Պլաստիկ վիրաբույժները նշել են կատարյալ մարմնի մասերով աստղերին
Աստղերից ամենագեղեցիկ քիթ ունեցողները Քեյթ Միդլթոնն է և Ջենիֆեր Լոուրենսը, ամենագեղեցիկ աչքերը ունեն Մեգան Ֆոքսը և Քայլի Ջենները` նոր Մերիլին Մոնրոն:
Այսպիսին են Entertainment Weekly-ի կողմից պլաստիկ վիրաբույժների շրջանում անցկացրած նոր հարցման արյունքները: Հայտնի վիրաբույժներ Թերի Դյուբրոին և Փոլ Նասիֆին, ում հաճախորդների թվում են ամերիկյան էլիտայի ներկայացուցիչները, խնդրել էին ընտրել, թե որ աստղի մոտ են կատարյալ մարմնի մասեր:
Մեգան Ֆոքս
Դյուբրոին և Նասիֆը համակարծիք են եղել միայն աչքերի պարագայում: Այդ իմաստով Մեգան Ֆոքսը մրցակից չունի: Լավագույն քիթը ըստ Փոլ Նասիֆի, ունի Ջենիֆեր Լոուրենսը, իսկ ըստ Դյուբրոի՝ Քեյթ Միդլթոնը:
Մասնագետների կարծիքով լավագույն կուրծքն ունեն Սոֆիա Վերգարան, Քեթի Փերին և Սքարլեթ Յոհանսոնը: Արդյունքում Նասիֆը ընտրեց Փերիին, իսկ Դյուբրոին նախընտրեց Յոհանսոնին:
Սոֆիա Վերգարա
Ինչ վերաբերվում է շրթունքներին, այստեղ առաջատարներն են Անջելինա Ջոլին, Քայլի Ջենները և Ջուլիա Ռոբերթսը: Ֆավորիտը դարձել է Ջենները: Երկու մասնագետներն էլ նրան անվանել են մեր օրերի սեքս-խորհրդանիշ:
«Ինձ համար Քայլին նոր Մերիլին Մոնրոն է», - ասել է Թերի Դյուբրոուին: «Քայլին մեր ինդուստրիայի շարժիչն է: Ինչ էլ որ նա անում է իր արտաքինի հետ, դա միանգամից դառնում է հիթ», - ավելացրել է Փոլ Նասիֆը:

07.05.2016 Кто из знаменитостей обладает лучшими глазами, носами, губами и грудью?
Обладательницы идеальных носов среди знаменитостей — Кейт Миддлтон и Дженнифер Лоуренс, лучшие глаза — у Меган Фокс, а Кайли Дженнер — новая Мэрилин Монро.
Таковы итоги опроса пластических хирургов, проведенного Entertainment Weekly. Хирургов Терри Дюброу и Пола Насифа, среди клиентов которых — представители американских элит, попросили выбрать, у кого их звезд лучшие части тела.
Кейт Миддлтон Дженнифер Лоуренс
Меган Фокс
Кайли Дженнер Дюброу и Насиф оказались единытолько в отношении глаз — в этом смысле вне конкуренции Меган Фокс. Лучший нос, по мнению Пола Насифа, у Дженнифер Лоуренс, Терри Дюброу считает, что у Кейт Миддлтон.
Грудь №1, посчитали эксперты, у Софии Вергары, Кэти Перри и Скарлетт Йоханссон. В результате Насиф сделал выбор в пользу Перри, а Дюброу предпочел Йоханссон.
София Вергара
Скарлетт Йоханссон
Что до губ, здесь лидерами оказались Анджелина Джоли, Кайли Дженнер и Джулия Робертс. Фаворитом стала Дженнер, ее же единодушно оба специалиста назвали секс-идолом наших дней.
Джулия Робертс
«По мне, так Кайли — новая Мэрилин Монро», — сказал Терри Дюброу. «Кайли — двигатель нашей индустрии: что бы она ни делала со своей внешностью, это моментально становится хитом», — добавил Пол Насиф.