Կոնքերի և ճարպերի հեռացում. Քիմ Քարդաշյանի 2018 թ. բյութի-ծրագրերը
37-ամյա Քիմ Քարդաշյանն այդպես էլ ամբողջությամբ չի գոհանում իր արտաքինից: Պարզվում է, ըստ աստղին մոտ կանգնած աղբյուրների՝ նոր տարում նա մտադիր է մի շարք պլաստիկ վիրահատություններ անել:
Քիմի շատ երկրպագուներ վստահ են, որ նա կատարյալ է բոլոր չափանիշներով: Սակայն հեռուստաաստղն այդպես չի կարծում և անդադար շարունակում է կատարելագործել իր արտաքինը: Օրերս ամերիկյան Radar Online պորտալին հայտնի է դարձել, որ 2018 թվականին Քիմը ծրագրում է միանգամից մի քանի խոշոր վիրահատական միջամտություն: Աղբյուրը վստահեցնում է, որ Քարդաշյանը թաթախված է լինելու պլաստիկայով և արդեն մոտ ժամանակներս պատրաստվում է պառկել դանակի տակ: «Քիմը ցանկանում է հեռացնել կոնքերը և վերացնել ճարպերն ինչպես ներսից, այնպես էլ կոնքերի արտաքին հատվածներից»,- ասել է աղբյուրը:
Միաժամանակ աստղին մոտ կանգնած շրջապատն անհանգստություն է հայտնել, որ էլ ավելի գեղեցիկ լինելու իր ցանկություններում Քարդաշյանը շատ հեռուն կարող է գնալ: Նրանց խոսքով` նույնիսկ ընտանիքում երրորդ երեխայի ի հայտ գալու նախօրեին Քանյե Ուեսթի կնոջ մտքերը բացառապես զբաղված են բյութի հնարանքներով:

Удаление ребер и липосакция: инсайдеры раскрыли бьюти-планы Ким Кардашьян на 2018 год
37-летняя Ким Кардашьян до сих пор не до конца довольна своей внешностью. Как оказалось, в наступившем году знаменитость задумала прибегнуть к целому ряду пластических операций — об этом западным таблоидам раструбили источники, близкие к звезд реалити.
Многие поклонники Ким Кардашьян убеждены, что она идеальна по всем параметрам. Однако сама звезда так не считает и продолжает без конца совершенствовать собственную внешность. Не так давно американскому порталу Radar Online стало известно, что в 2018-м году Ким запланировала сразу несколько крупных хирургических вмешательств. Анонимы, слова которых цитирует издание, утверждают, что Кардашьян буквально одержима пластикой и уже в ближайшее время готовится в очередной раз лечь под нож: «Ким хочет удалить ребра и откачать жир как с внутренней, так и с внешней стороны бедер», — заявили инсайдеры.
Кроме того, источники, близкие к звезде, выразили беспокойство, что в своем желании стать еще краше Кардашьян может зайти слишком далеко. По словам знакомых знаменитости, даже накануне появления третьего малыша в семье, мысли супруги Канье Уэста занимают исключительно бьюти-манипуляции.