Այս շաբաթ ինտուիցիան կլինի կենդանակերպի բոլոր նշանների առաջնորդող աստղը, իսկ բախտ կժպտա նրանց, ովքեր հետևում են որոշակի ծրագրի: Սակայն բաց եղեք նոր շրջադարձերի, անսպասելի հանդիպումների և կապերի համար:
Խոյերը կարող են բավականին լարված շաբաթ ունենալ՝ նոր մարտահրավերներով, որոնք կպահանջեն անհապաղ գործողություններ: Այնուամենայնիվ, բավարար էներգիա կունենաք ամեն ինչ հաջողությամբ հաղթահարելու համար: Դուք պետք է ուշադիր հետևեք ձեր հուզական վիճակին և, անհրաժեշտության դեպքում, չպլանավորված արձակուրդ վերցնեք: Շաբաթվա առաջին կեսը հարմար է թղթաբանության, ֆինանսների և հասարակական հավաքույթների համար: Շաբաթվա կեսին բավարար ժամանակ հատկացրեք պլանավորմանը, իսկ եթե ինչ-որ բան անհանգստացնում է ձեզ, գրի առեք ձեր մտքերը: Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է որոշակի ցնցումներ բերել ձեր անձնական կյանքում: Հնարավոր է, որ այս օրերին հեշտությամբ ընդունեք այն որոշումը, որը դուք ցանկանում էիք կայացնել, բայց չեք կարողացել:
Ցուլերին շատ արդյունավետ շաբաթ է սպասվում։ Սակայն ապավինեք միայն սեփական ուժերին և ավելի մեծ պատասխանատվություն կրեք ձեր գործողությունների համար։ Բախտի վրա հույսը դնել հաստատ չարժե։ Երկուշաբթի զսպեք ձեր զգացմունքները. սառնասրտությունը կօգնի խուսափել հակամարտություններից։ Երեքշաբթի նրանք, ովքեր հետևում են հստակ ծրագրի, կհասնեն առավելագույն հաջողության։ Շաբաթվա կեսին գնահատեք իրավիճակը և արագ արձագանքեք։ Հինգշաբթի խնայեք գումար և խուսափեք նոր նախագծեր սկսելուց։ Ուրբաթ օրը հոգ տարեք ձեր առողջության և նյարդային համակարգի մասին։ Իսկ հանգստյան օրերին անակնկալներ են սպասվում ձեր անձնական կյանքում։
Երկվորյակներ, գալիք շաբաթը ձեզ նոր բան կսովորեցնի: Աստղերը նաև զգուշացնում են, որ ստիպված կլինեք փոխել ձեր տեսակետը կյանքի որոշ կարևոր կողմերի վերաբերյալ: Պատրաստ եղեք և՛ մարտահրավերների, և՛ հակամարտությունների: Պարգև կլինի այն գիտակցումը, որ ձեր ջանքերն ապարդյուն չեն, և որ ճիշտ ճանապարհի վրա եք ձեր նպատակներին հասնելու համար: Շաբաթվա սկզբին ուրիշների հետ հարաբերությունները կարող են կենտրոնական տեղ գրավել: Որոշ կապեր կարող են փլուզվել ձեր աչքերի առաջ. մի անհանգստացեք, դա միայն օգտակար կլինի: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հետ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին լավագույնն է ամեն ինչ վերահսկել և կրկնակի ստուգել: Անհարմար սխալների հավանականությունը բարձր է:
Այս շաբաթ աստղերը կարող են փորձարկել Խեցգետինների դիմացկունությունը: Առջևում շատ լարված իրադարձություններ են սպասվում, բայց դրանք նաև կծառայեն որպես կատալիզատոր ձեր շարունակական աճի համար: Շաբաթվա սկզբին ուշադիր կշռադատեք յուրաքանչյուր որոշում և մի կողմ դրեք ցանկացած պատրանք: Եթե հավանականությունը ձեր դեմ է, փորձեք հանգիստ մնալ: Շաբաթվա կեսը բարենպաստ է ֆինանսական հարցերը լուծելու համար: Կարգավորեք ձեր հաշիվները, մարեք պարտքերը և կատարեք այն խոշոր գնումը, որի մասին մտածում եք: Շաբաթվա երկրորդ կեսը պարզություն կբերի վաղուց առկա, շփոթեցնող խնդիրներին: Բարենպաստ հանգամանքներից օգտվելու ձեր կարողությունը կարող է վճռորոշ լինել:
Այս շաբաթ Առյուծները պետք է հասկանան հիմնական սկզբունքը՝ հնարավորինս շատ բան անելու համար պետք է չշտապել։ Սա կլինի հաջողության գրավականը։ Առողջ բանականությունը և հավասարակշռված մոտեցումը կօգնեն ամեն ինչ ճիշտ կազմակերպել։ Շաբաթվա սկզբին խորհուրդ կամ օգնություն առաջարկեք կարիքավորներին։ Ուշադիր հետևեք ձեր շրջապատին և բաց մի թողեք կարևոր հանդիպում, որը կարող է մեծ ազդեցություն ունենալ ձեր ապագայի վրա։ Չորեքշաբթի կենտրոնացեք ձեր ընտանիքի և այն վայրի վրա, որտեղ հանգստանում եք։ Տեսեք, թե ինչ կարելի է բարելավել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր էներգիան զգալիորեն կնվազի, և ձեր առողջությունը կարող է վատթարանալ։ Մի անտեսեք մասնագիտական օգնության դիմելը։
