2015 թվականի ամենասեքսուալ կանայք ըստ GQ-ի
Էմիլի Քլարքին շնորհելով «Տարվա կին» տիտղոսը, ամերիկյան GQ հրատարակությունը ձեռմանուխ է եղել նոր վարկանիշային աղյուսակի ձևավորմանը։ Այս անգամ ամսագրի պաշտոնական կայքում հայտնվել է 2015 թվականի ամենասեքսուալ կանանց թեկնածուների նախնական ցուցակը։
Այս պահին այնտեղ տեղ են գտել յոթ գեղեցկուհիներ, սակայն ըստ GQ-ի հաղորդման, ցուցակն ավելանալու է։ Հաղթողի անունը հայտնի կդառնա միայն դեկտեմբերին, իսկ դա նշանակում է, որ մենք դեռ ժամանակ ունենք գնահատելու, թե թեկնածուներից ով է ավելի արժանի ամենա-ամենայի տիտղոսին։
Ներկայացնում ենք թեկնածուների լուսանկարները։ Գնահատենք։
Քենդալ Ջեներ, 19 տարեկան
Քենդալ Ջեների նուրբ կազմվածքը խիստ տարբերվում է Քարդաշյան-Ջեներ ընտանիքի մյուս անդամների փարթամ արտաքինից, սակայն դա չի խանգարել նրան հայտնվել 2015 թվականի ամենասեքսուալ կանանց թեկնածուների ցուցակում։
Քենդալ Ջեները հաջողությամբ զարգացնում է մոդելի իր կարիերան, պարբերաբար մասնակցելով ամենահայտնի ապրանքանիշերի ցուցադրություններին։
Թոնի Հարն, 23 տարեկան
Գերմանացի մոդել Թոնի Հարնը մոդելային աշխարհ մուտք է գործել 13 տարեկանում։ Նրա կարիերայի սկիզբը նման է սովորական աղջկա մասին պատմող դասական ֆիլմի սյուժեի, որի երազանքն ի կատար է ածվել մատի մեկ շարժումով։ Հայտնի մոդելային գործակալություններից մեկի սեփականատեր Քլաուդիա Միդոլոն երիտասարդ գեղեցկուհուն նկատեց 2006 թվականին Գերմանիայում անցկացվող ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության ժամանակ և ամնիջապես նրանում մեծ ներուժ տեսավ։
Բելա Հալիլ, 19 տարեկան
Ամենայն հավանականությամբ Բելա Հալիլն իր ճանաչվածությամբ կշրջանցի մեծ քրոջը՝ Ջիջիին․ չէ՞ որ ամենասեքսուալների ցուցակում հայտնվել է հենց ինքը, իսկ դա արդեն հաջողության հասնելու լավ հայտ է։
Շարլոտա ՄաքՔինի, 22 տարեկան
Շարլոտա ՄաքՔինին հայտնի է դարձել Instagram-ի շնորհիվ։ Սոցիալական ցանցում ստեղծելով իր էջը, մոդելը ակնթարթորեն հռչակվեց ողջ աշխարհում։ Աղջիկն անմիջապես սկսեց ստանալ շահեկան առաջարկներ և անգամ նկարահանվեց բրիտանական Esquire-ի ֆոտոշարքում։
Զոի Կրավից, 26 տարեկան
Այսօր մոդել և դերասանուհի Զոի Կրավիցին շատերը ճանաչում են «Divergent» ֆիլմից և դրա շարունակությունից, որտեղ նա խաղաց գլխավոր հերոսուհու ընկերուհու դերը։ Սակայն ինչպես մոդելի, այնպես էլ դերասանուհու կարիերան աղջիկը սկսել է դեռևս 18 տարեկանում։
Սուկի Ոուտերհաուս, 23 տարեկան
Մոդել Սուկի Ոուտերհաուսն ավելի հայտնի դարձավ դերասան Բրեդլի Քուպերի հետ ունեցած երկամյա սիրավեպից հետո։ Զարմանալի չէ, որ աղջկան հաջողվեց նվաճել ճանաչված հոլիվուդյան դերասանին, չէ՞ որ Ոուտերհաուսմ ունի քնքույշ դեմք և կատարյալ կազմվածք։
Նաթալի Էմանուել, 26 տարեկան
Դերասանուհի Նաթալի Էմանուելը հայտի դարձավ այն բանից հետո, երբ նկարահանվեց «Գահերի խաղը» ֆիլմում։ Նրան բաժին հասավ երկրորդական՝ ստրուկ-թարգմանչուհի Միսանդեի դերը, սակայն դա ևս բավարար էր, որպեսզի գեղեցկուհին ունենար իր երդվյալ երկրպագուների բանակը։

Cамые сексуальные женщины 2015 года по версии GQ
18.11.2015 Прсудив Эмилии Кларк звание «Женщины года», американское издание GQ принялось за новый рейтинг. На этот раз на официальном сайте журнала появился предварительный список претенденток на звание самой сексуальной женщины 2015 года.
