Շաբաթվա աստղագուշակ․ դեկտեմբերի 10-16-ը
Աշխատավայրում դրսևորեք գործարար հատկանիշներ, վերլուծական միտք, իրավիճակի էությունը հասկանալու ունակություն։ Ձեր կեսը հիվանդ է և աջակցության կարիք ունի։ Ուշադրություն ցուցաբերեք, ձեր վրա վերցրեք տնային գործերի հիմանական մասը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը. Ցուլ
Մի ժամանակաշրջան է, երբ կապերը կարող են որոշել շատ բան։ Մի հրաժարվեք օգնությունից։ Տնային հոգսերը կստիպեն ծախսեր անել։ Մի ափսոսացեք, կարևորը՝ խաղաղությունն է ընտանիքում։ Միայնակները հնարավորություն ունեն նոր սիրավեպ սկսելու։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը. Երկվորյակ
Լարված շաբաթ է, զգացմունքները դուրս կգան վերահսկողությունից, դժվարություններ կծագեն հարազատների, գործընկերների հետ հարաբերություններում։ Բարձր պաշտոն զբաղեցնելու առաջարկը պետք է ընդունել անմիջապես։ Հակառակ դեպքում կարող եք բաց թողնել հնարավորությունը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը. Խեցգետին
Հնարավոր է վերադարձ նախկին գործերին, հաջող աշխատանք նախկին գործընկերների հետ։ Երեխաները կուրախացնեն իրենց հաջողություններով, իսկ հարազատները, հնարավոր է, օգնության կգան անհրաժեշտ պահին։ Հարկ է ձեռնպահ մնալ ավելորդ ծախսերից, ֆինանսաական գործերը բարենպաստ չէ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը․ Առյուծ
Կարիք չկա անմիջապես նետվել հորձանուտը, չարժե սկսել մի քանի գործ միանգամից․ ավելի լավ է ուժերն ուղղել ամենակարևորին։ Նախօրոք մտածեք իրադարձությունների զարգացման հնարավոր տարբերակների մասին։ Հաջողությունը կուղեկցի նրան, ով գիտի թե ինչ է ցանկանում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը․ Կույս
Այժմ ժամանակը չէ որոշումները երկար-բարակ ծանր ու թեթև անելու։ Արժե համաձայնվել հետաքրքիր առաջարկին։ Ձեր համար շատ ճանապարհներ են բացվել, սա հաջող շաբաթ է փոփոխութթյունների համար։ Խորհրդակցեք միայն ձեր կանխազգացման հետ՝ այն ձեզ չի խաբի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը․ Կշեռք
Աշխատեք թույլ չտալ փաստաթղթերի հետ սխալներ։ Մանրակրկիտ ստուգեք կատարած աշխատանքը։ Նոր գործեր սկսել խորհուրդ չի տրվում։ Ոչ բոլոր գործընկերներ են ձեր նկատմամբ բարեհաճ։ Հիշեք այդ մասին, երբ կփորձեք կիսվել ձեր ծրագրերի մասին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը․ Կարիճ
Լավ շրջան է, որ փոխեք վերաբերմունքն աշխատանքի նկատմամբ և պահանջեք աշխատավարձի բարձրացում։ Մի շեղվեք մանրուքների վրա և խուսափեք հակասություններից։ Հակառակ դեպքում տհաճ հետևանքներ կլինեն։ Հնարավոր է հանդիպում նախկին սիրու հետ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը․ Աղեղնավոր
Ձեզ մոտ կհայտնվեն մեծ թվով նոր պարտականություններ, սակայն սրանք հաճույք կպատճառեն, դուք ինքներդ եք ձգտում դրան։ Պետք չէ հրաժարվել այն գործն ավարտելուց, որը սկսել եք, անգամ, եթե մտերիմները կպնդեն, որ հետ կանգնեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը․ Այծեղջյուր
Հնարավորություն է առաջացել ստանալու ցանկալի պաշտոնը, իսկ ղեկավարությունը կսկսի նկատել ձեր աշխատանքը։ Հնարավոր են որոշ անախորժություններ ընտանիքում՝ վեճեր, չհասկացվածություն։ Գլխավորը՝ ավելորդություններ չասել՝ ուղղելը հետո երկար ժամանակ կպահանջի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը․ Ջրհոս
Աշխատանքում թույլ տված սխալը թույլ չի տա գործընկերներին սատարելզ ձեզ և կբարդացնի գործնական հարաբերությունները։ Հույսը դրեք ձեր ուժերի վրա, բայց ականջալուր եղեք նաև խորհուրդներին։ Կարելի է փոխել աշխատանքի վայրը․ նոր պաշտոնը գայթակղիչ հեռանկարներ կբացի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 10-16-ը. Ձկներ