Գալիք շաբաթը Կույսերի համար շատ արդյունավետ կլինի, հատկապես, եթե դուք մի կողմ դնեք աննշան հարցերը և կենտրոնանաք իսկապես կարևորների վրա: Ճիշտ է, ձեր նորարարական մոտեցումները կամ գաղափարները, հավանաբար, չեն ընդունվի ուրիշների կողմից: Բայց մտածեք, թե արդյոք ժամանակն չէ՞ փոխել միջավայրը: Շաբաթվա առաջին կեսին պատրաստ եղեք համառորեն շարունակել և չհրաժարվել սկսածից: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերը բարենպաստ են սպորտով զբաղվելու և գեղեցկության սրահներ այցելելու համար: Շաբաթվա երկրորդ կեսին փորձեք ավելի շատ շարժվել. սա շատ էներգիա կբերի: Կարճ և երկար ճանապարհորդությունները բարենպաստ կլինեն:
Կշեռքների համար մայիսի սկիզբը շատ բարենպաստ ժամանակ կլինի շփման և սոցիալական փոխազդեցության համար: Դուք կկարողանաք լեզու գտնել նույնիսկ նրանց հետ, ում հետ երկար ժամանակ չեք կարողանում ընդհանուր լեզու գտնել: Սիրելիները նույնպես կարող են զգալի աջակցություն ցուցաբերել: Շաբաթվա առաջին օրերին մեծ հնարավորություն կա դաշնակիցներ գտնել ձեր ջանքերում, ուստի լավագույնն է կիսվել ծրագրերով և հեռանկարներով, որպեսզի երկուսդ էլ նկատվեք: Շաբաթվա կեսին հնարավոր են հաճելի անակնկալներ կամ եկամտի աճ: Ուրբաթ օրվանից սկսած՝ ձեր անձնական կյանքը մեծ ուշադրություն կգրավի: Դրանում ցանկացած փոփոխություն դեպի լավը կլինի:
Կարիճներին կարող է սպասվել բավականին չեզոք և հանգիստ շաբաթ։ Դուք կարող եք ժամանակ գտնել այն բաների համար, որոնք հետաձգել եք, մասնավորապես՝ հանգստանալու համար։ Հարաբերություններին վերաբերող դժվար հարցերի պատասխանները կարող են անսպասելիորեն ի հայտ գալ։ Շաբաթվա առաջին կեսին կարող են առաջանալ վիճահարույց և երկիմաստ իրավիճակներ։ Հենվեք տրամաբանության վրա, այլ ոչ թե հույզերի։ Ծանոթությունները շաբաթվա կեսին երկարատև հաջողության հնարավորություն են տալիս։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր սիրելիներին և ընտանիքի կրտսեր անդամներին։ Մի նրանց օգնության և աջակցության համար ժամանակ և ռեսուրսներ մի խնայեք։
Աստղերը զգուշացնում են, որ այս շաբաթը Աղեղնավորի համար փոփոխություններ կբերի։ Նույնիսկ, եթե դրանք փոքր և աննշան են թվում, զգալի հետևանքներ կունենան ապագայի համար։ Շաբաթվա սկզբին անփույթ զրույցը կարող է ձեզ շատ նոր գաղափարներ տալ։ Մի վախեցեք համաձայնվել ինչ-որ նոր բանի և կառուցել ձեզ անհրաժեշտ իրադարձությունները՝ ինչպես շղթայի օղակները։ Շաբաթվա կեսին տնային գործերը կարող են մեծ ուշադրություն պահանջել։ Կենցաղում խափանումների մեծ հավանականություն կա։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ամեն ինչ կարող է այնպես չընթանալ, ինչպես պլանավորել եք, հատկապես, երբ խոսքը վերաբերում է հանգստին կամ ընկերների հետ հանդիպմանը։ Պատրաստ եղեք իմպրովիզացիայի՝ արագ արձագանքելուն։
Այծեղջյուրներն այս շաբաթ կունենան «ամեն ինչ կարող եմ անել» մտածելակերպ։ Տհաճ վարքից և ուրիշների անպատասխանատվությունից կուտակված հիասթափությունը կարող է հանգեցնել արմատական փոփոխությունների։ Որոշ իրավիճակներում հանգստությունը և դիվանագիտական մոտեցումը կարող են անհնար լինել, բայց փորձեք ամբողջությամբ չոչնչացնել ամեն ինչ։ Շաբաթվա կեսին խուսափեք ռիսկային ֆինանսական գործարքներից և նոր նախագծերից։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը լի կլինի հույզերով։ Զգույշ եղեք զբոսանքների և բնության գրկում ճամփորդությունների ժամանակ. մեծ է վնասվածքի ռիսկը։ Հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր արտաքին տեսքին, վերանայեք զգեստապահարանը և ամեն ինչ ներդաշնակեցրեք։
