ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Կույս
Հաճելի ճանապարհորդություն և հանգիստ նոր ծանոթների հետ ու նոր շրջապատում․ սա կլինի լավագույնը Առյուծների համար։ Դուք մեկնելով անսպասելի ճանապարհորդության կկարողանաք ոչ միայն հանգստանալ, այլև մեծ օգտակարություն ստանալ ձեզ համար։ Ինչպե՞ս։ Կիմանաք այս շաբաթվա ընթացքում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Կշեռք
Բարդ ժամանակաշրջան է, հնարավոր է անպատեհ ռիսկ ֆինանսական գործերում․ կարոող եք չմտածված վարկ վերցնել, որը դժվար կլինի վերադարձնել, կամ էլ ձեր պարտապաններից մեկը կարող է հիշել, որ դուք պարտք եք իրեն։ Բարդ բանակցություններ են սպասվում և հարաբերությունների պարզաբանում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Կարիճ
Այս շաբաթ չեն բացառվում փողի համար վեճերն ու, անգամ, հակամարտությունը։ Ինչ-որ բան դուրս կմնա ձեր ուշադրությունից, ինչի հետևանքով չեք տենսի եղած ամբողջական պատկերը։ Շուրջբոլորն առկա գաղտնիքները ձեզ կգրգռեն։ Թաքնված շատ տեղեկություններ կբացահայտվեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Աղեղնավոր
Ձեր ակտիվ գործունեությունը և ծանոթների օգնությունն իրենց հրաշալի արդյունքը կտան։ Ինչ էլ որ ձեռնարկեք այս շաբաթ, ձեր ցանկացած նախաձեռնություն մեծ հաջողություն կունենա։ Սակայն լիակատար հաջողության համար ավելի լավ է նախաձեռնությունը գաղտնի պահել, անգամ՝ ընկերուհիներին պետք չէ ասել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Այծեղջյուր
Ղեկավարի հետ բարդ խոսակցությունը դժվար, թե ցանկալի արդյունքի հանգեցնի։ Տնօրնությունը ձեզ կկերակրի խոստումներով՝ ձեզ կամար կենսական հարցի լուծումը հետաձգելով հետագային։ Ձեզ մնում է սպասել։ Լցվեք համբերությամբ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը. Ջրհոս
Ձեր կարիերայում շատ բան կախված կլինի ղեկավարության հետ ունեցած հարաբերություններից։ Մի նեղվեք, եթե ոմանք կփոձեն սեպ խրել այդ հարաբերություններում․ ղեկվարը լավ է տրամադրված ձեր նկատմամբ, ինչն իր դրական ազդեցությունը կունենա աշխատավայրում։ Սակայն մի չարաշահեք այս հանգամանքը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը․ Ձկներ
Սթրեսներն ու անհանգստությունները կթողնեն իրենց ազդեցությունը, և դա, ցավոք, դուք կզգաք ողջ խորությամբ։ Աշխատեք օգտագործել բոլոր հնարավորությունները, որպեսզի նվազեցնեք ձեր տագնապները։ Հանգստացնող լոգանք ընդունեք, բուսական թուրմեր խմեք։

Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года
С 27 мая по 2 июня - убывающая Луна. Важных встреч и мероприятий сейчас лучше не проводить. Все они закончатся не так, как вам хотелось бы. Если что-то уже запланировано, постарайтесь перенести событие на другую неделю. Не можете? Тогда попробуйте предусмотреть любое развитие событий.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Овен
Данный период ворвется в вашу жизнь, как один из белых коней - как поется в песне. События предстоят волнующие и интересные, так что располагайтесь поудобнее и управляйте вашим конем так, чтобы взлететь по карьерной лестнице.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Телец
Настоящая большая любовь ждет вас на этой неделе. Возможно, вы познакомились на вечеринке и сразу поняли, что этот человек - ваш. Или эти отношения более давние, но осознание близости и глубины чувства пришло только сейчас.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Близнецы
Новый роман приобретает все более зримые очертания, события разворачиваются очень быстро. За вами будут активно ухаживать, а вам необходимо хранить все в тайне - если вы опасаетесь спугнуть свою удачу. Это правильно, сплетни вам ни к чему.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Рак
Вы глубоко завязнете в проблемах коллеги противоположного пола. Возможно, причина в том, что этот человек вам давно нравится. В любом случае, даже если вы совместите приятное с полезным, ни от кого в вашем окружении не убудет. Действуйте смелее!
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Лев
Положение планет в данный период выведет на первый план для вас отношения с супругом. В этой сфере вас ждут взаимопонимание, гармония и второй, третий и т. д. медовый месяц. Можно только по-доброму позавидовать!
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Дева
Приятная поездка и отдых с новыми знакомыми в новом окружении - это ли не лучший отдых для Дев? Вот и вы, отправившись в спонтанное путешествие, сможете не только отдохнуть, но и принести ощутимую пользу семье. Как? Узнаете на этой неделе.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Весы
Сложный период, вероятен ненужный риск в финансовых делах - вы можете необдуманно взять кредит, который трудно будет вернуть, либо кто-то из ваших кредиторов вспомнит, что за вами есть должок. Предстоят непростые переговоры, выяснение отношений.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Скорпион
Ссоры и даже скандалы из-за денег очень вероятны на этой неделе. Что-то ускользает от вашего внимания, из-за чего вы не видите картину происходящего целиком. Секреты мадридского двора вокруг вас не могут не раздражать. Тайное станет явным.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Стрелец
Ваша активная деятельность и помощь знакомых дадут отличный результат. За что бы вы ни брались в это время, ваши начинания ожидает большой успех. Однако для триумфа всего предприятия лучше сохранять тайну, пока не стоит рассказывать даже подругам.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Козерог
Непростые разговоры с начальником вряд ли приведут к желаемому итогу. Руководитель будет кормить вас обещаниями, откладывая решение важного и животрепещущего для вас вопроса на потом. Вам остается только ждать. Наберитесь терпения.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Водолей
Многое в вашей карьере будет зависеть от личных отношений с начальством. Отлично, если между вами «пробегают искры» и вообще, шеф вам симпатизирует - это может позитивно сказаться на вашем карьерном росте. Но не злоупотребляйте этим.
Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2019 года Рыбы
Стрессы и волнения могут вызвать недомогания, и вы это, к сожалению, прочувствуете в полной мере. Старайтесь использовать все возможные способы для того, чтобы снизить свою тревожность. Принимайте расслабляющие ванны, пейте травяные отвары.