Շաբաթվա ստղագուշակ․ հոկտեմբերի 1-ից 7-ը
Եթե թվում է, որ փող չկա ու չի լինելու՝ հնարավոր է, դուք ինչ-որ կարևոր բան բաց եք թողել և շրջանցել եք որոշակի գործնական առաջարկ։ Ֆինանսական դրությունը կբարելավվի արդեն երեկրորդ կեսին։ Ընկերները կօգնեն հաստատել օգտակար կապեր, որոնք ձեզ համար փայլուն հեռանկարներ կարող են բացել։
Շաբաթվա ստղագուշակ՝  հոկտեմբերի 1-ից  7-ը․ Ցուլ
Շաբաթվա սկզբին դուք պետք է խելամիտ գտնվեք ֆինանսների եւ բիզնեսի ոլորտում: Ամուր կանգնել ձեր գործարար շահերի պաշտպանության դիրքերում, հակառակ դեպքում խորամանկ մրցակիցները կարող են քթի տակից տանել երկարատև համառ աշխատանքների պտուղները: Մի պատմեեք ձեր հաջողությունների մասին, ավելին՝ դժվարություններն էլ մի հանձնեք հասարակության դատարանին:
Շաբաթվա ստղագուշակ՝  հոկտեմբերի 1-ից 7-ը․ Երկվորյակ
Այս շաբաթ դուք կունենաք լրացուցիչ եկամուտ: Ֆինանսական հարցերում հնարավոր են հանգամանքների հաջող դասավորություն՝ բաց մի թողեք ձեր հնարավորությունը: Ձեր ստեղծագործական գաղափարները շատ պահանջված կլինեն եւ կընդունվեն վերադասի կողմից:
Շաբաթվա ստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 1-ից 7-ը․ Խեցգետին
Ձեր ջանքերը ապարդյուն չեն անցնի: Ֆինանսական դրությունը կայուն է, եւ, հավանաբար, կարող է ավելի բարելավվել: Դուք կստանաք օգտակար մասնագիտական փորձ: Կարող եք ակնկալել գայթակղիչ գործարար առաջարկ։
Շաբաթվա ստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 1-ից 7-ը․ Առյուծ
Այս շաբաթ դուք պետք է ևս մեկ անգամ ստուգեք ձեր բոլոր գործնական թղթերը: Պայմանագրեր եւ գործարքներ կնքեք միայն հուսալի եւ լավ փորձված գործընկերների հետ: Հինգշաբթի կամ ուրբաթ օրերին հնարավոր են նոր կանխիկ դրամական մուտքեր: Բայց չարժե դրանք անմիջապես ծախել։
Շաբաթվա ստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 1-ից 7-ը․ Կույս
Այս շաբաթ, հակառակ ակնկալիքների, եկամուտները զգալիորեն ավելի շատ շատ կլինեն, քան ծախսերը: Հարկավոր է մտածել, թե ինչպես ավելի լավ ծախսել կամ որտեղ ներդնել կուտակված ֆինանսական միջոցները: Խորհուրդ չի տրվում չխնայել եւ չգնել էժան ու ամորակ բաներ, դրանք արագորեն կկորցնեն իրենց պիտանելիությունը:
Շաբաթվա ստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 1-ից 7-ը․ Կշեռք
Ձեզ հարկավոր է հստակ պլանավորել եղած բյուջեն, որպեսզի հետագայում չանհանգստանաք ձեր անվճարունակության կամ պարտքերի համար։ Չորեքշաբթին բարենպաստ օր է պայմանագրերի եւ համաձայնագրերի կնքման համար: Հինգշաբթի օրը նպատակահարմար է հանդիպել գործընկերների հետ, կազմակերպել ուղեղային գրոհ։
Շաբաթվա ստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 1-ից  7-ը․ Կարիճ
Այս շաբաթ ֆինանսական կայունությունը անընդհատ կուրախացնի: Ձեր հեղինակությունը աշխատավայրում կամրապնդվի: Շաբաթվա վերջում հնարավոր են չնախատեղված ծախսեր երեխաների համար:
Շաբաթվա ստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 1-ից 7-ը․ Աղեղնավոր
Ֆինանսական կայունությունը վերջապես կուրախացի ձեզ: Շաբաթվա սկզբին հնարավոր են հետաքրքիր առաջարկներ եւ խոշոր դրամական մուտքեր: Երեքշաբթի գործարար բանակցությունները հաջողությամբ կպսակվեն, ինչը ձեզ էական օգուտ կբերի:
Շաբաթվա ստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 1-ից 7-ը․ Այծեղջյուր
Երկուշաբթի զգոն եղեք` չեն բացառված խաբեությունը եւ կորուստները: Երեքշաբթի գործնական հանդիպումները հաջող կանցնեն` այցելություն բանկ, թե հարկային մարմիններ: Ընդհանուր առմամբ, շաբաթը ֆինանսական առումով կայուն է, սակայն պարտք չէ պարտքեր կուտակել եւ վարկեր վերցնել:
Շաբաթվա ստղագուշակ`հոկտեմբերի 1-ից 7-ը. Ջրհոս
Նյութական իրավիճակը կայունացել է, սակայն սպասել մեծ ֆինանսական շահույթներ կամ դրամական մուտքեր դեռ վաղ է: Հինգշաբթին հաջող կլինի բանակցությունների, փաստաթղթերի ստորագրման, գործարքների իրականացման համար: Շաբաթ օրը շատ մի տարվեք զվարճանքով:
Շաբաթվա ստղագուշակ`հոկտեմբերի 1-ից 7-ը. Ձկներ
Չորեքշաբթի օրը կունենաք հաջողված գնումներ եւ ձեռքբերումներ, ինչը դրականորեն կանդրադառնա ձեր տրամադրության վրա: Ուրբաթ օրը ականջալուր եղեք ընկերոջ խորհուրդին, այն թույլ կտա լուծել ձեզ մտահոգող դրամավարկային խնդիրը: Կիրակի օրն ավելի լավ է խանութ կամ ռեստորան չգնալ: Ընտանեկան ընթրիք կազմակերպեք տանը:

Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября
Если вам кажется, что денег нет и не будет, - возможно, вы что-то важное не увидели и пропустили некое перспективное деловое предложение. Финансовое положение может улучшиться к четвергу. Друзья помогут наладить важные контакты, которые откроют для вас блестящие перспективы.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Телец
В начале недели вам стоит проявить разумную осторожность в сфере финансов и бизнеса. Твердо стойте на страже своих деловых интересов, иначе коварные соперники могут увести из-под носа плоды нелегких трудов. Не рассказывайте о своих успехах, да и неудачи лучше не выносить на суд широкой публики.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Близнецы
На этой неделе вас ожидает дополнительный доход. В финансовых вопросах возможно удачное стечение обстоятельств, не упустите свой шанс. Ваши креативные идеи окажутся весьма востребованы и получат одобрение начальства.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Рак
Ваши усилия даром не пропадут. Финансовое положение стабильно, и даже вероятно его улучшение. Вы получите полезный профессиональный опыт. Можете ожидать и заманчивое деловое предложение.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Лев
На этой неделе вы должны еще раз тщательно проверить все свои деловые бумаги. Заключайте договоры и сделки только с надежными и хорошо проверенными партнерами. В четверг или пятницу, вероятны новые денежные поступления. Но не стоит сразу же их тратить.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Дева
На этой неделе, вопреки ожиданиям, доходы окажутся существенно больше расходов. Стоит задуматься над тем, как лучше потратить, или куда вложить накопленные финансовые ресурсы. Не рекомендуется экономить и покупать дешевые и не слишком качественные вещи, они быстро придут в негодность.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Весы
Вам необходимо четко планировать свой бюджет, чтобы потом не переживать из-за своей неплатежеспособности и долгов. Среда - благоприятный день для заключения контрактов и соглашений. На четверг стоит запланировать совещание с коллегами и устроить мозговой штурм.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Скорпион
На этой неделе финансовая стабильность вас порадует. Ваш авторитет на работе упрочится. В конце недели возможны незапланированные расходы на детей.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Стрелец
Финансовая стабильность наконец-то порадует вас. Возможны интересные предложения и крупные денежные поступления в начале недели. Деловые переговоры во вторник увенчаются успехом, что сулит вам значительную выгоду.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Козерог
В понедельник проявите осторожность и предусмотрительность, не исключены обман и потери. Во вторник удачно пройдут деловые встречи, визит в банк или в налоговую инспекцию. В целом неделя стабильна в финансовом плане, только не стоит жить в долги и набирать кредиты.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Водолей
Материальное положение стабилизировалось, однако на большие финансовые прибыли или денежные поступления пока рассчитывать не приходится. В четверг будут удачными переговоры, подписание бумаг, оформление сделок. В субботу не слишком увлекайтесь развлечениями.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 октября: Рыбы
В среду будут удачными покупки и приобретения, это положительно повлияет на ваше настроение. В пятницу не пренебрегайте дружеским советом, он позволит вам решить беспокоящую вас денежную проблему. В воскресенье лучше в магазин не ходить, да и в ресторан тоже. Устройте семейный ужин дома.