Ջրհոսներ, ձեզ մարտահրավերներով լի շաբաթ է սպասվում։ Սիրելիները դիտավորյալ ձեզ կհարվածեն այնտեղ, որտեղ ցավոտ է, իսկ գործընկերները, կարծես, դավադրություն կանեն՝ ձեզ անընդհատ հիասթափեցնելու համար։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին դժվար կլինի սկսել այնպիսի նախագծեր, որոնցում անձնական հետաքրքրություն չունեք։ Որպեսզի ձեր ներքին «կարիքներն» ու «ցանկությունները» չափազանց շատ չբախվեն, բավականաչափ ժամանակ հատկացրեք հանգստի և ձեր ցանկությունները հետապնդելու համար։ Հաստատեք հավասարակշռություն։ Շաբաթվա կեսին կարող է սրվել վերահսկողության զգացումը և նույնիսկ շուրջը կատարվողի համար ձեր մեղքի զգացումը։ Խուսափեք հանգստյան օրերին որևէ մեկին խորհուրդներ տալուց, նույնիսկ եթե նրանք աղաչեն ձեզ, հակառակ դեպքում հետագայում ամեն ինչի համար կմեղադրեն ձեզ։ Եվ մի շտապեք. դուք ժամանակ կունենաք ամենակարևոր բաների համար։
Ձկներին շատ հետաքրքիր շաբաթ է սպասվում։ Ակնկալվում են հաճելի անակնկալներ և լրացուցիչ շահույթ։ Շաբաթվա սկզբին կարող են առաջանալ նոր մասնագիտական կամ ստեղծագործական կապեր։ Ձեր բացությունը կգրավի համախոհ մարդկանց։ Շաբաթվա կեսին համարձակորեն նոր բան ձեռնարկեք։ Թիմային աշխատանքը և ընկերների հետ պարզ հավաքույթները բարենպաստ կլինեն։ Եթե շաբաթվա երկրորդ կեսին հնարավորություն առաջանա ճանապարհորդելու որևէ տեղ, անպայման դա արեք։ Այս օրերը նաև բարենպաստ են ստեղծագործականության և ինքնադրսևորման համար։

04.05.2026 На этой неделе путеводной звездой для всех знаков зодиака станет интуиция, а удача будет сопутствовать тем, кто действует по плану. Но будьте открыты к новым поворотам, неожиданным знакомствам и общению.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Овен
У представителей знака Овен неделя может выдаться довольно волнительной, а кроме того, прибавятся новые задачи, требующие немедленного решения. Но у вас будет достаточно энергии, чтобы успешно со всем справиться. Правда, за эмоциональным состоянием придется следить особо, и если понадобится — взять незапланированный выходной. Первая половина недели подойдет для дел, связанных с документами, финансами, посещением социальных мест. В середине недели уделите достаточно времени планированию и, если вас что-то беспокоит, письменному самоанализу. Во второй половине недели в личной жизни возможны встряски. Есть вероятность, что решение, которое вы хотели, но не могли принять, в эти дни дастся вам с легкостью.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Телец
Тельцов ожидает весьма продуктивная неделя. Но полагайтесь лишь на свои силы и возьмите больше ответственности за то, что происходит. На удачу рассчитывать вам точно не придется. В понедельник будьте сдержанны в плане эмоций — хладнокровие поможет избежать конфликта. Во вторник максимум успеха достигнут те, кто действует четко по плану. В середине недели успейте оценить ситуацию и быстро среагировать. В четверг экономьте и не начинайте новые проекты. В пятницу берегите здоровье и нервную систему. А в выходные вас ожидают сюрпризы в личной жизни.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Близнецы
