Իրինա Շեյքն անկեղծացել է (ֆոտոշարք)
Իրինա Շեյքը նկարահանվել է բաց ֆոտոշարքում' V Man ամսագրի աշուն-ձմեռ համարի համար: Այս տարի ամսագիրը նշում է իր ստեղծման 10 տարին:
Ամսագրին տված հարցազրույցում' Իրինան կիսվել է իր մանկության հիշողություններով, պատմել Չելյաբինսկում անցկացրած տարիների մասին.
«Ես մեծացել եմ Եմանժելինսկ կոչվող փոքրիկ' շատ պարզ ու հանգիստ գյուղում: Փոքրիկ այգի ունեինք, որտեղ դպրոցում դասերն ավարտելուց հետո, ես տնկում էի կարտոֆիլ ու լոլիկ: Ես իրականում իսկական գյուղացի աղջիկ եմ, երբեմն կարոտում եմ այդ ժամանակները և ոչ միայն լոլիկի այգին: Երբեք չէի մտածել, որ կապրեմ Փարիզում կամ Նյու Յորքում, անգամ չէի երազում, բայց դեռ այն ժամանակ գիտեի' գյուղից կգնամ»:
Իրինան պատմում է, որ իր մոդելային գործունեությունը սկսվել է այն ժամանակվանից, երբ իրեն նկատեցին մոդելային գործակալությունները, աղջկա խոսքով' առաջին քայլերն իրեն այդքան էլ հեշտ չեն տրվել: «Ես ուշ եմ մոդել դարձել' 20 տարեկանում: Տեղափոխվեցի Փարիզ, շատ վատ էի խոսում անգլերեն: Երբ ունեցա առաջին լուսանկարները, դրանցում ինձ բոլորովին չհավանեցի: Ապրում էի ուրիշ մոդելների հետ նույն բնակարանում, նրանք ամեն անգամ ծիծաղում էին ինձ վրա. ես իրենցից շատ էի տարբերվում, նրանք շատ նիհար ու անգույն էին, իսկ ես փարթամ էի ու արևայրուք ունեի»,- հիշում է Իրինան:
Լրագրողները հարցրել են նաև Ռոնալդուի հետ հարաբերությունների մասին.«Երբ ես որոշեցի դառնալ ճանաչված մոդել, գիտակցեցի' մարդիկ կհետաքրքրվեն իմ անձնական կյանքով, դա ինձ համար շոկ չէր: Իսկ երբ դու սիրում ես ինչ-որ մեկին ու Ձեզ մոտ ամեն բան հիասքանչ է, դու այդ ճնշումը չես զգում, ոնց որ շուրջդ պատ շարած: Այն ամենն, ինչ կարևոր է ինձ համար, մնում է այդ պատերի ներսում»:

Ирина Шейк разделась для журнала V Man
Ирина Шейк снялась в откровенной фотосессии для осенне-зимнего номера журнала V Man. В этом году издание празднует десятый день рождения.
В интервью журналу модель поделилась воспоминаниями о своем дестве, проведенном в Челябинской области: «Я выросла в Еманжелинске - это небольшая деревня, очень простая и тихая. У нас был сад, в котором после школы я сажала картошку и помидоры. Я, на самом деле, настоящая деревенская девчонка. Иногда скучаю по тому времени. Но только не по посадке помидоров... Я никогда не думала, что буду жить в Париже или Нью-Йорке. Даже мечтать об этом не могла... Но я уже тогда знала, что уеду из своей деревни».
Ирина рассказывает, что ее модельная карьера началась тогда, когда ее заметил скаут модельного агентства. По словам девушки, первые шаги в модельном бизнесе давались ей очень нелегко: «Я стала моделью поздно, мне было почти 20. Я приехала в Париж и плохо говорила по-английски. Я не умела позировать. Когда я сделала фотографии для первого портфолио, то совсем себе на них не понравилась... Я жила в квартире с другими моделями, и они смеялись надо мной, потому что я сильно от них отличалась: они были очень худыми и очень бледными, а у меня были пышные формы и загар».
О романе с Криштиану Роналду журналисты также не преминули задать вопрос, но особенно откровенничать звезда не стала: «Когда я решила стать известной моделью, я понимала, что люди будут интересоваться моей личной жизнью. Это не было для меня шоком. А если ты любишь кого-то и у вас отличные отношения, ты не чувствуешь этого давления, как будто выстраиваешь стену вокруг себя. Все, что важно для меня, остается за этой стеной».