Հարկ կլինի աշխուժորեն զբաղվել հին գործերի կարգավորմամբ․ ավարտել նախագծերը, շտապ փակել պարտքերը։ Ակնկալվում են գործուղումներ, սակայն գործընկերոջ հետ սիրավեպը պետք չէ շարունակել։

Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года
На работе проявите деловые качества: выдержку, аналитическое мышление, способность - смотреть в корень ситуации. Ваша половинка болеет и нуждается в поддержке. Проявите внимание, возьмите на себя часть домашних дел.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Телец
Время, когда связи могут решить многое. Не отказывайтесь от помощи. Домашние заботы заставят потратиться. Не жалейте, главное - мир в семье. У одиноких есть шанс завести новый роман.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Близнецы
Напряженная неделя, эмоции выходят из-под контроля, возникают трудности в отношениях с родными, коллегами. Предложение занять высокооплачиваемую должность нужно принимать сразу. Иначе можно упустить свой шанс.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Рак
Возможен возврат к старым делам, удачная работа с бывшими коллегами. Дети порадуют успехами, а родственники, возможно, придут на помощь в нужный момент. Следует воздержаться от лишних трат, финансовая сфера не на высоте.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Лев
Не нужно сразу бросаться на амбразуру, не стоит начинать несколько дел одновременно, лучше направить силы на самые важные. Заранее продумайте возможные варианты развития событий. Повезет тому, кто точно знает, чего он хочет.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Дева
Сейчас не время долго взвешивать и медлить с решениями. Стоит согласиться на интересное предложение. Для вас открыто много дорог, это удачная неделя для перемен. Советуйтесь только со своей интуицией - она не подведет.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Весы
Старайтесь не допускать ошибок в работе с документами. Тщательно проверяйте выполненную работу. Начинать новые дела не рекомендуется. Не все коллеги питают к вам симпатию. Помните об этом, когда соберетесь поделиться планами.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Скорпион
Хороший период, чтобы изменить подход к работе и потребовать увеличения зарплаты. Не отвлекайтесь на мелочи и избегайте конфликтов. Иначе будут неприятные последствия. Вероятна встреча со старой любовью.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Стрелец
У вас появится много новых обязанностей, но они будут доставлять удовольствие, вы сами стремились к этому. Не стоит отступать от решения по делу, которое затеяли, даже если вас будут отговаривать близкие люди.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Козерог
Появится шанс заполучить желаемую должность, а начальство; наконец, начнет замечать ваш труд. Возможны некоторые неурядицы в семье - ссоры, недопонимания. Главное не наговорить лишнего, исправлять потом придется долго.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Водолей
Ошибка в работе может лишить поддержки коллег и осложнит деловые контакты. Полагайтесь на свои силы, но прислушивайтесь к советам. Можно сменить место работы, новая должность откроет заманчивые перспективы.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 декабря 2018 года Рыбы
Придется стремительно улаживать старые дела: завершать проекты, срочно расплачиваться с долгами. Предстоят частые командировки, но роман с коллегой лучше не продолжать.