Близнецов предстоящая неделя научит чему-то новому. А еще звезды предупреждают, что вам придется поменять точку зрения на какие-то важные моменты в жизни. Будьте готовы и к испытаниям, и к конфликтам. Бонусом будет понимание, что вы трудитесь не напрасно и идете к своим целям верным путем. В начале недели на первый план могут выйти отношения с окружающими. Какие-то связи могут рассыпаться на глазах — не расстраивайтесь, это будет только на пользу. В среду и четверг будьте осторожны с финансами. Во второй половине недели лучше все контролировать и лишний раз перепроверять. Велика вероятность досадных ошибок.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Рак
На этой неделе звезды могут проверить Раков на прочность. Предстоят весьма напряженные события, но именно они и послужат толчком для вашего дальнейшего роста. В начале недели особо тщательно взвешивайте каждое решение, отбросив иллюзии. Если все будет против вас — старайтесь сохранять спокойствие. Середина недели благоприятна для решения финансовых вопросов. Наведите порядок в счетах, отдайте долги, совершите крупную покупку, о которой давно думали. Вторая половина недели внесет ясность в давние запутанные вопросы. Ваше умение использовать удачное стечение обстоятельств может сыграть решающую роль.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Лев
Львам на этой неделе важно понять главный принцип: чтобы успеть сделать как можно больше — не торопитесь. В этом и будет залог успеха. Здравый смысл и взвешенный подход помогут организовать все, как надо. В начале недели помогите советом или делом тем, кто в этом нуждается. Внимательно смотрите по сторонам и не упустите важное знакомство, которое может сильно повлиять на ваше будущее. В среду уделите внимание семье и пространству, в котором отдыхаете. Посмотрите, что можно улучшить в нем. Во второй половине недели энергии будет гораздо меньше, а самочувствие может ухудшиться. Не пренебрегайте обращением к специалистам.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Дева
Предстоящая неделя будет весьма плодотворной для Дев. Особенно если вы отложите на потом мелкие вопросы и займетесь действительно важными делами. Правда, ваши новаторские подходы или идеи вряд ли примут окружающие. Но подумайте, может, пришло время и для смены окружения. В первой половине недели будьте готовы проявить настойчивость и не бросайте начатое. Среда и четверг благоприятны для занятий спортом и посещений салонов красоты. Во второй половине недели старайтесь больше двигаться — это принесет большое количество энергии. Будут благоприятны ближние и дальние поездки.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Весы
У Весов начало мая будет очень подходящим временем для общения и социального взаимодействия. Вам удастся поладить даже с теми, с кем найти общий язык долгое время было невозможно. Близкие также могут оказать заметную поддержку. В первые дни недели есть хорошие шансы найти союзников в ваших делах — поэтому лучше озвучивайте свои планы и перспективы, чтобы вы друг друга заметили. В середине недели возможны приятные сюрпризы или увеличение доходов. Начиная с пятницы много внимания заберет на себя личная жизнь. Все перемены в ней будут к лучшему.