Անջելինա Ջոլիի և Բրեդ Փիթի հարաբերությունները նոր ճգնաժամ են ապրում
Արևմտյան լրատվամիջոցները հաղորդում են, որ 40-ամյա Անջելինա Ջոլին և 52-ամյա Բրեդ Փիթը լրջորեն վիճել են: Ասվում է, որ այս անգամ զույգն արդեն ապահարզանի փաստաթղթեր է պատրաստում:
Ըստ շրջանառվող լուրերի, օրերս դերասանուհին ամուսնուն մեղադրել է  դավաճանության մեջ և երեխաների հետ մեկնել Քամբոջիա, որտեղ էլ պատրաստվում է սկսել նոր ֆիլմի նկարահանումները:
Մի քանի օր անց Փիթը գնացել է նրա հետևից, սակայն, ըստ The National Enquirer-ի, Ջոլիին գտել է  ուրիշի գրկում: Վերադառնալով հետ՝ Լոս Անջելես, դերասանը սկսել է պատրաստել ապահարզանի փաստաթղթերը, ինչը և շատ վախեցնում է Ջոլիին, ամսագրին ասել է զույգին մոտ կանգնած աղբյուրը:
Եթե, այնուամենյանիվ, Անջելինա Ջոլին և Բրեդ Փիթը բաժանվեն, ապա իրականում շատ աղմկալի բաժանում է լինելու՝ զույգի համատեղ ֆինանսական կարողությունը գնահատվում է 480 միլլիոն դոլլար: Չնայած դերասաններն ամուսնությունից առաջ կնքել են ամուսնական պայմանագիր, նրանց ընկերները համոզված են, որ աստղերը պայքարելու են յուրաքանչյուր ցենտի համար, քանի որ հարաբերությունների ընթացքում երկուսի մոտ կուտակվել են փոխադարձ դժգոհություններ:

Джоли и Питт переживают новый кризис в браке?
Западные СМИ трубят, что 40-летняя Анджелина Джоли и 52-летний Брэд Питт вновь крупно поссорились, но на этот раз все серьезнее некуда.
Говорят, актеры уже готовят документы на развод. Неужели это конец брака голливудской четы, который не продлился и двух лет?
В Сети муссируются слухи о новом конфликте в семье Брэда Питта и Анджелины Джоли. Как утверждают досужие сплетники, на днях актриса и режиссер обвинила мужа в изменах, забрала детей и улетела с ними в Камбоджу, где как раз собиралась начать подготовку к съемкам фильма «Сперва они убили моего отца».
Однако через пару дней Питт последовал за возлюбленной и, по словам инсайдера в интервью американскому журналу The National Enquirer, обнаружил, что Энджи уже попыталась утешиться в объятиях другого мужчины!
«Брэд заявил Анджелине: «С меня хватит!». Он вернулся домой в Лос-Анджелес и, возможно, начал готовить документы на развод — именно этого боится Энджи. Она в отчаянии!» — сообщил источник в том же интервью.
Если Брэд Питт и Анджелина Джоли все-таки расстанутся, их ожидает по-настоящему громкий развод — общее финансовое состояние супругов оценивается в $480 миллионов. Хотя влюбленные и подписали брачный контракт перед свадьбой, их приятели уверены, что звезды будут яростно бороться за каждый цент, поскольку и у Питта, и у Джоли за все время их отношений накопилась масса взаимных претензий. Будем надеяться, что красивая пара все-таки сможет прийти к компромиссу и помириться!