Ջենիֆեր Լոպեսի անակնկալ որոշումը (տեսանյութ)
«Ցավոք Ջենիֆեր Լոպեսը չի մասնակցի այս տարվա ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության բացման արարողությանը»,- հայտարարել է Ջենիֆեր Լոպեսի ներկայացուցիչը:
Թե ինչ պատճառով երգչուհին չի կարող ներկա գտնվել, չեն հայտնում: Հայտնի չէ նաև` կփոխարինի՞ նրան ինչ-որ մեկը, թե՞ ոչ:
Հիշեցնենք, որ Ջենիֆեր Լոպեսը Պիտբուլի և բրազիլացի աստղ Կլաուդիե Լիտեի հետ երգ է գրել ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության համար: «We Are One» («Մենք միասնական ենք») տրիոն պետք է կարտարվեր առաջնության բացմանն ընդառաջ:
Երգի տեսահոլովակը`LADYNEWS TV-ում:
Ասում են` երգն այդքան էլ դուր չի եկել բրազիլացի հանրությանը: Լոպեսն ու Պիտբուլը երգում են անգլերեն և իսպաներեն լեզուներով, միայն Լիտեն է մի քանի բառ երգում հարազատ պորտուգալերենով: Տեղացիներին դա այնքան էլ դուր չի եկել: Գուցե դա՞ է պատճառը, որ Լոպեսը հրաժարվել է:

Лопес не приедет на ЧМ-2014
«К сожалению, Дженнифер Лопес не приедет на открытие чемпионата мира в этом году», – заявил представитель Дженнифер Лопес.
По какой причине певица не сможет присутствовать, не сообщается. Также неизвестно, будет ли кто-нибудь ее заменять.
Напомним, Дженнифер Лопес записала песню специально для открытия чемпионата вместе с рэпером Питбулем и бразильской звездой Клаудией Леитте. Композицию «We Are One» («Мы едины». – Прим. Woman’sDay) трио должно было исполнить в преддверии первого матча хозяев чемпионата с командой Хорватии в Сан-Паулу 12 июня. Смотреть видео в LADYNEWS-TV.
Поговаривают, что записанная песня не очень понравилась бразильской публике. Лопес и Питбуль поют на английском и испанском языках, и только несколько строк в конце Леитте исполняет на родном португальском. Местной аудитории такой расклад пришелся не по вкусу. Может, поэтому Лопес решила отказаться?