Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 21-27-ը 2019 թ․
Այս ժամանակաշրջանը կարող է հաջողակ լինել սիրո և անձնական կյանքի հետ կապված ցանկացած նախաձեռնության համար։ Նշանի միայնակ ներկայացուցիչները ավելի շատ պետք է տնից դուրս գտնվեն, քանի որ մեծ է հավանականությունը հանդիպելու իրենց ճակատագրին։ Խուսափեք գործարար պարտականություններից։ Աշխատեք շատ ժամանակ անցկացնել մաքուր օդում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը. Ցուլ
Ժամանակահատվածը բարենպաստ է նոր ծրագրեր իրականացնելու համար։ Զբաղվեք նրանով, ինչն ամրացնում է ձեր դիրքերը, սակայն ժամանակ գտեք նաև ընկերների հետ հանդիպումների և շփումների համար։ Ֆինանսական հարցերում լավ է զգուշություն ցուցաբերեք, ավելի լավ է ձեռնպահ մնաք խոշոր ծախսերից, պարտքով փող մի վերցրեք և մի տվեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը. Երկվորյակ
Առաջիկա օրերին դուք կբախվեք խնդիրների, որոնց լուծումը ձեզ հաճույք կպատճառի։ Նոր հաճելի առաջարկներ կստանաք, արժե դրանց ուշադրություն դարձնել։ Եթե լարված իրավիճակներ ծագեն, աշխատեք ինքնուրույն հանգուցալուծում գտնել։ Սիրելի մարդու հետ հարաբերություններում որևէ փոփոխություն չի սպասվում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը. Խեցգետին
Այս շաբաթը կարող է բավականին թեժ լինել, դուք պահանջված կլինեք։ Որպեսզի հետագայում ստիպված չլինեք ներողություն խնդրել մտերիմներից, ծանրութեթև արեք ձեր յուրաքանչյուր խոսքը։ Այդ կերպ կկարողանաք խուսափել կոնֆլիկտներից և, ընդհանրապես, ձեր հեղինակությունը չի վնասվի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը․ Առյուծ
Շաբաթը բարենպաստ է ցանկացած, անգամ՝ ամենաբարդ նախաձեռնությունների համար։ Վիճելի հարցերն աշխատեք լուծել խաղաղ ճանապարհով․ հակամարտությունները կավարտվեն ոչ ձեր օգտին։ Մի հրաժարվեք շփումներից և հանդիպումներից։ Ձեր սիրելի մարդու հետ հարաբերություններում կթագավորի ներդաշնակությունը։ Գալիս է հաջող ծանոթությունների շրջան։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը․ Կույս
Այս ժամանակահատվածը հաջող է գործարքների կնքնման, պայմանագրերի ստորագրման համար։ Այժմ կարելի է զբաղվել գործերով, որոնց մասին վերջին շրջանում չէիք էլ մտածում։ Ֆինանսական հարցերում կարող են բարդություններ ծագել։ Աշխատեք պարտք չտալ կամ չվերցնել։ Արժե ուշադրություն դարձնել առողջությանը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը․ Կշեռք
Ձեր տրամադրությունը կարող են մթագնել բարեկամների հետ ունեցած անսպասելի հակասությունը։ Ձեզ կհաջողվի բոլոր հարցերում հասնել նպաստավոր լուծման, սակայն պայմանով, որ գրգռվածություն ու ճիչեր չեք ունենա։ Զգուշավոր եղեք ֆինանսական հարցերում և մի շտապեք որոշումեր կայացնելիս։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը․ Կարիճ
Եկել է ձեզ կարողություններն իրացնելու ժամանակը։ Եթե սիրում եք խանութներով շրջել, ապա անցեք վաճառասրահներով և գնեք սրտի ուզածը, սակայն, խելամտության սահմանններում։ Շփվելու սիրահարներին չարժե սահմանապակել կապերը։ Իսկ եթե պարզապես ցանկանում եք թուլանալ ու հանգստանալ, ապա ստիպողաբար ոչինչ մի արեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը․ Աղեղնավոր
Մասնագիտական ոլորտում որևէ կարևոր քայլ մի արեք։ Հրաժարվեք նոր, անգամ առաջին հայացքից հեռանկարային թվացող առաջարկներից։ Ձեզ կպաշարեն կասկածներն ու անինքնավստահությունը։ Այս ժամանակահատվածը պետք է համբերատար անցկացնել, շուտով այն կավարտվի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը․ Այծեղջյուր
Կարելի է ճակատագրական որոշումներ ընդունել, որոնք առնչվում են մասնագիտական հարցերին։ Գործընկերները պատրաստ են աջակցել ձեզ, նրանց օգնությամբ փայլուն հաջողություններ կգրանցեք։ Սիրո ազօարեզում հնարավոր է մի փոքր անկում։ Դուք ոչ օբյեկտիվ կգտնվեք մտերիմ մարդու նկատմամբ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը․ Ջրհոս
Կարևոր գործերն ավելի լավ է հետաձգել։ Այժմ դուք շատ հարցերում կարող եք ոչ գիտակ գտնվել կամ, պարզապես, շփոթվել։ Ընկերների և մտերիմների աջակցությունը թույլ կտա ձեզ ավելի ինքնավստահ զգալ։ Իսկ եթե ինչ-որ բանում սխալվեք, մի տխրեք․ չի սխալվում միայն նա, ով ոչինչ չի անում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 21-27-ը. Ձկներ
Կարևոր բանակցություններ վարելիս հույս մի դրեք ինտուիցիայի վրա, ականջալուր եղեք բանականությանը, խուսափեք կոնֆլիկտներից։ Ընկերների և ծանոթների հետ հանդիպումները կարող են անսպասելի արդյունքներ բերել։ Ցանկացած բնագավառում կարող եք հաճելի անակնկալ ունենալ։