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионов ожидает довольно нейтральная и спокойная неделя. Может появиться время на то, что вы откладывали «на потом», особенно по части отдыха. Неожиданно могут появиться ответы и на сложные вопросы в отношениях. В первой половине недели рискуют возникнуть спорные и неоднозначные ситуации. Полагайтесь не на эмоции, а на логику. Знакомства, которые состоятся в середине недели, имеют шансы на длительное продолжение. Во второй половине недели уделите особое внимание близким и младшим членам семьи. Не жалейте времени на общение с ними, а также сил и ресурсов на помощь и поддержку.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Стрелец
Звезды предупреждают, что Стрельцам эта неделя принесет перемены. Даже если они будут небольшими и покажутся вам незначительными — они будут иметь важное значение для будущего. Случайный разговор в начале недели может дать вам много новых идей. Не бойтесь соглашаться на что-то новое и выстраивать нужные вам события как звенья цепи. В середине недели домашние заботы могут потребовать много внимания. Велика вероятность поломок в быту. Во второй половине недели все может пойти не по плану — особенно по части отдыха или встреч с друзьями. Будьте готовы импровизировать на ходу.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Козерог
У Козерогов неделя пройдет под девизом «все могу сам». Накопившееся разочарование от неприятных поступков и безответственности окружающих может привести к радикальным переменам. В каких-то ситуациях не удастся сохранить хладнокровие и дипломатичный подход, но постарайтесь не разрушать все до основания. В середине недели не вступайте в рискованные финансовые сделки и не начинайте новые проекты. Вторая половина недели будет насыщена эмоциями. Соблюдайте осторожность во время прогулок и поездок на природу — высок риск травм. Уделите особое внимание вашему внешнему виду, пересмотрите гардероб — приведите все к гармонии.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Водолей
Водолеям предстоит непростая неделя. Близкие люди будут, как нарочно, бить в болевые точки, а коллеги словно сговорятся постоянно расстраивать вас. В понедельник и вторник может быть сложно раскачаться на дела, к которым у вас нет личного интереса. Чтобы внутренние «надо» и «хочу» не пришли к совсем большому конфликту — выделите достаточно времени на отдых и на реализацию ваших желаний. Найдите баланс. В середине недели может обостриться чувство контроля и даже вины за то, что происходит вокруг. В выходные дни не давайте никому советов, даже если очень попросят — иначе потом вас во всем и обвинят. И не спешите: самое главное вы успеете.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 мая 2026 года для знака зодиака Рыбы
Рыбам предстоит весьма увлекательная неделя. Ожидаются приятные сюрпризы и дополнительная прибыль. В начале недели могут состояться новые профессиональные или творческие знакомства. Ваша открытость привлечет близких по духу людей. В середине недели смело беритесь за что-то новое для вас. Благоприятны дела в команде и просто встречи с друзьями. Если появится возможность поехать куда-то во второй половине недели — непременно сделайте это. Также эти дни благоприятны для творчества и самовыражения.