Ընդամենը մի քանի օր առաջ պարզվեց, որ Կիլիանը սիրավեպ է սկսել իսպանացի հայտնի դերասանուհի Էսթեր Էքսպոսիտոյի հետ։ Նա միլիոնավոր հեռուստադիտողների հայտնի է «Էլիտ» պաշտամունքային սերիալում իր դերով։
Մբապեի նոր հարաբերությունների մասին հայտնի դարձավ ընդամենը օրեր առաջ։ Եվ խոսքը պարզապես հերթական մոդելի կամ ազդեցիկ կերպարի մասին չէ, այլ Իսպանիայի ամենահայտնի և քննարկվող դերասանուհիներից մեկի՝ 26-ամյա Էսթեր Էքսպոզիտոյի։
Նրանց հարաբերությունների մասին առաջին լուրերը տարածվեցին փետրվարի 25-ին։ Այդ ժամանակ, ըստ ներքին աղբյուրների, զույգին առաջին անգամ միասին նկատել են Մադրիդում։ Այնուհետև նրանք երկուսն էլ մեկնել են Ֆրանսիա։ Կիլիանը ներկայումս վերականգնվում է ծնկի վնասվածքից և Փարիզում մասնագետների մոտ նշանակված հանդիպում ուներ։
Էսթերի այցը սիրո քաղաք համընկավ նորաձևության շաբաթվա հետ։ Դերասանուհին մասնակցեց Le Grand Dîner du Louvre-ում կայացած մեծ միջոցառմանը և երկրպագուների հետ կիսվեց իր ուղևորության լուսանկարներով։
Ուշադիր երկրպագուներն անմիջապես նկատեցին լուսանկարներից մեկը, որտեղ պատկերված էր երկու հոգու համար նախատեսված սեղան՝ Էյֆելյան աշտարակի գիշերային տեսարանով, ինչը միայն յուղ ավելացրեց բուռն քննարկումների կրակին։
Իսկ պապարացիները զույգին նկատել են Pullman Paris Tour Eiffel բարում: Ականատեսները պնդում են, որ մարտի 6-ի երեկոյան հյուրանոցի տեռասում, որտեղից բացվում են շունչ կտրող տեսարաններ, տիրում էր ռոմանտիկ մթնոլորտ: Էքսպոզիտոն և Մբապեն միասին ճաշել են, հաճելիորեն զրուցել և համբուրվել ամբողջ երեկոյի ընթացքում: Ընդհանուր առմամբ, հայտնիները չեն թաքցրել իրենց զգացմունքները և բավականին ազատ են պահել իրենց։ Իսկ մարտի 9-ին համացանցում նոր լուսանկարներ հայտնվեցին, որոնք վերջապես համոզեցին կասկածամիտներին. Մբապեն և Էքսպոզիտոն միասին ժամանեցին Մադրիդ, միասին իջան ինքնաթիռից և միասին լքեցին օդանավակայանը։
Էսթեր Էքսպոզիտոն պաշտամունքային դեմք է Իսպանիայում և երկրից դուրս։ Նա միլիոնավոր հեռուստադիտողների համար հայտնի դարձավ Netflix-ի «Էլիտ» սերիալի թողարկումից հետո, որտեղ փայլուն խաղացել է Կարլա Ռոուսոնի դերը։ Այդ ժամանակվանից ի վեր նրա կարիերան թռիչքաձև է զարգացել։
Դերասահուհին նկարահանվել է մի շարք այլ բարձրակարգ նախագծերում, այդ թվում՝ «Ինչ-որ մեկը պետք է մահանա», «Վեներա» և «Մոնտե Պերդիդո», ամրապնդելով իր կարգավիճակը որպես երկրի ամենապահանջված երիտասարդ դերասանուհիներից մեկը։
Իր դերասանական տաղանդի շնորհիվ Էսթերը զգալի ազդեցություն է ունեցել սոցիալական ցանցերում և նորաձևության աշխարհում: Աշխարհի միլիոնավոր հետևորդներ հետևում են աստղի յուրաքանչյուր քայլին:
Գեղեցկուհու անձնական կյանքը միշտ ուշադրության կենտրոնում է եղել: Տարբեր ժամանակներում լուրեր էին շրջանառվում, որ նա կապված է ուրուգվայցի դերասան Նիկո Ֆուրտադոյի և մեքսիկացի ոճաբան Նինի Վելեսի հետ, սակայն այդ լուրերը մնացին չհաստատված:
Բացի այդ, Հետաքրքիր է, որ Էքսպոզիտոյին արդեն կապվել է «Ռեալ Մադրիդի» հետ։ 2022 թվականին և, ապա, 2024–ին անընդհատ լուրեր էին շրջանառվում նրա և ֆուտբոլային ակումբի մեկ այլ հարձակվողի՝ Վինիսիուս Ժունիորի սիրավեպի մասին։ Հայտնիներին միասին տեսել էին համերգների ժամանակ, նրանք միաժամանակ այցելել են Մայամի։
