Աշնան 6 ամենավառ գունային համադրությունները
Մենք առանձնացրել ենք ամենաարդիական գունապնակն աշնանային գնումների համար։ Ծանոթացեք ընտրանքին և ուղևորվեք դեպի վաճառակետերը։ Այդ դեպքում իրար չեք խառնվի ու կիմանաք ինչն՝ ինչի հետ կրել։
Բոլոր գույները միանգամից
Երբ խոսքը գնում է չեզոք մուգ գույնի տաբատների մասին՝ միանգամից առաջ է գալիս ամենատարբեր փորձարկումների հնարավորություններ։ Մի վախեցեք սուր վերնաշապիկներից և վառ կոշիկներից․ թող դրանք լինեն գրասենյակային առօրյայի մեջ պայծառ կուտակումեր և բարձր տրամադրություն կբերեն շրջապատի մարդկանց։
Բաց դարչնագույնը՝ նարնջագույնի հետ
Եվ անսպասելի կապույտի հետ։ Հագեք բաց դարչնագույն կիսաշրջազգեստ՝ նարնջագույն երանգի վառ բլուզի հետ։ Եթե կարողանաք պահպանել բաց դարչնագույն-մոխրագույն երանգների չեզոքությունը, ապա վառ կլատչը կդառնա առույգ բլուզի տրամաբանական շարունակությունը։
Ավելի շատ վարդագույն
Այս գույնը դեռ երկար է հետապնդելու ձեզ: Բայց դա չի նշանակում, որ պետք է դրա համար սահմանափակումներ մտցնեք: Աշունը հենց նրանով է ամենագեղեցիկ ժամանակաշրջանը, որ սովորեցնում է ձեզ համատեղել ծիածանի բոլոր գույները: Վարդագույն հագուստին ավելացրեք մոխրագույն, գորշ հիմք եւ ամենավառ աքսեսուարները, որ կգտնեք: Այնուհետեւ կերպարին կսազի խայտաբղետ կոշիկները․ դրանք միանգամից երկու գույն կարող են ավելացնել կերպարին։
Չեզոք նյուդ՝ շագանակագույնի հետ
Բաց դարչնագույն, շագանակագույն և սև․ սրանք հանգիստ, պատկառելի աշնանային կերպարի երեք կետերն են։ Գունապնակում ներառվել են երկու աղջիկների գույներն էլ, քանի որ նրանք եանգներով այնքան ներդաշնակ են միմյանց։ Նկատեք, որ չեզոք մելանխոլիկ գույներին խառնվում է նուրբ-վարդագույն վերնաշապիկը։
Պատկերազարդ խելառություն
Բավարար չէ, որ կերպարում ներառվել են տասնյակ գույներ, դրանց խառնվել են նաև նախշապատկերներն ու ոճը։ Ծաղիկները կարող են համատեղվել քառակուսիների հետ, իսկ սպորտային կոշիկները կներդաշնակվեն աղջկական վարդագույն զուգագուլպաների հետ։ Եթե դա շատ անհարիր է ձեր կերպարին՝ մի տխրեք, պարզապես նայեք գունապնակին ու փորձեք համադրել եզածները՝ որպես հիմք վերցնելով միայն երկու երանգ, իսկ մնացածն օգտագործեք աքսեսուարների և զարդեղենի մեջ։
Ողջույններ Թիֆանիից
Այս փոքր ինչ «կեղտոտ» երանգները Tiffany & Co զարդերի տուփերից են, շատ վառ արտահայտված չեն, ինչը նշանակում է, որ կարող են հիմնային դառնալ զգեստապահարանի համար։ Հիշեք վառ կոշիկները, որ երկրորդական դեր խաղացին վարդագույն զգեստով կերպարի մեջ և զարմացեք, թե որքան համապատասխան կլինեն դրանք այս ավելի ներկայացուցչական կերպարում։

28.09.2018 Мы составили настоящую палитру для стильного шопинга на осень. Распечатай подборку и сверяйся с ней в магазине. Так ты точно не промахнешься и будешь знать, что с чем носить.
Все цвета сразу
Когда речь заходит о нейтральных темных брюках (или любом другом низе), сразу открывается огромный простор для экспериментов. Не пугайся пестрых блузок и ярких туфель — пусть они станут яркими вкраплениями в офисные будни и принесут счастье всем вдаль смотрящим.
Бежевый с оранжевым
И внезапным синим! Надевай бежевую юбку (можешь робко попробовать заменить ее на сарафан — вангуем, что эта вещь взлетит на модный олимп через пару лет) с яркой блузкой оранжевых оттенков. Если сможешь соблюсти нейтралитет из бежево-серых тонов, то яркий клатч станет логичным продолжением бодрой блузы.
Больше розового
Этот цвет будет преследовать тебя еще долго. Но это совсем не значит, что им нужно ограничиться в образе. Осень на то и самая живописная пора, что учит тебя сочетать все краски радуги. К розовому платью добавь серую основу и самые пестрые аксессуары, что найдешь. Тут здорово подошли к образу разноцветные ботильоны — они сразу добавили плюс два цвета к наряду и плюс сто баллов в карму.
Нейтралитет нюда с коричневым
Бежевый, коричневый и черный — это три кита спокойного, достойного, осеннего образа. В палитре мы совместили цвета нарядов обеих девушек, потому что они настолько подошли друг другу по оттенкам, что их вполне можно «слить» в сиамских близняшек. Заметь, всю меланхолию нейтральных цветов разбавляет нежно-розовая рубашка — намотай на ус и попробуй применить в обычной жизни.
Принтованное безумие
Мало того, что в образе сошелся десяток цветов, так еще и перемешались принты и стили. Клетка с мелкими цветочками может подружиться, если их познакомить поближе, а кроссовки сойдутся с девчачьими розовыми колготками. Если это чересчур вычурно для тебя — не расстраивайся, просто посмотри на палитру и попробуй собрать эти моноцвета вместе, взяв за основу только два, а остальные использовать в аксессуарах и украшениях.
Привет от Тиффани
Этот чуть грязноватый цвет коробочек от украшений Tiffany & Co. не выглядит слишком ярким, а значит, может стать базовым в гардеробе (если ты не работаешь в банке или государственной организации). Вспомни яркие ботильоны, которые сыграли второстепенную роль в образе с розовым платьем — и удивись, как они прижились в этом — более статусном — луке.