Չափսը՝ կարևոր է. Միրանդա Քերը ներկայացրել է Wonderbra-ն (ֆոտոշարք)
Ավստրալուհի սուպերմոդել Միրանդա Քերը շարունակում է համագործակցել Wonderbra ապրանքանիշի հետ. նա ներկայացրել է 2015 թվականի գարուն-ամառ նոր հավաքածուն:
Ոչ, Միրանդան բոլորովին էլ չի թողել իր կարիերան, ինչը կարելի էր ենթադրել նրա վերջին շրջանի պասիվությունից: Որպես ապացույց` ահա և նոր գովազդային ֆոտոշարք ներքնազգեսի Wonderbra ապրանքանիշի համար, որի հետ համագործակցում է արդեն մի քանի տարի անընդմեջ:
Ֆոտոշարքում թոփ մոդելը լուսանկարվել է յուրահատուկ կրծկալներով` push-up ոճով, ինչպես նաև շքեղ ժանեկավոր վորտիքներով և շշմեցուցիչ ներքնազգեստներով:
Դատելով նրանից, թե ինչ տեսք ունեն Միրանդայի` բնությունից բավականին համեստ կրծքերը, կարելի է վստահորեն ասել` Wonderbra-ն աշխատում է:
Հիշեցնենք, որ Wonderbra-ն push-up ոճի այն կրծկալների ստեղծողն է, որոնք ժամանակին հեղափոխություն առաջացրեցին ներքնազգեստի պատմության մեջ: Ապրանքանիշի մշտական դեսպաններն էին Դրթա Ֆոն Թիզը և Եվա Գերցիգովան:

Размер имеет значение: Миранда Керр примерила вандербра
Австралийская супермодель Миранда Керр продолжает сотрудничество с маркой Wonderbra и представляет новую рекламную кампанию марки весна-лето 2015.
Нет, Миранда Керр вовсе не забросила свою карьеру, как вы можете подумать в виду того, что сейчас она так редко радует новыми проектами и фотосессиями. В доказательство тому – вот вам новая рекламная кампания красотки для легендарного бренда нижнего белья Wonderbra, с которым сотрудничает уже несколько сезонов подряд.
На фото топ-модель позирует в ошеломительных бюстгальтерах с эффектом push-up, а также роскошных кружевных трусиках и умопомрачительных комбинациях. Судя по тому, как выглядит весьма скромная от природы грудь Миранды, можно смело сказать: Wonderbra – работает!
Напомним, марка Wonderbra является создателем знаменитого бра с эффектом push-up, который когда-то произвел настоящую революцию в истории нижнего белья. Среди посланниц марки числятся такие красавицы как Дита Фон Тиз и Ева Герцигова.