Դերասանուհին ինքը շտապեց հերքել այս լուրերը՝ բարկացած գրառմամբ։ Բայց նստվածք, ինչպես ասում են, մնացել է։ Եվ հիմա, երբ նրան նախ տեսել են Վինիսիուսի, իսկ ավելի ուշ՝ Կիլիանի հետ, համացանցիի օգտատերերը չեն կարողանում ձեռնպահ մնել կծող մեկնաբանություններից։

11.03.2026 Буквально несколько дней назад стало известно, что Килиан закрутил роман с популярной испанской актрисой Эстер Экспозито. Она известна миллионам зрителей благодаря роли в культовом сериале «Элита».
О новых отношениях Мбаппе стало известно буквально несколько дней назад. И это не просто очередная модель или инфлюенсер, а одна из самых ярких и обсуждаемых актрис Испании — 26-летняя Эстер Экспозито.
Первые слухи об их отношениях появились 25 февраля. Именно тогда, по данным инсайдеров, пару впервые заметили вместе в Мадриде. После оба отправились во Францию. Килиан сейчас восстанавливается после травмы колена, и в Париже у него была запланирована встреча со специалистами.
Визит Эстер в город любви был приурочен к Неделе моды. Актриса посетила грандиозное мероприятие Le Grand Dîner du Louvre и поделилась с поклонниками кадрами своего путешествия.
Внимательные фанаты сразу же обратили внимание на одну из фотографий, где был запечатлен столик на двоих с ночным видом на Эйфелеву башню, что лишь подлило масла в огонь бурных обсуждений.
А папарацци заметили влюбленных в баре Pullman Paris Tour Eiffel. Очевидцы утверждают, что вечером 6 марта на террасе отеля, откуда открывается захватывающий вид, царила романтическая атмосфера. Экспозито и Мбаппе ужинали вместе, мило беседовали и целовались на протяжении всего вечера. В общем, знаменитости не скрывали своих чувств и вели себя весьма раскованно. А уже 9 марта в Сети появились новые кадры, окончательно убедившие скептиков: Мбаппе и Экспозито вместе прибыли в Мадрид, спускаясь с трапа самолета и вместе покидая аэропорт.
Эстер Экспозито — культовая фигура в Испании и далеко за ее пределами. Она стала известна миллионам зрителей после выхода сериала Netflix «Элита», где блестяще сыграла роль Карлы Росон. С тех пор ее карьера пошла в гору.
Она снялась еще в нескольких громких проектах: «Кто-то должен умереть», «Венус» и «Охота. Монте-Пердидо», тем самым закрепив свой статус одной из самых востребованных молодых актрис страны.
Благодаря своему актерскому таланту Эстер смогла добиться мощного влияния в социальных сетях и мире моды. Миллионы подписчиков по всему миру следят за каждым шагом звезды.
Личная жизнь красотки всегда была в центре внимания. В разное время ей приписывали романы с уругвайским актером Нико Фуртадо и мексиканским стилистом Нини Велесом, но эти слухи так и остались неподтвержденными.
Кроме того, интересно, что Экспозито уже связывали с мадридским «Реалом». В 2022 году, а затем и в 2024-м, ходили упорные слухи о ее романе с другим нападающим — Винисиусом Жуниором. Знаменитостей вместе видели на концертах, они одновременно приезжали в Майями.
Правда, сама актриса тогда поспешила опровергнуть эти домыслы, опубликовав гневный пост. Но осадочек, как говорится, остался. И теперь, когда ее сначала видели с Винисиусом, а спустя время — с Килианом, интернет-пользователи не могут удержаться от язвительных комментариев.