Гороскоп на неделю с 21 по 27 января
Период может оказаться благоприятным для всего, что связано с любовью и личной жизнью. Одиноким представителям знака нужно больше времени проводить вне дома, так как есть вероятность встретить свою судьбу. Избегайте долговых обязательств. Старайтесь больше времени проводить на воздухе.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Телец
Период благоприятен для осуществления новых планов. Занимайтесь тем, что укрепляет ваши позиции, но оставляйте время для встреч и общения с друзьями. В финансовых вопросах стоит проявить осторожность, лучше воздержаться от крупных трат, не берите денег в долг и не давайте взаймы.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Близнецы
В ближайшие дни вы столкнетесь в основном с задачами, решать которые будет приятно. Поступят новые интересные предложения, на них стоит обратить внимание. Если возникнет острая ситуация, постарайтесь разобраться в ней на свежую голову. В отношениях с любимым человеком никаких изменений не предвидится.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Рак
Эта неделя может выдаться жаркой, вы будете, как говорится, на взводе. Чтобы потом не заглаживать вину перед близкими людьми, постарайтесь свои слова и чувства держать под контролем. Таким образом, удастся избежать конфликта, да и ваша репутация не пострадает.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Лев
Неделя подходит для любых, даже самых сложных начинаний. Спорные вопросы старайтесь решать мирно, конфликты закончатся не в вашу пользу. Не отказывайтесь от общения и встреч. В отношениях с дорогим вам человеком будет царить взаимопонимание. Сейчас идет удачное время для новых знакомств.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Дева
Данный период удачен для заключения сделок, подписания контрактов и договоров. Сейчас можно заняться делами, до которых давно не доходили руки. В финансовых вопросах могут возникнуть затруднения. Постарайтесь не брать и не давать деньги в долг. Стоит обратить внимание на свое здоровье.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Весы
Ваше настроение могут омрачить неожиданные конфликты с родственниками. Вам удастся во многих вопросах поставить точку над "и", но при условии, что все, даже конфликтные ситуации вы будете улаживать без раздражения и крика. Будьте аккуратны в финансовых вопросах и не спешите, принимая решения.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Скорпион
Пришло время порадовать себя. Если вы любите ходить по магазинам, то пройдитесь и купите то, что захочется, но в пределах разумного. Любителям пообщаться не стоит себя ограничивать. А если хотите просто расслабиться и отдохнуть, то не заставляйте себя делать что-то через силу.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Стрелец
На профессиональном поприще не делайте важных шагов. Откажитесь от новых, даже на первый взгляд перспективных, деловых предложений. Вас будут посещать сомнения, вы будете не уверены в себе. Этот период надо переждать, вскоре он закончится.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Козерог
Можно принимать судьбоносные решения, касающиеся профессиональных вопросов. Коллеги готовы поддержать вас, благодаря их помощи вы добьетесь блестящих результатов. В любовном плане может наблюдаться некоторый спад. Вы не будете объективными по отношению к близкому человеку.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Водолей
Важные дела лучше отложить. Сейчас вы можете оказаться во многих вопросах некомпетентными или попросту заблуждаться. Поддержка друзей и близких поможет почувствовать себя более уверенно. А если в чем-то и ошибетесь, не расстраивайтесь: не ошибается лишь тот, кто ничего не делает.
Гороскоп на неделю с 21 по 27 января 2019 года Рыбы
При проведении важных переговоров не полагайтесь на интуицию, прислушивайтесь к голосу разума, избегайте конфликтов. Встречи с друзьями и знакомыми принесут неожиданные результаты. На любовном фронте могут ожидать приятные сюрпризы.