Սիենա Միլերը և Բրեդլի Կուպերը նոր ֆիլմում` «Շեֆ»
Բառացիորեն օրեր առաջ ավարտվեցին «Ամերիկյան դիպուկահարը» ֆիլմի նկարահանումները` Սիենա Միլերի և Բրեդլի Կուպերի մասնակցությամբ: Դերասանները չէին հասցրել կարոտել անգամ իրենց գործը, պարզ դարձավ, որ ամենամորտ ժամանակներս աստղերը դարձյալ կհանդիպեն նկարահանման հրապարակում:
Բանն այն է, որ Սիենան հաստատել է իր մասնակցությունը Ջոն Ուելսի «Շեֆ» կինոկատակերգության նկարահանումներին, իսկ ավելի վաղ` դերասանական թիմ էր հրավիրվել Բրեդլին: Տեղեկացվում է, որ կինոնկարում կհայտնվի նաև ֆրանսիացի դերասան Օմար Սին:
Ինչ վերաբերում է սյուժեին, ապա նկարում խոսք կգնա Փարիզի հանրահայտ ռեստորաններից մեկի շեֆ-խոհարարի մասին, որն իրար հաջորդող անհաջողությունների հետևանքով կորցնում է հաստատությունը: Այդուհանդերձ, գլխավոր հերոսը չի հանձնվում` նա տեղափոխվում է Լոնդոն, որտեղ որոշում է հավաքագրել նոր թիմ և ստեղծել երազների ռեստորանը:

18.06.2014 Буквально несколько дней назад завершились съемки фильма "Американский снайпер" с Брэдли Купером и Сиенной Миллерв главных ролях. Не успели актеры соскучиться по совместной работе, как стало известно, что совсем скоро знаменитости вновь встретятся на съемочной площадке.
Дело в том, что Сиенна подтвердила свое участие в комедии Джона Уэллса "Шеф" (Chef), а ранее в актерский состав проекта вошел Брэдли. Сообщается, что в картине также появится французский актер Омар Си.
Что касается сюжета, то в ленте речь пойдет о знаменитом шеф-поваре парижского ресторана, который из-за череды неудач теряет заведение. Однако главный герой не сдается - он перебирается в Лондон, где решает собрать новую команду и создать ресторан мечты.
О том, когда мы сможем увидеть Купера в форме повара, пока информации нет. Будем следить за новостями.