Ջինսե շորտերը ամառային զգեստապահարանի անփոխարինելի մասն են կազմում:
Դրանք դուրս չեն գալիս նորաձևությունից և միշտ արդիական են, սակայն նրանց հետ դժվար է գտնել թարմ ոճային կերպարներ:
Ներկայացնում ենք 20 հետաքրքիր նորաձև տարբերակ:
Իհարկե ամենահասարակ և ակնհայտ տարբերակը՝ ջինսե շորտը թոպի հետ: Որպեսզի այս տարբերակը շատ ձանձրալի չնայվի, փորձեք հետաքրքիր բան ավելացնել կոշիկների կամ աքսեսուարի միջոցով: Օրինակ, այդպիսի կերպարը կլրացնի անսովոր սպորտային կոշիկները կամ պայուսակ-մեսենջերը՝ զվարճալի կախազարդի հետ:
նախատեսու՞մ եք ռոմանտիկ կերպար ստեղծել շորտերով: Կատարյալ տարբերակ կլինի բլուզը «կտրված» ուսերով և լակոնիկ բոկոտիկները՝ գոտիներով: Իսկ շոփինգի կամ ընկերուհու հետ հանդիպման համար կարելի է հագնել ջինսե շորտեր՝ գծավոր վերնաշապիկի և սպիտակ սպորտային կոշիկների հետ:
Պատրաստվու՞մ եք երաժշտական փառատոնի: Շորտերը ձեզ այս հարցում էլ կփրկեն: Հագեք թոպ ներքնազգեստային ոճի, զամշե բաճկոն՝ ծոպերով և բոտիլյոններ-կազակներ: Եվ իհարկե՝ չմոռանաք երկարաեզր գլխարկի մասին:

С чем носить джинсовые шорты: 20 модных идей, которые тебя удивят
Они не выходят из моды и всегда актуальны, однако придумывать свежие стильные образы с их участием все сложнее.
Мы решили помочь тебе и нашли 20 интересных модных идей для образов с твоими любимыми джинсовыми шортами!
Конечно же, самый простой и очевидный вариант для минималистов — сочетание джинсовых шорт с футболкой или топом. Чтобы этот дуэт не смотрелся слишком скучно,попробуй добавить изюминку в образ с помощью обуви и аксессуаров — одинаково удачно его дополнят как необычные кроссовки, так и сумка-мессенджер с забавным брелком.
Планируешь романтичный образ с шортами? Тогда идеальным верхом станет топ или блузка с «обрезанными» плечами и лаконичные босоножки на ремешках. А вот на шопинг или на встречу с подругой надень джинсовые шорты с полосатой рубашкой и белыми кроссовками.
Собираешься на музыкальный фестиваль? Шорты выручат тебя и здесь — добавь к ним кроп-топ или топ в бельевом стиле, накидку-кимоно либо замшевую куртку с бахромой и ботильоны-казаки. И, конечно, не забудь про широкополую шляпу-федору!