На данный момент в него вошло семь знойных красавиц, но по сообщениям GQ, список еще будет дополнен. Имя победительницы станет известно только в декабре, а это значит, что у нас есть время оценить, кто из девушек больше других достоин почетного титула самой-самой.
Представляем откровенные фотографии всех претенденток. Оценим?
Кендалл Дженнер, 19 лет
Хрупкая фигура Кендалл Дженнер сильно отличается от пышных форм других представительниц семейства Кардашьян-Дженнер, но это не помешало ей оказаться одной из претенденток на титул самой сексуальной женщины 2015 года.
Тони Гаррн, 23 года
Немецкая модель Тони Гаррн ворвалась в модельную индустрию в 13 лет. История начала ее карьеры похожа на сюжет классического фильма про обычную девушку, мечта которой осуществилась по щелчку пальца.
Влиятельная владелица модельного агентства Клаудиа Мидоло заметила молодую красавицу во время чемпионата мира по футболу 2006 года в Гамбурге и сразу увидела в ней потенциал.
Белла Хадид , 19 лет
Вероятно, скоро Белла Хадид обгонит по популярности свою старшую сестру Джиджи, ведь в список самых сексуальных попала именно она, а это уже серьезная заявка на успех. Юная обладательница пышной груди, стройной талии и чувственных губ имеет неплохие шансы на победу.
Шарлотта МакКинни, 22 года
Шарлотта МакКинни стала популярной благодаря Instagram. Создав в социальной сети свой аккаунт, модель моментально прославилась на весь мир. Девушка начала получать выгодные контракты и даже снялась в фотосессии для британского Esquire.
Зои Кравиц, 26 лет
Сегодня модель и актрису Зои Кравиц многие знают по фильму-антиутопии «Дивергент» и его продолжению, где она сыграла подругу главной героини. Однако как карьеру модели, так и карьеру актрисы девушка начала еще в 18 лет.
Суки Уотерхаус, 23 года
Модель Суки Уотерхаус стала еще популярнее после двухлетнего романа с актером Брэдли Купером. Неудивительно, что девушка смогла покорить признанного голливудского красавца, ведь Уотерхаус является обладательницей миловидного лица и идеальных форм.
Суки Уотерхаус регулярно выходит на подиум, участвует в модных фотосессиях, а также является лицом английского модного дома Burberry.
Натали Эммануэль, 26 лет
Актриса Натали Эммануэль стала популярной после того как снялась в сериале «Игра престолов». Ей досталась второстепенная роль рабыни-переводчицы Миссандеи, но и этого оказалось достаточно для того, чтобы красотка обрела своих преданных поклонников.
Большие глаза, пухлые губы и точеная фигура — у Натали Эммануэль есть все, чтобы по праву стать обладательницей титула самой сексуальной по версии GQ.